Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
| Vizitka Nosferatu | Edit: [1.11.22]
Pandy
Ta Tvoje vizitka má tolik komentářů, že se mi ta stránka načítala asi 5 minut :D

No ale k věci, chystala jsem se Ti tu napsat po dlouhé době, ale nebyl čas. Nechci Ti tu špinit vizitku nemyslnýma věcma, vše podstatné jsme si napsali na FB a komunikujeme spíš tam, asi jako po celou dobu i Tvého působení v AT.

Chtěla jsem Ti říct, že bez ohledu na to, že jsme v kontaktu i mimo SP, si Tě velice vážím za to jaký jsi byl, jseš a doufám, že budeš i nadále. Nestranný člověk se svým názorem, co nejde jako ovce se stádem a to oceňuji. Za svou pravdu se dokážeš bít a prosadit si jí ikdyž to někdy bylo i těžký.

Já si nesmírně vážím šance, kterou jsi mi dal při přijetí do Admin teamu, jen mě velice mrzí, že kapacita jako ty už není jeho součástí. Pamatuji si, jak Tě nabrali do AT, jak jsi se stal hlavním a teď jsem v AT já a Ty už ne. Ach jak ta doba letí a to si vem, že to je jen hra.

Ty jsi jeden z mála, kterému věřím a to jsme se zatím ani v reálu nepotkali. Vždycky budeš můj vzor, teda aspoň co se v AT týče, protože lepšího hlavního za dobu co tu hraji jsem nepoznala, každý měl svý mouchy, nebo byl arogantní, Ty jsi pořád svůj a práva Ti nepřetekla přes rozum, což se tu děje pořád a téměř u všech.
Ikdyž jsi to se mnou někdy neměl moc lehký, hlavně co se týče mého chování, ale věř mi, že tvoje varování mi dali hodně a myslím si, že i pomohli. Tu máš
Hlavně jsme měli hodně společných názorů na věci, lidi a tak nějak vše kolem sebe.

Tak se opatruj a ráda Tě uvidím jako hráče na serveru, máme spolu přece ještě v plánu pořádný obchodní plány heheheee

Páčko a užívej reálu, ten je třeba víc jak nějaka hra Pusa
Nosferatu
Weru, děkuji Ti za takový komentář, popravdě ani nevím co vše k tomu říct.
I když je to jen hra, tak mě opravdu těší, ze mou práci v AT a celkově i mě vidíš takhle. Moc si toho cením a jeste jednou děkuji. Každopádně na sp se ještě vydávat budeme, protože je třeba obchodovat. :D
Kacka
Nosfe, vím že jsem ti sem minule psala.. Ale když jsem začínala na SP, tak si mě dost naučil, i když jsem začínala měla jsem blbé dotazy :D Já ti děkuji za všechno, co si pro mě udělal Smile Važím si toho, a hlavně si byl chvilku v mé firmě tak jsme byli v komunikaci ještě o trošku víc :-) Jako hráče na serveru tě ráda potkam opět Smile A můžeme konečně zahrát normalně :D A taky ti děkuju, jak jsem dostala minule neprávem ban že si stal při mě a věřil mi.. Hlavně at se ti daří v realu :-) A ať si spokojenej! Smile
Nosferatu
Káčko, děkuji Ti za komentář.
A neboj do firmy zase určitě někdy dojdu. Ale to že nejsem ve firmě, neznamená, že mi nemůžeš přeci napsat. Co se týče toho banu ? Samozřejmě, že jsem vždy stal za pravdou a rád jsem pomohl někomu kdo si to zasloužil. A to se samozřejmě nikdy nezmění i když už nejsem v řadách AT, tak vždy rád pomohu. Smile No a na konec ti také přeji ať se ti daří Smile
Diana
Predsa len v hráčskych vizitkách,ale stále vyššie ako samotná osnova heheheee
Jeden z tých lepších adminov,odrobil si si tam svoju prácu.
Vizitka asi najdlhšia,čo som kedy videl :D Pekná,pekná :D S témou satanizmus Dloubu se v nose.
Aj keď sa s tým nevie zmieriť celý server,tak mi tam budeš aj ty chýbať :D Aj tak ti prajem vela šťastia do života,vidíme sa v hre *Zatancujem*
Hi
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Nosferatu
Děkuji za pozitivní komentář. Každopádně i tobě přeji hodně zdaru v životě. Smile
As3
Ahoj Smile,
vizitka pěkná, už jsem jí viděl sice hodně krát, ale neměl jsem kulky tady něco napsat jazyk
Velmi mě mrzí, že si odešel do věčných hlubin mezi nás jazyk Pláču Pláču
Jako administrátor si toho provedl hodně pro server, znám tě sice delší dobu a nějak jako kamarádi jsme nebyli :D
Poslední dobou jsme si začali trošku psát :D
Doopravdy si fakt fajn člověk jak to všichni říkají, jako admin si mi mockrát pomohl a jak vidím, jako hráč to nebude vůbec rozdílné. Smile
Rozumím, že když na to nemáš čas, je to špatně no.. Smile
No nic, popřeju ti jen všechno dobré do realného života Smile a částečně i na SP :D :D :D

Hezký zbytek dne.

