Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Ondrah98 (Oslí úd) - vizitka
dpq7WImm8w
Největší místní odpad, nemáš na to. NemůžuNemůžu
Floatin
Najväčší kápo serveru.Kedy budú nové úlovky z expertov?
Ondrah98
Citace
Detroit napsal:

Největší místní odpad, nemáš na to. NemůžuNemůžu


Tak mi to pořád nepřipomínej, budu z toho mít deprese To jsem nechtěl


Citace
Floatin napsal:

Najväčší kápo serveru.Kedy budú nové úlovky z expertov?

Já ti nějak nevím :D :D Experti budou až budu hrát nějak souvisle na serveru a na to nevím zda budu mít čas a odvahu :D
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Reggie_
Přesouvám, o dalšího kvalitního administrátora méně, bylo mi ctí s Tebou spolupracovat. Hi
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
matok007
Ahoj síce nebol si oblúbený admin ale vždy si vsetko dotlacil tam aby nikto neklamal škoda že rip hl admin česť tebe aj keď viem že si ma nemal moc rád bol si asi 1 z normálnych a nezaujatuch admin na každého rovnaký meter cest poznať ťa a tvojej pamiatke na SP
Pandy
Ikdyž jsem Tě ze začátku moc nemusela, tak ale potom jsem zjistila, že zpusob tvého trestání bylo jediné spravedlivé. Žádný kamarádíčkování prostě pravidla šup a jedem a tak to má být. Ted je to jen co kamarád to výhoda. Nic proti stávajícímu vedení, ale i tak běhají lidi po serveru co by za doby tvýho vedení tam neměli šanci se ani připojit. To mě celkem mrzí, protože u tebe jsem měla jistotu , že nejsi zkorumpovatelnej. Sice Tvá aktivita posledni dobou nebyla nijaká, rozjel jsi slušný projekty jako třeba Admin scouting atd. a pak Tě to zřejmě přestalo bavit. Škoda. Měj se fajn a díky za vše s čím jsi mi kdy pomohl nebo vyřešilHi
Geroj
Nazdar, napíšem k tomu len tolko že pre niekoho si bol vzorný administrator, ja som to videl kus inak, je jasné že si konal s pravidlami a tak ďalej, ale tá vážnosť bola v celku zbytočná(pre niekoho až vtipná) ale každý sme nejaký, každopádne ti nemôžem nič vytknuť, až na ten posledný suspend, ktorý bol za mňa a za všetkých s ktorými som to preberal úplne mimo ;) ale aj tak, vela šťastia do buducnosti a pozor nech ti neprehnije ta felda pod riťou :D čego kapo
Szelby
Pohodový člověk, výborný administrátor (hl.), Byl jsem s tebou nadmírně spokojen. Hodně štěstí v životě Smile Hi
Szelbovsky Cool
TripS
Ondrah no kámo administrator na míste ale co už no Sad je mi lito že si odešel ale to je tvoje věc a volba hodně štěsti do života klobouk dolu ;) Palec nahoru king
Ondrah98
Citace
Reggie_ napsal:

Přesouvám, o dalšího kvalitního administrátora méně, bylo mi ctí s Tebou spolupracovat. Hi

Nápodobně!

Citace
matok007 napsal:

Ahoj síce nebol si oblúbený admin ale vždy si vsetko dotlacil tam aby nikto neklamal škoda že rip hl admin česť tebe aj keď viem že si ma nemal moc rád bol si asi 1 z normálnych a nezaujatuch admin na každého rovnaký meter cest poznať ťa a tvojej pamiatke na SP

Díky za komentář, sice se to pořád nedá číst, ale každý druhý spojení slov se dá pochopit... Aspoň něco.



Citace
WerymeX napsal:

Ikdyž jsem Tě ze začátku moc nemusela, tak ale potom jsem zjistila, že zpusob tvého trestání bylo jediné spravedlivé. Žádný kamarádíčkování prostě pravidla šup a jedem a tak to má být. Ted je to jen co kamarád to výhoda. Nic proti stávajícímu vedení, ale i tak běhají lidi po serveru co by za doby tvýho vedení tam neměli šanci se ani připojit. To mě celkem mrzí, protože u tebe jsem měla jistotu , že nejsi zkorumpovatelnej. Sice Tvá aktivita posledni dobou nebyla nijaká, rozjel jsi slušný projekty jako třeba Admin scouting atd. a pak Tě to zřejmě přestalo bavit. Škoda. Měj se fajn a díky za vše s čím jsi mi kdy pomohl nebo vyřešilHi

Díky za komentář, ono těch důvodů pro dobrovolný odchod je více a kdo je má znát, tak je zná. Nicméně svým způsobem je výstižný to, že jistí lidi neměli šanci, tím spíš jistý nápady, tím spíš tě unaví řešit pořád přívaly hovadin a zbytečně se rozčilovat. Každopádně dál bych to tu nerozpitvával, stejně to těm co to nezažijí nic neřekne, kdo ví (pár lidí), tak ví...

