Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
One day, One vehicle
Czech_
img.tpx.cz/uploads/megaakce___1.png


Zdravím vás všechny,
společně s Administrátory a Organizátory akcí jsme si pro vás připravili novou megaakci s názvem - One day, One vehicle. Tato megaakce bude probíhat celý týden a to od 6. do 12.9. Chceš se dozvědět více? Tak si přečti, o co se vlastně bude jednat.




img.tpx.cz/uploads/megaakce___2.png


V této megaakci půjde o to, že na každý den je zvoleno pouze jedno vozidlo, se kterým vám administrátoři budou jedině dávat akce. Bude se jednat převážně o závody, jelikož vybraná vozidla jsou na to přesně ideální.

- každá akce bude mít minimálně 2 kola
- za každé umístnění na akci dostanete klasicky zápis + odměnu a k tomu body do tabulky
- každý den budou akce pouze s vozidlem, které je v ten den napsáno


1. den (Pondělí - 6.9.) - Turismo
2. den (Úterý - 7.9.) - Cheetah
3. den (Středa - 8.9.) - Bullet
4. den (Čtvrtek - 9.9.) - Sandking
5. den (Pátek - 10.9.) - Buffalo
6. den (Sobota - 11.9.) - NRG-500
7. den (Neděle - 12.9.) - Infernus





img.tpx.cz/uploads/megaakce___3.png


- je zakázán jakýkoliv bordel na akci a jiné sabotování průběhu akce, jedná se o megaakci, takže tresty budou za toto porušení přísnější
- změna nicku je zakázána
- pokud u vás bude prokázané jakékoliv zvýhodnění, tak budete z akce diskvalifikováni
- nutné je dodržovat veškeré pravidla a rozhodnutí administrátorů, pokud se vám bude zdát, že jednají v rozporu akce, tak kontaktujte hlavního organizátora megaakce - Czech




img.tpx.cz/uploads/megaakce___4.png


1. místo - hellokitty

- 20,000,000 - Správně
- 3000g marihuany - Správně
- 45 akce bodů - Správně
- možnost volby splnění série questů (ne speedboost) - Správně
- možnost si uspořádat vlastní akci bez poplatků -
- zápis do /sinslavy - Správně
- zápis na serveru - Správně
- speciální hodnost na webu - Správně


2. místo - MLXK

- 19,000,000 - Správně
- 2700g marihuany - Správně
- 40 akce bodů - Správně
- možnost volby splnění série questů (ne speedboost) - Správně
- zápis na serveru - Správně


3. místo - [K]amiL0s

- 18,000,000 - Správně
- 2500g marihuany -
- 35 akce bodů - Správně
- možnost volby splnění série questů (ne speedboost) -
- zápis na serveru - Správně

4. místo - Falcon

- 15,000,000 -
- 2000g marihuany -
- 50 akce bodů -

5. místo - sk8erac1

- 13,000,000 - Správně
- 1500g marihuany - Správně
- 45 akce bodů - Správně


Tabulka




~ Czech a Admin Team

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
petrys
akce super, ale proc jsou jen sportovni auta ? skyrace chapu, ale streetrace se da preci zajet s kazdym autem, tak proc nevyuzit vozidla jako je admiral, alpha, feltzer, stafford a podobne vhodne auta na street
xD
Czech_
akce super, ale proc jsou jen sportovni auta ? skyrace chapu, ale streetrace se da preci zajet s kazdym autem, tak proc nevyuzit vozidla jako je admiral, alpha, feltzer, stafford a podobne vhodne auta na street


Ahoj, důvod je zcela záměrný. Radši jsem tam dal vozidla, která většinu hráčů baví a užijí si tak ten týden, než aby se trápili nad zmíněnými auty od tebe. Proto je to pojaté spíše "sportovně" . Také je to i kvůli tomu, že administrátoři jiných závodů s těmito tvými vozidli moc nemají, a proto by asi nebylo ideální vidět celé dny street racy jen. Takto to bude taková kombinace všeho.

Samozřejmě že pokud zde máme stejné nadčence do těchto starších a pomalejších vozidel, tak je možné někdy příště udělat týden s němi jako takovou "veteránskou edici". Nebo si musíte počkat na autovraky, kde zase sportovní vozidla schází.

Snad jsem ti to dostatečně objasnil.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
petrys
nikde jsem nerekl, ze maji byt jen streetracy. jenom bych rad rekl, ze ty vozidla co jsem zminil tak maji jednodussi handling nez tve zminena sportovni vozidla
ale jestli pak bude i jina akce s "veteranskymi" vozidly tak nemam problem
byl to jen dotaz, zadna kritika
xD
Czech_
nikde jsem nerekl, ze maji byt jen streetracy. jenom bych rad rekl, ze ty vozidla co jsem zminil tak maji jednodussi handling nez tve zminena sportovni vozidla
ale jestli pak bude i jina akce s "veteranskymi" vozidly tak nemam problem
byl to jen dotaz, zadna kritika


Však já nepsal, že si říkal, že mají být jen streetracy. Je třeba ten text číst pozorněji zřejmě. Psal jsem, že by to tak dopadlo, jelikož mnoho administrátorů moc map jiných než streetrace s těmito unikátními vozidly nemá.
Ano já vím, že to tak je. Proto pokud bude zájem se může udělat tato akce příště pouze s nimi. Jak jsem již zmiňoval.
Tvůj dotaz zcela chápu, očekával sem, že se na to někdo bude ptát.

Akcí bude ještě spousta, takže se nemusíš bát. Svých zmíněných aut se určitě dočkáš.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
petrys
a jeste se mi zda blbost psat unikatnich map, kdyz vlastne jenom na cheetah race LV zmenis v pickupu vozidlo na feltzer a je hotovo
je uplne jedno na jake auto je streetrace postaveny, ale i tak hezky vymyslena akce a tesim se na ni a dekuji za odpovedi
a tamto s tema skyracema a street bylo myslene spis, ze skyrace bude infernus a cheetah to s nicim jinym moc nejde a streety s temi auty co jsem psal, cetl jsem pozorne neboj se
jen jsme se asi spatne pochopili
xD
Czech_
Akce již skončila. Děkuji všem za účast. Výherci jsou zapsáni a o odměnu si lze říct Hlavnímu administrátorovi nebo Správci Akcí.

Lock!
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
20 Hlasů
27%
Šupat holky.
24 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
14%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 20