Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
SuperNews 3/2017
Baseball
img.tpx.cz/uploads/SN3Hlavni.png
Vítám vás u březnových SuperNews!


img.tpx.cz/uploads/SNovinkySN3.png
Do nového měsíce se vstoupilo ne příliš dobrou novinkou. Ze dne na den se změnil systém prodávání prodlých domů. Nově se peníze, za které dům propadne, mažou ze serveru. Důvod byl jednoduchý. Rozpočet byl v mínusu. Bylo víc výplat než kolik bylo zisků z nemek, zaměstnání, dražeb po pbanovaných aj.

Velká novinka se objevila ve světě gangsterů. Přibyl jim nový chat,
Globální Gang Chat, lze do něj psát ; , vidí ho každý, kdo je v gangu. Důvod zavedení je aby se globálnímu chatu odlehčilo od hádek gangsterů, spamů s "GRRRRRRRR" "GWWWWWW" aj.

Velkými debatami si prošel také terorista, u kterého se dlouho diskutovalo o
odměnách, podle teroristů byly v mínusu. Aktuálně terorista dostává odměnu v poměru ke svému Wanted Levelu. Čím větší má hledanost, tím více peněz dostane.

Ke konci měsíce prošel změnou i
koecifient. Hlavním důvodem byl extrémní výdělek u dealera, který vydělával i 10x více než jakékoliv jiné zaměstnání za 24 hodin. Výsledkem je vyvážený denní výdělek zaměstnání.



img.tpx.cz/uploads/WNovinkySN3.png
Na webu se v tomto měsíci událo také pár nových věcí. První novinkou je sekce Návody ohledně webu [KLIK], která si klade za cíl, aby uživatelé uměli používat web ve své plné podobě. Pokud by jste rádi viděli ještě ně něco návod pište do příslušného témat [KLIK].

Další novinkou je přesunutí sekce Grafické Výtvory do kategorie ostatní.

I další novinka se týká Grafických výtvorů. Byla zavedena funkce
Grafik, do které byli dáni hráči kteří ovládají grafiku na úrovni, která nedělá portálu ostudu. Takže hráči kteří mají v profile grafik jsou "ověření" grafici.

img.tpx.cz/uploads/PlatbaSN3.png
Bezpochyb velkou změnou v tomto měsíci byla novinka v premiu. Více pro vás napsal ATomas.
Zdravím,
od 17.3.2017 byla spuštěna na adrese [url=premium.superparba.eu]premium.superparba.eu[/url] možnost si pořídit kredity levněji. Důvod proč jsou levnější jsou nižší poplatky, než za SMS služby je nižší cena než u stavajícího sprostředkovatele. Navíc nově přibyly možnosti platit bankovním převodem, kartou, PSC (PaySafeCard) a ještě několika dalšími metodami. Bohužel jsem na začátku špatně nacenil EUR platby, což jsem druhý den opravil, takže i platby v EUR se oproti SMSkám vyplatí.


img.tpx.cz/uploads/ZmenySN3.png
16.3.2017 byl uzavřen Nábor na post Administrátor - Moderátor.
Nyní čeká na rozhodnutí o své budoucnosti 16 uchazečů.

Prvními, kdo se dostali do Administračního Teamu díky náboru jsou
BMBN., Wery, GaUneR a Azor.

Změna proběhla i na postu
Správce Akcí, kde se vyměnil Ameli1 za Eldu, který tradičně drží rekord v počtu udělaných akcí za měsíc.

Povýšení se dostalo
EviLu_FusioNovi, který je nyní řadový Administrátor. Další povýšení přišlo pro Salamouna, který vám nyní bude hlasovat o prominutí banu ze suspectu. Povýšení také čekalo na Domese, jenž obdržel Moderátora Fóra.

Řady administračního týmu již poněkolikáté opustil
Detroit, nový Hlavní Administrátor webu se zatím hledá. Dočasným zástupcem byl zvolen Baseball.
Také nás dobrovolně opustil
Geroj a [L]adik_. Nyní před koncem měsíce byli nedobrovolně odejiti dva ex-kolegové Caretroy. a Predator, za nedostatečnou aktivitu.

Poslední novinka proběhla na postu Helper, kam se dostal
cbg.niko


Sepsal: Baseball
Nadpisy: Fifa
Spolupracoval: ATomas
Rosta
Predator koukám odešel rychleji jak přišel :D A konečně ste se taky zbavili špíny, stále nechápu co tam Caretroy dělal tak dlouho Hunter
Jinak dobře napsané aspoň vím co se děje
Panther
Perfektne, takto sa mi to páči ... super sa to číta, graficky to vyzerá perfektne a dozvedel som sa všetko podstatné, takže účel to jednoznačne plní Smile super Smile
Tearsko
toto by sa kludne mohlo dať do novinky vždy..
Diana
Dobrá práca len tak ďalej.Tie nadpisy su cool(farba pre mňa :D ).
*PIZZAMNAM*
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
NiKo_
Super sa to čítalo a je to pekne spracované.
Len tak ďalej Smile Teším sa na nové vydanie.
Primer
Krásna práca,
pár nových vecí som sa dozvedel a to sa mi páči aspoň viem čo sa deje na SP,len tak ďalej Palec nahoru
DaJaS_
Parádně sepsáno a provodeno, jak obsahově, tak po grafické stránce.
Jen tak dálSmile
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
11 Hlasů
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14