Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
| Vizitka Nosferatu | Edit: [1.11.22]
Nosferatu
Ahoj,
děkuji za komentář.
Hele já měl v plánu odejít definitivně z vlastní hlavy by mě opravdu nenapadlo se vracet, ale hold stalo se něco, co mě donutilo se vrátit, tak jsem tady zase. :D
Tak uvidíme jak to půjde dál
shoody123
nebudem radšej písať že vizitka vo mne rozprúdila krv kedže vidim že si sa dal k úpirom takže je velmi pekná Mimo
Upravil/a shoody123 dne 08.02.2018 23:14
Nosferatu
Zajímavý komentář :D :D A neboj nekoušu :D :D
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Ahoj Nosferatu.

Najprv k vizitke. Jedna z najkrajších vizitiek akú som kedy videl. Farebené , informačne parádne spracovaná. Obsiahlá , dosť som sa dozvedel. Zaujímavý pohlad na svet :D

Teraz k tebe. Spoznal som ťa ešte dááávno. Pamätám si ťa ešte ako SAITAN-a ktorý hrával s hráčom Prasiatko007. Potom prišla legendárna ROCA a tam som sa dal s tebou asi prvykrát do reči. Firmu si potom predal a dostal si sa do AT. A dnes si tu. Za mňa admin na správnom mieste , ani ja niesom svätý a som rád že sa s tebou dá vždy dohodnúť.Prajem ti ešte vela úspechov ako v Hernom tak aj v tom tvojom živote.

Cia. Hi
ty klaunik #)
Nosferatu
Ahoj Zagz,
děkuji za komentář a jak sám říkáš, tak už se poznáme nějakou dobu. Smile Každopádně jak sám přiznáváš, tak svatý taky nejsi, ale to ani já a u mě je to ještě horší, protože nikdy ani nebudu. :D Protože nemůžu, což určitě víš, když si četl mou vizitku. I přesto všechno my se vždycky nějak domluvíme a když je třeba, tak i spolupracujeme. Mít ještě kamarády z dob, kdy jsem v AT nebyl je vždy fajn, jen je tu ta má povinnost, nehledět na kamarádství pokud se něco poruší.
Což ty sám víš, že když je třeba, tak jde kamarádství stranou a nastupuje adminování. Smile
Každopádně ještě jednou ti děkuji za komentář. Smile
Yamatino108
Vyskočila mi tu tvoja vizitka,a nemám ten pocit,že by som ti to tu niekedy v minulosti komentoval(čož ty si mne moju komentoval asi tak 2krát ak si dobre pamätám :D)..Pamätám si ťa ešte z dob Autobusárov,ked si mal ešte nick nejak SAITAN (sorry dalej si ten nick nepamätám :D)...Od začiatku si sa mi vždy javil ako bezroblémový hráč,ktorý nechce vyvolávať konflikty.Bol si vždy kludný,milý s ochotou niekomu pomôcť.A hele kam si to dotiahol :D..Na administrátora a z administrátora na hlavného :D.Som rád,že som s tebou chvílu mohol aj adminovať,boli to nezabudnutelné okamžiky.Verím teda,že nám tu ešte nejaký ten piatok vydržíš a zároven nezošalieš :D.Do Reálneho života ti prajem to najlepšie. Smile
Nosferatu
Yamatino, tak i od tebe tohle není první komentář, protože jsi byl kdysi jeden z prvních kdo to tady komentoval, takže asi tak. :D
No každopádně Ti děkuji za komentář.
Já si tě také pamatuji dobře a i na ty časy, kdy jsem měl ten starý nick si pamatuji. Smile
Je fajn, že tu jsou ještě i staré tváře.
A to jak dlouho vydržím nemohu říct a ani slíbit, protože SP není priorita a já jich mám víc než dost jinde, ale stále se snažím, mít i trochu času tady na SP a tak nějak to jde.
Tak ještě jednou děkuji.
Panther
Bohužiaľ presúvam medzi hráčov.
Osobne sme si napísali, takže ti len prajem veľa šťastia.

Budeš tu chýbať !
Nosferatu
Citace
Panther napsal:

Bohužiaľ presúvam medzi hráčov.
Osobne sme si napísali, takže ti len prajem veľa šťastia.

Budeš tu chýbať !

Děkuji, tak ať se vám tady všem daří. Smile
chovalcuk
Makaj sa vrátiť, nevypýtal si si povolenie to vzdať :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=10946
Nosferatu
Citace
chovalcuk napsal:

Makaj sa vrátiť, nevypýtal si si povolenie to vzdať :D



Já to nevzdal, já skončil. :D

Už na to prostě není absolutně čas a hlavně kdo se to má učit všechno od začátku, když jsem tam tak dlouho nebyl. :D
A nadruhou stranu je fajn, neřešit děti a jejich smyšlené příběhy a lži :D :D
Kacka
Přesouvám mezi AT, ať se ti daří!
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 21