Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
demi vizitka
destiny-
top typek Smile dufam ze prejdes skusobkou lebo by som nechcel stratit dalsieho kamarata Smile

//mobil
Reggie_
Starý kamarád :D upřímně, s tím obcházením jsi mě štval, nebavilo mě to tě pořád hlídat.. ale co, uplynula nějaká doba a nebudu to už řešit. Help

Je možná divný, že zrovna já ti komentuju vizitku, ale prostě chci. Zatím si ve zkušební době po pUB vedeš dobře, jde vidět, že máš zájem a snažíš se (teda alespoň já to tak vidím). Tak si to prosím nepokaz, byla by to fakt škoda a nechtěl bych, aby se opakovalo to, co předtím. To já ne! No a doufám, že po zkušebce budeš taky v klidu, jako teď, hlavně žádný cheaty xd

Vizitka Good job!, nemám nic proti. Hi
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
LSK
Nahlásil si ma, nemam ta rad Kappa
Ale nie, prides mi ako v pohode typek, nekonfliktny...
Good luck na SP i IRL.
Deminger
Destiny - Diki moc , ja tiez dufam :D
Reggie_ - Ty si ma tiež štval s tým banovanním :D ale vdaka za nazor
Lissiak - :D:D diki diki aj tebe gl
MaTy
Pohodar, pletu si ho s destiny, sryjako.
Vizitka na pána, 2pac šéf, nevidím se ale ve friend listu, nějaká chyba v systému Kappa ať se ti žije dobře, šířka mír a lásku a hlavně přijdu zkušebkou, jako racer jsi dobrý, což gang systém potřebuje, glhf Demi.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Deminger
ďakujem MaTy už si tam :D aj tebe gl
esx_exiteye
Zdar prdelko :D Diky za oznaceni ve Friend Listu, ikdyz na konci, ale rika se zlaty klinec na konec :D GL ve zkusebce, zkus udelat pruser a prijedu te zkopat xD Jsi buh jako ja, gl na serveru i v realu.
MyReS
Super vizitka dlho ta poznám škoda ze ma neoznacil Sad megfasz :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=15321


>>S1NCE BY 2K13<<
Deminger
Mastermind - renysku vďaka za komentár, GL hlavne v RL
Dominik991- aa ty fasz prepáč mi a to som si myslel ze už si tam xD si dopisany
CpT
Vizitka na pohodu poznam ta dlhsiu dobu este predtym jak si dostal permu sme spolu flexili grka :D teraz uz mam ine priority takze tak som druhy vo fl takze to je fajne :D hlavne sa nevrat na ostrovy gl v grkach :D Hi
AjtakCZ
CAU AJ SOM TERZ A OBCHADZAM TUNA NA WEBE SI POPIC* HRAC NECH SA DARI.
Deminger
:D:D:D diki terz si šéfko :D
CpT - :D to ma mrzí že už sa tak nebavíme no každopádne aj tebe GL v hre AJ v RL
UniCorN
Ahoj, tak za prvé bych ti chtěl říct že vizitka vypadá po grafické i zpracované stránce dobře, dosti jsem se o tobě dozvěděl. A za 2. bych ti chtěl poděkovat že jsi mě hodil mezi tvé friend, vážím si toho. Určitě někdy nápis a popisem, gl v Real životě a i v tom životě mezi námi na SP. 🙂🙂
Deminger
Dakujem chalani Smile nech sa dari aj vam
Salazar
Nazdár, takže vizitka super, dozvěděl jsem se o tobě dost. No jako hráč si v pohodě, problémy jsme spolu nikdy neměli. Jsem rád, že už nějakej pátek působíš v mé firmě a doufám, že to bude tak i nadále. Díky za označení a doufám, že už budeš na serveru sekat jen latinu. Tak ať se daří jak v reálu, tak na serveru Smile
macik1234
Zdravím tě :-) jako hráče tě neznám ale věřím že patříš k těm co to moc nehrotí a hraješ v pohodě a nejsou žádné problémy :-) Vizitka moc pěkná nějak přeplacaná uplně v pohodě :-) Aď se ti daří jak v životě tak i v životě na Sp :-) aď máš víc milionu jak 6mega :-) Gl a snad se někdy potkáme i na sp :-)
Deminger
misa12345678 - dik miso vo firme plánujem ešte dlho ostať no :D nech sa darí

macik1234 - vdaka za komentár ja na peniaze moc nehrám no :D každopádne aj tebe GL a tiež dúfam ze sa stretneme.
matok007
serus moje SP dieta
ked som bol vo forme jak aj v jazdeny tak aj sawny som ti vsetko odvzdal a vidim ze si dobre s tym nlozil ked patris ku spicke GS na SP prajem aby sa ti dalej darilo na SP ako aj v Reale snad tvoja sanca ked si dostal UB sa tu na SP udrzis no a malokedy sa stava ze madava niekto do vizitky je sok pre mna takze dik danko
Deminger
Matok 007 - haha ale nepatrím :D dakujem
mara
Nazdar,
vizitka hezká.. posloucháš to co já, takže jsme se nějak shodli :D Tebe znám z gangu a jednou z tska a to že ti je 14, tak máš hlas jako dvacátník :D Snad zase nedostaneš ban.. :D Hodně štěstí na sp i rl. A WCS! :D
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
21 Hlasů
27%
Šupat holky.
25 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
13%
Mám jiné plány.
21 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15