Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
»» Panther « «
CpT
Síce už som ti tu raz písal komentár ale už to je nejaká doba :D
Ahoj Maťo vizitka na úrovni za to palec hore Palec nahoru. Výborný bývalý Organizator akcí a terajší moderátor a taktiež Správca akcí. Som rád že som dostal šancu byť na postu OA Smile Keď som začínal a nič som nevedel tak si vždy bol ochotný pomôcť a furt si čoho si vážim a niesom sám ktorému pomáhaš takže za to si ťa vážim vždy vieš povzbudiť si úplný pohoďák :D Lepšieho správcu som si ani priať nemohol svoju prácu robíš na jedničku a kludne si píš furt o nadpisy nemám problém ti to nejako to splatiť to čo si ty spravil pre mňa Smile dotiahneš to ďaleko nech sa ti darí Smile ahoj Hi
Upravil/a CpT dne 06.02.2018 00:39
Panther
Ove, Cpt - chalani ďakujem vám obom za velmi pekné a pozitívne komentáre a samozrejme ďakujem za to, že ste v tíme OA - odvádzate tam perfektnú prácu a celkovo spolupráca s vami je na perfektnej úrovni ..

Snáď nám to vydrží čo najdlhšie .. držte sa a ešte raz ďakujem Kytka pro tebe
Spamer
Tááákže Maťko,
Vizitka sa mi páči či už po grafickej alebo obsahovej stránke dozvedel som sa z nej všetko potrebne čo by som potreboval vedieť, poznáme sa už nejaký ten piatok a dúfam že sa niekedy stretneme aj v reále keďže bývaš len pár kilometrov odo mňa ty partizán :-D

GL jak v reále tak aj na SP ;)
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
Mathew_Mathson
Cc prosim ta neda sa unban chcem hrat
Panther
Citace
Mathew_Mathson napsal:

Cc prosim ta neda sa unban chcem hrat


Toto je vizitka a nie žiadosť o UB. Žiadosť o UB si môžeš podať TU, ale vopred ti vravím, že je to zbytočné. Okrem toho ti ban bude prdlžený za obchádzanie. A poprosím ťa, nepíš mi sem už ohladne UB.
Baseball
Gratuluji na level UP.
NiKo_
Gratulujem ti Panther ku Hlavnému Smile
Dúfam že sa ti bude dariť a vydržíš to tam :D Ach tie časy keď sme boli OA a ty si už Hlavní Smile
destiny-
Sewa macka :D divim za se tu nemam komentar a to som pod tvojimy kridlami vyrastal :D tak ale nebudem tu pisat sloh takze gratulka k havnimu a nak ti to vydrzi Smile *gp*
JohnyStar
Ahoj Panťo, Gratuluju k Postu hned pod tím nejvyšším. věřím že tuhle práci budeš dělat minimálně stejně dobře, Jako Admina doteď. A jsem rád že ses tam dostal zrovna ty Smile. Good Luck ve tvé další etapě SP světa.
vajcak
čau pantherisko Smile

poznám ťa na SP už dosť dlho poho človek super admin

nech sa darí na SP aj RL Smile
sokeres
pěkná vizitka Jooo
RomaN1
Pěkná vizitka v pohodě admin.
Vlk_samotar
my 2 už se známe témeř 4 roky :D, vždy si s tebou rád popovídám, i když jsi dost vytížen kvůli práci v AT i v RL :D.
Stále si pamatuju naši firmu vojáků v SF kde vznikla legendární zoo (vlk,panth,bomba se swapym) sakra to byly časy.
Nikdy bych ani nevěřil že to vytáhneš tak vysoko ani ses nikdy nezmiňoval že toužíš po tom bejt v AT :D. Třeba jsi to chystal jako překvapení, kdo ví. :D Doufám že s námi vydržíš mnohem déle, než se zatím jen známe.

tvůj OldDog Vlk
(stále ti dlužím toho cheetaha ja vím Nemůžu )
Diana
Ahoj Panther, veľmi som si ťa obľúbil, hlavne na poste hlavného administrátora, kludný pokojný človek. Tvoje riešenie vecí, to bolo proste super. Je mi trochu ľúto, že si skončil, ale je to tvoja voľba, každopádne ti prajem veľa šťastia v živote. ;)
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
savage
Cau sefe,ako hrdy vojak sa este na serveri ukazes? Mimochodom posledny ban ktory si za karieru udelil,som ti osobne doniesol pred nosB):D Prajem vela stastia v zivote.
Upravil/a savage dne 15.07.2019 15:45
OndraS1
Čau maťo, vždycky jsem tě bral jako v poho člověka a celkem mě mrzí že si odešel z AT. Nicméně děkuju za to, žes mi dal tu šanci a nabral si mě k vám do týmu. Smile
Nech si dařit v životěKytka pro tebe
Krowky
Hoci veľmi nerád, ale presúvam medzi hráčske vizitky. Dúfam že to nebude nadlho ;)
Panther
Ďakujem chalani za pekné slová a teší ma keď si to čítam. Nebojte, ja nezomieram, ani sa na vás úplne nevykašlem .. len tu momentálne nie je miesto pre moju neaktivitu. Určite sa občas prídem pozrieť na server aj na web a ktovie, možno za pár mesiacov bude situácia úplne iná a ja budem ešte uvažovať na návratom, pokiaľ by samozrejme bola možnosť Smile
Simino
Ty vado to je doba ale jsem rad ze jsi stále na Sp vizitka je super Smile
Vizitka
Klik
Jertn
chtelo by te to zpatky ty starej vojaku YES


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
21 Hlasů
28%
Šupat holky.
24 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
13%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13