Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Fifíkovo Vizitka [Upd. 08.11.2018]
RuliiKkO
Hola nhlko, s tebou jsem nikdy "problém" až na to s tím OD neměl, ale to je už hodně dávno a taky to byla hloupost. Pamatuji si jak jsi mi pomáhal když jsem měl to s tou rukou heh. LOOL
Můj respekt máš a tu ***** vizitku máš pěknou, tak se chlape drž a řekni mi kdy tě uvidíme dělat pro fbi?
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
mtr1
Super Admin ale i Grafik *gp*Mimo
Fifa
Rulíku... Vůbec nevim, o jakym problému s OD to píšeš, asi to bude opravdu dlouhá doba :D Na tvojí ruku si taky pamatuju, byla sranda, starý, dobrý časy! Jinak děkuji za pochvalu, cením si toho.
PS: U FBI dělat nebudu, neumim anglicky a jsem línej se to učit Sad


MTR
Děkuji ti velmi pěkně, ale s grafiekm bych pomlčel, je to na amatérský úrovni, pouze pro zabití nudy Smile
img.tpx.cz/uploads/ATomasPodpis1111.png
Primer
Ja už som tvoju vizitku komental,len chcem ti pogratulovať ku hlavnému.
A prajem pevné nervy :D
fIoW
twl fízle, gratulka k hlavnímu, si šéf. ;)
img.tpx.cz/uploads/horsedickgang.png
img.tpx.cz/uploads/Discord%20Banner%20Mandy.gif
Wanksta
Parádna vizitka. Osnovu máš takú svojskú. Pekná práca.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=11031
DoMiNo
Koukám, že jsi se vyhoupl docela vysoko. Každopádně tě obdivuju, že na to všechno máš ještě nervy. :D Byl a jsi v pohodě hráč, kamarád a administrátor. Vždycky s tebou byla sranda. :D Neovečkoval jsi jako většina administrátorů a stál jsi si za svým názorem a to se mi na tobě líbilo.

Každopádně ať se ti jak tady tak i v realu daří a bude to ještě nějakej ten pátek fungovat Smile
Zetk0
Luxusná vizitka, prehladná velmi sa mi lúbi. A ako človek si tiež fajn, poznám ta len zo serveru ale vyzeráš byt rozumný. A ešte raz gratulujem k Hl. Adminovy. *Tu sem* ;)
Ruda
Děkuji za zmínění v pamětech. :-D Jsem rád že jsem tenkrát změnil názor, ukázal ses jako fajn cápek na pokec a kvalitní admin na serveru. Nevím jak dlouho si hl.(už ty VKVčka na SP moc neslduju), každopádně gratuluju a ať tam dlouho vydržíš, určitě dobrá volba.
BTW: Nastav mi tam práva, ať mám zas co zneužívat, díky. :-D
Patas26
Fifa, vím že mě nemáš rád, ale vizitku ti snad okomentovat v dobrém můžu :D .
Jde vidět, že tu maturitu máš páč takovéhle slohovky jen tak hráči nepíšou :D .
Dále, ta jedna holka na ty fotce mi jedu připomíná(Nebudu psát jméno).
Squash?? Jednou bych si ho chtěl proti tobě zahrát, chodím každé léto když sem doma :3 , dobré jak se odreagovat.
Na serveru si začal hrát od roku 2009 (stejně jako já) , je divný že jsme spolu nikdy nekomunikovali. Asi tím , že jsme si oba dávali velké pauzičky.
Jinak, good luck s vedením serveru + snad mě poznáš v dobrém a né ve zlém, mrzí mě to.


Měj se: Patas26
Pandy
Nemám Tě ráda, tak jako ty mě nemáš rád, protože mě nemáš ve vizitce Tu máš

Samozřejmě sranda Mrkvičko , nekomentuju nějak vizitky už, ale tady mi výše píšící připoměl, že Ti sem musím napsat Pusinka pro tebe

Jsem ráda, že se to AT tvou zásluhou zužuje a zůstávají tam členi, co tam aspon trochu patří.
Ať se Ti daří u policie a na serveru taky a buď takovej jakej jsi vždycky byl, ať Ti to moc nevleze do hlavy páááááá Kytka pro tebe
Diana
Vizitka taká svojská pekná Smile na postu hlavnéh sa ti darí Smile si pohodak tak GL v reálnom životeSmile
Upravil/a Diana dne 16.03.2017 22:25
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Mordis
Zdravím Četníku :D
Vizitka se dobře čte, po grafické stránce je jednoduchá a to se mi líbí.
Rozhodně lepší než u některých co mají pomalu každé slovo jinou barvou :D
Informací je tu více než dost, ačkoli na to prdíš a jsou mírně zastaralé :D
Tak třeba jsem se nenašel v oblíbených! Za to chci těch 50K za to Faggio Pláču ¨ds :D