Hi Pláču
Nosferatu
Ahoj, tak i tobě děkuji za obsáhlejší komentář, každopádně to potěší, že mě takhle hráči vidí o tom určitě žádná.
Déle se známe to je pravda, ale tak čas na to si napsat, něco se o sobě dozvědět nebo jen tak pokecat se najde vždy a nezáleží na tom jak dlouho se známe nebo jaké jsem měl a mam postavení. Každopádně jsem byl vždy hráč jako každý z vás. Občas o něco přísnější, ale to k tomu samozřejmě patří. Aby to tady nějak fungovalo. Smile
Tobě tedy také přeji hodně štěstí do života a vše okolo. Smile
MaTy
25. 6. 2015 - Zde byl zanechán můj poslední a tuším, že druhý komentář (jojo, dalo to práci to najít mezi těma slohovkama).
Co k tobě, je mi celkem líto, že si odešel z postu hlavního, protože jsem si prostě zvykl od nějaké té doby, ale tak co už, život se kvůli tomu nezboří. Jako člověk si upřímný a k tomu mám opravdu respekt, dokážeš chápat člověka, třeba jak si mi pomáhal s tím vztahem jestli si pamatuješ. :D Bylo hodně dobrýho, ale také zlého, ale vždy si raději vzpomenu na to dobré s tebou, na to dobré se totiž lépe myslí. Nějak si už moc nepíšeme, spíše vůbec, což mě mrzí, ale kvůli tomu se také svět nezboří.
Vizitku jsem ti komentoval již dříve, ale prošla koukám velkým updatem, ale jediné co mě zarazilo je prostě toto.
Citace
_MaTy_
Ty už si tady měl být dávno, ale nějak jsem na to zapomenul. :D :D
Jinak tobě snad není důvod ani co psát. Smile Vystihuješ vše :D Náš střelenej Maty s kterým je sranda bez ohledu na to co se děje. :D
Vážné skvělý hráč jsem rád, že jsem měl šanci tě poznat. ;)

vím, je to maličkost, ale je hezké, že prostě někdo nezapomíná a zůstává alespoň matně ve vzpomínkách.
Jsi super člověk, se srdcem na správném místě a toho si já u tebe vážím, nevím co ti tu ještě moc psát, nejsem na ty slohovky, ale přeju ti tak, jako každý.. Hodně štěstí v realitě, přeci jen, GTA je hra na odreagování, své už máš prosezené, ale taky se občas nezapomeň podívat. Měj se pěkně a rozdávej takové dobro, jako do teď.
S pozdravem MaTy.

There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Nosferatu
Ahoj MaTy,
Na začátek velké díky za takový komentář, opravdu se to pěkně čte a jsem rád, že mě takhle vidíte, alespoň někteří
A neboj já si na věci pamatuji a hlavně na ty dobré. Napsat si můžeme kdykoliv, protože teď když dojdu na sp tak už čas mít prostě budu. Nemusím tam už nic řešit a mám čas na vás všechny. O všem nebudu tam každý den, protože čas na to opravdu nemám, ale určitě si tam Zajdu pokecat, když budu mít čas. Měj se hezky a ještě jednou díky.
NiKo_
Ahoj, možno ti píšem pozde ale musím ti napísať aj keď je to len hra ale bolo mi trošku smutno že si opustil rady Hlavného Administrátora. Sad Napíšem ti to úprimne a hlavne od srdca, prežili sme si toho dá sa povedať dosť keď som pôsobil aj ja ako Helper či Organizátor Akcíí na obi dva posty si ma dostal práve ty za čo ti velmi krásne ďakujem. Smile Nebude sa len tak lahko nahrádzať teba človeka ktorý si svoju prácu robil tak ako sa má a vďaka tomu ešte na SuperParbe je možné hrať. Smile Chcem ti ešte raz poďakovať za to čo si pre nás urobil a dúfam že si ešte niekedy popíšeme a budeme v dosahu. Smile Velké vďaka a vela šťastia do života. Smile Ahoj Kytka pro tebe
Nosferatu
Ahoj,
děkuji za pěkný komentář !
Taková slova vždycky potěší a jsem rád, že ve mě nevidíte jen člověka co někoho trestal. Smile
A určitě se vždycky najde čas si na to napsat a podobně. Smile
Gloodys
Koukám že u Tebe ještě nemám komentář. Jsi v pohodě člověk, který když má nějakou zodpovědnost tak ji udělá co nejlépe. A tím myslím hlavně tvůj post Hlavního. Byl jsi přísný ale bylo to správné. Je škoda že jsi odešel, udělal jsi toho mnoho pro SuperPařbu a jsem rád že jsem byl aspoň chvíli s tebou v teamu.

