Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Diskuze o autech a motorkách
Radik
Citace
twistedTSD napsal:

Citace
Radik napsal:

Aspoň budu mít co dělat. Smile

Ale my méně technicky nadaní to budeme mít horší.:D

Domhusi, to by mi víc než stačilo i na normální ježdění.Palec nahoru


Ale to je přesně o tom, já taky nejsem technicky nadaný. :D Zatím sem na autě nic moc neudělal.

Ale pokud se tomu budeš věnovat tak pak toho zvládneš hromadu sám. Smile
twistedTSD
Citace
Radik napsal:

Ale to je přesně o tom, já taky nejsem technicky nadaný. :D Zatím sem na autě nic moc neudělal.

Ale pokud se tomu budeš věnovat tak pak toho zvládneš hromadu sám. Smile

Já spíš nic než moc. Vlastně mé opravářské umění končí u namontování nosičů.:D...Ale asi máš pravdu. Jen je otázka, jestli vůbec bude čas a mozek na učení se takových oprav.Smile
wlcacek
Radiku to máš svatou pravdu :D První auto (s dokladama) jsem si přitáhl na laně půl roku před tím než jsem dodělal noty na auto :D Rozebral a složil a hurá na STK :D a po třech měsících z mladické nerozvážnosti rozstřelil. Tak všechno na novo :D To si toho pak člověk jinak váží:D a naučí se :D
Radik
Citace
twistedTSD napsal:

Citace
Radik napsal:

Ale to je přesně o tom, já taky nejsem technicky nadaný. :D Zatím sem na autě nic moc neudělal.

Ale pokud se tomu budeš věnovat tak pak toho zvládneš hromadu sám. Smile

Já spíš nic než moc. Vlastně mé opravářské umění končí u namontování nosičů.:D...Ale asi máš pravdu. Jen je otázka, jestli vůbec bude čas a mozek na učení se takových oprav.Smile


Čas si vždycky najdeš, toho bych se nebál. Já mám oproti tobě, ale obrovskou výhodu, že tata je soukromej automechanik a spoustu mě toho pomůže a příště už to zvládnu sám. Smile

Wlčáku co jsi měl jako první káru? Smile
Upravil/a Radik dne 17.06.2012 23:05
twistedTSD
Citace
Radik napsal:

Čas si vždycky najdeš, toho bych se nebál. Já mám oproti tobě, ale obrovskou výhodu, že tata je soukromej automechanik a spoustu mě toho pomůže a příště už to zvládnu sám. Smile

Tak to jo. Tohle v mém případě právě chybí.
wlcacek
Š 130 r.v.87 5ti kvalt Smile a v roce 2002 jsem ji koupil za 2tis :D (z brigády se toho moc neušetřilo :D)
RastAmoT
Já mám Škodovku 120 s tuningem ! :D
Radik
Trochu to tady umřelo. :D
twistedTSD
Citace
Radik napsal:

Trochu to tady umřelo. :D

Škola volá.:D
Radik
Tak šup, šup nějak to tu umřelo.
leinaD
Citace
@ngel napsal:

Pánové, co preferujete u aut? (interiér nebo exteriér) ... Smile

Kvalitu Smile aby auto jezdilo co nejdéle Smile
Bouc3K
Máme Ford Fiestu (2006) 1.4 TDCi nežere to dosť ... Natankuješ a vozíš sa kúpili sme ju za 250 000 Sk keď ešte boli koruny jedina chyba na tomto aute je že brzda ručná nefunguje.. :D

ďalej máme Ford Transit (1999) 2.5 TDi .. Je trochu z bokov hrdzavá .. Má dosť nabehané a ide ako raketa furt... Dozadu sme dali listové perá z Avie tákže to unesie ...


ďalej máme Multicar 2 litér (vyklápač) (nafta) Kabína M25.. R.V to vám neviem povedať je to slušne nákladne autičko .. Ide to max 50 a nežerie to moc dá sa s tím dobre jazdiť ..