A teď k tobě,
Nemůžu si stěžovat, jinak bys mi dal ban,Proč !! samozřejmě že si dělám srandu :D
Bereš každý názor, ať už je proti tobě či s tebou, každý názor respektuješ a máš pevné nervy, což já nemám :D
Vím že ti můžu napsat svůj názor na věc a i když máš naprosto opačný a nikdy mě za to nesníš. *Oběd*
Problémy řešíš okamžitě, respektive hned co se o nich dozvíš, za což jsem moc rád, protože jen tak to může fungovat.
S Nosfem se vzájemně doplňujete, což je taky fajn.
Když po tobě něco chci, nikdy nebyl problém, vždy jsi mi pomohl nebo se mi alespoň snažil pomoc.
Je s tebou nehorázná sranda, kolikrát něco řešíme a naše debata se najednou stočí někam, úplně jinam :D
Spolupráce s tebou je podle mě velmi dobrá, v některých věcech se neshodneme ale naopak jich je daleko více, ve kterých se shodneme, začež jsem moc rád Smile
Co ti ještě napíšu když máš tak rád ty moje romány Kappa
Snad jen to, že jsem rád že nám šéfujete zrovna vy 2 s Nosfem. Palec nahoru
A doufám že tu s námi zůstaneš ještě dlouho a že nám naše spolupráce na úseku AT půjde tak dobře, jako doteď. Smile
Bože, napsal jsem to jako proslov na pohřeb. :D
Tak se zatím měj Fífo Hi
Szelby
Zdravím jízdní policii :D Koukám že jsem ti vizitku nekomentoval tak ti tu dám nějaký ten hejt :D

Fifík , pohodový týpek máš smysl pro humor , kvalitní hlavní ( jsem rád že ses na to místo dostal ty a nosfík). Všechno rychle vyřešíš , se vším pomůžeš a taky mi dáš občas ten diss :D Líbí se mi že nemíš dvojí metr a si ke všem rovný. ( to se dnes cení)

To je asi ve zkratce vše , ať se ti daří v životě a hlavně pořádně hlídej ty křižovatky! :D Smile
Szelbovsky Cool
5Zigen
Hezká vizitka fifo! :D doufám že mě nikdy v tý plzni nechytneš ty policajte! :D nechytáš piráty co městem jezdi tak 100 ze ne? :D jinak jsi super hráč a skvelej admin Smile docela mě mrzí ze jsem v AT nevydrzel s tebou, mit te za sefa by bylo super :D
Fifa
Jak na to tak koukám, nějak jsem půl roku neodepisoval na vaše komentáře, takže se to pokusím v krátkosti napravit...

Primer
Děkuji ti, zatím se půl roku držim, ale je to fuška...

Mrtn
Ale pořád jsi ty můj šéf, alespoň v gangu. každopádně díky

Wanksta
Děkuji za pochvalu, cením si toho

DoMiNo
Ooooo, tak tebe bych tu nečekal, ty se tu ještě ukážeš???!!! Každopádně ti děkuji, už jsem o 5 měsíců delší dobu hlavní, než ty, ale docela chápu, že jsi ten post takhle brzy opustil, je to někdy fakt o nervy!!! A nakonec děkuji za komentík a pochvalu

Zetk0
Další gangster z Westu. Ještě aby jsi mě znal jinak, než ze serveru, to by jsi byl jeden z mála šťastlivců :D Ale i tobě díky.

Ruda
Jo, na tebe budu hodně dlouho vzpomínat, to se neboj. A rád bych tě viděl i v řadách AT, to moc dobře víš, ale bohužel mam smůlu já. Je to škoda, tu starou partu bych bral všema deseti!!!
A ještě otázka. Jak dlouho ti budu hlídat účet? :D

Patas26
Já tě nemam rád? :D Že o tom nevim. Je fakt, že na serveru mi pár hráčů jde proti srsti a někdy jim to dávam znát, ale že by jsi mezi ně patřil? To se mi nezdá...
Teď už to s tím squoshem taky neni tak horký, jak to bývalo, chybí na to parta a trošku i čas, což je škoda, fakt super sport.
Jinak, z roku 2009 si tu opravdu ani nikoho nepamatuju, to jsem byl kid, co jezdil mise a staral se o sebe, proto jsme se asi nikdy nepotkali.

