Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
World Rally Championship
Maxgustin
img.tpx.cz/uploads/megaakcepiata%20(1).png

Zdravím všechny hráče a hráčky.
I tento rok jsem se rozhodl uspořádat milovníkům
World Rally Championship jejich oblíbenou mega akci.


img.tpx.cz/uploads/megaakcepiata%20(2).png

Minulý rok to bylo sestavené na týmy, ale přišla změna a vrátíme se ke starému.
Nyní pojede každý sám za sebe, zase se bude jezdit na nejlepší celkový čas + body.
System bodování:

1. místo = 10 b
2. místo = 8 b
3. místo = 6 b
4. místo = 5 b
5. místo = 4 b
6. místo = 3 b
7. místo = 2 b
8. místo = 1 b

Závody se pojedou s vlastním vozidlem.
Povolená vozidla: Infernus, Bullet, Turismo, Cheetah, Sultan a Sandking

Tratě budou z hlavní části po lesních/polních, ale i normálních silnicích.
Akce probíhá od data 9.7. - 31.7.
Tabulky:
(klik)


img.tpx.cz/uploads/megaakcepiata%20(3).png

1.Místo
zelenejspongebobjura
Zápis do /sinslavy
23,000,000$
Vozidlo dle vlastního výběru (Krom VT)
2,000 Kreditů
3,000 Gramů
3,000 RPG

2.Místo
hypebeast123
22,000,000$
Vozidlo dle vlastního výběru (Krom VT)
1,500 Kreditů
2,750 Gramů
2,750 RPG

3.Místo
denyZ
21,000,000$
Vozidlo dle vlastního výběru (Krom VT)
1,000 Kreditů
2,500 Gramů
2,500 RPG

4.Místo
Ben.
20,000,000$
500 Kreditů
2,250 Gramů
2,250 RPG

5.Místo
Kompre
19,000,000$
2,000 Gramů
2,000 RPG



Za admin tým: Maxgustin
Nadpisy by: Mikyi
Pandy
Koldy
Tak ty to nejdriv das do /kalendarakci, rikam si super, nemusim tu kempit jak ****ek a pak si dalsi zavod das jak se ti hodi a ani o tom nedas vedet. To je zase mega akce x)
Domes
Jako já nevím jak ty, ale já nikde nevidím v tomto topciku napsáno, že akce bude oznámena do /kalendarakci. Někdy to tam bude někdy ne ať nevyhrávají pořád ti stejní.

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
Založte si topic ohledně změny nicku na webu ZDE (klik)
Nick na webu nepodporuje speciální znaky jako je tečka, čárka a tak podobně.
Maxgustin
Hele v /kalendarakci to být zapsané nemusí to, že to tam bylo na první trať je moje věc a je na mě či to tam bude nebo ne.
Je to z důvodu toho, že máte ve zvyku si chodit pouze ve stanovený čas na tu akci a pak si jdete hned pryč.
Tak proč to dávat na stanovený čas ? Když mohou mít šanci i aktivnější hráči jak vy. Což bylo vidět na akci 29-30 hráčů Smile
img.tpx.cz/uploads/maxfinm8teeamaxgustin.gif
Koldy
Takže je to vlastně jako každá mega akce, kde to je o tom kdo tu je celý den. Snad to má vyhrát ten nejlepší a ne ten co tu je celý den ne? :D Logika
Pandy
Vždycky byly akce časově neomezené. Chceš vyhrávat? Tak si u toho seď, ale akce nejsou jen o 3 hráčích, ale je to akce pro všechny co mají chuť na ty akce jít nejen pro vítězství, ale i pro zábavu.

U velkých akcích si nepamatuju to, že by to bylo kdysi omezené jen na stanovený čas a nikomu to nevadilo, to že to vadí tobě neznamená, že se Ti přizpůsobíme. Když byla například RaceLiga, tak jsem klidně dávala závod i v noci, aby měli šanci vyhrát i jiní. Pokud měl někdo náskok v bodech, tak ho nějaký Franta nebo Pepa s 5ti body nemohli ohrozit na šanci vyhrát celou akci.

Neber to jakože to píšu konkrétně na Tebe, píšu to obecně. Například když byla poslední RaceLiga, tak jsem si ani neškrtla. Protože akce byly omezené na čas, kdy já nemůžu být na serveru a když se mi to povedlo, tak celý ten čas už byl omezen jinými pořadateli, takže jsem mohla jen čekat 4h na to, abych ve finále nedala ani jednu.

Takže asi tak. Zvykli jste si na to, že se vám časy akcí píšou předem a jednou to není podle vás a je zle. Dřív byly akce kdykoliv a nikdo neřekl půl slova, tak jako nevím co se stalo. Teď to vypadá jako soukromá akce pro 3 lidi no maximálně 5 když beru v potaz prvních 5 vítězů.

A ano mega akce je o tom, být nejlepší a o tom být na serveru klidně několik hodin, od toho se to jmenuje mega akce. Ne jen si přijít v 18h odjet závod a jít pryč. Mega akce jsou hlavně pro to, aby to přitáhlo více hráčů a ne jen na konkrétní čas.

To jest jen můj názor, nikomu ho nenutím, ale nedalo mi se sem nevyjádřit. Smile
Maxgustin
Mega akce již u konce. Všem, kdo se zúčastnil děkuji a gratuluji vítězům. Zase u další mega akce ;) O odměnu si pište na serveru.
img.tpx.cz/uploads/maxfinm8teeamaxgustin.gif
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
6%
Nábory
4 Hlasů
6%
Žádosti o pUB
11 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
9 Hlasů
13%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
32 Hlasů
47%
PC Poradna
3 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
5 Hlasů
7%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16