Citace
Geroj napsal:

Nazdar, napíšem k tomu len tolko že pre niekoho si bol vzorný administrator, ja som to videl kus inak, je jasné že si konal s pravidlami a tak ďalej, ale tá vážnosť bola v celku zbytočná(pre niekoho až vtipná) ale každý sme nejaký, každopádne ti nemôžem nič vytknuť, až na ten posledný suspend, ktorý bol za mňa a za všetkých s ktorými som to preberal úplne mimo ;) ale aj tak, vela šťastia do buducnosti a pozor nech ti neprehnije ta felda pod riťou :D čego kapo

Tak vzorný admin určitě ne, nicméně si právě díky svýmu přístupu můžu říct, že jsem nikdy nikoho nezvýhodnil, ale ani úplně nepotopil, pokud si o to nežádal svým hloupým chováním. K takovým lidem nemám úctu, že jich bylo povícero je mě vcelku jedno, rád si je vystavím do podpisu. K suspendu si stojím za jeho oprávněností, tím spíš, že tohle se zkrátka trestá u hráčů - ano trestá! Nemá cenu to pitvat, bylo to tak jak to bylo a můj názor se nezmění. S tebou je to stejně takový složitější, přijde mi, že strašně měníš názory a postoje, už jen když si vzpomenu kolikrát jsme byli naprosto za dobře a pak si to posral nějakou kravinou, kdybys neměl občas podobný zkraty, tak si asi sedneme ještě o něco víc. Nicméně pořád patříš do té skupiny inteligentnějších zde na serveru... Btw. neprohnije šla z domu.

Citace
Szelby napsal:

Pohodový člověk, výborný administrátor (hl.), Byl jsem s tebou nadmírně spokojen. Hodně štěstí v životě Smile Hi

Pohodu si představuju jinak než svoje výlevy, ale budiž. Štěstí se může hodit, i když mu stejně musíš pomoct, samo nepřijde. Díky

Citace
TripS napsal:

Ondrah no kámo administrator na míste ale co už no Sad je mi lito že si odešel ale to je tvoje věc a volba hodně štěsti do života klobouk dolu ;) Palec nahoru king

Administrátor na místě nebo bez místa to máš jedno... Fungovalo to beze mě předtím bude i potom. Nahraditelnej je každej, ale záleží jak se toho náhradníci zhostí, což už ovšem není tak úplně moje věc. Já si za svýma rozhodnutíma stojím, takže je na ostatních, jestli si to budou moct říct taky. Plus viz výše.
Upravil/a Ondrah98 dne 25.10.2016 22:40
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
matok007
Teraz čo kukam fotku o zníženej inteligencii vidím že hráči nepochopili že skončil síce neoblubeny ale prysmu a čestný admin čo nerobil zlé lutujem že som hovoril na teba to čo som vravel lebo si bol jeden z tých čo sa nekamaradili a nerobil rozdiely a HRACI ČO PISALI ZE HURA NEVEDIA TO ADMIN ČO PLNI SVOJE POVINNOSTI JE PRESNE AKO TY
budem rád ak sa vrátia na sp a spať do at lebo ty tam patris
Ondrah98
Na to, že už nemusím luštit podobný výplody jsem to dokonce možná i pochopil, což je neuvěřitelný pokrok, sice to pořád vypadá jako od prasete, ale co už...

Citace
budem rád ak sa vrátia na sp a spať do at lebo ty tam patris

1) Na SP jsem neskončil
2) Do AT se vracet opravdu nehodlám
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Ondrah98
Provedl jsem aktualizaci, po které informační hodnota dramaticky klesla, aby následně nepatrně stoupla. To já ne!

// Žádný hejty, jsem oblíbenej hurááá *sarcasm*
Upravil/a Ondrah98 dne 07.04.2017 21:35
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
As3
Mrzí mě že si odešel pro mě si byl dobrý a vždy vtipný admin, rád si pomohl, no hodně štěstí v realném životě
Diana
Zo začiatku som ťa nepoznal počul som o tebe "hocičo" ako čítam komenty čistá závisť že si niečo dosiahol a podla iných si sa vtieral to usúdiť neviem ale nepripadáš mi tak.Ked som ťa lepšie spoznal (2016 2017)pripadaš mi fajn hráč a ako admin si si plnil iba svoju prácu . A tie protesty...Nemůžu držím ti palce vela šťastia do života a nenechaj sa odradiť inými luďmi ktorí ti závidia verím ti ;) *Tu sem*
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Ondrah98
Citace
Mrzí mě že si odešel pro mě si byl dobrý a vždy vtipný admin, rád si pomohl, no hodně štěstí v realném životě
Mrzet tě to nemusí, jsou i horší věci. Nicméně pokud tě to trápí, tak se obrať na vyšší pozice, protože hloupí hráči s tím nemají co dočinění. Ale určitě je lepší skončit dobrovolně než jako špína, byť k to k tomu ani nesměřovalo. Nad tím vtipným, bych se zamyslel, čím je ten vtip vykoupen - arogancí a to asi dobře není. Ale díky.

