Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
»» Panther « «
Panther
img.tpx.cz/uploads/SIpa.png

Nick: Panther
Odohrané hodiny 4200 +
Bankový obnos: Neustále sa to mení
Marihuana: Nezbieram
Vlastním firmu: Vojenská základňa LV /cloc 4

Vlastním nemovitosť: Estates Autos /ploc 72

Vlastním dom: Domček v Palomino Creek ID - 645


img.tpx.cz/uploads/dodmdodd.jpg

Gang: Nie som na gangy, takže sa to dosť často strieda podla toho kam ma pozvú : )
Oblúbený admin: Všetci - veď sme kolegovia Smile
Oblúbený príkaz: /flip /hide /lv /sf /ls - tie AT príkazy nepočítam,
pretože ich použivame stále a maximálne by som to tu nimi zaspamoval : )
Oblúbený event: Sky race, NRG race, Tuning
Oblubené vozidlo: Cheetah, NRG, Infernus
Oblúbený job: Vojak, Mechanik, Taxikár, Yakuza
Známka pre admin team: 1

img.tpx.cz/uploads/WIpa.png

Nick: Panther
Komentáre: 20 + 1/size]
[size=16]Príspevky vo fóre 1500 + -
Najoblubenejšie témy: Zeptejte se administratoru, Ziadosti o Unban, Chyby a návrhy

img.tpx.cz/uploads/OIpa.png

Meno: Martin
Narodený: rok výroby 1991
Vek: 27
Kontakty: SZ tu na webe, alebo skype mato_06
Bydlisko: Slovensko - Trenčianský kraj
Stav: slobodný
Zamestnanie: pracujem už 8 rokov v oblasti obchodu
Vzdelanie: SŠ s maturitou
Deti: o žiadnych neviem : )
Kde bývam: Doma
Orientácia: Heterosexuál

img.tpx.cz/uploads/POVAHpa.png

Osobnosť: Viac menej flegmatik, no samozrejme sa viem aj vytočiť. Neznášam ludí ktorí všade boli, všetko videli a všetko robia najlepšie.
Pohlad na svet: realistický
Otvorenosť: V dobrej miere introvert
img.tpx.cz/uploads/POSTpa.png

Výška: 171 cm
Váha: 72 kg
Postava: normálna : D
Farba očí: modrá
Vlasy: blonďák
Tetovanie: mám na lýtku

img.tpx.cz/uploads/ZAUJpa.png

Fajčenie: áno
Alkohol: lúbim vypiť :D
Sex: nesťažujem sa
Záujmy: Krčma, SAMP, bicyklovanie, korčulovanie, robota
Šport: aktívne nie
Hudba: všetko, čo sa mi páči
Čo neznášam: klamárov a podliakov
Čo milujem: seba : D


Priatelov tu menovať nebudem, tak ako je to vo vizitkách zvykom. Za prvé som typ človeka, ktorý sa nerád po niekom opičí, tak radšej budem výnimka a za druhé, ak by som náhodou na niekoho zabudol, nemuselo by to dopadnúť dobre : )

Tí praví priatelia vedia ktorí sú, takže ich menovať je vlastne zbytočne : )





Organizátor akcii - od 10.4.2017 - 14.7.2017

Moderátor - od 15.7.2017 - 31.8.2017

Administrátor - od 1.9.2017 - 18.9.2018

Správca akcí - od 25.9.2017 - 18.9.2018

Hlavný Administrátor - od 18.9.2018 - 15.07.2019


Štatistiky za odbdobie admina
Akciu som pre vás urobil - 1 004 x
Upozornil som vás - 2 343 x
Umlčal som vás - 1 590 x
Poslal som vás do väzenia - 323 x
Vyhodil som vás - 249 x
Odpovedal som vám - 18 423 x
Zabanoval som vás - 426 x
Permabanoval som vás 19 x

Upravil/a Panther dne 16.07.2019 10:14
JamesBonG
Cs loft vizitka v pohodě jak rohlíky z lidlu x)
Floatin
V pohode týpek,na SP sa už poznáme ten piatok.GL s firmou Provrtám tě
Pandy
Ahoj, jsi jeden z nejinteligentnějších hráčů na SP. Párkrát jsme si psali a vím, že to bylo v pohodě. Taky Tvůj věk tomu odpovídá. Konečně sis udělal vizitku, pořád jsem nevěděla nic pořádnýho o Tobě. A to už vizitky moc nekomentuju, ale u lidí jako Ty mi to za ten příspěvek stojí. ;)
Warning
Panzerkampfwagen V „Panther“ (SdKfz 171) bol nemecký stredný tank vyrábaný počas druhej svetovej vojny v rokoch 1943 až 1945. Celkovo bolo vyrobených takmer 6000 kusov. Je považovaný za jeden z najlepších stredných tankov svojej doby.

