Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
[VÝSLEDKY] Make SuperPařba great again
Skylake

MAKE SuperPařba GREAT AGAIN


Zdravím všechny hráče a hráčky!

» Nejprve chci poděkovat všem, kteří dotazník vyplnili a do tohoto projektu se zapojili a také se omluvit za menší zpoždění termínu vydání. Bylo to z důvodu mého osobního života a času. Překvapilo mě, že jste tento projekt vzali, až na jednu výjimku (nebudu jmenovat), seriózně a nedělali si z toho srandu. Respondentů bylo celkem 148, z toho většina uvedla svůj nick a nevyplňovali anonymně. 46,6% hráčů uvedlo, že na SuperPařbě aktivně hrají, 25,7% - nehrají z důvodu, že jim server nemá co nabídnout a zbytek ostatní odpovědi.

img.tpx.cz/uploads/HrajesNaSuperParbe..PNG



1) Co ti na serveru vadí?
» Nejčastější odpověď na tuto otázku (29,7%) byla málo akcí pořádaných od administračního teamu. S tímto problémem opravdu jak my, hlavní, tak správci akcí, dlouhodobě bojujeme. Bohužel demotivace organizátorů akcí a administrátorů je pochopitelná - málo hráčů na akcích, avšak z mého osobního pohledu to problém není. Akci dělám pro hráče, ne pro počet hráčů a toto by si tito organizátoři měli uvědomit a já doufám, že toto číst budou, píšu to hlavně jim - když ne, toto téma bude určitě probíráno s AT. Toto navazuje na vaše časté odpovědi, že se akce stále dokola opakují, a proto na ně málo chodíte. Opět, další problém, se kterým dlouhodobě bojujeme a budeme řešit.

» Dalších odpovědí v sekci "jiné" bylo opravdu hodně a každému vadí něco jiného, takže to bohužel nemohu do detailu rozebírat. Vybral jsem pouze ten nejčastější faktor.


2) Jsi spokojený s komunitou na serveru?
» Tato odpověď byla vcelku vyrovnaná, avšak převažuje odpověď "ANO" s 54,1% (viz graf níže). Při odpovědi "NE" zde bylo zmiňováno více hráčů, avšak někteří hráči byli zmiňováni o poznání častěji. Nebudu psát kteří, ale o ty s nejvyšším počtem bude postaráno, takže to nejspíše sami ucítíte a uvidíte. Samozřejmě, není to jen z důvodu vašich hlasů, ale i z pohledu mého a nás, hlavních administrátorů, že tito hráči dělají na serveru stejně jen neplechu a kazí komunitu serveru a celkově morálku chatu.

img.tpx.cz/uploads/JsiSpokojenySKomunitouNaServeru.PNG



3) Práce administračního teamu a kdo mi tam vadí
» Opět, tato odpověď byla vyrovnaná, ale opět převažovala odpověď "SPOKOJEN" s 52,7% (viz graf níže). Při odpovědi "NESPOKOJEN" zde byla nejčastěji uváděna neprofesionalita, neobjektivnost administračního teamu, arogantní chování, nesmyslné tresty atp. K tomu mohu říct bohužel pouze jedno jediné. My, hlavní administrátoři, nejsme na serveru non-stop a opravdu nestačíme sledovat chování a celkové jednání administračního teamu v logu, netrávíme v nich večery. Proto chci apelovat na hráče, že pokud se jim nějaké chování administračního teamu nezdá, mohou na webu využit sekci "Stížnosti na administrátory" a popřípadě si tam zavolat hlavního administrátora. Ne, opravdu vždy nestojíme na straně AT a jednáme vždy objektivně. Nenabádám k tomu, abyste si stěžovali na každou kravinu a ke každé kravině nás volali, když sami víte, že to dál nemá smysl, spíš mi jde o nějaké závažnější případy, které my fakt nevíme, když nám o nich nedáte vědět. Následné urážení a provokace AT jako "msta" opravdu k ničemu nevede. Mám určité pochopení, že se zde rozrostl postoj k tomu, že stížnosti nemají smysl, ale pokud si stojíte za svým a víte, že máte pravdu, určitě jí docílíte.

