Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
»» Panther « «
SystemeR
Maťoo v pohodě týpek (pokud teda zrovna nepije) :D.
Super kolega se vším si mi zatím pomohl takže si ani nemůžu stěžovat jinak ¨ds :D.
Jakožto KiD si prefektní teda až na ten G Skill Tu máš ale to vylepšíme.
A doufám že budu mít tu čest s tebou postavit víc akcí a víc krav Kráva

Hlavně se drž a né že někam odejdeš ! Kytka pro tebe
Panther
Citace
SystemeR napsal:

Maťoo v pohodě týpek (pokud teda zrovna nepije) :D.
Super kolega se vším si mi zatím pomohl takže si ani nemůžu stěžovat jinak ¨ds :D.
Jakožto KiD si prefektní teda až na ten G Skill Tu máš ale to vylepšíme.
A doufám že budu mít tu čest s tebou postavit víc akcí a víc krav Kráva

Hlavně se drž a né že někam odejdeš ! Kytka pro tebe


Ja nepijem, tak si nevymyslaj dobre ? :D

Ty si tiez super kolega, som rad ze si sa dostal na OA, tak dufam ze ta to bude bavit a ze ti to co najdlhsie vydrzi Smile

Dakujem ti za koment .. neboj mna sa nezbavis a tak isto ani krav :D
Jesus_
Ahoj, jsi jeden z nejlepších OA a příjdeš mi jako strašnej pohodář, vizitka se ti hodně povedla, luxusně sladěná Omg . Přeju hodně štěstí jak v sampu tak i v RL Smile
Gigamer
V pohodě týpek jeden z mála co v AT/OA umí dělat závody. Pěkná vizitka Palec nahoru
Panther
Jesus a Gigamer dakujem .. dakujem aj za uznanie .. no vsetci vieme, ze nie vzdy vsetko vyjde tak, ako by si clovek pradstavoval a tak je to aj s akciami aj ked sa clovek vzdy snazi Smile .. Diky
Mixer
CC Panthere jsi v pohodě hráč co rad pomůže, poradí atd. Dá se s tebou bavit a jak řika gigamer jeden z tech schopnějších bejvalích OA :D GL at ti moderator vydrží. Vizitka celkově pěkná
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
Panther
Citace
Mixer napsal:

CC Panthere jsi v pohodě hráč co rad pomůže, poradí atd. Dá se s tebou bavit a jak řika gigamer jeden z tech schopnějších bejvalích OA :D GL at ti moderator vydrží. Vizitka celkově pěkná


ďakujem, ďakujem vážim si to ..

A práve naopak, ja dúfam, že moderátorom budem čo najmenej, pretože sa bez tých ackii idem zblázniť :D
Pandy
Ahoj Číčo,
jsem ráda, že se mezi nás dostal někdo, kdo tam podle mě měl být už dávno. Na postu OA jsi si vedl více než skvěle, a jsem ráda, že jsem Ti mohla v začátcích pomoct a nebylo to zbytečné. Nerada dělám zbytečný věci, ale ty ses toho chytl a to je dobře.

Na postu moderátora si taktéž vedeš skvěle a doufám, že Ti to vydrží i nadále. Jsi jeden z více aktivních kolegů a to musím jedině chválit.

K vizitce se nebudu moc vyjadřovat, protože jsem především psala hlavně k Tvé osobě. Jinak vizitky moc nekomentuju, však víš :D
Ale jako líbí se mi, že není přeplácaná a je graficky pěkně upravená. A dost věcí jsem se dozvěděla.

Tak čest práci soudruhu a ať se daří *hehehe*
Panther
Citace
Wery napsal:

Ahoj Číčo,
jsem ráda, že se mezi nás dostal někdo, kdo tam podle mě měl být už dávno. Na postu OA jsi si vedl více než skvěle, a jsem ráda, že jsem Ti mohla v začátcích pomoct a nebylo to zbytečné. Nerada dělám zbytečný věci, ale ty ses toho chytl a to je dobře.

Na postu moderátora si taktéž vedeš skvěle a doufám, že Ti to vydrží i nadále. Jsi jeden z více aktivních kolegů a to musím jedině chválit.

K vizitce se nebudu moc vyjadřovat, protože jsem především psala hlavně k Tvé osobě. Jinak vizitky moc nekomentuju, však víš :D
Ale jako líbí se mi, že není přeplácaná a je graficky pěkně upravená. A dost věcí jsem se dozvěděla.

