Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Bartyho Vizitka
Barty
kuBCa_ - Ahoj, bohužel jsme se zatím asi neměli šanci seznámit a nebo jsme se k tomu nedostali každopádně vše se dá vyřešit. Pokud chceš někdy můžeme prohodit pár slov na TSku, pokecat co a jak a tak se můžeme trochu poznat. Poradit si nechám od koholiv. Hráč, admin nebo kolegové na OA. Jsem takový ten typ co chce mít ve věcech pořádek a vše mít s klidem. Co se týče akci tak né každá může dopadnout úplně skvěle. Záleží na hrači. Někdo rád rampy, někdo rád jezdí jen po zemi. Já když dělám akci tak se jí snažím doladit co to jde i když to někdy nevypadá. Děkuju za gratulaci a doufejme že se jednou povede dokázat něco více. Smile

_MaTy_ - Musím se ti přiznat že jsi jeden z hráčů se kterými jsem byl ze SP v kontaktu společně se Stívem. Vše si pamatuju to se neboj. Phabezku i mou Alphu Smile Časy to byly skvělý a taky mi ten čas s vámi trávit nevadil. Děkuju za pochvalu a ty nervy se časem vypilujou :D
Jesus_
Ahoj Barty, první bych ti rád pogratuloval k OA, přál sem ti to hned jak jsem se to dozvěděl. Vizitka super, vše důležité tam máš sepsaný a nadpisy jsou taky TOP ^^.
Barty
Jesus_ - Ahoj Ježíši :D Děkuji za gratulku, snažil jsem se Smile
Upravil/a Barty dne 30.09.2017 14:59
Barty
Vizitka Editována - sekce OA
//9.7.2017
Floatin
Nechce sa mu nastaviť port,aby som nemusel brať auto znova,ale inak je v pohode.(ondrasCZ) Ak si dobre pamätám.
Barty
No evidentně nechodíš na závody které často pořádám. To že jsem na jednom závodě nenastavil port bez a pak port 1 s vozidlem fakt nevadí. Znám tě dost dlouho ale v kontaktu nejsme. Každopádně nevím jakýho ondraseCZ myslíš ale můj bývalý nick na serveru byl prisonCZ jestli ti to něco řekne.
Floatin
Pomýlil som sa,prepáč.Je síce pravda,že som to prehnal,ale čo už.
GammaSP
Ahoj Barty YES

Poznáme sa už trochu dlhšie a to som rád. Dá sa s tebou normálne o niečom popísať Smile

Čo sa tíka vizitky, tak ju máš pekne spracovanú a nemôžem ti nič vytknúť.

Som rád, že sme sa spoznali a dúfam že nám to vydrží aj naďalej ;)
Upravil/a GammaSP dne 18.08.2017 05:31
Barty
GammaSP - Děkuji za pochvalu Smile Určitě se něco podnikne Smile
POZITRON
No čaw Kappa Nechápu, jak někdo může být zároveň sangvinik a pesimista, když si to už jenom ze své podstaty odporuje :D Vizitka pěkná no, tak něják si pročítám všechny ale rozhodl jsem se přidat něco k té tvojí :D

Na serevru Tě vlastně vůbec neznám, dělal jsi pro mě jednu akci, ale bylo to boží takže si už nebudu dělat preference pro nikoho jiného... No co do komunikativnosti jsem ani nevěděl dlouhou dobu, že existuješ ani že jsi organizátor :D Taková tichá síla no :D Ale dá se s Tebou domluvit a nejseš takovej suchar ani provokatér jako já ;)

Ať se ti daří *Tu sem*
Barty
POZITRON - Nazdár ušáku Peckaaaa
Když jsem psal tuhle vizitku tak jsem ani právě nevěděl co napsat ale u mě je ten sangvinik z půlky pravda. Kdyby jsi mě znal dýl poznáš že jsem dost velkej pesimista. A to dost velikej *hehehe* Děkuju za pochvalu vizitky. Nějak jsem se to znažil splácat Smile
Na serveru tě naopak já znám moc dobře :D Jsi vidět především v chatu. Každou chvíli tam co si blákotáš ale to je normální :D Jojo ta oslava šla Smile Jak říkáš. Tichá síla. Nemám ani moc potřebu psát furt do chatu a nějak se zviditelňovat. ;) Děkuju a ať se daří i tobě Smile
DanyaS
Nojo Skyline - Irie :D:D:D:D
V pohodě člověk, už jsem tě měl ve firmě pár dní a dalo se to takovej slušnej nadprůměr.
Vizitka v pohodě akorát mi tam chybí ten můj nick a zaměstnání teroristaa
Jinak mi příjde, že to "huhuhu" v tý písničce mi oni ukradli, protože mám úplně stejnou nahrávku toho zvuku :D
Přeju ti nejvíc štěstí do života jako tady každej ve vizitceZima
Barty
DanyaS - Skyline je nejlepší king
Jojo ve firmě jsem u tebe tu chvilku byl. Bylo to fajn. Je pravda že nejsi ve friend listu ale vše se dá přeci napravit. Je těch lidí víc že si právě někdy ani nevzpomenu. *PCMANIAK* Terorista je fajn job ale zase že by bylo moje oblíbené spíš ne :D Já to postupem času měním co mě baví zrovna víc.
Každopádně děkuju za pochvalu Smile A ta nahrávka...to by jsi měl nahlásit. Kradou ti jí heheheee
Szelby
Pěkná vizitka po grafické stránce a obsahově taktéž nelze co vytknout. Pohodový týpek a hlavně kvalitní Organizátor Akcí Smile Vždy si děláš práci jak máš a stavíš dobrý akce ;)

Tak Hlavně ať se ti daří v rýlu a třeba jednou to dotáhneš v AT ještě dál Smile Hi

//Omylem jsem si smazal komentář , tak ti tu dám nový :D
Szelbovsky Cool
Barty
Szelby - V pohodě :D Jinak ještě jednou díky Smile
Gameluner
Ahoj,

Když sis Ty našel čas na okomentování mé vizitky, nebylo by fér, abych já si nenašel čas na tu Tvou. Smile

Vizitka se mi osobně moc líbí, jedna z nejhezčích, jež jsem zatím viděl. Nadpisy vypadají hezky, a vizitka obsahuje vše potřebné, co lidé potřebují vědět.

Na serveru Tě vidím velmi často, ale nějak si nepíšeme.. Škoda, někdy se to možná zlepší Smile

Přeji ti hodně štěstí do tvých životů, jak imaginárního, nereálného, herního, prostě života na SuperPařbě, i do Tvého reálného, osobního života. GL!
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Barty
Gameluner - Čas se dá vždy najít. Každopádně moc ti děkuji za pochvalu. Nejhezčí ? :O Jéj tak to moc děkuju vážím si pochvaly Smile
Na serveru jsem od začátku října skoro furt co se dá. Snažím se nahnat opět aktivitu. Někdy si můžeme popsat proč by né ? Palec nahoru

Tobě přeji to samé a děkuji Smile
Skylake
Ahoj Barty,
vizitka pěkně zpracována, cením výběr té modré. Na serveru děláš super akce, vždy rád přijdu.
Na konec ti přeju gl jak v reálném životě, tak na SP na pozici OA. Smile

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
Barty
Skylake - Ahój, zdravím tě.
Modrá je fajn, moc děkuju..to jsem rád že vždy dorazíš. Také to jde poznat. Na většině závodech se umisťuješ :D
Děkuji ještě jednou Smile
Kacka
Musím říct, že je to hezká vizitka, dal si si zaležet..Smile At se ti daří na SP a v reál životě.Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 22