Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
L1zarb. - vizitka 0.2
L1zarb
img.tpx.cz/uploads/wamposseverinfor2.jpg

» Váš nick na serveru «

L1zarb.

» Odohrané hodiny na serveru «

232 (+2000)

» Váš bankovní obnos «

Momentalne okolo 10+- mg

» Nasbirano marihuany «

2280g

» Momentálně jsem členem gangu «

ČESKA FLORIDA MORE

» Můj oblubený administrátor «

Loading.

» Můj nejoblíbenejší příkaz na serveri «

/q , /gr

» Můj nejoblíbenejší event na serveri «

Gr/Admin race

» Mé oblibené vozidlo na serveri «

Infernus

» Má oblibená práce na serveri «

Dealer

» Ohodnoťte známkou práci administračního týmu «

Ale veď snažia sa.


img.tpx.cz/uploads/wamposlllllllllllllllllll2.jpg

» Váš nick na webu «

L1zarb

» Vloženo komentářů «

0

» Vloženo příspěvků ve fóru «

106

»Dle Vašeho názoru nejlepší screen ze hry «

img.tpx.cz/uploads/simonatopu.png

»Dle Vašeho názoru nejlépe zpracované video ze hry GTA San Andreas «



img.tpx.cz/uploads/wampososbneinfo2.jpg

» Jméno «

Dominik

» Příjmení «

*****

» Věk «

14

» Kraj «

Trenčianský

» Stav «

Neuvedeno

» Zaměstnaní «

Študujem

» Jazyky «

Slovenčina , Čeština , Angličtina , Nemčina

» Děti «

Chcem mať.

» Kde bydlím «

V dome

» S kým bydlím «

S rodičmi ,s bratom a psom :-D

» Sexualní orientace «

Heterosexuál

» Poznámka «

Rob to, čo ťa baví !


img.tpx.cz/uploads/Pohavawamposss39833.jpg

» Osobnosť «

Cholerik

» Pohled na svět «

Realista

» Otevřenost «

Ambivert

» Moje povaha «

Priatelská , úprimná , baviaca


img.tpx.cz/uploads/postavawampos1234.jpg

» Výška «

180+

» Hmotnosť «

Neuvedeno

» Postava «

Neuvedeno

» Barva očí «

Hnedá

» Barva vlasů «

Hnedá

» Brýle «

Nosím stále


img.tpx.cz/uploads/zaujmywamposvizitka1.jpg

PC Auta Futbal

» Sport «

Futbal

» Hudba «

Podla nálady

» Zvíře «

Pes (Lara)


img.tpx.cz/uploads/stylwamposvizitka1.jpg

» Moje motto «

Najsilnejší musíš byť práve vtedy, keď sa cítiš najhoršie a najslabšie

» Životní cíl «

Mať sa v živote dobre.

» Co nesnášim «

Chrobáky

» Co miluji «

Jedlo , Auta

» Oblibena muzika «

Podľa nalady

» Oblibené jídlo «

Pizza , Bryndzove halušky

» Oblibené pití «

Kofola , Ľadový čaj

» Oblibený film «

Spider-Man No Way Home

» Oblibené oblečení «

Teplaky , mikina

» Oblibená barva «

Je ich veľa




L1zarb. ;)

Upravil/a L1zarb dne 23.03.2022 20:04
img.tpx.cz/uploads/floridaci21682922359.gif
Shadow__
akoze pekna vizitka,ale to písmo si mohl zmenšit lebo to fakt vyzerá kdybych mal 10 dioptrii
img.tpx.cz/uploads/vezniadminjaily.jpg
MyReS
Dobrá vizitka ale, tak už nemusím nosiť okuliare, díky tebe.. x)
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=15321


>>S1NCE BY 2K13<<
L1zarb
Opakovaný vtip nieje vtip :D
img.tpx.cz/uploads/floridaci21682922359.gif
Czech_
Ahoj,
pěkná vizitka, opravdu jsem se toho hodně dozvěděl. Na Light módu to má opravdu senzační atmosféru, jako bych četl mezi řádky.

Snad se ti bude dařit. Přeji jen to nejlepší zejo.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
L1zarb
Som rad, ďakujem :DYES
img.tpx.cz/uploads/floridaci21682922359.gif
destiny-
vacsie pismo pls, na to ze mas 14, velmi vyskakujes, ale co narobim.
#mememtohackers
E1L0N
V povaze ti chybí snitchovani kamarádůjazyk
L1zarb
A just ,že si to ty tak to tam nenapíšem Dobrou
img.tpx.cz/uploads/floridaci21682922359.gif
Ondrah98
Děláš tady ze sebe drsňáka, chytráka a nevím co ještě, ale jakékoliv tvé schopnosti a všeobecný rozhled tomu neodpovídají. Měl bys tak akorát šoupat nohama a uctivě zdravit. Nevím, co čekáš, že se stane... Že Tě tu bude komunita uctívat, když se chováš jako vůl? Takhle to, chlapče, nefunguje. OK, cloumá s tebou puberta, asi z toho vyrosteš, ale zdejší komunitu tímhle přístupem moc neoslníš. Někde ve škole v 8. třídě to ale fungovat může. Tam je možná drsný, že zakřičíš z okna na školníka nějakou vulgaritu. A třeba se i díky tomu staneš vůdcem party, která si obstará cigaretu, kterou pak na záchodě společně vykouříte, ale mezi staršími, to asi moc drsně působit nebude. Tak si zkus uvědomit, jestli dává smysl, abys tu po všech vřískal svoje pubertální nesmysly.