Sry musel som

Hráča ťa poznám len z videnia, ale vypadáš na rozumného človeka. Vizitka bomba. Vela šťastia.
Panther
Wery moc moc ďakujem, milo si ma prekvapila Smile Taký pozitívny komentár som ani nečakal, nakolko sa až tak moc nepoznáme, no je pravda, že vždy keď sme si písali tak to bolo v poho Smile Vizitku som jednu mal, ale tú som potom vymazal. Nie som moc ten typ, ktorý sa nejak potrebuje ukazovať, no nakolko už mám čo - to odohrané, tak som sa rozhodol urobiť novú a lepšiu Smile

Warning teba zbožňujem. Konečne niekto pochopil podla čoho mám nick :D V chate som to už pár krát vysvetloval, no pre všetkých som aj tak ružový panter :D

JamesBong #KAUFLAND
Floatin - Dikes, my dvaja sme si toho už na SP veru niečo zažili Smile
RaVenx1
Cs,
Když jsem byl ve tvé firmě tak to bylo docela v pohodě než jsem odešel dělat teráka vsadím se ,že jste mě pomluvali ve firmě :D.Vizitka je dobrá.
Deminger
😂 😂 Čau alkoholik si v pohode hráč, sranda s tebou. Nech sa ti darí
Sad
Panther
Raven neboj sa mi sme ta ohovarali aj ked si bol vo firme, nie len ked si odisiel :D :D .. ale nie Ravenko si fajn, ale nebud az taky gangster Smile

Deminger sranda ale bola, s tebou uz tak lahko nebude Sad... za tvoje blbosti si teraz na ostrovoch Sad
DominicToreto
Pantherík. No čo k tebe :D Hráč super, niečo sme spolu zažili :D .. Vždy rád pomôžeš keď je potrebné. Si jeden s mála hráčov s takýmto postojom!
donDanko
kde presne byvas aj ja som z trencianskeho
MegaBite
Ahoj Pantherko, vítám tě u mého komentáře, vizitka je pěkná, krátká, ale proč dlouhou, když to jde takhle Palec nahoru

Vždy říkám, že věk není všechno a jak všichni hodnotí ostatní podle věku nesnášim, ale k tvé povaze ten věk opravdu sedí. Na SP se známe už docela dlouho a nikdy sem s tebou neměl žádné rozpory, i když ty jsi celou dobu voják a já terák :D

Nebudu tady psát ať se ti daří a podobný kraviny, to je ohraný, jen ti řeknu, že jsem tě rád na SP poznal a stále vídám.

PS: Neboj se, na teráka se vrátim, ať se tam nenudíte :D *Tu sem*

//Takže teď sme sousedi jo? :D
Upravil/a MegaBite dne 10.03.2017 21:45
OndraS1
No nazdar :D Kappa
Takže, vizitka celkem ujde jak graficky tak obsahově.
Znám tě už od mého začátku na SP ( 2 roky dozadu ) takže si myslím ze jsi v pohodě typek, GL v životě i na SP Smile
A doufám že ti to v tom AT ještě vyjde Smile

OndraS Hi

img.tpx.cz/uploads/sa-mp-xd.png
Rosta
Na to, že jsi voják si celkem rozumný :D Navíc jeden z mála lidi, které bych rád viděl v AT. Někdy zajdu na server vás vystrilet :D
Detektor
Cau spolukvetinac (https://img.tpx.cz/uploads/okpanterko.png) si sefis :D:D a jeste jednou me zatknes na dodavce tak si obsadim tvuj strom na lv. At se dari koblizku *koukam*
EM1N3M
Nikdy som stebou nemal problém , pripadáš mi ako fajn týpek a rozumný človek . Vizitka pekná tak nech sa darí , ty vojak telom i dušou . Hi
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
Panther
Megabite - Veru u toho teraka mi chybas, ale tak je to s tym zamestnanim teraz dost na prd a citime to aj my, ale verim ze sa to coskoro zmeni ... Inak je dost zaujimave, ze ja mam v podstate viacej kamaratov teroristov, ako vojakov .. neviem cim to bude :D

OndaS - Dakujem za koment, veru poznam ta od tvojho zaciatku a vzdy sme boli v pohode, tak dufam ze to tak aj ostane Smile

Rosta - Prostanol, teba je veru skoda ze si skoncil, bol si jeden z tych rozumenjsich, ale tak na druhej strane realny zivot je najdolezitejsi Smile Rad ta tam niekedy uvidim .. a dik za podporu

ZoubkovaVila . Ty si proste frajer, co ku tebe dodat :D a o tej fotke som doteraz ani len netusil, super : )

Emi - Dik ... ja som s tebou tiez za dobre, aj ked vtedy som ta asi trochu nahneval s tou firmou, ked si mal vojakov .. nepamatam si to uz presne ako to bolo, ale tak je to v pohode a to je hlavne
TripS
Nazdár Panterko par let už se taky známe par krát vojaky hráč si vpohodě věkove aj chovanim vizitka graficky pěkne spracovana gj hf v reale a ve hře
KoLcEk
Csssss pantheeeerrrr pan štolček se šel podívat na tvou krásnou vizitku a chválim kamáš :D Ať se ti daří v živote+sp a s firmou css
Panther
Tripsík veru u tých vojakov mi dosť chýbaš. Mohol by si niekedy opäť na pár dní zavítať Smile

Stolček, stolček ty gangster :D ale nie v pohode, tiež ti ďakujem a dvere máš u mňa otvorené aj ty Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
6%
Nábory
4 Hlasů
6%
Žádosti o pUB
11 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
9 Hlasů
13%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
32 Hlasů
47%
PC Poradna
3 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
5 Hlasů
7%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15