Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Danger.RMV - ViZiTKA
Prometheus
Danger moc Tě neznám ale jako Admin to docela jde Smile
Alfy_Cz
Pěkná vizitka :D
Anytus123
Pekná vizitka Smile
LeGacy
Nechce to niekto presunút do hrácskych? :D
MaoS
Heh pekná vizitka a dobrý hráč len tak ďalej. ;)
_Ego
dobrá vizitka, dobrý hráčSmile
_Ego
pěkná stručná vizitkaSmile
Opti
Parádní hráč,kamarád,šoumen a věštec(na Jolandu nemáš.:|)! :D Jsem rád,že jsem tě poznal,volání na skajpe někdy celkem sranda.Povaha jak já což je super!Vizitka cajk ;)
cssssssssssssssHi
SmouKy_
Dobrej racer, věštec, pokračuj a možná budeš za pár let bůh :D
CS
vizitka, lepší než jiryho protože to je fakt hnus Zle (ta jiryho je hnus)
:D
Zacek
Zdar Dane, pěkná vizitka a v pohodě hráč. Smile
RockeR
Danger, pěkná vizitka
super hráč, poznáme se už dost dlouhou dobu, seš v pohodě týpek se kterým je sranda a dá se s nim kecat. Žádnej "egoista" jako většina "lidí" na SP, prostě normální hráč Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=8583

KLIK NA OBRÁZKY K VIZITKÁM *gp*

i.imgur.com/GN5zH7F.jpg
Nosferatu
Pěkná vizitka + dobrý hráč Smile
jech
dobra vizitka jen by to chtelo zlepsit skill v zavodech :---) . ne kecam top racer a top chlastac :D
Zacek
Jak vidím, psal jsem ti tu v roce 2k14 :D :D
Hele musíme to napravit a to bude brzy Dáme si jedno nee?
A tu vizitku dodělej co nejdřív, pak aktualizuju koment Smile
Hi
smetyx
Vizitka pěkná a také děkuji za označení "nejlepších hráčů" Doufám příteli, že máš v plánu zase aktivně hrát a třeba se zase dostat na organizátora akcí! B)
Kacka
Tak Ove...:D Děkuju že si mě tam napsal na tvou vizitku Smile Já s tebou nemám žádný problém, a hezká vizitka upravená a vše co má mít.Smile Ať se ti daří v závodech v reálu a SP Smile
DangerRMV
jech: Díky moc jechovino! :D Jsi též top racer a chlastač! No, sice maličko zaostáváš, ale ono to půjde! Nasadíme tvrdší léčbu! Dáme si jedno nee?

[K]lacek[D]an: Jasné, že to napravíme, minule to nebylo ono, já vím, za to se omlouvám. Jsme společně s jechovinou připraveni na další dny a jejich úspěchy!! Musíme se prostě vyléčit, nemáme na vybranou! Dáme si jedno nee?. Jo, aktualizaci by to chtělo, bude později až na to bude dostatek prostoru.

smetyx: Díky smetáku, ať se ti daří. Škoda ale toho rádia :D.

Kacka1997: Díky moc, já stebou též nemám problém, to ani prostě nejde s takovým hodným člověkem. Ať se ti též daří. Smile
Upravil/a DangerRMV dne 27.11.2017 11:50
Gargy
Čau zámečníku, řekl jsem si že ti jsem taky něco hodím k vizitce, je stebou prdel na discordu ne že ne, hlavně když je pití :D, snad se ti zas podaří dostat na ten post, tož všechno z mé strany, "Jágr Top" to si pamatuj :D, Zdarec.
DangerRMV
Gargamel: Nazdar Gargy!! :D. Jo, když se tam sem tam ukážeš, též máš nádherné projevy ke srandě, věř tomu, že ano :D. Ano, tak stím pitím se musí počítat, je nasazená maximální léčba, ikdyž chtělo by to přitvrdit. Jestli se chceš léčit společně s Danem a jechem snáma, dojdi do mojí roomky léčebna o víkendech, určitě najdeme nějaké řešení! My už si tě přeléčíme. Díky a měj se.
Mordis
Zdravím,
tak jsem se k tomu konečně dokopal :D
Vizitka postrádá nadpisy z PS. Ale to absolutně vůbec nevadí protože jsi je nahradil jednoduchými a krásnými nápisy které jsi "vylepšil" ** což nevypadá vůbec špatně. Smile
No ale nadpisy nejsou to nejdůležitější, nejdůležitější je ten obsah a ten tu je.
Mohl jsi se více rozepsat v tom co nejraději posloucháš za muziku, ale to z tebe pak dostanu :D
Citace
Neoblíbený tým v ELH: HC Kometa Brno

Ondrah tě roztrhne jak hada :D
Já hokej neřeším, mě to nebere - "sportem ku nemoci a trvalé invaliditě" LOOL
Vizitky splňuje co má, informace se dozvím, hlavně to že jsi blázen do hokeje áááá teď se přesuneme k tobě.

Takže jsi jeden z hráčů s mozkem který umíš používat. Jsem rád že jsi se vrátil zpět Smile
Jsi pohodář, snad nejlepší závodník na SP a to můžu říct s klidným svědomím a klidem v srdci. *JSEM VÁTĚZ JOO*
Normálně se s tebou dá pokecat, zasmějeme se a tak to má být Smile Měli by jsme jít to TSko nebo na co to chodíš discord? :D

Citace
Mordis Dám ti pusu - Růžovák

Joooo, Sotasek mi řekl "budeš mít růžový nick" a od té doby nemám jiný king
Mnohokrát děkuji za označení, jak nahoře tak dole, moc si toho vážím Smile
Jsem rád že jsem tě poznal, krásné prožití vánočních svátků Zima

Zatím se měj a na serveru / skypu Hi
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17