Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Neoficiální projekt Doky SP
Disco
Zdravím všechny hráče a hráčky,

rozhodl jsem se investovat svůj čas do toho, abych vytvořil stránku, která obsahuje lokace aut, které se nachází na SP a hodí se do doků.

UPOZORNĚNÍ: Nejedná se o oficiální projekt SuperParby, ale o hráčský projekt. Zaručuji se, že při tvorbě stránky jsem se nesnažil o to, aby bylo někomu nějak uškozeno, naopak jsem se snažil pomoct právě hráčům, kteří jsou tu noví a neznají mod natolik, aby hledali jednotlivá vozidla. Zároveň se zaručuji, že v budoucnu nebude úmyslně uškozeno případným přesměrováním. (pochopitelně ale nemohu ručit za cizí zásah, proto je projekt označeny jako neoficiální)

V žádném případě tím se nesnažím nahradit premium příkaz /dokysp, vidím v tom určitě výhodu toho, že to spustí přímou lokaci GPS a nemusíte alt tabovat. Proto stále doporučuji a i stránka k tomu vybízí, aby jste si to mohli usnadnit příkazem přímo ve hře.

Pro nováčky avšak doufám, že pomůže odkaz a vyhledávač. Bohužel kvůli free hostingu občas jsou výpadky nebo to déle načítá, nicméně kdo si počká, ten se dočká a může si poradit s využitím prohlížeče. I proto, pokud si chcete ušetřit čas a nechce se vám čekat v případě výpadků na výsledek, využijte premium příkaz /dokysp.

Pokud by někdo chtěl přidat lokace vozidel, je tam i možnost za pomocí odkazu ve footeru, vozidlo se nepřidá ihned, je tam schvalovací proces, takže ověřím, zda funguje vše jak má, není záměrně poškozující a vozidlo případně přidám. Je nutné se držet ale přípony obrázku WEBP - nejnovější pro weby.

Zde už je stránka - https://spdoky.maweb.eu

Přeji hodně štěstí s hledáním aut a doufám, že hodiny mé vynaložené práce někomu pomohou, zpříjemní hru a usnadní život. Srdce

Za případné návrhy nebo poznatky či objevené chyby budu rád, pokud mě kontaktujte do SZ, opravím to hned jak budu moct.
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

Czech_
Čau,
Moc pěkná a přehledná page. Darius by byl na tebe určitě pyšný.Rebríkár
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Bratek
Jediný co, tak mě na první pohled zmátly hvězdičky na mapce, které zřejmě nesouvisí s vozidly. Možná bych tam o tom dopsal nějakou poznámku, pokud nechceš předělávat mapku bez hvězd.

Palec nahoru
Disco
Jediný co, tak mě na první pohled zmátly hvězdičky na mapce, které zřejmě nesouvisí s vozidly. Možná bych tam o tom dopsal nějakou poznámku, pokud nechceš předělávat mapku bez hvězd.

Palec nahoru


Nahrál jsem tam čistou mapu San Andreas, tím by to mělo být vyřešeno. Děkuju za poznatek. Jooo
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13