Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Ondrah98 (Oslí úd) - vizitka
Loly
No ahoj Ondro. Tak ti sem hodím komentík aj ja keď sa ti to tu tak pekne rozbehlo.

Keď som na SP začínal tak som na teba mal úplne iný názor ako mám teraz. Mal som asi 13 rokov a bral som ťa ako niekoho kto veľmi rád vyhľadáva problémy a neustále sa háda. Potom si dostal permu z ktorej sa asi každý večer smeješ pod Tomíkovou fotkou zavesenou nad posteľou. Počas tvojej permy som ako tak "dospel" ak sa to tak dá nazvať a po tom ako si dostal ub som ťa začal brať ako úplne inú osobu. Si trochu svojský, no... trochu úplne svojský. Všetko berieš s nadhľadom a humorom čo je pre deti aké som teraz napr. ja celkom dobrý príklad.

Snáď raz prekonáš rekord v počte odjazdených misií na jedného hráča a zapíšeš sa do histórie SP ako najväčší firmičkár vôbec. To by pre teba určite veľmi veľa znamenalo.
Užívaj života a odjazdi ešte veľmi veľa misií (samozrejme nezabudni zneužiť Y).
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
Ondrah98
Musím uznat, že si mě pobavil. Nejvíce asi ta část, že jsem "dobrý příklad", já bych řekl spíše odstrašující příklad, ale budiž brát ti to nebudu. Kdybych měl nad postelí nějakou fotku, tak bych špatně spal, měl bych strach, že mě dotyčný pozoruje. Už tak jsem rád, že jsem se nějak vyrovnal se strašidly pod postelí a nemám z nich takový strach.

Nějaký diplom nebo plaketa za největšího firmičkáře by pro mě opravdu hodně znamenala. Třeba to, že mám najít nejbližší most či nádraží a prostě skočit. Což například diplom ze školy v přírodě z první třídy nezpůsobil, takže nemá takovou hodnotu, jako toto ocenění.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Jertn
Chybíš nám, snad sis konečně koupil nějakou škodofku, když je máš tak rád


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Ondrah98
Zjistil jsem, že mám vizitku... king Ještě jsem to trochu vylepšil, abyste se hodně dozvěděli.
Bratek
Tak už žádné převracení, zvracení, rozvracení a podobný slovní přesmyčky, když je ta vizitka vylepšenáNa holou

Citace
>Datum narození:
**.**.**98

>Věk:
2x tolik co ty


a tahle matematika mi nějak nevycházíPřemýšlím
Ondrah98
Tak už žádné převracení, zvracení, rozvracení a podobný slovní přesmyčky, když je ta vizitka vylepšenáNa holou

Citace
>Datum narození:
**.**.**98

>Věk:
2x tolik co ty


a tahle matematika mi nějak nevycházíPřemýšlím


Jsem slušný hráč, v životě bych herní portál nerozvrátil.

A vychází to perfektně, určitě jenom neumíš počítat. 1898 a už to jede... Boss
Twixo38
Oslí úd!
Ondrah98


Fakt díky za komentář, velmi inspirativní slova. Tvůj komentář mi změnil život. Ale oslí úd jsem pořád, na tom se nic nemění. Plácnem si
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
asthenic
Citace
> Ohodnoťte známkou práci administračního
týmu:
Velký respekt k jejich práci - 1


Jasný pacient. Ale neriešim, neskôr to pochopíš aj Ty.


Nic sa nezmenilo Kappa
Ondrah98
OK Kappa Vůbec nejvíc obdivuji bany za rozvracení SP.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
6%
Nábory
4 Hlasů
6%
Žádosti o pUB
10 Hlasů
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
9 Hlasů
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
31 Hlasů
47%
PC Poradna
3 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
5 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16