Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Najdi ztracené dárky
Bukysss


//Upraveno do HIDE, Sal
Salazar
Lepší pomocníky si ani Ježíšek nemohl přát! Dobrá práce hledači!
Pokud jste se dneska neumístili, tak nezoufejte! Body můžete získat další dny!

★ Získané body za příběh - 13.12.2022 ☆


★Winter_☆ - +3b

★mokry☆ - +2b

★HELMUT☆ - +2b

★cigan]so_keres_raklo☆ - +1b

★Bukysss☆ - +1b


✓ Celkový stav ✓


(klik)

cigan]so_keres_raklo - 6b
Winter_ - 5b
Alkanoid - 3b
Kompresor. - 3b
HELMUT - 3b
exit - 2b
mokry - 2b
kled_main - 1b
Bukysss - 1b


Další příběh již zítra v 19:00. Omlouvám se za posunutí dnešního příběhu.


Své příspěvky vkládejte do /hide, abyste nenapovídali ostatním hráčům, kde se dáreček nachází! Ať si pořádně všichni užijí hledání! Smile
img.tpx.cz/uploads/97637158-4EC0-4E0F-B15E-73E51A8649B5.jpeg
mokry
Ať se ti to nesloučí
Salazar
img.tpx.cz/uploads/53ED8493-BBA4-49B1-992B-AC22E345DCA0.jpeg
★ JEŽÍŠKOVA ☆TŘETÍ ★CESTA☆
★ 14. 12. 2022 ☆

★ PŘÍBĚH ☆

Po včerejším roznášení zůstal jeden velký otazník. Ježíšek stále přemýšlel nad klukem z Los Santos, který měl u zvonku napsaný velmi netradiční vzkaz. Vedle zvonku bylo velkým písmem napsáno: ,,Nesnáším Vánoce, kéž by tenhle nesmyslnej hnusnej svátek zanikl´´. Rozhodl se proto k němu dnes znovu zalétnout a pokusit se pochopit jeho negativní postoj k vánočním svátkům. Přeci vánoční svátky jsou o pohodě, lásce a štěstí.

Když přilétl před jeho dům číslo 772, tak si všiml otevřených vchodových dveří. Zaťukal na dveře a zeptal se, jestli je někdo doma. Nikdo neodpověděl. V domě se porozhlédnul a zjistil, že se v něm skutečně nikdo nenachází. Ježíšek si vzpomněl na včerejší slova prodavače a vydal se podívat, jestli nesedí za rohem na nádraží, kde tráví mnoho času. Skutečně! Na nádraží seděl mladík odpovídající jeho věku, brečel a popíjel alkohol. Ježíšek k němu přistoupil a zeptal se ho, jestli si nechce promluvit. Mladík odpověděl: ,,Nech mě bejt! Při pohledu na tebe se mi zvedá žaludek, nesnáším tenhle svátek!´´ Ježíšek se ho zeptal, proč má takhle negativní postoj k Vánocům. Od chlapce již pouze zaznělo slovo vypadni a pokusil se Ježíška udeřit. Poté mu již bylo jasné, že z tohoto mladíka dnes kloudné slovo nevypadne, vzhledem k množství vypitého alkoholu. Ježíšek se proto vrátil před jeho dům, položil mu ke dveřím dárek a napsal krátký dopis.

Následně nasedl do saní a vydal se roznášet dárky do Las Venturas. V tu chvíli ještě nevěděl, co ho během cesty čeká. Když přelétal most vedoucí do Las Venturas, tak slyšel volání o pomoc. Ježíšek se rozhlížel, ale nikde nikoho neviděl. Pro jistotu však informoval pobřežní hlídku, aby situaci prověřila. Pobřežní hlídka vyrazila na lodi společně s Ježíškem na místo, kde slyšel údajné volání o pomoc. Opravdu! Pod mostem se topil člověk! Rychle ho vytáhli na loď a vrátili se zpátky. Byl velmi podchlazený a chvilkami ztrácel vědomí. Zabalili ho do deky a zavolali záchrannou službu. Zachráněný Lukáš moc děkoval a poprosil Ježíška, aby jeho manželce vyřídil, co se stalo. Jejich dům se nachází blízko od místa činu. Domy v Montgomery jsou moc drahé, tak si koupili dům u vody, kde žije pouze on s manželkou a jejich soused. Ježíšek se na dané místo vydal, uklidnil manželku a jejich souseda, daroval jim dáreček a popřál hezké a snad již poklidné Vánoce.

V Las Venturas musel Ježíšek přistávat velmi opatrně. Vzduchem lítalo velké množství míčků. Chvílemi to dokonce působilo, že chce Ježíška někdo odstřelit. V této části bydlí Lenka, která Ježíškovi situaci objasnila. Hned naproti se nachází obří hřiště a zřejmě dávají do odpalu moc velkou sílu. Ježíšek obešel všechny domy v této části, roznesl dárečky a popřál krásné svátky.

