Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
SN - srpen, září! Rozhovory + novinky
MaTy
Nemo pěkně sepsané a jsem rád že si budu mi opět něco normálního přečíst, ale to si nechám na usínání. :D. Zatím mám kousek přečtenej a libí se mi. Jsem rád že se toho ujal opět někdo a uděláš za měsíc další Smile. Dobrá práce. Smile
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Reggie_
Perfektní, dozvěděl jsem se všechno, co jsem chtěl. Smile Máš v tom přehled, je to perfektně sepsané. Palec nahoru Doufám, že později vydáš i další!
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
andyyzz
Dobrá práce, díky tobě jsem se mohl i já, jakožto neaktivní hráč dozvědět nějaké ty zásadní novinky. Jsem rád že se toho konečně někdo ujal. Vlastně ani moc nešlo poznat že to nedělal Tumík, kvalita zpracování je stejná.
nemo
_MaTy_: Děkuju! Jo, nech si to do postele Ooooh :D Smile

Reggie_: S dalším dílem počítám, protože teď skončit, když jsem začal prvním dílem po takové době, by bylo fiasko. Tak snad se i ty příští povedou. Děkuju za chválu a komentář. ;)

andyyzz
: Ó, děkuji to mi lichotí, ale až zase tolik to nesmíme přehánět. :D Jsem rád, že ses dozvěděl něco nového, o to mi právě šlo a jak vidím, tak můžu být se sebou spokojený. Smile Mezi mnou a Tumikem je velký rozdíl. On to psal na jiným levelu, jiný kvalitě, zato já teprve začínám. Možná bych příště mohl přidat i něco novýho, originálního. Tak ještě jednou děkuju za zastavení ;).
Nosferatu
Skvělá práce, jsem opravdu rád, že se toho zase někdo chopil a zase to funguje. Smile
Super a těším se na další Smile
nemo
Díky Nosfí za komentářík. ;)
Tom14
Hmm.. originální nápad moc se mi to líbí to vše číst, je to přehledné a pěkně zbarvené Palec nahoru
Primer
Perfektná práca!Palec nahoru
*Dobrá práce*
Geroj
Citace
TomCZe napsal:

Hmm.. originální nápad moc se mi to líbí to vše číst, je to přehledné a pěkně zbarvené Palec nahoru


Keby sa trošku venuješ webu tak nenapíšeš takú blbosť akú si napísal, je to pokračovanie toho čo tumik rozbehol, pre info (:
nemo
TomCZe: Děkuju za chválu, co se týče zpracování vizitky po grafické stránce. Bylo by až moc troufalé říkat, že je to můj výtvor, přesně tak jak podotknul pan Petr Pan:

Citace
Keby sa trošku venuješ webu tak nenapíšeš takú blbosť akú si napísal, je to pokračovanie toho čo tumik rozbehol, pre info (:

Přesně řečeno, Tumik se tím zabýval zde jako první, napsal mnoho novin vydaných vždy po měsíci. Zde je třeba odkaz na noviny vydané v dubnu tohoto roku - [url=https://superparba.eu/forum/viewthread.php?thread_id=67177]
KLIK[/url]. Tím chci řici, že tohle rozhodně není vymyšlenou mou hlavou. V posledním odstavci těchto novin vysvětluji vše potřebné.

_Prdonn_: Děkuju, jsem rád, že se ti to líbilo.

ThaDonMakaveli: Tak, tak. Jede jede mašinka
Brutalus
On v těch nezařaditelnych je občas i užitečnej topic Omg *gp*
Geroj
Citace
Brutalus napsal:

On v těch nezařaditelnych je občas i užitečnej topic Omg *gp*


To ti padlo čo? aspoň si tým doženieš svoju neaktivitu na serveri B)
ale nie sranda, lama :D
nemo
Brutalus: Díky ;)
ThaDonMakaveli: Ticho! rofl
Geroj
Mimochodom, už tu píšem asi 3 krat a nebol som schopný spomenúť dosť zasadnu vec, na SP hrá dosť podstatné percento sk hráčov, takže aspoň mesiac by bolo dať slovensky :D, dik Ooooh
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
21 Hlasů
27%
Šupat holky.
25 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
13%
Mám jiné plány.
21 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14