» Co se týče odpovědí, kdo vám tam vadí - opět, byla zde uvedena spousta nicků. Někteří už v AT ani nejsou, to se sami můžete přesvědčit a pokud zde jsou a byli uvedeny nejčastěji z relevantního důvodu, bude to s nimi řešeno.

img.tpx.cz/uploads/SPraciATJsem.PNG



4) Chtěl bys vrátit zpět Deagl na G?

img.tpx.cz/uploads/ChtelBysVratitZpetDeaglNaG.PNG



5) Amnestie všech permanentně zabanovaných?

img.tpx.cz/uploads/AmnestieVsechPbanovanych.PNG



6) Nelíbí se ti nedávné novinky na serveru?
» Nejčastější odpovědí byl zákaz skákání hráčů ve vězení. Horké téma, které určitě bude řešeno. Ostatní odpovědi jsou spíše zmíněny výše v grafech, takže netřeba více rozebírat.


7) Chtěl bys něco vrátit z let minulých?
» Nejvíce odpovědí a nejvyšší popularitu v této otázce získalo - vrácení radlice na server a vrácení střelbyschopné vojenské techniky. Co se týče těchto "oříšků", on by nebyl problém tyto věci vrátit. Jenže jsou zde hráči, kteří to využívají pouze na ničení herního požitku hráčů, nikoliv pro občasnou zábavu. Nikomu nevytýkám, že si občas v hydře zalétá a vystřílí pár hráčů, nebo odpálí radlicí convoye. Je to sranda, chápu, sám jsem to dělal, ale čeho je moc, toho je moc. Někdo chodil dělat jen tuto aktivitu na server a vlastně jen odrazoval ostatní hráče. V tomto projektu je cílem hráče udržet, přilákat staré atp. a ne je opět odrazovat. Nemám nic proti vrácení těchto věcí na server, ale je pouze na vás, hráčích, jak se k tomu sami postavíte a jak sami budete tuto zábavu provozovat.

» Další věcí, která byla často zmiňována je vrácení přístupnosti hráčů do sekce "Žádosti o UB/Stížnost na administrátory", vrácení gang sezón a vrácení společných odměn u zaměstnání ruská mafie a yakuza.


SEZNAM PLÁNOVANÝCH ZMĚN

» Teď asi to dost důležité, na co čekáte a na co jste nejvíce zvědaví po přečtení tohoto topicu - seznam plánovaných změn. Upozorňuji, že tyto věci jsou v plánu, nejsou okamžitě na serveru. Budu zde postupně dávat "fajfky" k tomu, co už je na serveru zavedeno a tedy plánovaná změna byla provedena.


Eliminace hráčů kazící komunitu a morálku chatu - Správně

Reforma AT ve smyslu řešení neadekvátního chování často zmiňovaných členů - Správně

Větší pestrost akcí - Správně

Střílení zbraní Desert Eagle na "G" bude povoleno - Správně

Zákaz skákání ve vězení bude zrušen - Správně

Upravení doplňku - rakety na vozidle (jiný typ exploze a potřeba vyšší přesnost) - Správně

Radlice na vozidlo bude vrácena - Správně

Střelbyschopná vojenská technika bude na server vrácena - Správně

Žádosti o UB/Stížnosti na administrátory budou opět viditelné pro hráče - Správně

Hráč bude mít možnost nahlédnout do svého suspectu trestů, konkrétně bany - Správně ( /Moje.Bany bez tečky )

Gang sezóny budou vráceny, avšak bez mazání získaného respektu - Správně

Více soutěží pro crew - gangy a firmy - Správně

Získávání společné odměny zaměstnání ruská mafie a yakuza opět na "G" - Správně

Získání premia za nepřerušené (každodenní) napojování na server, tzv. "streak" - Správně

Získání premia za nejaktivnějšího hráče na serveru (nejvíce nahraných hodin za měsíc)



Za administrační team SuperPařby, Skylake


superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
Hendy
img.tpx.cz/uploads/AmnestieVsechPbanovanych.PNG