Když se však chystal následně vzlétnout, tak zjistil, že mu jeden dáreček chybí!

Vypadl mu snad v Los Santos jako včera? Na nádraží? Při záchraně topícího? U jeho domu? V Las Venturas? Na to už musíš přijít ty!

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

★ OSNOVA KOMENTÁŘE ☆

1) Nick:
2) Screen s dárkem:



Je velmi důležité napsat přesný nick na serveru!
Screen můžete nahrávat na: https://img.tpx.cz/

img.tpx.cz/uploads/97637158-4EC0-4E0F-B15E-73E51A8649B5.jpeg
ItzTom

img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
Kompre

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28420

img.tpx.cz/uploads/Mementochristmas.gif
Ladislavxd7

img.tpx.cz/uploads/ezgif-5-4cbecbca55.gif
HELMUT
mokry
Czech_
Ahoj,
Salazar nestíhá proto příběh bude opět později a to ve 20:15.
Děkujeme za pochopení.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Salazar
img.tpx.cz/uploads/53ED8493-BBA4-49B1-992B-AC22E345DCA0.jpeg
★ JEŽÍŠKOVA ☆ČTVRTÁ ★CESTA☆
★ 15. 12. 2022 ☆

★ PŘÍBĚH ☆

Dnešní roznášecí den Ježíšek zahájil na již tradičním místě v Los Santos u podivného mladíka, který nesnáší vánoční svátky. Při první návštěvě mladík nebyl doma, pouze u zvonku zanechal zvláštní vzkaz. Vedle zvonku bylo velkým písmem napsáno: ,,Nesnáším Vánoce, kéž by tenhle nesmyslnej hnusnej svátek zanikl´´. Ježíška tento vzkaz velmi znepokojil a zajímalo ho, proč má negativní postoj k Vánocům. Rozhodl se proto během včerejšího dne k němu znovu zaletět, avšak návštěva neměla žádný efekt. Mladík byl pod vlivem alkoholu a choval se k Ježíškovi agresivně.

Třikrát a dost. Snad konečně dnešní návštěva přinese pozitivní výsledky. Včera mu při odchodu Ježíšek zanechal u dveří dopis s prosbou, aby zůstal dnes ráno doma. K velkému překvapení se v domluvený čas nikdo v domě nenacházel. Nyní bylo již na místě si přiznat, že tento kluk o pomoc a vyslyšení nestojí. Když Ježíšek nasedal do saní, tak si všiml, že u zvonku přibyl nový vzkaz! Rychle k němu běžel!

,,Pokud si opravdu chceš semnou promluvit, tak se podívej na tuhle mapu a doraž na vyznačené místo.´´

Ježíšek nechápal, proč se mají sejít na vzdáleném místě, avšak sedl do saní a podle mapy se na místo vydal. Ihned po přistání na něj začal mladík mluvit: ,,Prosím, nepřerušuj mě. Nejdřív bych se ti chtěl omluvit za své včerejší chování, ale přežít tyhle svátky je pro mě opravdu náročný. Mé jméno je Pavel. Víš proč jsem si tě pozval na tohle místo? Tohle místo milovala má přítelkyně. Líbil se nám ten výhled, ta volnost. Podívej se támhle na ten most. Tak hned vedle něj je motel, ve kterém nás před mnoha lety ubytovali. V televizi zrovna dávali Masterchefa a přítelkyně se bála, že v tomto motelu nebude televize. Naštěstí hned u vstupu stála velká cedule – Senior rates, Cable TV, from $24. Jenže časy jsou pryč… Před mnoha lety na Vánoce mi moje životní láska umřela. V ten den jí nebylo vůbec dobře a já s ní chtěl zůstat doma. Jenže šéf mi nedal volno a ona mezitím zemřela. Měl jsem s ní zůstat doma za každou cenu, podcenil jsem to. Nikdy si to neodpustím..´´

Ježíšek už začal Pavlův postoj k Vánocům chápat. Dlouhou dobu spolu mluvili a ke konci Ježíšek Pavlovi nabídl, aby s ním následující dny roznášel dárky. Dělat radost lidem je mnohem důležitější, než pít alkohol a mít deprese. Alespoň chvíli přijde na jiné myšlenky a lépe tento čas zvládne. Pavel nakonec souhlasil, poté se již rozloučili a Ježíšek letěl roznášet dárečky.

Dnes roznášel v oblasti San Fierro, kde bydlí také známá majitelka právnické firmy. Daroval ji dáreček a ona mu na oplátku dala radu! Poradila mu, aby si dnes vsadil na Choana, že na 100% vyhraje. Po roznesení všech dárečků v této oblasti se rozhodl dát na její radu a zajel si vsadit do místního podniku.

Následně se již vracel domů, když v tom zjistil, že mu jeden dárek chybí!

Vypadl mu snad opět v okolí domu mladíka? Na místě, kde se s ním dnes sešel? Při roznášení v San Fierro? Nebo snad úplně někde jinde? Na to už musíš přijít ty!

