Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
SN - 11-12/2016 rozhovory + Soutěž o 35Mg
Ruda
Tentokrát ti i něco vytknu.
Nelíbilo se mi grafické provedení "novin". Každopádně to je asi věc vkusu.

Teď k dění.
Docela mě mrzí že furt vidím odcházet kvalitní administrátory a starou gardu, holt se časy mění, ale každopádně je to smutné, obzvlášt když vidím kdo je nahrazuje(nenarážím na nikoho z momentálně přijatých), no očividně už SP nebude nikdy jako dřív. :D

Až na tu výtku co jsem ti napsal se mi to líbilo a další měsíc(dva?) si zvládl obstojně. Jen tak dál.
MaTy
Caw ryba,
vytknul jsem ti něco na skypu, ale není to tak důležité kvůli yamatinovi (zabiju ho brzo..) Kappa :D.
Jinak jsem rád za pár odchodů z AT co se mi zhnusili chováním ale jinak pohodka.. Toto ti opravdu jde, pokračuj v tom.. někdy skypes caw.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
nemo
Salamoun: Díky, díky.

Ruda: Ta grafická stránka, každej to vidíme jinak no... Už jsem natrafel na pár lidí,, kteří mi na skype psali, že bych mohl příště vybrat něco jiného, ale já jsem s tím spokojený.
Jo, AT se mění, hodně rychle. To pak když se v tom člověk hrabe, jako já, tak pak toho má plnou hlavu a vnímá tu situaci úplně jinak. Jsou věci, který k tomu připsat nemůžu, ale vím je. Vidím to pak zase v jiném směru. Jojo, garda je pryč, ale s tím se jednou muselo počítat. Nikdo nevěřil, že tam vydrží kolik let, ono to pak i ztrácí tu zábavu, řekl bych.
Děkuju za pochvalu, grafiku příště víc proberu.

_MaTy_: Tu rybu si odpusť, holomku! :D S Yamatinem, jste oba stejní, stejní spameři... ale o tom tu psát raději nebudu. :D Děkuju, nadále psát budu, snad, pokud mi do toho něco nevletí.
fIoW
Poprosím všechny, aby mi připomínky na grafiku napsali do SZ, popř. na skype: martinpospa, můžete mi napsat i nápady jestli nějaké máte. ;)
img.tpx.cz/uploads/horsedickgang.png
img.tpx.cz/uploads/Discord%20Banner%20Mandy.gif
MaReK_
Thanks za informácie a poznatky za uplynulé mesiace B)
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně

king
Panther
Neskutočne super sa to čita .. paráda .. určite to nie je robota na chvíločku, takže času si pri tom strávil asi dosť Smile
FleX_
Podla mňa je to pekné aj po grafickej stránke , obsahom som sa tiež dozvedel novinky za uplynulú dobu takže určite super Smile
RuliiKkO
Jsem rád že s tím pokračuješ ty, je to pěkně udělaný a plne informací. Těším se na další)) jo a pišni na skype, mám pro tebe nějakou radu :D
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
nemo
MaReK_: Radost na mé straně. Jsem rád, že to čtete... :D

Panther: Děkuju, rozhodně to není na chvilku. To až člověku drancuje nervy...

FleX_: To jsem rád, snad jsem ten měsíc dobře shrnul.

RuliiCeKo_OCze: Děkuju, snad v tom pokračovat budu, vypadá to že se Vám noviny líbí, tak pokud vyjdu s časem nebude problém. Na skype napsáno, vyřízeno. Díkec :D
Feston
Obdivujem ta ze si si dal tolko prace a spracoval to Smile super zaujimave citanie, dost som ta toho aj dozvedel Jsi dobrý!
wlcacek
Pokud toto bude vycházet každý měsíc, pak člověk bude v obraze. smekám a klaním se.
Moc pěkně sepsané a přehledně poskládané.
nemo
Feston: Díky, je to těžké sladit vše dohromady, aby se to dalo číst a zároveň, aby se na to dalo koukat. Smile

wlcacek: Děkuju, od Tebe si toho moc vážím. Každý měsíc, ano, snažím (ještě to zlepším) vydávat to každý měsíc. Né vždy mi ale vyjde čas. Smile Já Ti děkuju za komentář, vážim si toho.


Chtěl bych ještě připomenout soutěž celkem o 35 mg! Zapojte se a zpříjemněte si tou krásnou částkou hru!


Přeju Vám všem krásné svátky a prázdniny.
wlcacek
I za tu cenu že by jsi spojil jako teď víc měsíců. Má to řád,kvalitu a hlavu a patu. Tebe ať si SP váží. Takových jr zde pramálo.
nemo
wlcacek: Děkuju ještě jednou za zpětný komentář wlku. Jsem rád, že se Ti provedení novin opravdu líbí. Tumik měl tohle ve svých dřívějších vydáních dost zmáknutý, tak jsem se tomu nějak snažil kvalitou alespoň příblížil. Smile Čím více tak koukám na noviny, tím si říkám, jak je to krátké? Nezdá se? Práce na několik dní a už teď vím, o co bych to mohl v přístím vydání prodloužit. Holt jsem blázen na tyhle věci.
Kdybych to měl vzít zcela upřímně, tak si myslím, že si lidé celkově moc věcí neváží. Stále víc a víc. Je potřeba koukat na ty detaily, co i jiní lidé, administrátoři tady, dělají, ale to je každému po tíži se i na drobečky zaměřit. Proto já doufám, že tím vydáváním novin alespoň někomu zpříjemním den, a možná i celkově pohled na SP. Nemám z toho nic, maximálně tak právě ten dobrý pocit z Vašich komentářů, ať už kladných nebo ne. Snad tak dělám dobře.
Děkuju za komentář, užij svátky.
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
21 Hlasů
28%
Šupat holky.
25 Hlasů
33%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
13%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
26%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 21