Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Diskuze o autech a motorkách
Janci
Citácia
Hroch12 napsal:

Můj interiér obsahuje sedlo, řídítka a budíky. :D A to všechno je krásně vystaveno slunci, dešti hmyzu atd. :D


Ja mám tiež podobný interiér Smile
Hroch12
Citácia
Janci napsal:
Ja mám tiež podobný interiér Smile

A co máš za mašinu?
twistedTSD
Citácia
domhus32 napsal:

Poradte mi aké auto si mám kúpiť na 18 ku. Rozmýšlam nad
1 .) Ford Focus 1.8 TDCi ročník od 2000- 2002
2 .) VW Golf 1.9 TDI ročník 1999- 2002
3 .) Peugeot 406 2.0 diesel ročník okolo 2000
Všetko je do 3500€

Focus má docela divný interiér, nemusí sednout každému. Na druhou stranu, Focusy jsou všeobecně proslavené výbornými jízdními vlastnostmi. Golf nebude špatný, a 406 se mi vždy strašně líbila. Ale jak na tom bude se spolehlivostí a jízdně, to už nevím.
Janci
Citácia
Hroch12 napsal:

Citácia
Janci napsal:
Ja mám tiež podobný interiér Smile

A co máš za mašinu?


Trek 7700 2011 :D
Radik
Citácia
domhus32 napsal:

Poradte mi aké auto si mám kúpiť na 18 ku. Rozmýšlam nad
1 .) Ford Focus 1.8 TDCi ročník od 2000- 2002
2 .) VW Golf 1.9 TDI ročník 1999- 2002
3 .) Peugeot 406 2.0 diesel ročník okolo 2000
Všetko je do 3500€


B ) je správně, GOLF je výborné auto na začátek. Ford není dobré auto a u Peugeot nebrat! Tu je to jasné !
Hroch12
Citácia
Janci napsal:
Trek 7700 2011 :D

:D A kde máš budíky? :D Heč, já mám i kufr. D:

//Radiku, já jsem to taky sám upravil.
Upravil Hroch12 dňa 17.06.2012 22:00
twistedTSD
Citácia
@ngel napsal:

Citácia
twistedTSD napsal:


Tak mě napadá - před časem jsi něco psala o Renaultu 19 po rodičích - máš ho?Smile

No, Renault 19 už neprojde na podzim technickou, takže rodiče už se teď dívají po nějaké káře. Uvažují, že si koupí nějaký hatchback nebo SUV. Ale opět je vše otázkou peněz.

Tak to je škoda, ale co už.Smile
SVKDominus
Zatial mám audi 80 bez papierov na zábavu ale čoskoro chcem už nové auto a na rok chcem kúpiť.
Janci
Citácia
domhus32 napsal:

Poradte mi aké auto si mám kúpiť na 18 ku. Rozmýšlam nad
1 .) Ford Focus 1.8 TDCi ročník od 2000- 2002
2 .) VW Golf 1.9 TDI ročník 1999- 2002
3 .) Peugeot 406 2.0 diesel ročník okolo 2000
Všetko je do 3500€


No neviem, musíš mať aspoň trošku prehlad, čo chceš golf je celkom v pohode ale Ford je Ford, tiež Peugeot nieje zlý ale bojím sa že keď si kúpiš niečo ročníkovo podobné, tak akurát teraz je ten čas, kedy odchádzajú veci na autách a možno časom zistíš, že pri kúpe si mohol investovať do nového auta, pretože do toho staršieho je treba stále niečo dokupovať a vymienať. Tolko odo mňa, pouvažuj, prípadne si nechaj poradiť v nejakom bazáre.
twistedTSD
Citácia
domhus32 napsal:

Zatial mám audi 80 bez papierov na zábavu ale čoskoro chcem už nové auto a na rok chcem kúpiť.

To máš dobré...A co by se ti tak líbilo?
Janci
Citácia
Hroch12 napsal:

Citácia
Janci napsal:
Trek 7700 2011 :D

:D A kde máš budíky? :D Heč, já mám i kufr. D:

//Radiku, já jsem to taky sám upravil.


Budíky sa nájdu, a namiesto kufra mám vrecká na chrbte dresu a toto: http://bicyklesg.vsetkonabicykel.sk/i...004103.jpg :D
Janci
Ak chce niekto malé skromné autíčko sám pre seba, prípadne pre kamarátku/kamaráta doporučujem peugeot 106, ide hlavne o spotrebu, ktorá je rovnaká pri akejkolvek rýchlosti, neviem ako je to možné, ale je to tak. Smile
Radik
Já bych zase jako skromné autíčko doporučoval právě toho Golfa. Nejideálnější motor 1.9TDI, krásná spotřeba. Smile
twistedTSD
Citácia
Janci napsal:

Ak chce niekto malé skromné autíčko sám pre seba, prípadne pre kamarátku/kamaráta doporučujem peugeot 106, ide hlavne o spotrebu, ktorá je rovnaká pri akejkolvek rýchlosti, neviem ako je to možné, ale je to tak. Smile

Na toho už jsem taky trochu koukal. Ale docela bych se bál spolehlivosti. Něco jsem četl hlavně o zadní nápravě.To jsem nechtěl
NISSAN_350_Z
My máme Mazdu 626 2liter, ale mali sme 2.5liter, len nám odišiel motor, tak uvidím, či sa to aj mňa dožije :D Inak jazdím na ňom s otcom po polnej ceste tak 80-100km/h jak nič :D Ale už sa chystáme kúpiť nové, tak uvidíme Smile Inak Dominus, bral by som toho Golfa Smile Je to fakt skvelé auto Smile
SVKDominus
Potrebujem hlavne auto s malou spotrebou. Golf je pekný aj výkon je slušný ale cena ma odrádza. 3000€ je dosť vela. Ajtak chcem auto na tuning :D Golf je na to ako stvorený :D
wlcacek
@ngel ale ženská logika je v tomhle důležitá (alespoň v rodině :D)
Exterier nebo interier?
Mě je to fuk. Mě jde o spolehlivost a cenová dostupnost dílů :D
SVKDominus
Citácia
NISSAN_350_ZET napsal:

My máme Mazdu 626 2liter, ale mali sme 2.5liter, len nám odišiel motor, tak uvidím, či sa to aj mňa dožije :D Inak jazdím na ňom s otcom po polnej ceste tak 80-100km/h jak nič :D Ale už sa chystáme kúpiť nové, tak uvidíme Smile Inak Dominus, bral by som toho Golfa Smile Je to fakt skvelé auto Smile


My máme Renault scénic II 1.9 dci 120HP. Spotreba niečo nad 6 litrov
twistedTSD
Citácia
domhus32 napsal:

Potrebujem hlavne auto s malou spotrebou. Golf je pekný aj výkon je slušný ale cena ma odrádza. 3000€ je dosť vela. Ajtak chcem auto na tuning :D Golf je na to ako stvorený :D

Radši si kup pořádné auto a na nějaký tuning kašli.:D
wlcacek
Nissane ten 2,5 litr byl ale 6ti válec ne? :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasov
5%
Nábory
6 Hlasov
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
11 Hlasov
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online