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

★ OSNOVA KOMENTÁŘE ☆

1) Nick:
2) Screen s dárkem:



Je velmi důležité napsat přesný nick na serveru!
Screen můžete nahrávat na: https://img.tpx.cz/

img.tpx.cz/uploads/97637158-4EC0-4E0F-B15E-73E51A8649B5.jpeg
Ladislavxd7

img.tpx.cz/uploads/ezgif-5-4cbecbca55.gif
ItzTom

img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
Kompre

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28420

img.tpx.cz/uploads/Mementochristmas.gif
HELMUT
Salazar
img.tpx.cz/uploads/53ED8493-BBA4-49B1-992B-AC22E345DCA0.jpeg
★ JEŽÍŠKŮV☆PODIVUHODNÝ★DEN☆
★ 16. 12. 2022 ☆

★ PŘÍBĚH ☆

Když se Ježíšek dnes probudil, tak ho čekala zdrcující zpráva. Kontroloval své sáně s dárky a zjistil, že mu jeden dárek chybí! Možná mu vypadl během včerejšího rozvážení, možná už před několika dny. Proto se rozhodl vystoupit živě v televizi, aby se o jeho ztrátě dozvědělo co nejvíce lidí, protože dárek může být opravdu kdekoli. Na závěr řekl, že pokud někdo má informace o ztraceném dárku, ať se obrátí na číslo: 666 333 222. Poté se stalo něco, co Ježíšek vůbec nečekal. Během dvou hodin se mu ozvalo několik volajících.

První volající: Dobrý den, jsem pan Ing. Ladislav Novák, Ph.D. a celý život jezdím s autobusem v San Fierro. Viděl jsem Vás v televizi a z toho důvodu volám. Domnívám se, že bych pro Vás mohl mít důležitou informaci. Před pár dny jsem jel jednu ze svých linek a během ní jsem zahlédl na zahradě jednoho domu něco červeného. Řekl bych, že to mělo tvar dárku, ale ruku do ohně za to nedám. Byla už celkem tma. Bohužel si takhle zpětně nevybavím, jestli jsem jel červenou, modrou nebo zelenou linku. Jezdím totiž všechny. Snad Vám tato informace alespoň trošku pomůže. Nashledanou

Druhý volající: Dobrej, tady Robert, chtěl bych jen říct, že když jsem včera seděl na pyramidě v LV jo, tak jsem zahlédl něco padat nad letištěm. Vůbec nevim, jestli to dopadlo před letiště, na něj, ale asi něco padalo. Jistě to nevim, protože jsem si dal trávu. Včera jsem si myslel, že to byla hvězda, tak jsem si přál, aby přede mnou bylo 250g trávy. Nesplnilo se to, tak to možná byl ten dárek. Mrkni tam a uvidíš.

Třetí volající: Dobrý den, pracuji jako pilot soukromého letadla a dva – tři dny zpátky se mi stalo něco, co jsem ještě nikdy nezažil. Letěl jsem se svým malým letadlem, když jsem byl mezi Nevadou a vězením, tak mi něco narazilo do křídla letadla. Tenhle zážitek opravdu nikomu nepřeju zažít. Ještě dneska se z toho klepu, jak jsem se vylekal. Stačí malá závada na letadle a může mě to jednou stát život. Přesnou polohu kam to dopadlo Vám nedokážu říci, ale podíval bych se kolem vězení a Nevady.

Čtvrtý volající: Dobrý den, volám správně? Před pár dny bylo hezké počasí a v televizi jsme viděli, jak lidé mají plné košíky. S rodinou jsme jeli na houby. Našli jsme jich opravdu hodně. Když jsme se vraceli k autu, tak jsme slyšeli ránu, jako by něco odněkud spadlo. Možná to byla pouze větší větev ze stromu, ale radši jsem zavolal. Moc Vám asi nepomůžu, protože jsem celou cestu autem prospal, takže si nepamatuji, kde to bylo. Snad dárek najdete!

Pátý volající: Dobrý den, pracuji jako strojvedoucí a když jsem projížděl v Los Santos, tak jsem u kolejí viděl ležet dárek. Jestli to byl ten Váš opravdu nevím, před Vánocemi jsou dárky všude. Však to znáte.

Najdeš dárek právě ty? No uvidíme!


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

★ OSNOVA KOMENTÁŘE ☆

1) Nick:
2) Screen s dárkem:



Je velmi důležité napsat přesný nick na serveru!
Screen můžete nahrávat na: https://img.tpx.cz/

img.tpx.cz/uploads/97637158-4EC0-4E0F-B15E-73E51A8649B5.jpeg
Kompre

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28420

img.tpx.cz/uploads/Mementochristmas.gif
Ladislavxd7

img.tpx.cz/uploads/ezgif-5-4cbecbca55.gif
HELMUT
ItzTom

img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasov
5%
Nábory
6 Hlasov
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
11 Hlasov
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.