Tak čest práci soudruhu a ať se daří *hehehe*


ďakujem Wery ... moc si vážim toho, čo si teraz napísala Smile

Áno - keď som začínal na OA, tak najviac si mi pomohla ty a ked som niečo nevedel, tak prvý, koho som otravoval si bola ty, ale som rád, že to nelutuješ Smile

Ešte raz ďakujem a samozrejme aj tebe prajem vela štastia a nech sa darí Pusa
PAKISTANY_WULF
šikovný , milý a pekný admin , posielám pozdrav z pakistanu Zima
Pink
Ahoj,

tebe si ještě pamatuju z dob firmy San Andreas News, kdy to vlastnil Ben123, teda pokud si to byl ty. :D

Jednou si mi dělal akci a byl jsi v pohodě, bez nějakého problému. Taky jsem tě potkával když jsem dělal Teráka jako Vojáka. :D

Celkově v pohodě týpek, umí si ze sebe udělat srandu, sice se nějak moc neznáme, ale třeba se poznáme. :D

Tak ať se ti daří na superpařbě a v real lifu, čau. Smile
Kacka
Moc se neznáme, ale jako Admin mi příjdeš fajn :D Mimochodem, pěkná vizitka :D Smile
Panther
PAKISTANY_WULF -ďakujem, tiež s tebou nemám problém Smile To máte v Pakistane tolko snehu ? :D

PinK - Áno bol som to ja - keď mal Ben vtedy tých novinárov, to bola super firma a tie konvoye čo sa jazdili, ani nevravím Smile ďakujem za koment a ono človek si musí vedieť urobiť zo seba srandu ak si chce robiť srandu aj z ostatných :D

Kacka1997 -Diky Kačka .. ty si tiež fajn, snáď to tak aj zostane .. Kytka pro tebe
Gameluner
Super hráč, super admin, super vizitka, super tvoje stará firma Yakuza LV, a nakonec jsi i super kočička, mňau.. :D

Ne, myslím si, že mezi námi není problém, a doufam, že ještě dlóóóóóuho nebude. Sice se moc neznáme, ale to se jednou napraví.. GL
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Conway
Super admin,pekná vizitka,super skin :D Ešte chcem pripomenúť, že tam máš chybu a to úplne dole "Akciu so pre vás urobil"
i.imgur.com/WHTT459.gif
Panther
Citace
Abinex napsal:

Super admin,pekná vizitka,super skin :D Ešte chcem pripomenúť, že tam máš chybu a to úplne dole "Akciu so pre vás urobil"


ďakujem za komentik Smile

Upravil som to a vďaka tebe som si spomenul, že nemám aktualizované štatistiky vo vizitke, takže som hneď napravil aj to Smile
GaToo_BoTaS
Tohoto administrátora nepoznám skoro vůbec, neaktivní, negativní přístup ke všem hráčům a namachrovaný cápek! Vizitka suchá víc než vlhká, nadpisy okopírovaný staty vymyšlený co dodat..

TO JE PANTHER!!


Je to ten nejlepší, kamoško kterého poznám, takový můj zradca, zažili jsme spolu dost srandy, nervů a pokeců prostě všechno! Někteří mě nazývají řitolez na tohoto Administrátor, jen si bráním svou kámošku jedinou! Vizitka co dodat?! EHM.. pokračuj jen tak dál. Rád jsem tě poznal!!
Skylake
Ahoj Panthe,

bylo mi líto ti sem nedát ten komentář, takže se tady budu opakovat, co jsem psal, ale to ti určitě nevadí. B)

Vizitka je skvělá, jak po grafický, tak po obsahové stránce. Práci jakožto administrátor odvádíš suprově, vždy rád pomůžeš a najdeš si kousek času na pomoc a toho si moc vážím. Akci, co jsi mi udělal jsem si užil a vše šlo v pohodě, takže ti ještě jednou za ní děkuji. Měj se hezky, přeju hodně štěstí, pa Hi

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
Panther
Jhin - ďakujem, ale jediný zrádca si tu ty, takže tak :D Aj tak viem, že to čo si písal ako prvé, si myslel úprimne .. Díky za koment : )

Skylake - Som rád, že niekto si všimne aj tých vecí, ktoré admin robí správne, pretože väčšinou hráči poukazujú len na to, čo sa im nepáči a ako je celé AT na h... , takže o to si to cením viac ...

Za akciu neďakuj a keď bude čas a príležitosť, tak urobíme ďalšiu neboj .. Aj tebe ďakujem za koment a drž sa Hi
DangerRMV
Zdravíčko pane flowerfil Kytka pro tebe

Co k tobě napsat? Snad jen samou chválu, protože neznám většího pohodáře, než tebe. Děláš vynikající závody, které mají hlavu a patu, jde vidět, že máš pro to cit. Poznal sem tě o něco víc než obyčejného admina a nemůžu proti tobě najít žádné negativa. Poprosím tě o závod? Ano, klidně bude. Prostě nikdy si nenajdeš žádnou výmluvu a když už na to nemáš čas, tak to zase já pochopím :D. Takového administrátora si představuju, takového jako ty, který nemá hráče u zadku a snaží se pro ně udělat maximum co se týče zábavy. Funkci správce akcí máš zaslouženě.

Jsi šéf a snad tady ještě dlouho vydržíš.

Tady máš kytičku... Kytka pro tebe
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
20 Hlasů
27%
Šupat holky.
24 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
14%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17