Citace
Zo začiatku som ťa nepoznal počul som o tebe "hocičo" ako čítam komenty čistá závisť že si niečo dosiahol a podla iných si sa vtieral to usúdiť neviem ale nepripadáš mi tak.Ked som ťa lepšie spoznal (2016 2017)pripadaš mi fajn hráč a ako admin si si plnil iba svoju prácu . A tie protesty...Nemůžu držím ti palce vela šťastia do života a nenechaj sa odradiť inými luďmi ktorí ti závidia verím ti ;) *Tu sem*
Ničeho jsem nedosáhl, respektive to tak neberu. Plnění práce jde brát více způsoby a tohle byl jeden z nich, zda dobrý musí posoudit jiní. Odradit se určitě nenechám od lidí "pode mnou", ale pokud nemáš podporu z vrchu, tak můžeš leda j**at, protože to pak nemá smysl. Jinak dík.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Arbys
Vizitku jsi mi okomentoval i ty, tak já ti sem taky něco napíšu, aby se neřeklo. Bohužel jsem neměl tu čest tě zažít jako hlavního admina, jelikož zrovna v dobách tvého adminování jsem si od SP dával "pauzu". Z vyprávění jsem slyšel ledacos, ale hodnotit tě budu tak, jak tě znám když si na server občas zajdeš udělat srandu z lidí co tě pomlouvaj a z ondrahhejterů. Někdy mi je trapně za ně jak vidím že se s tebou hádaj a krmí trolla. Nedokážu pro tebe najít vhodné slovní spojení, ale tak asi bych tě nazval člověkem, co má vlastní názor a nenechá se jen tak ovlivnit, což je dobře. Třeba se někdy ještě potkáme nebo tak. Zatím teda popřeju hodně úlovků na serveru a měj se Smile

