Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
arbys
PredyS
NEVIM KDO SES ALE VIZITKA SE MI LIBI
Arbys
díky moc Ove, nebo jak já rád říkam, denží :D jsem rád, že jsem měl tu čest tě poznat

čau leprikone, no co k tobě napsat.. ani nevim :D nějak jsme se začali bavit asi v LH, ale tys pak nehrál a teď víc až od doby co jsem OA, můžu s klidnou duší říct že jsi můj nejoblíbenější Ir na serveru Good job! každopádně dík za komentík
Upravil/a Arbys dne 24.03.2018 17:39
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
DubiikxP
nazdar eidame, jakoby chvilku se známe, si děcko který se moc nechová jak děcko a si celkem jakože v klidu, ne**** se z tý průmky a hoření a abych nezapomněl. *klok*
čč a nebuď trubka
Ps: docela get carried ve fortnitu
As3
Guten Tag,
jako hráče, tě znám už nějaký pátek, jako OA taky a jsem i celkem rád, že jsem tě poznal, sranda s tebou byla a bude, dřív jsem tě bral jako svého grafika, protože jsem u tebe částečně utratil dost milionu pro všechny možné vizitky, dělej svojí práce a bud' prostě svůj.

Přeji ti hodně štěstí a úspěchů.
A třeba jednou na moderátora..

Jinak.. kde jsem já? Ehmmm
Arbys
Citace
nazdar eidame, jakoby chvilku se známe, si děcko který se moc nechová jak děcko a si celkem jakože v klidu, ne**** se z tý průmky a hoření a abych nezapomněl. *klok*
čč a nebuď trubka
Ps: docela get carried ve fortnitu

ahoj dominiku, díky za komentík a to PS beru jako pokus o vtip ty luckerskej shotgunere

Citace
Guten Tag,
jako hráče, tě znám už nějaký pátek, jako OA taky a jsem i celkem rád, že jsem tě poznal, sranda s tebou byla a bude, dřív jsem tě bral jako svého grafika, protože jsem u tebe částečně utratil dost milionu pro všechny možné vizitky, dělej svojí práce a bud' prostě svůj.

Přeji ti hodně štěstí a úspěchů.
A třeba jednou na moderátora..

Jinak.. kde jsem já? Ehmmm

čus, jojo, nechal jsi u mě možná tak 20 míčů co jsem ti dělal grafiku, ale to už je pryč :D díky za koment a dopíšu tě
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Skylake
Ahooj Arbýsku,

vizitka super - jak po obsahové, tak po grafické stránce.

Jsi skvělý kolega a kvalitní OA, máš pěkné závody, ale hlavně sawn vyřazko, které moc rád spravuji :D Takže se mnou můžeš vždy počítat, když budu mít čas ! :D

Něco mi nesedí ve FL, ale to se určitě napraví - ne samozřejmě sranda :D

Hodně štěstí jak na SP, tak v životě. Měj se !

Hi

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
Arbys
čau sky, dik za koment Good job! tobě taky hodne stesti
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
zorys
i.imgur.com/E8iWvbx.png

Našli jsme se omylem v LH, jo byl si slabej a dokonce stále jsi, ani nevím jak to po tak dlouhé době někdo může vydržet být prvotřídním slabochem v GR a v Sawnech Kappa Jinak jsme se vždy nějak bavili, ať už spolu kupovali nemovitosti a ostatní hovadiny okolo i.imgur.com/oItky2q.png. Krom toho teď hrajeme fortnite, kde jsi slabý jak čaj, kdo by kdy řekl, že v tom si tak slabý jak na SP i.imgur.com/uiObPMn.png. Popravdě nevím co bych tu dál psal, vizitka asi v pohodě, jako člověk si taky v pohodě, tak asi GL IRL a s OAi.imgur.com/21Z4Sx1.png.

Serus i.imgur.com/jBfvisH.png

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
Arbys
cau cau zorys, teda marku.. díky za krasny normie smajliky v tvem krasnem komentu, jo a nemas zac za potahani ve fortnite Smile

~apdejt 13/5
Upravil/a Arbys dne 13.05.2018 22:22
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Ruda
V Liberci na průmce jo? Tak to někdy zajdem na pivko (když mě nezavřou že ti ho kupuju), na Liďáky to mám kousek. :-D Ať se daří. :-D
Arbys
a jeje, dalsi liberecak, normalne se zacinam bat :D :D jinak diky za komentos Smile

apdejt 18.8
Upravil/a Arbys dne 18.08.2018 22:32
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
zoubkovavilaOLD
dobry, vizitka pekna, ale nikde nevidim svoje oznaceni, nekdy dame gr
Arbys
cs vilo, teda vlastně Mýťane, dík za koment, ani jsem netušil, že v tom Mýtu máte internet ×.× :D
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Ondrah98
Vizitku jsem pořádně nečetl, ale máš tam nějaký chyby třeba
Citace
Můj oblíbený administrátor/helper/mod: [...] Ondrah98
Což je určitě lež, nikdy takovej, kdo by si tohoto *** oblíbil, není.

Jinak doufám, že budeš bedlivě dohlížet na dodržování pravidel, aby byl server pěkně jednotný a nenacházeli se na něm chuligáni, kteří by ho chtěli nějakým způsobem narušovat.
Arbys
Citace
Tak ešte raz gratulujem k moderátorovi, síce mi budú chýbať tvoje akcie, ale ako moderátor si budeš viesť tiež veľmi dobre Smile chýbať mi budú tvoje otázky a vyrazka, ale snáď ťa o chvíľu nahradim. :D
Vizitka je pekná, stručná. Ja ti prajem veľa šťastia v realite ale aj v hre na novom poste :D


čau, dík za koment, jsem rád že se ti líbí vizitka


ondrah:
Citace
Můj oblíbený administrátor/helper/mod: [...] Ondrah98
Což je určitě lež, nikdy takovej, kdo by si tohoto *** oblíbil, není.

souhlasím, to musí být chyba no... mělo to být k nejméně oblíbený administrátor totiž


Citace
Jinak doufám, že budeš bedlivě dohlížet na dodržování pravidel

samozřejmě že budu, hlavně na to dvacáté deváté, takže si dávej bacha


jinak díky za komentík, přepsal jsem ve viztice pár starých údajů a připsal staty, enjoy
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Baseball
Vítám Tě v Týmu! Přesouvám vizitku.

Hodně štěstí!
MACHYY1
pěkná vizitka Arbe, nemáš zač za post Administrátora, který jsem ti před pár dny zavolal, když jsem se ptal, jestli už jsi admin. Na druhou stranu ti děkuji, jelikož si se na oplátku zeptal jestli už mám unban xd

Díky <3
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=19097
Arbys
čus pajda, dík za koment a taky za přivolání admina Kappa
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
apero
Zdravím, prvně bych Ti rad poděkoval za označení. Tak nějakou dobu se poznáme, kecali jsme hodně, zajezdili si spolu taky dost, celkově jsi fajn člověk. Smile Poté jsem nastoupil do AT, a těsně před mim odechodem jsi nastoupil i ty a tam mi přijde, že se naše cesty trochu rozešli. Už spolu nekecame tak jako dřív, ale i přesto vim, ze jsi pohodář. Takže Ti přeji hodně úspěchu v tvoji admin kariéře a samozřejmě i v reálném životě!
Arbys
čus apero, díky za koment, v podstatě máš pravdu, ale řekl bych, že jsme se tak nějak přestali bavit spíš když jsem odešel ze SR :D
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
12 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
11 Hlasů
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
33 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 11