Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Hry na telefon
CzSK
Zdravím,

tento topic slouží především pro Ty, co rádi hrají ve škole, na cestách a nebo kdykoliv ve volném čase. Mám tu pro Vás některé hry a krátce Vám popíšu o co v nich jde.
Pokud chcete taky doporučit některé z nich, s chutí do toho. Smile


Nejprodávanější



Need for Speed: Most Wanted

jogos-para-android.com/wp-content/uploads/2015/06/need-for-speed-most-wanted-2012-600x300.jpeg

- Závodní hra
- Vhodné pro celou rodinu
- Více jak 1 milión stažení
- Hodnocení 4,1/5

Abyste se stali „nejhledanějšími uprchlíky“, neboli Most Wanted, budete muset převálcovat policajty, v dovednostech za volantem překonat přátele a přechytračit tradiční rivaly. S nelítostnou policií, připravenou kdykoli vás odstranit ze silnice, se musíte rozhodovat ve zlomku okamžiku. Využijte otevřený svět ke své výhodě a hledejte úkryty, místa ke skokům a nová auta, která vás udrží vždy o krok vepředu.
http://ea.com/


Nejoblíbenější


Agar.io

img03.bgstatic-de.de/images/games/games/2711/main/470x320/_agario_hb_940.jpg

- Akční, strategie
- Více jak 10 miliónů stažení
- Hodnocení 4,2/5

Na začátku jste malá kulička která má za úkol sníst vše co je menší než ona (potravu, hráče). Hra se ovládá myší, mezerníkem (kterým se rozdělíte na 2 části, 4, 8 atp.) a "W" kterou můžete darovat kousek svého já ostatním hráčům nebo je střílet do zelených ozubených koleček. Když se kolečko dostatečně naplní, rozstřelí se a hráč který se ho dotkne se rozdělí na několik kuliček (menších) a tím ho můžete taky sníst.

Hru za sebe můžu opravdu doporučit. Je to hra jak na PC, tak i na mobil. Dost chytlavá ale pokud nemáte dostatečně rychlý internet, nehrajte ho na mobilu. Hrozí prasknutí displeje.



Nejziskovější


Clash of Clans

policy2performance.org/wp-content/uploads/2015/01/2.png

- Akční, strategie
- Více než 100 miliónů stažení
- Hodnocení 4,6/5

Clash Of Clans je epická online strategická hra. Stavte a vylepšujte svou vesnici, trénujte vojáky a útočte na milióny hráčů z celého světa. Jedná se o podobnou hru jako je Travian a Divoké kmeny, jen s tou výjimkou že je pouze na mobily a tablety.

Je zbytečné psát více informací, je tam dost věcí na které se Vy sami musíte podívat. Je to opravdu propracovaná hra kterou hraji už 2 rokem. Mám levl 115 a ještě nejsem na konci. :D
Doporučuji shlédnout i trailer. Smile




World of Tanks

hrejsi.eu/wp-content/uploads/2015/01/world-of-tanks-logo1.png

- Akční, strategie
- Více než 10 miliónů stažení
- Hodnocení 4,3/5

Hra ve které hrajete za tank a Vaším úkolem je zničit ostatní hráče po případě zabrat vlajky díky kterým se čas zrychlí. Myslím, že tuhle hru zná hodně z Vás takže nemá smysl jí moc popisovat.

Hrál jsem jí i na kamarádovým mobilu a celkem doporučuji, ovšem bacha taky na ping. :D



V předešlém topicu jste zmiňovali hry typu:

Commander Star Wars
Traffic Racer
Real Drift Car Racing
Boom Beach (stejný vývojář jako u Clash of Clans)
Plague Inc
Asphalt 8
RiX
Já jsem pár týdnů zpátky narazil na Fallout Shelter a zatim mě to pořád baví.
Jde o takovou offline budovatelskou hru, kde ze začátku dostanete podzemní kryt s jednou místností a s přibývajícími lidmi jej rozšiřujete o další místnosti. Musíte se starat o zajišťování jídla, vody, elektřiny a udržovat v krytu dobrou náladu. Dále pak máte možnosti např. posílat lidi ven sbírat zbraně a oblečení nebo vytvářet děti. Víceméně je to taková oddechová klikačka, na kterou se nemusíte nijak extra soustředit, takže to byla pro mě dobrá volba do školy :D

Hra vyšla cca 4 měsíce zpátky, takže se pořád ještě rozvíjí.
Google Play odkaz: https://play.google.com/store/apps/de...&hl=cs

Hodnocení: 4,4/5 (834k hlasů)
Stažení: 10 mil. +
Velikost: cca. 140mb

Na následující stránce je ta hra pěkně popsaná pro nováčky, nicméně je to v angličtině. ZDE

[img]http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/e0bc012e7be6b968df7293315e83935e/202368495/fallout.jpg[/img]

[img]http://static.giantbomb.com/uploads/original/0/46/2762926-wulfbanefs1.png[/img]


Jinak tu hru točilo celkem dost lidí i na Youtube, takže třeba jí u nějakýho vašeho oblíbenýho zahraničního youtubera najdete taky.
Peace
Tr1xmy
Titanfall


mojandroid.sk/wp-content/uploads/2015/10/titanfall.jpg


Hra bola pôvodne predstavená na PC a Xbox One na začiatku roku 2014 a krátko nato aj naportovaná na Xbox 360. V hre si môžete vyskúšať zápasy 6 vs 6, pričom prednosťami hry sú najmä pekne spracované prostredie a množstvo možností počas boja. Všetky tieto vlastnosti sa podpísali o to, že hra bola najoceňovanejším titulom podujatia E3 2013, kde získala vyše 100 nominácií a odniesla si cez 60 ocenení. Zdá sa teda, že oblúbený titul si už čoskoro budeme môcť zahrať.
(Vydanie sa plánuje čoskoro)