Väčšina hráčov hlasovala kladne, ale v plánovaných zmenách nič také uvedené nie je a tiež si sa k tomu nevyjadril. Tak ako?
Upravil Hendy dňa 10.10.2021 18:02
checkm8
Tak jen doufám že ty radlice a VT za půl roku zase nesmažete kvůli jednomu uplakanému návrhu. Snad tento projekt vyjde (ale bez té amnestie to asi nepůjde Kuju pikle)
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
TomBanko
Hendymu som hodil lajčík na post ale niekto to vypol tak hodím komentík, tiež by som rád vedel ako to bude nakoľko aspoň s čiastočnou amnestiou súhlasilo vyše 87% ľudí. Menšia pod-otázka, list sa ešte môže upraviť alebo je definitívny a nič sa nebude pridávať / odoberať ?
Hendy
Hendymu som hodil lajčík na post ale niekto to vypol tak hodím komentík, tiež by som rád vedel ako to bude nakoľko aspoň s čiastočnou amnestiou súhlasilo vyše 87% ľudí. Menšia pod-otázka, list sa ešte môže upraviť alebo je definitívny a nič sa nebude pridávať / odoberať ?


S amnestií sice souhlasilo 87% lidí. Berme ale v potaz, že v první otázce dohromady hlasovalo přes 50% lidí, že má permanentní ban. Těmto lidem neměla být tato vůbec otázka vůbec přístupna. Protože vlastně oni sami rozhodují o svém unbanu.


Predpokladám, že si si zle pozrel graf. Počet percent hráčov, ktorí majú permaban, ani nebol uvedený.
Jare
Hendymu som hodil lajčík na post ale niekto to vypol tak hodím komentík, tiež by som rád vedel ako to bude nakoľko aspoň s čiastočnou amnestiou súhlasilo vyše 87% ľudí. Menšia pod-otázka, list sa ešte môže upraviť alebo je definitívny a nič sa nebude pridávať / odoberať ?


S amnestií sice souhlasilo 87% lidí. Berme ale v potaz, že v první otázce dohromady hlasovalo přes 50% lidí, že má permanentní ban. Těmto lidem neměla být tato vůbec otázka vůbec přístupna. Protože vlastně oni sami rozhodují o svém unbanu.


Predpokladám, že si si zle pozrel graf. Počet percent hráčov, ktorí majú permaban, ani nebol uvedený.



Máš pravdu, spletl jsem si barvičky Promiň. Ale i tak bych je nenechal hlasovat.
Patrix
Aká kompenzácia za rakety ?
Navrhujem radlicu ale s HP čiže ako vozidlo. Po určitých nárazoch sa zničí a bude ju potrebné doplniť v tuningu. A zvyšovaním levelu by sa zvyšovali HP (napr. 1level 100, 5level 500)
Ináč top
Hendy
Je tu ešte jeden dotaz. Bude pre verejnosť sprístupnená aj sekcia Nahlášení hráčů? Tá tu tiež nebola zmienená.
destiny-
Aká kompenzácia za rakety ?
Navrhujem radlicu ale s HP čiže ako vozidlo. Po určitých nárazoch sa zničí a bude ju potrebné doplniť v tuningu. A zvyšovaním levelu by sa zvyšovali HP (napr. 1level 100, 5level 500)
Ináč top


a 3 kusy vt k tomu nechces?
Czech_
Osobně mě výsledky nepřekvapily. Furt si ale stojím za tím názorem, že hlasovat mohl každý, ale realita bude jiná a stejně se ti hráči nevrátí i když to pole zaklikli.

Také jsem zvědavý kdo dané nápady bude realizovat a kdo za ne ponese také důsledky. Protože to, že aktuálně na serveru nejsou mají asi zřejmý důvod. Samozřejmě s některými body problém není, ale většina je fakt k zamyšlení a nelze je prostě vrátit v původní formě.

Jinak užívejte života a jsem zvědavý, zda tento dotazník splní svůj účel.


PS: destiny neboj když budeš hodný, tak taky dostaneš VT a rs do kapsičky Srdce pro tebe

Ještě bych také povolil přístup do admin pokecu, ať hráči můžou vidět, co admini aktuálně řeší a také bych povolil hide, aby jim to žádný z jejich kámošů z AT nemusel posílat a ušetřil si tak práci.


