Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Bartyho Vizitka
Kacka
Barty nějaký komentář ode mě máš,ale nedalo mi to.. A musím ti sem ještě napsat, děkuju ti za pomoc, na SAMPU i když to bylo o nervy :D NAučil si mě toho dost ty sám víš co, a hlavně se někdy ukaž na samp, i když kontakt na sebe máme, můžeme si napsat klidně tam.. Tak ať se ti daří v reálu! Smile
Barty
Kacka1997 - Ahoj ahoj. Omlouvám se že odepisuji po dlouhé době, každopádně jsem zavítal na svou vizitku a musel jí upravit aby to nějak vypadalo :D
Jinak moc děkuju za další komentář co jsi mi napsala. Někdy to o nervy bylo ale vždycky se vyřešilo to co bylo potřeba. Na Super Pařbě jsem začal opět plně a s chutí hrát takže neboj vídat se budeme Smile I tobě ať se daří a děkuji.
SLaKe
Ahoj Barty

Moc ti děkuji za označení. Vizitka se ti povedla pěkně barvy, nadpisy, prostě všechno zatím jedná z nejlepších co jsem viděl. Nějak hodnotit tě asi nemusím, to už jsem udělal ve své vizitce, ale jsi super kluk a doufám že někdy zajdeme pokecat. Ještě jednou díky a přeji ti hodně štěstí jak na hře tak i v RL. ❤
Barty
SLaKe - Ahoj ahoj. Já spíše děkuji za tak velikou pochvalu vizitky. Nesmírně mě to potěšilo. Rád jsem tě poznal, jsi naprosto fajnovej klučina a hlavně dobrej racer :D
Někdy určitě pokecáme to se neboj Smile Ať se daří i tobě a díky ještě jednou Smile
Pink
Ahoj,

koukám, že tu ještě nemám koment, tak to musím hned napravit. :D Hned ze začátku, bych ti chtěl poděkovat za označení tam nahoře, taková věc celkem potěší. Strávil jsem s tebou nějakou tu dobu v AT a musím říct, že se mi jevíš jako v pohodě kluk, byla s tebou sranda a dalo se s tebou i pokecat, jen škoda, že jsi se nedostal dál. Jinak vizitka je na jedničku, sladění barev a celkově design vypadá fakt dobře.

Tak hodně štěstí jak v realu tak i ve hře. Smile
Barty
PinK - Nazdárek kamaráde Jooo
Jsi hodnej že jsi tu po sobě něco zanechal. Tebe těší označení, mě tvůj komentář Smile Věci se změnili tak jak bych si ani nepředstavoval, myslím tím v reálném životě. Proto jsem na SP neměl dostatek času. Každopádně když byla možnost tak jsme si pokecali, užili si hraní.
K závěru ti moc děkuju za koment, pochvalu vizitky a přeji i tobě hodně štěstí na SP a také v reálu. Smile
destiny-
ja tu nemam este komentar hej ?:D tak ideme na to...

1. by som ti chcel podakovat za oznacenie. velmi si toho vazim.

2. si fajn clovek ktory je za kazdu srandu a takych ludi si fakt cenim. Ked si pametas v AC aky som bol nestastny ked si odchadzal a tetaz je tomu tak tiez lebo zase niesi az tak aktivny a ja si s nemam s kym popisat.

//mobil
Barty
TheDonMachiaveceli - Zdarec Destiny. Hi
Za označení vůbec nemáš zač, já děkuji za to že jsme se mohli poznat, vždycky když byl čas si popovídat a zahrát.
Máš pravdu, takový jsem a když najdu někoho který je v tomto stejný což ty jsi tak se ho držím. Neboj vše si pamatuju. I mě bylo líto AC opustit ale možnosti mi to v tu chvíli nedovolovali. Na SP jsem začal opět hrát akorát jsi to asi nezaregistroval :D Někdy určitě pokecáme, díky moc za koment Destiny, zatím se měj.

//edit 12.11.2018
Upravil/a Barty dne 12.11.2018 08:04
Czech_
Vítej zpět po letech fešáku. PáPá

Přesouvám mezi administrátory.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Diana
Ahoj Bartyy Pusa Mam ťa strašne rád a som tiež rád, že si sa vrátil späť do AT. Si jeden z najlepších ľudí na SP, s ktorými sa dá baviť aj v reále. Kytka pro tebe Vizitka slušná. Ďakujem ti za označenie vo friendoch. ❤️ Vidíme sa heheheee
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Barty
Ahoj Czechu, dekuji za pěkné přivítání zpět mezi vás. Srdce pro tebe


Ričí, moc mě těší být zase zpět po tolika letech a hlavně mít vedle sebe tak fajn komunitu. Jsem rád, že si po takové době máme co říct a vždycky si v klidu pokecáme. Kytka pro tebe
Anonym
Ahoj bártyy.
Vizitka fajná, jsem rád že jsi zpět. Hodnej a milej člověk se hodí do AT. Přeju ti hodně štěstí v AT. :D
Jinak, děkuji za označení. Jsi dobrý!
Barty
Ahooj Restarte, děkuji budu se snažit co nejvíce odvádět dobrou práci. :D
Czech_
Přesouvám zpět mezi hráče. Brečík
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
6%
Nábory
4 Hlasů
6%
Žádosti o pUB
11 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
9 Hlasů
13%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
32 Hlasů
47%
PC Poradna
3 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
5 Hlasů
7%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online