Wery
Wery, uteklo pár měsíců a jsi součástí AT i ty, změna je život. Jenom doufám, že jsem se nezměnil a splnil alespoň trošku tvoje očekávání. Teď dokonce vidíš, že ne všechno jde a člověk se může snažit jak chce. Jinak děkuji za pochvalu a snad tě moc nekakam :D

Rich
Děkuji ti za koment a pochvalu. Jestli se mi na postu daří nebo ne nemůžu říct já, ale admini a hráči, já v to můžu jenom doufat.

Mordis
Ty se snad nikdy nedokážeš odnaučit psát kratší zprávy, když mě na ty tvoje neustálý slohovky je trapný odepisovat stroze a na podobné podání jsem moc línej :D
Faggio ti jednou dopřeju a svojí vizitku zaktualizuju, to ti slibuju, jenom mě nesmíte moc otravovat, abych na to měl čas, že ano...
Ta pochvala, co jsi napsal je opravdu pěkná a hezky se to čte. Jenom doufám, že teď to neni jiný. Vím, že se pomalu nějaký věci zhoršují, ale pro to mam bohužel jednoduchý důvod. Ale snažím se chod AT stále udržovat na nějaké hladině a vycházet vám vstříc.
Ještě jednou děkuji Smile

Szelby
Jedna z mála zpráv, co se po tobě dá přečíst, gratuluji ti :D A vymysli si svoje pojmenování a nekopíruj od Detra.
Jo, diss se na tebe vždycky najde, stačí se podívat na steam, že ano... SAmozřejmě sranda :D I tobě děkuji za pochvalu a doufám, že stále platí.

5Zigen
Ne, dopravák nejsem, maximálně ti zkontroluju papíry :D Až tě chytim, tak se představ pod nickem ze SP, urychlíš tím kontrolu!!!
Nevím, jestli by bylo super mě mít za šéfa, to se musíš zeptat kolegů, nevim, co si řikají za mými zády. A děkuji za pochvalu vizitky Smile
Upravil/a Fifa dne 07.04.2017 12:06
img.tpx.cz/uploads/ATomasPodpis1111.png
NiKo_
Takže Fifa Smile
Vizitka pekná krásne sa ju dalo čítať. Ako Hlavní Administrátor si super a nesklamal si čo je najviac TOP. jazyk
ďakujem krásne aj za tú ochotu na skype no ty vieš o čo sa jedná. :D
Takže prajem ti vela úspechou v AdminTeame ale aj v tom reálnom živote Smile
Floatin
Vizitka je graficky aj obsahovo výborná.Teraz k tebe :D .Si skvelý a kludný admin.Ako admin pôsobíš velmi zastrašene,ale to bude tým,že si nerobíš srandičky,ale bereš to ako prácu v reále.
Fatalqo_
**** the police Kappa
Jako hráče ale i osobu mám rád, máš přijemný hlas podle CS:GOučka. :D
Jako hlavní administrátor mi přijdeš v pohodě Smile
Doufejme že tam zůstaneš ještě dlouho
Hodně štěstí při práci ať mě chytíš za 2roky za nedodržení rychlosti.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Fifa
NiKo_
Tak pomoc a především tobě je mojí povinností. I když je to dost často, bohužel tenhle problem neovlivníš ty...
Jinak ti děkuji za pochvalu, jsem rád, že se ti vizitka líbí Smile

Floatin
Je zajímavý, jak mě vidíš. Osobně SP jako práci neberu, mam jí jako zábavu a post, který teď mam je spíš taková výhra, protože vyššího postu se zde nedočkam. Že si nedělam srandičky? Občas jo, ale musí na to být správný lidi a oni na oplátku musí vědět, kde sranda končí Smile S kýmkoliv se rád pobavim, uděláme nějakou randu, od toho ta hra přeci je.
Ale i tobě děkuji, že se ti vizitka líbí Smile

FTQ
Jak jsem psal výše, rychlost neřešim, s dodžováním mam problémy i já, velký!!! CS:GO je taková hra na odreagování od SP, i když to někdy tak nevypadá :D
Přeješ si, abych zůstal ještě dlouho? No, tak to ti slíbit nemůžu, každý den se může něco stát. Ale když už mam takovou funkci, nerad bych jí zahodil brzy a zklamal pár lidí Smile
img.tpx.cz/uploads/ATomasPodpis1111.png
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
6%
Nábory
4 Hlasů
6%
Žádosti o pUB
11 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
9 Hlasů
13%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
32 Hlasů
47%
PC Poradna
3 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
5 Hlasů
7%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14