Jinak vizitka se mi nelíbí, ale oceňuji možnost zkoušky barvocitu, při luštění tvých nadpisů.
img.tpx.cz/uploads/wamposlllllllllllllllllll2.jpg
upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c3/Ishihara_11.PNG
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
L1zarb
Zas a znova.
Keď máš teda rozum a si dospelý tak prečo píšeš takéto **** a snažiš sa ma uraziť ? :-D
Na nikoho tu nevyskakujem keď sme pri tom , vy sa do mňa pre nič za nič púšťate :-)
Takže opakujem , ak máš ROZUM a si DOSPELY tak prosím nepíš **** jo ? Dikes<3 A to ,že sa ti nepáči vizitka je tvoj názor.
Mne sa páči . ;)
img.tpx.cz/uploads/floridaci21682922359.gif
Ondrah98
Citace
prečo píšeš takéto **** a snažiš sa ma uraziť ? :-D
Snaha urazit by vypadala jinak... Třeba bych ti napsal, že "bych tě označil stejným přídavným jménem jako úhel o velikosti 137°, pokud jste to ve škole už brali..."
Spoiler
Tupý úhel (> 90°, ale < 180°) je úhel větší než pravý úhel, ale menší než přímý úhel.

Citace
Takže opakujem , ak máš ROZUM a si DOSPELY tak prosím nepíš **** jo ? Dikes<3
A tohle je přesně to, o čem píšu... V reálu by sis takhle vyskočil leda na nějakého páťáka ve školní jídelně ve frontě na oběd nebo skrytě z toho okna křičel na školníka. Pěkně z bezpečí si hrát na drsnýho. Ale jinak bys všem vykal a říkal jim akorát tak "dobrý den". Ale tady si budeš vykřikovat takový nesmysly, protože seš prostě drsňáček. Proč tě asi komunita moc nebere...? Hmm... Že by to nebylo věkem, ale chováním bez sebereflexe? Přemýšlím
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
L1zarb
Ďalší ktory ma nevidel, nevie kto som a píše nezmysly.. Ale nebudem ti kaziť radosť pan dokonalý.
img.tpx.cz/uploads/floridaci21682922359.gif
Diana
Je fajn vidieť ďalšieho hráča čo tu hrá v tak skorom veku, ale rovno ti to napíšem, že to nie je dobrý nápad začleniť sa vôbec do tejto komunity. Musíš si zvyknúť na to, že dokým budeš slušný a na nikoho neútočiť, tak budeš za najväčšiu sviňu z pohľadu hráčov a ziaľ v súčasnosti aj z pohľadu pár adminov. Tu jednoducho slušnosť a byť milý nemá miesto, SuperPařba je jednoducho toxický portál kvôli toxickým ľuďom, ktorí tu hrajú :D Nejeden z nich je nejaký ten ofinkatý 16 yo drsňák (najlepšie z východu, nebudem menovať), ktorý píše bez diakritiky, najlepšie do shoutboxu alebo na discord server a snaží sa uraziť všetkých, kto je buď čierny, hnedý, fialový, teplý, bisexál, pansexuál a čokoľvek iné :D
Takže ak tu chceš hrať, tak si na takýchto toxických ľudí musíš jednoducho zvyknúť, zvykol si každý, proste to máš jednoduchú matematiku, ostali tu zväčša tí najhorší ľudia, zatiaľ čo v iných hrách to má proste kvalitu a aj tá komunita je o čosi lepšia :D

Ja s tebou problém nemám, viem že si písal niečo na moju orientáciu a robil si si z toho srandu, potom si si nejakým spôsobom zastával vo vojne Rusko. Radšej sa ťa nebudem ani pýtať, čo si myslíš o vakcíne a pandémii (len mi nenapíš, že tvojej tety známej známa počula v kaviarni.. :D ). Si v mladom veku, každý bol v takom veku všelijaký, čiže ja ti to za zle neberiem, ak by si bol už starší a mal nejaké zlé správanie ako tuto veľká časť komunity, tak to už by bolo o inom, ale takto ani nie.
Vizitka pekná, písmo podľa mňa v pohode, keďže mám lupu nastavenú na 90 :D Nech sa ti darí v živote a no.. aj tu na SP :D
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
L1zarb
Dikes o vakcíne mam nazor taký, že som očkovaný.. :D
S Ruskom nedržím a taktiež vôbec ani s Ukrajinou.
Na adminov mam svoj názor oni zas na mňa a tam to zhasne.
Robil som si z tvojej orientácie srandu ale nie som ten typ človeka čo uráža niekoho furt aby bol drsný na discorde pred kamošmi. (Lil.honzin)
Čo sa týka toho uražania tak pán dokonalý Ondrah98 ktorého tu nikto nemá rád a robí sa múdrym a dospelým tak píše **** v tváre, že by som si maximálne vyskočil na piataka no realita je iná.
Lenže pan dokonalý ma nepozná a píše bludy.
PS: Som rad ,že sa ti vizitka páči ;)
img.tpx.cz/uploads/floridaci21682922359.gif
Ondrah98
Citace
že by som si maximálne vyskočil na piataka no realita je iná

I na šesťáka by sis troufnul? Drsnej
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
21 Hlasů
27%
Šupat holky.
25 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
13%
Mám jiné plány.
21 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16