PS: Protože vím, že to nemáš rád, musím ti popřát "hodně štěstí do realu". Peace.
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Ondrah98
"Aby se neřeklo" si strč za klobouk, ale předpokládám, že to byla taková nešťastná fráze na úvod... ;) Buď rád, že si mě nezažil, protože by si pravděpodobně teď dával hejty. A na tom zbytku asi něco bude, důvody pro svůj názor máš a já ti ho brát nebudu, docela se s ním i shodnu. Jinak díky.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Mordis
Zdravím,
padá ti tu na to prach, tak je čas to tu oživit Jede jede mašinka
takže, vizitka jako taková má dobré pouze nadpisy. Zbytek jakože nic moc, ale co od tebe čekat žejo. LOOL Ne samozřejmě už o tobě všechny tyto informace vím takže mi to nepřineslo nic nového. Román jsem si při odchodu četl takže nic nového...
Jinak jsi to pojal vtipnějším způsobem což není na škodu.
Ale nebudu tu věnovat X řádků vizitce která tu nehraje velkou roli jako přímo tvá osoba.
Začneme od začátku.
Ještě za Žižky s oběma očima. Provrtám tě
Jdeme na to.
Řeknu ti to asi takto, když jsem byl hráčem vídal jsem tě v AT. Považoval jsem tě za spravedlivého administrátora a neměl jsem s tebou problémy. Když jsem něco potřeboval tak jsi měl kecy ale udělal jsi to :D Takže v pořádku. Nikdy jsme si však nepsali.
Když jsi se stal hlavním tak jsem to ani pomalu nepostřehl, vše běželo jak mělo (co z pozice hráče, nevím jak to měli v AT). Takže z pozice hráče jsem si na tebe nikdy nestěžoval. Byl jsi zkrátka neutrální ale jak se říká originální. Vše jsi si dělal po svém, přísně ale všem stejně. To ti nikdo nevezme.
Potom jsem nastoupil na helpera začež ti samozřejmě mohu poděkovat protože jsem se tam dostal přes admin scouting nebo jak se ta tvá kraviny jmenovala :D
Každopádně tam se můj názor na tebe trochu otočil, když jsem po tobě něco chtěl co se helperů týkalo tak jsi byl líný jak prase cokoli udělat :D Tvoje odpovědi ti trvali jako České poště přeprava zásilky. Týden v tom lepším případě... Na statistiky jste srali protože přeci helper... pffff. Ale chápu to, protože vím že jste jak ty, tak Tumča byli jak se říká "v posledním dechu" a už jste oba tak nějak věděli že vaše působení v AT brzy skončí. Nebylo to protože by Vás chtěl někdo vyhodit. Ale protože jste měli dost práce v reálu, jiné zájmy a na hru už prostě nebyl čas, já to chápu. Nikdy Vám to nebudu zazlívat. Ale v tu dobu jste nám nic nenapsali a tak mě to sralo. Bohužel jsem tě v pozici admin - hlavní nezažil. Pouze jako helper a tak nemohu říct jak to šlapalo v AT.
Každopádně jsi se tedy odporučil do diss sekce a adminování jsi přenechal kolegům.
Vybrali jste si mezi sebe Nosfíka což byla nejlepší volba co jste v tu dobu mohli udělat. Ačkoli jste ho v tom nechali samotného, zvládal vše nějakou dobu sám, než si zaučil Fífu. Vše nám teď šlape v rámci možností jako hodinky.
Nosfe s Fífou jsou skvělá dvojce. No a my jsme si spolu nikdy nepsali. Nebyl důvod ale jednou jsem si říkal, zkusím mu napsat a uvidím zda mě pošle do prdele a nebo bude v pohodě. Tuším že jsem se s tebou "loučil" když jsi odcházel a od té doby se zlomila bariéra mlčení a začali jsme se spolu bavit úplně v klidu. Proto už mě vizitka ničím nepřekvapila, vím o tobě celkem dost.
Byl jsi v AT dost dlouho a tak vím, že se na tebe mohu obrátit s případným problémem.
Pro radu, čehož si samozřejmě užíváš že? :D Ne, jsem rád že jsi se na mě nevysral.
Jsi člověk kterému se můžu vyřvat a nechá si to hezky pro sebe a já jsem pak spokojený jak jsem si krásně ulevil a ty mi buďto napíšeš že jsem retard a pil jsem sunar s rtutí a nebo mi dáš nějakou radu. A to je prostě k nezaplacení. Často si píšeme naprosté ****oviny ale to je prostě pecka, sem tam je to potřeba :D
Víš, všichni co o tobě píšou jaký jsi ****... tě jen nepoznali.
Kdyby tě neodsuzovali protože se řekne "Ondrah" automaticky **** a psali si s tebou tak poznají že to tak vůbec není.
Vím že teď ti zvednu EGO jak nikdo a asi toho budu litovat protože mi to dáš sežrat :D :D Ale kdyby tě poznali tak vědí že ten mozek máš a umíš ho používat, do nikoho se nesereš bez důvodu. Své věty máš podložené argumenty které prostě nikdo "neprostřelí".
Což se dnes jen tak nevidí. Změnil jsem na tebe názor Ondro. Teď už prostě vím že jsi jeden z mála za které bych dal ruku do ohně. I když se známe jen přes net. Tak vím že ti můžu věřit a že mi v případě "nouze" pomůžeš a takový lidí je málo.
Tak a to je konec tohoto slohu kde jsem si vylil své srdce *Tu sem*
Mezi všemi dissy taky jeden kladný názor.
Stačí tě prostě poznat a neodsuzovat tě dřív, než tě člověk pozná.
Díky za to ;) Smile Ale ne že se teď budeš cítit jako king. To zase brzdi :D
Měj se a zase pokecáme Good job! Hi
Ondrah98
Máš jediný štěstí, že jsem sám psal ještě delší texty, jinak bych tě s tím poslal někam... :D :D Vizitka je až moc informativní, dozvíš se tam strašně moc věcí, takže se ti musela líbit a akorát zbytečně děláš frajera. :D
Scouting nebyl kravina, ale pokus dělat tady něco jinak a třeba i líp, ale vzhledem k tomu, že jsem na SP, tak to bylo asi naivní. No nicméně to doufám nedopadlo tak špatně, pár schopných hráčů tím prošlo a chytilo se, hlavním to trošku ulehčilo práci a třeba to i hráče bavilo, že jenom nečekali na neobjektivní hlasy...
Pozice helperů byla tenkrát relativně nová a částečně bych řekl nedomyšlená, tak podle toho to vypadalo no, ale tak prioritou byl A-Team a tam to snad fungovalo.
Jakej jsem člověk ať si každej posoudí sám, když bude mít rozumný argumenty, tak přijmu cokoliv, ale pokud někdo píše "si de*il protoze tvoje mama", tak ať se nediví reakci. Jednoduchý.

Díky za komentář a něco pozitivního no. Smile
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 24