Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
»» Panther « «
CpT
Vizitká dobrá hráč fajn nech sa darí ty Major
xBack
Nazdár věrný vojáku
Vizitka supr a jako hráč si myslím, že jsi v poho. Hodně štěstíPalec nahoru
As3
Pohodový hráč ;)
Vizitka jinak pěkná, uhledna, a dobře se to čte
LSK
Zdravím,
Na serveri ta velmi nevýdam, ale z vizitky som o tebe toho vela zistil.
Btw. Máš tam chybičku, posledný odsek mas zvikom. Je to zvyk jazyk
FiniX
čauko
Poznáme sa už nejaký ten piatok si v pohode týpek vždy sa zasmejeme ked niečo potrebujem vždy si mi vedel pomocť čo sa týka vizitka tá je pekná Smile
Panther
ďakujem chalani Smile

Lisiakk - opravené Smile hlavne, že zo slovenčiny som zmaturoval za 1 :D :D
NiKo_
Ahoj "Kolega". :D
Vizitka pekná, si super hráč. Smile
Dúfam, že ešte budeme volať a spolu sa zaúčať. jazyk
As3
Tak ještě jednou gratuluji k OA, myslím že se toho dobře ujmeš, hodně štěstí
Panther
Niko - diky Smile keď bude času, určite zavoláme neboj Smile
Díky SMS budem sa snažiť Smile
majo_hente_onyy
drž hubuLOOL
apolo14
Ahoj lásko.
Ještě než začnu a pustím se na ten všechen HATE co na tebe sešlu tak bych ti chtěl říci, že si mě dost urazil... Ty si na mě zapomněl otče ?
Citace
Deti: o žiadnych neviem : )

To má co znamenat ? To pro tebe nic neznamenat otco (nwm jak se to píše po slovensky :D) ?

No nic teď trošku toho reálného HATU.
Prvně ti řekni něco k té tvé patlanině na webu (vizitce)
Myslím si, že s nadpisy sis mohl dát větší práci a když né ty tak určitě poprosit nějaké grafika BTW, když tvůj syn [apolo] je grafik tak proč nepoprosit jeho, že ? :D
Jinak vizitka se hezky čte za poslední týden jí čtu už asi po 4 jelikož jsem ti sem vždy chtěl něco napsat a pak jsem si řekl, že možná za chvíli a pak už jsem zapoměl.
Myslím si, že jsem se o tobě všchno dozvěděl ještě než jsem tuhle vizitku četl, ale pro někoho kdo tě nezná tak jako já to určitě bude dobré počteníčko na záchodě Smile.

Teď něco k tobě jako osobnosti (což ty nejsi).
Zase tak jako u každého z ATEAMU což je dost smutné, ale je to tak jsme se začali bavit až při mém nástupu na (post) nelegálního OA. Vždy když jsem potřeboval poradit tak ty si věděl jak mi pomoc, když jsem si nevěděl rady tak si tu vždy byl pro mě atd.... (Že to zní jako kdybych se rozcházel s nějakou holčinou a psal jí jak tu vždy pro mě byla a já pro ní :DD R.I.P xD).
Jako OA si vedeš podle mého nejlépe z celého OA teamu nechci soudit, ale ty si takovej ten týpek co na to nekálí a denně dokáže udělat takovejch akcí, že bych to na prstech všech 3 rukou nespočítal.
To co si napsal do žádostí mě docela dostalo
Citace
Známka pre admin team: 2

Věděl jsem, že si sebekritickej, ale až tolik ? Kvůli tomu, že si v Ateamu tam nemusíš psát 2 xD Né dělám si legraci jak říkám jeden z nejlepších hráčů a zárověn pokud to můžu říct takhle tak administrátorů/organizátorů :D.
Vždy když se nudím což je "vždy" tak kdykoliv ti napíši tak mě vezmeš k sobě na akci ať už na pomoc nebo jako sledujícího za což jsem moc rád dnes jsem testoval Primera. ktere pořádal Tuning a ten mě ani neodmrazil :D Ale je to jeho věc :D
Vím, že ty si myslíš, že jaká to pro mě je nuda sledovat jak někdo pořádá závod a jak ho někdo jede, ale věř mi, že mě to baví víc něž, když ho jedu sám :D Rád se dívám na to jak Organizuješ třeba z toho i něco pochytím co já vím :D
Doufám, že se někdy uvídíme i jinde než jen v global chatu / skypu Smile
Já už ti jen můžu popřát hodně štěstí ty jeden Organizátore ať se daří na postu a v RealLifu (hodně nervů se stavěním) Na holou
Panther
Majo - uplne vystizny komentar, od teba som viacej ani necakal :D :D