Mali sme aj Ford Fiesta 1991 bola to 1.8 ale poviem vám to bolo to jak tank nežralo moc ale všetko to utiahlo :D Otec s tím robil kaskaderske kúsky.. To bolo naše najlepšie auto pokedy ho otec nepredal a potom si plieskal hlavu že prečo ju predal,.. :D
leinaD
Citace
Bouc3K napsal:

Máme Ford Fiestu (2006) 1.4 TDCi nežere to dosť ... Natankuješ a vozíš sa kúpili sme ju za 250 000 Sk keď ešte boli koruny jedina chyba na tomto aute je že brzda ručná nefunguje.. :D

ďalej máme Ford Transit (1999) 2.5 TDi .. Je trochu z bokov hrdzavá .. Má dosť nabehané a ide ako raketa furt... Dozadu sme dali listové perá z Avie tákže to unesie ...


ďalej máme Multicar 2 litér (vyklápač) (nafta) Kabína M25.. R.V to vám neviem povedať je to slušne nákladne autičko .. Ide to max 50 a nežerie to moc dá sa s tím dobre jazdiť ..

Mali sme aj Ford Fiesta 1991 bola to 1.8 ale poviem vám to bolo to jak tank nežralo moc ale všetko to utiahlo :D Otec s tím robil kaskaderske kúsky.. To bolo naše najlepšie auto pokedy ho otec nepredal a potom si plieskal hlavu že prečo ju predal,.. :D

Ach Smile Multikára :D tu bych někdy chtěl :D
twistedTSD
Citace
Bouc3K napsal:

Máme Ford Fiestu (2006) 1.4 TDCi nežere to dosť ... Natankuješ a vozíš sa kúpili sme ju za 250 000 Sk keď ešte boli koruny jedina chyba na tomto aute je že brzda ručná nefunguje.. :D

ďalej máme Ford Transit (1999) 2.5 TDi .. Je trochu z bokov hrdzavá .. Má dosť nabehané a ide ako raketa furt... Dozadu sme dali listové perá z Avie tákže to unesie ...


ďalej máme Multicar 2 litér (vyklápač) (nafta) Kabína M25.. R.V to vám neviem povedať je to slušne nákladne autičko .. Ide to max 50 a nežerie to moc dá sa s tím dobre jazdiť ..

Mali sme aj Ford Fiesta 1991 bola to 1.8 ale poviem vám to bolo to jak tank nežralo moc ale všetko to utiahlo :D Otec s tím robil kaskaderske kúsky.. To bolo naše najlepšie auto pokedy ho otec nepredal a potom si plieskal hlavu že prečo ju predal,.. :D

Nefunkční ručka? Toho bych se bál - jednou to postavíte u rybníku a...:D

Multikrávy (jak u nás na vesnici říkáme) tu často jezdí...a vzhledem k tomu, že možná budu u obce na brigádě, asi se s nimi důvěrně seznámím.:D

Nicméně zajímavý vozový park.Smile
Bouc3K
Citace
twistedTSD napsal:

Citace
Bouc3K napsal:

Máme Ford Fiestu (2006) 1.4 TDCi nežere to dosť ... Natankuješ a vozíš sa kúpili sme ju za 250 000 Sk keď ešte boli koruny jedina chyba na tomto aute je že brzda ručná nefunguje.. :D

ďalej máme Ford Transit (1999) 2.5 TDi .. Je trochu z bokov hrdzavá .. Má dosť nabehané a ide ako raketa furt... Dozadu sme dali listové perá z Avie tákže to unesie ...


ďalej máme Multicar 2 litér (vyklápač) (nafta) Kabína M25.. R.V to vám neviem povedať je to slušne nákladne autičko .. Ide to max 50 a nežerie to moc dá sa s tím dobre jazdiť ..

Mali sme aj Ford Fiesta 1991 bola to 1.8 ale poviem vám to bolo to jak tank nežralo moc ale všetko to utiahlo :D Otec s tím robil kaskaderske kúsky.. To bolo naše najlepšie auto pokedy ho otec nepredal a potom si plieskal hlavu že prečo ju predal,.. :D

Nefunkční ručka? Toho bych se bál - jednou to postavíte u rybníku a...:D

Multikrávy (jak u nás na vesnici říkáme) tu často jezdí...a vzhledem k tomu, že možná budu u obce na brigádě, asi se s nimi důvěrně seznámím.:D

Nicméně zajímavý vozový park.Smile
Tak to nevadi ta rucna a multikara to je fajn stroj :D
wlcacek
me se zamlouva benzinova magma Smile Ceske motory:D ale krapek zerou :o :D
Bravura
Tak když se tedy chlubíte vozovým parkem tak já tedy taky vytasím mé největší eso co mi parkuje v garáži