Ať se ti daří jak ve hře tak v reálném životě.
Gameluner
Ahoj,
Já si tu ten druhý komentář u této vizitky prostě nemohu odpustit, jelikož jsi nedávno opustil zdejší Admin Tým.

Jako hráč jsi v pohodě, velmi dobře se s tebou dá pokecat, čehož si cením. Jakožto Administrátor jsi byl skvělý, a nebyl arogantní, proto jsi se také dostal až na post Hlavního Administrátora. Byl jsi velmi dobrým Administrátorem, a hlavně neobmněkčitelným. Tak by tomu mělo být u všech ostatních Administrátorů, Ty ses nikdy nenechal ničím ovlivnit, viděl jsi porušení pravidel, hned jsi ho trestal. Byl jsi také schopen člověka, jež ti odporuje poslat do prdele neskutečným způsobem, což dovede velmi málo Administrátorů na SuperPařbě. Pro tento herní portál jsi toho udělal mnoho, byl jsi správným vedením Admin Týmu. Tak by to mělo být. Jsi prostě týpek. Je mi líto, že jsi odešel, bohužel, každý příběh jednou končí, a nyní skončil ten tvůj. Tvůj náhlý odchod z Admin Týmu je pro všechny Administrátory, i většinu hráčů obrovskou ztrátou. Snad se ještě někdy více zakecáme.

Také musím podotknout, že mezi obyčejnými hráči jsi jeden z nejoblíbenějších Vysloužilých Administrátorů, a předpokládám, že mezi Administrátory také.

Přeji Ti mnoho úspěchů ve Tvém soukromém životě, i herním, zde na SuperPařbě.
Hasta La Vista!

Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Mordis
Zdravíčko,
tak se usaď do pohodlného gauče, objednej si pizzu protože než přijede tak to stále nebudeš mít dočtené, jo to víš, Mordis slohař jak noha :D Uvař si kávu a jdeme na to!

Nosferatu.... co si člověk ze SP pod tím nickem představí.
Ikona? Hlavní? Hráč? záleží na pozici jednotlivce... seznámili jsme se chvíli před tvým nástupem do AT v Doherty servisu. Ještě jsem nevěděl že půjdeš do AT, to vlastně ani ty :D
A tak jsme si psali psali a najednou jsi byl v AT. Čas běžel jako voda a AT opustili lidi se kterými jsem si dřív přál tam být. Jako byl Herbí, který mi řekl že spolu budeme SF :D
Jako byl Sotísek který snad opravdu začne zase hrát Smile A dalších X lidí... během toho jsem měl žádost do AT a dostal jsem se přes Ondrův Scouting na helpera... A tehdy to začalo. Moje práce v AT ale hlavně větší komunikace s tebou. Pro mě jsi byl vždycky pohodový člověk s jasným názorem a klidnou povahou. Jasně, někdy jsi se dokázal nas.rat, ale kdo ne že? :D
No a dostal jsi se na 3. hlavního a vlastně díky tobě jsem se dostal do "ofiko" AT já.
Jasně, vždycky s tím souhlasí oba hlavní... Ale vím že tys byl hlavní "iniciátor" a pokračovalo to dál. Psali jsme si, v pohodě, spolupracovali a všechno... A pak pro mě přicházely funkce... moderátor fóra, porotce prominutí, porotce pUB, pUB - web a nakonec Správce ztrát... a to všechno z větší části díky tobě za což jsem ti opravdu velmi, velmi vděčný. No a tak jsme si psali, někdy i volali na TSku... prostě se nám spolu spolupracovalo dobře a všechno bylo fajn. Dost mě sr.al a stále se.re tvůj odchod, to jsem ti ostatně psal asi tak 100x :D Ale tak rozumím tomu, reál je prostě reál a oproti němu se může jít nějaká SP klouzat. Ale tys byl prostě jako člověk, jako kolega a jako můj "šéf" prostě TOP. Už jsem ti to psal... Budeš nezapomenutelná součást SP. Strávil jsi tu hromady času, jestli to k něčemu bylo... to musíš posoudit sám... Já jsem jen rád že jsme přes to všechno na sebe neztratili kontakt a stále je tu ta možnost ti napsat, ať už jako kamarád, či jako bývalý podřízený s žádostí o radu zkušenějšího Smile
Jsi člověk který je už pro SP neodmyslitelnou součástí ať chceš nebo ne :D V AT jsi byl pár let a svojí práci jsi si vždycky zastával na jedničku. A to jak řadového tak hlavního... Všechno jednou končí ale tys pro SP udělal kvantum věcí. S Fífou jste tvořili dobrou dvojici. Ale vždycky jsi na mě ty působil jako "víc hlavní" protože jsi prostě řekl takhle to bude a tak to fakt bylo, dokázal jsi rozhodnout a prostě říct TAK! a bylo vymalováno. Žádný řečičky okolo, prostě paráda, naprostá spokojenost za rok a půl co jsem tě měl jako "šéfa".
Za všechno ti děkuju, za všechno co jsi pro mě... pro SP... a pro mnoho dalších hráčů udělal. Hodnost "Legenda SP" máš opravdu zaslouženě protože legendou jsi a vůbec bych se tě nebál přirovnat k Wlkovi. Prostě člověk co tu bude mít vždycky své místo které si těžce vydržel.

