Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

Diskuzní fórum » Ostatní » Videa
 
Lidé ze SP (2020)
Czech_
Zdravím,
v tomto videu se dozvíte, jak někteří hráči vypadají v roce 2020.


superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Diana
Serus, videjko je super a som rád, že sa do toho niekto dal, nepáčilo sa mi tam len ten "NICK:", troška hudba, ale každému sa ľúbi niečo iné, takže to je v pohode, potom len to logo SP, s ktorým si zbytočne predĺžil to video.
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
checkm8
Cenim že si s tím někdo dal práci Good job!
Škoda že se nezapojilo více lidí.
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
Nucamore
Čau Czechu_, video se moc povedlo, škoda že nás tam nebylo více.
Jednou až superpařba nebude tak se na tyhle videa bude hezky vzpomínat ;)
Upravil/a Nucamore dne 23.05.2020 17:39
Octavia
Libovka, nejvíc střelců tam poslalo fotky, cenim vsechny, jinak jsem docela zabil boty ne? Morlox docela sestřelil ty sandále.
img.tpx.cz/uploads/octavkapodpismik.gif
Twixo38
Škoda že se nezapojilo více lidí.


To bude tým, že na SP je i menej ľudí, žejo
arnoo
Jsem rád za toto video.. Některé hráče jsem poznal některé ne, ale o tom to je škoda , že se nás nezapojilo víc noo...
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
20 Hlasů
27%
Šupat holky.
24 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
14%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 22