Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rychlý Prachy [9]
wolfik
img.tpx.cz/uploads/rychlyprachyedit.png
Citácia
Vítej u vizitky legendární firmy Rychlý Prachy!

img.tpx.cz/uploads/ofirmegameluner.png
Citácia
Firma byla odkoupena v dražbě 9.4.2022. Koupili jsme ji společně s Jertnem, který již není moc aktivní, a tak jsem vybral jako spolumajitele petryse, který je i bodově nejlepší šlapka na serveru. Firma je zaměřena na job Prostitutky. Je to pohodový, ale taky slušně výdělečný job. Nachází se ve vesničce Bone County, kousek od vězení a také od benzínky. Firma je hnedka u klubu ve kterém se nachází job.


img.tpx.cz/uploads/nasepravidlagameluner.png
Citácia
V naší firmě jsou pravidla jasná. Pokud je někdo nedodržuje, tak rovnou letí.
1) Chovej se jako člověk
2) Pomáhej členům firmy
3) Nedělej bordel a nenič ostatní firmy


img.tpx.cz/uploads/firemnihodnostigameluner.png
Citácia
Ve firmě je základní hodnost "Šlapka", všichni mají stejný plat a to Plat 90.
Kdo chce, tak může kontaktovat vedení a říct si o vlastní hodnost.


img.tpx.cz/uploads/vedenifirmygameluner.png
Citácia
Vedení firmy je wolfik a petrys
skrytý spolumajitel bez práv Jertn


img.tpx.cz/uploads/verniclenovegameluner.png
Citácia
Mrzzzlinka
Velké díky patří této slečně! Velký pracant ve firmě, pomáhá držet podmínky a také top místa ve výdělcích mezi firmami. Doufám, že tu s námi ještě dlouho vydržíš!


Citácia
Jertn
Další díky patří Jerrymu! Bez něj by firma ani nebyla, protože jsem byl ještě v tu chvíli broke s pěnězma. Sice nemůžu říct, že to je velkej pracant, ale je to velkej chábr. Díky Jertne!


Citácia
petrys
Takže petrys, velmi výdělečná a pracovitá šlapka, super spolumajitel. Cením si toho, že top šlapka na serveru se podílí na chodu firmy. Velkej rival o příkaz /zakaznik :D, byl bys jeden z nejstarších členů firmy co ve firmě je, kdybys neleavnul firmu a po hodině se zas napojilPivo, ale věkově jsi jeden z nejstarších členůTak ty jsi dobrej. Díky Péťo za help s firmou!


img.tpx.cz/uploads/vozovyparkgameluner.png

1x Sultan

img.tpx.cz/uploads/sultan1658012145.png

1x Cheetah

img.tpx.cz/uploads/cheetah1658058738.png

1x Comet

img.tpx.cz/uploads/comet1658016817.png

1x NRG-500

img.tpx.cz/uploads/nrg1658043575.png

Citácia
Snad se vám vizitka líbí, budu rád za ohodnocení a doufám, že se u nás ve firmě zastavíte ;)
Abych zachoval řád firmy Rychlý Prachy, tak jsem si dovolil ukrást nadpisy od Lunera ze staré vizitkyHulala

img.tpx.cz/uploads/screen11670786892.png
img.tpx.cz/uploads/screen21670802606.png
petrys
Tahle firma me provazela cely zivot, tak jsem moc rad, ze v teto dobe mohu pusobit jako spolumajitel a tak byt ve sve rodne firme, kde jsem se skoro narodil.
wolfika obcas sice musim krotit aby mi nedaval tak velky premie, ale jinak je to hustej prostitut
xD
Yoistik
Na žádost majitele... Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
20 Hlasov
27%
Šupat holky.
24 Hlasov
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasov
14%
Mám jiné plány.
20 Hlasov
27%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14