To je vše a věřím, že se nám tu všem pak na webu a serveru bude dařit lépe a hráči jen porostou.

Happy Dance
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Patrix
Aká kompenzácia za rakety ?
Navrhujem radlicu ale s HP čiže ako vozidlo. Po určitých nárazoch sa zničí a bude ju potrebné doplniť v tuningu. A zvyšovaním levelu by sa zvyšovali HP (napr. 1level 100, 5level 500)
Ináč top


a 3 kusy vt k tomu nechces?

1. Píšem tam že je to návrh !!!
2. Rakety budú odstránené čiže aj quest, na miesto toho príde radlica. Tak prečo by to tak nemohlo byť ?
Ak mal hráč rakety level 1 tak dostane aj radlicu takého levelu.
Prosté výmena Peckaaaa
Krowky
Citácia
Překvapilo mě, že jste tento projekt vzali, až na jednu výjimku (nebudu jmenovat)


Normálne by som sem to meno pleskol nech sa hanbí blbec
Jertn

Ještě bych také povolil přístup do admin pokecu, ať hráči můžou vidět, co admini aktuálně řeší a také bych povolil hide, aby jim to žádný z jejich kámošů z AT nemusel posílat a ušetřil si tak práci.


To je vše a věřím, že se nám tu všem pak na webu a serveru bude dařit lépe a hráči jen porostou.

Happy Dance


Přesně tak, určitě souhlasim, admin pokec by se měl přejmenovat na pokec a být přístupný pro hráče. Snad se to povolí, když s tím souhlasí i admin.


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Jiry
Citácia
Překvapilo mě, že jste tento projekt vzali, až na jednu výjimku (nebudu jmenovat)


Normálne by som sem to meno pleskol nech sa hanbí blbec


Bol som to ja a vela sa hanbim Kappa

Alespoň myslím, ze jsem to byl ja
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
Moravsky_kluk
Hej odstraní se rakety protože týpci proti tomu neumí hrát Smile ale reálně technika + radlice + Deagl na G Smile tenhle server pohřbí Smile
Jinak nic pořádnýho přidaný nebude Smile
Undefeated420
Deagle na G tu byl vždy součástí hry. Problém nastal minulý rok, kdy se tu objevovali hráči s upraveným AB a vypínali celý sultan jak nic a bylo jich čím dál víc. Proto byl odstraněn. Jinak nesouhlasím s ostatními věcmi. Připomínám, že hrajeme RZE. Hi
img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
Krowky
Citácia
Překvapilo mě, že jste tento projekt vzali, až na jednu výjimku (nebudu jmenovat)


Normálne by som sem to meno pleskol nech sa hanbí blbec


Bol som to ja a vela sa hanbim Kappa

Alespoň myslím, ze jsem to byl ja


Myslis? :D Predpokladam ze keby si to fakt vytrolil ty tak si to pamatas celkom presne, kazdopadne nech to bol kto chcel tak je to smutne no. Ale tak zvykli sme si tu uz na take chovanie


No a inak neviem ci zrovna pridanie radlice a deaglu na G je dobry krok, sice date prec rakety ale vratite toto, neviem no
night
Prida sa VT s dmg ale odoberu sa rakety na vozidle, zajimave no.
E1L0N
Všechno popsané do podrobna, jen mě zarazila ta amnestie, myslím si, ze nejsem jediný kdo čekal na nějaké vyjádření či aspoň info, jestli se teda něco uskuteční nebo se to zamete pod koberec.
Upravil E1L0N dňa 11.10.2021 12:19
KoLoB
Jsem rád že se konečně kouklo směrem k hráčům co vlastně chtějí a je podle mě škoda že tohle nepřišlo o dost dřív.
Z druhé strany taky sem připíšu tu větičku, BEZ AMNESTIE TO PROSTĚ NEPUJDE.
Prejdite na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
21 Hlasov
28%
Šupat holky.
25 Hlasov
33%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasov
13%
Mám jiné plány.
20 Hlasov
26%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 20