No a co teď? odešel jsi, doufám že tě na serveru budu ještě vídat jako hráče... Alespoň někdy Smile

No a tobě teď na závěr můžu jen napsat a popřát hromady úspěchů v životě, ať se ti splní vše co jsi mi říkal že bys rád dosáhl v životě... Nebudeš mít lehkou cestu ale pevně věřím že ty to dokážeš. Už jen proto jaký jsi. Takže hodně štěstí... snad tu pravou lásku už konečně... Je čas :D
Ale to nejdůležitější a to jsem poznal už sám... je Zdraví Nosfe, hlavně to zdraví protože bez něj se nedá nic. Bez lásky... jde to těžce ale dá se, bez štěstí? no bude to velký a těžký boj ale? dá se... Ovšem bez zdraví neuděláš nic. I kdyby ti život házel klacky pod nohy, což se stát může a stává se to často, vzpomeň si na tyhle řádky, co ti psal nějaký Mordis z nějaké PC hry. Vzpomeň si na to, že dokud jsi zdraví, zvládneš to, dokud jsi tu a máš chuť bojovat, dokážeš to, já ti věřím Nosfe. A přeji ti opravdu ať se ti ten tvůj sen podaří a dostaneš se tam, kam chceš. Dřeš se kvůli tomu jako kůň, takže věřím že to tak dopadne.

No a já? Já se ti třeba můžu omluvit za naše hádky, kterých nebylo málo a většinou byli kvůli takové stupidní věci jako je SP... Zbytečně jsme se hádali kvůli této hře ze které vlastně nic nemáme. A v posledních dnech jsem podrážděný, ty víš proč. Ještě nějaký čas budu. Ale to je prý (dle jedné paní) zcela v pořádku, obvyklé...
Už se zvedám z toho všeho ale změnil jsem celkově po tomhle všem pohled na svět. Na život, na společnost, na chování určitých jedinců... dokázal jsem poslat do prdele ty, kteří mě táhli ke dnu, teď se pomalu zvedám na své vlastní nohy a já doufám že se ta **** co mám nehne a já se dožiju snad i úctyhodného věku Smile To je teď to, co mě drží.
Ne láska, ta mě potopila ještě hloubš... ne štěstí, protože to mě očividně jen obešlo kolem... ale víra, ať je to víra v Boha či víra v tohle. To mě teď drží a to mě teď zvedá. Pochopil jsem dost věcí které jsem dřív nechápal, reaguji na některé věci jinak než jsem reagoval, zaměřuji se na věci které jsem dřív přehlížel. Dělám co mě baví a snažím si kur.evsky ten život užít, když už jsem tady? mám se trápit a bát? nope, sr.át na doktory :D Víra Nosfe, víra je to co člověka nakopne a požene vpřed i když už motory vyhasnou, i když už se zlomí pádla, i když už přijdeš o záchranné čluny. Víra tě požene stále vpřed. Je jedno v co věříš, ať je to Bůh, Satan, ať jsou to andělé, ať jsou to sny... prostě BĚŽ! a já vím Nosfe že ty to dokážeš, jsi člověk s mozkem, jsi člověk s dobrým srdcem a jsi člověk co se nevzdá, nepoloží se, neměl jsi to v životě vůbec jednoduché ale právě to, tě tak obrnilo, právě kvůli tomuhle vím že to všechno zvládneš a ať si dáš jakýkoli cíl, ty ho prostě dosáhneš, vím to, neplácám to tu jen tak, za tu dobu jsem tě v lecčem poznal a věřím ti. Takže věř, věř v to všechno v co stále věříš. Jdi si za tím a nenech nikoho ti to ohrozit. Neohlížej se zpět, koukej vpřed. Postav si svou budoucnost na kterou se tak dřeš, ty to dokážeš. Nosfe pamatuj si jedno... Víra v cokoli nás vždycky dokáže nakopnout a poslat po vodě dál. Byť proti proudu...
Věř, běž, dokážeš! Držím ti palce kamaráde ve všem, najdi si drahou polovičku, tu pravou drahou polovičku, starej se o ní a ona ti bude oporou na té dlouhé cestě kterou se chystáš vydat. Držím ti kamaráde palce ze všech sil a VĚŘÁM!!!! že to dokážeš!