Apolo - Čau synu ... tak v prvom rade, ked som vizitku pisal, tak som este netusil ze sa mi take decko ako ty pripletie do cesty :D Po slovensky sa to pise Otec a nie otco ty madar :D

Dalsia vec .. vizitku si cital asi 4 krat .. len tak aby sme si to ujasnili .. nie si nahodou gay ? Ak hej kludne sa priznaj, ja to neodsudzujem ... Sad .. a tie nadpisy uz mali byt davno hotove a nie kecat tu okolo toho !

Co sa tyka teba, alebo kohokolvek, tak nemam problem poradit - pokial teda sam viem Smile Znovu sa budem opakovat, na to aky je medzi nami vekovy rozdiel, tak si super rozumieme a dufam ze to tak aj ostane ... nemam rad ked mi niekto vkuse nieco spamuje a silou mocou chce presadit svoje ... ty dokazes pochopit, ked ti neodpisem, alebo ked ti slusne poviem ze jednoduche nemam prave cas ... a to sa mi paci ... nemam problem ta zobrat ani na moju akciu, ci uz ako pomoc, alebo ako divaka, pretoze sa dokazes chovat normalne Smile

Nakoniec ti dakujem za koment - potesilo ma to Smile
_Royal_
Dobrá vizitka :D
MaTy
Konečně někdo, koho mohu na serveru šikanovat xdd. Vojáček jeden. Frajer si, věkem přinášíš velké plus serveru, netypoval bych ti tolik jako no. :D vizitka pěkná, též si plánuju dát vizitku do oranžové barvy. Ale to třeba jindy, teď jsem línej. Ať se daří se zabíjením a šikanováním všech ostatních, cski.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Barty
Panthere, jsi fajnový hráč a taky abych nezapoměl už teďkon kolega Smile Když jsem nebyl mezi vámi tak jsem chodil na každou tvou akci a dost se mi líbí.
Vizitka je přehledná obsahuje potřebné informace a na začátku i dobré nadpisy :D Přeji ti hodně štěstí do budoucího stavění akcí, hraní *Hraju* a hlavně do reálného života Smile
Larex
Ahoj vizitka moc hezka přehledná moc se ti povedla *Dobrá práce*

V pohodě kluk zatím s tebou nemám žádnej problém a ani nechci doufám, že budem spolu vycházet jako dodnes Smile
OcoNneR
Krásná vizitka
Celkem v pohodě týpek dá se s tebou pokecat ve firemním chatu a je s tebou docela i sranda pokud si na mě nezasedneš na kopci smrti :D
Panther
Barty - Diky moc ... to čo som ti chcel napísať, som ti do vizitky napísal, takže sa nebudem opakovat, ale ešte raz ďakujem Smile

Larex a Oconner - Vam tak isto dakujem a zhrniem to ku obi dvom rovnako Smile Sme spolu vo firme a aj ked sa nejak extra nepozname a do teraz sme nejako nemali tu cest, tak zatial vyzerate byt obaja v pohode, tak uvidime ako to pojde dalej Smile Drzte sa Smile

PS: pri mne kopec smrti nikdy nevyhras *JSEM FAKT NAŠTVANÝ*
Warning
Neskutočný kluďas, noob, OA, sedlkák v Blave, šéfis... :D
Dobre sa s tebou spolupracuje, niekedy mám pocit, že ma zneužívaš Kappa
69kg? :DDD
Iná palička.
Drž sa.
Panther
Citace
Warning napsal:

Neskutočný kluďas, noob, OA, sedlkák v Blave, šéfis... :D
Dobre sa s tebou spolupracuje, niekedy mám pocit, že ma zneužívaš Kappa
69kg? :DDD
Iná palička.
Drž sa.


Ojooooj pardooon teraz uz 72 .. musim to aktualizovat, trosku som pribral :D :D .. noo tak ale zase nie som ani moc vysoky skor patrim ku krpcom :D :D

Mne sa s tebou tiez super spolupracuje v poslednej dobe sme sa nejak blizsie spoznali a to o tom zneuzivani nie je len pocit Kappa

Diky Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
6%
Nábory
4 Hlasů
6%
Žádosti o pUB
10 Hlasů
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
9 Hlasů
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
31 Hlasů
47%
PC Poradna
3 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
5 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19