Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
RedBull Air Race
Kukin_
Registrácia: H16
we5ster
evry
Registrace:Ev3ry.
Nosferatu
Tak přátelé,
20 pilotů už je zaregistrováno a to znamená, že se do turnaje už nikdo přidat nemůže, ale naděje vám nekončí, protože je možnost se tu stále registrovat, takže vás tu může být i 30, ale ti co jsou zaregistrovaní nad 20 budou čekat na ''Divokou Kartu'' díky tomuhle i vy co jste se nedostali do limitu se můžete ještě do turnaje podívat, takže se registrujte dál.

Stále je volné 1 místo pro pilota, který by se chtěl do turnaje přihlásit [!]
Upravil/a Nosferatu dne 25.08.2016 22:23
Gloodys
Divoká karta : GloodBall (screen dodám až budu na pc)

Upravil/a Gloodys dne 27.08.2016 12:07
Trollman
Divoká karta : Trollman
Nosferatu
Zdravím přátelé,
tak druhé kolo RedBull Air Race máme za sebou a příští týden nás čeká další.
Opět Neděle 4.9.2016 v 19:00 budeme startovat 3 kolo.
Na příští víkend se do turnaje mohou přihlásit ještě 2 hráči, kteří nestihli registraci nebo nesplňovali podmínky.
Protože divoká karta je pro všechny.
Takže neváhejte a vyzkoušejte své štěstí.
Registrovat se na divokou kartu můžete zde a nebo mi napište SZ a já Vás doplním.
S pozdravem Nosfe.

Upravil/a Nosferatu dne 29.08.2016 11:57
Hunacam
Divoká karta: [H]unacam
/info:
img.tpx.cz/uploads/Infoxdxd.png
Nosferatu
Ahoj přátelé,
z důvodu mé absence tento víkend nebude 3. kolo RedBull Air Race a přesune se na další víkend.
Předem se všem omlouvám za způsobené potíže, ale bohužel vlezlo mi do toho něco, co se nedá přesunout.
Ještě jednou se omlouvám a uvidíme se v dalším kole až ten další víkend.
Děkuji za pochopení...
Tearsko
Citace
4. trať v Neděli 10.9.2016 a startovat budeme jako v předchozím kole v 19:00. Opět bude nové kolo = nová trať, tak trénujte.

MYslím že to je až 11.9. aby sa niekto nepoplietol :D
Nosferatu
Omlouvám se, opravdu máš pravdu, děkuji ti za upozornění.
Zdravím přátelé,
tak další kolo máme za sebou a příští týden v Neděli 18.9.2016 v 19:00 nás čeká již 4 kolo tohoto závodů, tak přejí všem hodně štěstí
+ máme 4 místa na divokou kartu kdo by měl zájem, tak neváhejte a přidejte se k nám.
S pozdravem Nosfe

Upravil/a Nosferatu dne 11.09.2016 21:30
Tearsko
mozem sa ako vyradeny hrac pre neucast vratit do zavodu ako divokaa karta ? Ak ano tak sa hlasim Smile
Nosferatu
Ahoj přátele,
jak jste si mohli povšimnout, tak dnes nám jedno kolo bohužel opět odpadlo, takže ho přesuneme na další týden, za to se vám opravdu moc omlouvám.
Ale nečekaně jsem se stěhoval a nestihl jsem si vše zařídit tak, abych tu pro vás byl, takže ještě jednou se omlouvám a příští týden už zase poletíme.
Děkuji vám všem za pochopení.

Tearsi, ano divoká karta je pro všechny, takže i ty se můžeš vrátit zpět, protože jsi nevypadl na základě nejhoršího času, ale kvůli tvé aktivitě.
A já dobře vím, že někdy se to stihnout nedá, takže tě určitě dopíší a rád tě uvidím.
To platí i pro ostatní.
S pozdravem Nosfe
Teo
lol, takže vlastně já se teď můžu třeba na 5 kol vykašlat a pak se přihlásit na divokou kartu a celý to vyhrát jak šéf? Celkem dobře to tady máte pošéfený Good job!
Nosferatu
Takhle to není, až bude několik kol do konce, tak se divoké karty zruší, takže neexistuje že se na konci přihlásíš, to se bát nemusíš.
Teo
Já se nebojím, je mi to celkem u prdele, jen v tom nějak nevidím žádnou logiku. Taky se mi líbí, že když jsem měl něco proti tomu, že když bude někdo neaktivní, tak automaticky vypadává. Tak jsi mi na to odpověděl "myslím, že není takovej problém najít si v neděli večer chvilku čas" a teď tady píšeš to jak to strašně chápeš, že se to prostě občas stihnout nedá :D Tak jako nevím no.
Nosferatu
Tak jako ne každému to vyjde a na druhou stranu, jestli se ti to nelibí, nemusíš se zúčastnit, opravdu nemám náladu se tady s tebou hádat, člověk vám dá možnost se vrátit, protože ne vždy to vyjde a hned se najde někdo, kdo to musí kritizovat. Příště nemusím dělat nic.
Hi
Teo
Já se s tebou přeci vůbec nehádám, ani se vůbec nebavím o tom, že dneska nebylo jedno kolo. Já samozřejmě chápu, že né vždy vyjdou věci podle plánu. Takže tohle plně respektuji a vůbec ti to nemám za zlé. Naopak já jsem už od začátku téhle akce, aby ti co nejsou aktivní nevypadávali, jen mě udivilo, jak jsi rychle změnil názor ty. Kdybych to mohl někomu přenechat, tak už tam dávno nejsem, ale abych jen tak odešel, to se mi zase nechce, takže tak. A jsem rád, že tuhle akci děláš, líbí se mi až na pár věcí.
Dreamys
Citace
Teo napsal:

lol, takže vlastně já se teď můžu třeba na 5 kol vykašlat a pak se přihlásit na divokou kartu a celý to vyhrát jak šéf? Celkem dobře to tady máte pošéfený Good job!


Tak když příjdeš na divokou kartu stejně se umístíš na poslední místo, a pochybuju že to vytáhneš na první příčky.. Smile
Gargy
Rád bych se připojil na divokou kartu neměl jsem čas minulé dnes ho mám je možnost nosfe ještě ?
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
20 Hlasů
27%
Šupat holky.
24 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
14%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 21