Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
[BETA] SuperParba Bets
PyroFire
Čekal jsem že když se tam přidá např. česká liga tak že se tam daj všechny zápasy ne jen vabraný to samí i Evropská liga

img.tpx.cz/uploads/yf%C2%A7hlk%C2%A7x%C5%AFgj.png


2015 Správně
2016 Správně
2017 Správně
2018 Správně
2019 Mám ban
2020 Správně
2021 Správně
smetyx
Parádní věc jak se zbavit peněz Jooo ale skutečně by to chtělo udělat aby si šlo skládat tiket tzn. více zápasů spojit najednou jako je tak na všech sázkovkách ;)
sbq
Není to tak trochu navádění k sázení v realitě? :D nebo tak něco ? :D No ale pěkný napád Smile
Ondrah98
Citace
sbq napsal:

Není to tak trochu navádění k sázení v realitě? :D nebo tak něco ? :D No ale pěkný napád Smile


Facepalm A GTA tě náhodou nenavede k tomu, abys šel ven a začal střílet do lidí? Co to je zase za odpadní "logiku"? Něco o tom, že sázení je na rozdíl od střílení do lidí legální, ti tu ani psát nebudu, protože pokud vyplodíš takovou kravinu Kráva, tak to nemá valnej smysl.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Salamoun
Citace
Ondrah98 napsal:

Citace
sbq napsal:

Není to tak trochu navádění k sázení v realitě? :D nebo tak něco ? :D No ale pěkný napád Smile


Facepalm A GTA tě náhodou nenavede k tomu, abys šel ven a začal střílet do lidí? Co to je zase za odpadní "logiku"? Něco o tom, že sázení je na rozdíl od střílení do lidí legální, ti tu ani psát nebudu, protože pokud vyplodíš takovou kravinu Kráva, tak to nemá valnej smysl.

Lépe bych to nenapsal.
Navíc já tu nikoho nenutím sázet. Je to každého věc.

Jinak, co se týká toho, že nepřidávám všechny zápasy..
Ze začátku tomu tak bylo a akorát jsem poslouchal, že přidávám malé kurzy, abych z toho vytřískal prachy.
Takže na týmy, které mají kurz 1,01 - 1,25 cca opravdu zápasy již nedávám, abych nemusel poslouchat, že si tím mastím kapsu.
Přidávám kurzy se zajímavějšími kurzy, aby bylo o co hrát.
Jinak se snažím přidat toho co nejvíce.

Ohledně ticketů (kombi, mega-kombi) si promluvím s DoMiNem. Bude to těžké naprogramovat a bojím se chyb, protože tady můžou nastat velice jednoduše.

Prozatím mám v plánu přidat sázky týkající se SP a sázky typu (ANO-NE) -> př. Bude Babiš premier (ANO-NE) apod.. A jinak veškeré mistrovství světa bude také přístupné k sázkám. Důležité je také si uvědomit, že na celé stránky jsem zatím sám. DoMiNo má na starost funkčnost webu.

Samozřejmě uvítám od Vás i typy na co chcete sázet. Protože mi přijde, že cokoliv, co přidám je špatně.
PyroFire
Citace
Jinak, co se týká toho, že nepřidávám všechny zápasy..
Ze začátku tomu tak bylo a akorát jsem poslouchal, že přidávám malé kurzy, abych z toho vytřískal prachy.
Takže na týmy, které mají kurz 1,01 - 1,25 cca opravdu zápasy již nedávám, abych nemusel poslouchat, že si tím mastím kapsu.
Přidávám kurzy se zajímavějšími kurzy, aby bylo o co hrát.
Jinak se snažím přidat toho co nejvíce.


Myslim si že když Slávie ve čtvrtek hrála EL že na ní nebyl kurz 1,01 - 1,25 všude byly kurzy přes 2

img.tpx.cz/uploads/yf%C2%A7hlk%C2%A7x%C5%AFgj.png


2015 Správně
2016 Správně
2017 Správně
2018 Správně
2019 Mám ban
2020 Správně
2021 Správně
Panther
Dovolujem si to tu locknúť po dohode s hlavnými, nakolko je toto už dávno neaktuálne.

Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
11 Hlasů
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 9