Citace
Zdroj: mojandroid.sk

Upravil/a Tr1xmy dne 04.11.2015 15:46
CzSK
Citace
RiX napsal:

Já jsem pár týdnů zpátky narazil na Fallout Shelter a zatim mě to pořád baví.
Jde o takovou offline budovatelskou hru, kde ze začátku dostanete podzemní kryt s jednou místností a s přibývajícími lidmi jej rozšiřujete o další místnosti. Musíte se starat o zajišťování jídla, vody, elektřiny a udržovat v krytu dobrou náladu. Dále pak máte možnosti např. posílat lidi ven sbírat zbraně a oblečení nebo vytvářet děti. Víceméně je to taková oddechová klikačka, na kterou se nemusíte nijak extra soustředit, takže to byla pro mě dobrá volba do školy :D

Hra vyšla cca 4 měsíce zpátky, takže se pořád ještě rozvíjí.
Google Play odkaz: https://play.google.com/store/apps/de...&hl=cs

Hodnocení: 4,4/5 (834k hlasů)
Stažení: 10 mil. +
Velikost: cca. 140mb

Na následující stránce je ta hra pěkně popsaná pro nováčky, nicméně je to v angličtině. ZDE

[img]http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/e0bc012e7be6b968df7293315e83935e/202368495/fallout.jpg[/img]

[img]http://static.giantbomb.com/uploads/original/0/46/2762926-wulfbanefs1.png[/img]


Jinak tu hru točilo celkem dost lidí i na Youtube, takže třeba jí u nějakýho vašeho oblíbenýho zahraničního youtubera najdete taky.
Peace


Vypadá celkem zajímavě, škoda tý grafiky kdyby byla o něco lepší. Bohužel nemám tolik místa na stažení, tak snad jindy. :D
SmouKy_
Co bych řekl no, pro mě je nejlepší hra hearthstone, většina z vás asi zná z PC, ovšem hra byla předělána na i na Tablet/Mobil, největší výhoda je že skoro nic nežere když hrajete na datech, proto se to dá skvěle hrát třeba v autobusu, ve škole atd, pro zajímavost žere to méně než messenger, za měsíc hraní mi to sežralo cca 20mb dat, takže doporučuji i z vlastní zkušenosti, ale chtělo by si to pořídit asi Powerbank, nebo nabíjet ve škole, jelikož to žere dost baterky :D
CzSK
Tak jsem dal na RiXe a pustil jsem se do Fallout Shelter, není to špatný. Smile
Každopádně se vydala nová hra od které je i Boom Beach, Clash of Clans a další a to Clash of Royal. Hraje někdo?
Cappuccino
Citace
CzSK napsal:

Tak jsem dal na RiXe a pustil jsem se do Fallout Shelter, není to špatný. Smile
Každopádně se vydala nová hra od které je i Boom Beach, Clash of Clans a další a to Clash of Royal. Hraje někdo?


Hraju už asi měsíc a zatím stále baví, pecka! Smile
BeaBoyCZ8
Pokemon Go :D N
CzSK
Clash of Clans opět v provozu - klan Sons of Silence (jsme tam momentálně 3), lokace CZ. Připojte se kárové
Interstellar
World of Tanks Blitz je dobrá hra, na telefón až moc dobrá, ale pre toho kto hráva WoT na PC, bude androidová verzia nudná, mna osobne to nebavilo, nie je to také dobré ako PC verzia, hlavne preto, lebo v mobilnej verzií chýbajú niektoré dobré tanky a boje sú len 7v7, čiže krátke a nudné, na hru samozrejme treba internet, aspoň 3,5gb miesta a silnú batériu.

Čo by som ale mohol doporučiť je Dead Trigger 1 (150m) , Dead Trigger 2 (treba wifi, 550m), Gangstar Vegas (1gb+ cca) a Dawn of Titans, asi najlepšia strategická hra na androidy (treba wifi, 900m).
A ešte sa ponúka aj War Thunder a Borderlands, ale na to treba akúsi Nvidia grafickú podporu, alebo také niečo a to ja nemám, takže neviem povedať, ale podla recenzií môže byť dobré.
Pozor, všetky tieto hry sú dosť náročné na výkon.
Upravil/a Interstellar dne 07.01.2017 14:39
Barty
Zdravím. Poslední dobou hraju docela často hru Mobile Legends.
Pokud se najdou někteří co mají rádi hru League of Legends tak si tuhle hru určitě oblíbí. Hra není nějak graficky náročná, lehce se ovládá. Na hru se snaží tvůrci vydávat různé updaty. Ve hře můžete narazit na opravdu podobné postavy z LOLka takže ve hrách není nějak extra rozdíl.

Jsou tam hry typu, 5v5, Ranked a také možnost si vytvořit vlastní hru například s kamarádem můžete hrát proti sobě a zbytek doplníte BoTama.

Je dobré že hra má i částeční češtinu která se čím dál více upravuje. Některé věci tam zůstávají anglicky ale důležité věci jakožto v menu jsou česky.

Hra v první verzi.
img.tpx.cz/uploads/MB.jpg

Hra v momentální verzi.
img.tpx.cz/uploads/MB1.jpg
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
6%
Nábory
4 Hlasů
6%
Žádosti o pUB
10 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
9 Hlasů
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
29 Hlasů
45%
PC Poradna
3 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
5 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 11