Hodně štěstí! Kamarádi A promiň že to bylo tak dlouhé a tak vážné, ale tak nějak cítím že to bylo potřeba. Když jsem to pochopil já, a tys mě vždycky podporoval, tak tady máš podporu ode mě a kdyby jsi COKOLI a KDYKOLI potřeboval, jsem tady. Kontakty na mě máš tak koukej napsat, zavolat... to je fuk. Kdybych ti mohl pomoci s čímkoli... jsem tu.
Poznali jsme se díky hře, díky virtualitě, já vím... Ale to neznamená že se nemůžeme v budoucnu vidět a už vůbec ne že jsi pro mě něco méně. Vůbec ne. Ačkoli si to možná neuvědomuješ Nosfe, ačkoli to možná vůbec netušíš, pro mě znamenáš jakousi ikonu mezi lidmi. Jakého si člověka co se nevzdá a všem na okolo pomůže. Kamaráda který nenechá nikoho ve štichu. Budoucího partnera co by se za svou polovičku porval se světem. Snad i otce na kterého své dítko bude moc být patřičně hrdé protože ať jsi jaký jsi Nosfe... Jsi dobrý člověk, spolehlivý. Budeš se mít v životě dobře Nosfe, tomu věřím a přeju ti to.

Takže "Věř, běž a dokážeš!"
Víra nás žene vpřed! Tak neztrať vítr z plachet, jsi na dobré cestě. Hi
As3
Ahoj, píšu ti sem znova, zdravím tě jako hlavního administrátora.
Jsem rád, že si se vrátil a doufám, že přineseš vše dobré a budeš pokračovat tak, jak si dělal předtím, a možná i líp!

Hodně štěstí!
Nosferatu
Morde,
nebudu tady vypisovat slohovku, bolí mě klávesnice.
Ale díky za takový komentář, potěší to. Ale příště nemusí být tak sladký, však se mi zkazí zuby. :D :D
Ale ne, díky moc.

As3, děkuji za komentář a budu se snažit v tom abych ve své práci pokračoval i nadále.
Diana
Ahoj,
Ak si pamätáš,písali sme si na SP o ,, nejakých,, veciach :D Ale som rád,že si opäť hlavný a dúfam,že to vydrží.Prajem vela šťastia. Smile, Som rád,že si sa vrátil :D.Niekedy môžme popísať ? :D
Hi
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Nosferatu
Gloodys a Gameluner Vám také děkuji za komentáře samozřejmě, každý potěší. Smile

Rich, tak děkuji za podporu a za komentář. Smile A napsat můžeš kdykoliv, potom už jen záleží, jestli budu mít čas.
Brendy
Zase späť na post? No konečne na toto som čakal, niekto kto tam patrí tak nemá len tak odchádzať proste pre mňa si jeden z najlepších adminov aký kedy na SP pôsobili tak ma to dosť nahnevalo keď som zistil že si len tak odišiel.. Smile ale teraz už som spokojný tak snáď už nebudeš zase vymýšlať a pekne tam ostaneš :D je ti to jasné?
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
21 Hlasů
28%
Šupat holky.
25 Hlasů
33%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
13%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
26%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 27