Mercedes-Benz SL55 AMG rok výroby 2003. Nežere moc na to co má pod kapotou a to konkrétně V8 Kompressor, cca. 500 koní a spotřeba se pohybuje s lehkou nohou na asi 16l/100km
Maximálka je u tohodle asi 340 pokud tomu dáváte záhul. Jen mně štve ten automat co u toho je*Angry*

Máma má zase autíčko na multiúčely, škoda felicia 1.9D, spotřebu to má asi 4.5l/100km takže pohodička z roku 2000, krom pokaženého alarmu a elektrických stahovaček to auto šlape jak nové. A minimální koroze! Stálo neuvěřitelných 42tis. Kč a za diesel který má maximálku na 170 to je nádherná cena
twistedTSD
Citace
Bravura napsal:

Tak když se tedy chlubíte vozovým parkem tak já tedy taky vytasím mé největší eso co mi parkuje v garáži

Mercedes-Benz SL55 AMG rok výroby 2003. Nežere moc na to co má pod kapotou a to konkrétně V8 Kompressor, cca. 500 koní a spotřeba se pohybuje s lehkou nohou na asi 16l/100km
Maximálka je u tohodle asi 340 pokud tomu dáváte záhul. Jen mně štve ten automat co u toho je*Angry*

Máma má zase autíčko na multiúčely, škoda felicia 1.9D, spotřebu to má asi 4.5l/100km takže pohodička z roku 2000, krom pokaženého alarmu a elektrických stahovaček to auto šlape jak nové. A minimální koroze! Stálo neuvěřitelných 42tis. Kč a za diesel který má maximálku na 170 to je nádherná cena

Nějak jsi zapomněl na ten Challenger, se kterým ses chlubil.:D

Jinak, Felda v dieselu? To bude mít Eliška (Ellis) radost.YES
Bravura
Citace
twistedTSD napsal:

Citace
Bravura napsal:

Tak když se tedy chlubíte vozovým parkem tak já tedy taky vytasím mé největší eso co mi parkuje v garáži

Mercedes-Benz SL55 AMG rok výroby 2003. Nežere moc na to co má pod kapotou a to konkrétně V8 Kompressor, cca. 500 koní a spotřeba se pohybuje s lehkou nohou na asi 16l/100km
Maximálka je u tohodle asi 340 pokud tomu dáváte záhul. Jen mně štve ten automat co u toho je*Angry*

Máma má zase autíčko na multiúčely, škoda felicia 1.9D, spotřebu to má asi 4.5l/100km takže pohodička z roku 2000, krom pokaženého alarmu a elektrických stahovaček to auto šlape jak nové. A minimální koroze! Stálo neuvěřitelných 42tis. Kč a za diesel který má maximálku na 170 to je nádherná cena

Nějak jsi zapomněl na ten Challenger, se kterým ses chlubil.:D

Jinak, Felda v dieselu? To bude mít Eliška (Ellis) radost.YES


Challenger byl od kamaráda abych mu opravil elektroniku v něm, chvíli sem se s ním prijížděl a nechtěl bych to auto jen kvůli velké spotřebě:D

Jojo felda v dieselu, pěkný žihadlo když tomu naložíš dokáže sejmnout na silnici i novější Audiny, v zatáčkách to je extrémně spolehlivé autíčko, kdyžtak Ellis(Canyon)už má banbanána:D
twistedTSD
Citace
Bravura napsal:

Citace
twistedTSD napsal:


Nějak jsi zapomněl na ten Challenger, se kterým ses chlubil.:D

Jinak, Felda v dieselu? To bude mít Eliška (Ellis) radost.YES


Challenger byl od kamaráda abych mu opravil elektroniku v něm, chvíli sem se s ním prijížděl a nechtěl bych to auto jen kvůli velké spotřebě:D

Jojo felda v dieselu, pěkný žihadlo když tomu naložíš dokáže sejmnout na silnici i novější Audiny, v zatáčkách to je extrémně spolehlivé autíčko, kdyžtak Ellis(Canyon)už má banbanána:D

Elektronika v Challengeru z 60. let? Kde?:D

Jojo, věřím že ta musí vytřít zrak každému bavoráku!:D....Eliška má zas ban? Ach jo.
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
20 Hlasů
27%
Šupat holky.
24 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
14%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13