Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Velkonočný týždeň akcí
Panther
img.tpx.cz/uploads/vt1.png

Zdravím Vás zajačikovia !
Velká Noc klope na dvere a aby ste sa náhodou počas prázdnin doma nenudili, pripravili sme pre vás Velkonočný týždeň akcií. Súťaž bude prebiehať od Stredy 28.3.2018 0:01 do Stredy 04.04.2018 23:59


img.tpx.cz/uploads/vt2.png

V priebehu tohto týždňa môžete očakávať akcie kedykolvek, bez ohladu na harmonogram, ktorý pre tento týždeň nebude k dispozícií. To, či patrí daná akcia do Velkonočného týždňa sa dozviete až tesne pred jej začiatkom priamo na serveri.

Pri tejto akcii Vás však oproti predchádzajúcim čaká pár zásadných zmien.
Na serveri budú na vás čakať rôzne akcie ako závody, derby, vyrazováky, tuningy, parkour, akcie smrti a mnoho iného.
Tentokrát to však nebude rozdelené na dve sekcie. Za výhru alebo umiestnenie budete získavať špeciálne body, ktoré nesú názov "vajíčka".
ďalšia zásadná zmena je v samotnom hodnotení a vyplácaní výhercov celej súťaže.
Vopred Vám nedokážeme povedať, či bude výhercov 10, alebo 20 - to bude záležať len na Vás a Vašej šikovnosti. Odmeny budú čakať na každého, kto získa na konci akcie minimálne 40 vajec.

Po ukončení a oficiálnom vyhodnotení akcie sa odomkne obchod tým, ktorí nazbierali už spomínaný počet vajíčok - 40. V obchode si budete môcť vymeniť vajíčka za naozaj zaujímavé a cenné odmeny.

img.tpx.cz/uploads/vt3.png
Citace

- Za závody budete dostávať 1-5 vajíčok podla umiestnenia (1.miesto 5 vajíčok, 2.miesto 4 vajíčka, 3.miesto 3 vajíčka, 4.miesto 2 vajíčka a 5.miesto 1 vajíčko)

- Za akcie smrti je možné získať 3 vajíčka.

- Rovnako 3 vajíčka za akcie s jedným víťazom ako derby, DM, otázky a odpovede, naskoč a vyhraj a mnoho iných.

- Pri vyrazovacích typoch môžete obdržať za umiestnenie viac vajíčok ako za obyčajný závod. Takisto sa však môže zmeniť počet vajíčok podla obtiažnosti za iné akcie. O tom však budete včas informovaný.

img.tpx.cz/uploads/vt4.png
Citace
Počet vajec, ktoré potrebujete, aby ste mohli začať nakupovať: 40

OA Na víkend: 150 vajec (Možno zakúpiť: 1x)
Možnosť usporiadať 1 vlastnú akciu: 20 vajec (Možnosť zakúpiť: 1x)
Možnosť usporiadať 2. vlastnú akciu: 30 vajec (Možnosť zakúpiť: 1x)
Vozidlo vlastného výberu: 50 vajec (Možno zakúpiť: 2x)
Volný dom vlastného výberu: 100 vajec (Možno zakúpiť: 1x)
Možnosť zakúpiť inkaso na dom na 60 dní za kredity alebo na 30 dní za $: 30 vajec(možno zakúpiť: 2x)
/mujwarp na 14 dní: 80 vajec (Možno zakúpiť: 1x)
/mujwarp na 7 dní: 50 vajec (Možno zakúpiť: 1x)
/mojeauto na 14 dní: 80 vajec (Možno zakúpiť: 1x)
/mojeauto na 7 dní: 50 vajec (Možno zakúpiť: 1x)
Hodinky s vodotryskom na 14 dní: 40 vajec (Možno zakúpiť: 1x)
1.000.000$: 20 vajec (Možno zakúpiť: 2x)
5.000.000$: 50 vajec (Možno zakúpiť: 1x)
100.000$: 3 vajcia (Možnosť zakúpiť: neobmedzene)


S vajíčkami nie je možné obchodovať, ani si ich presúvať medzi sebou !

img.tpx.cz/uploads/vt5.png

Priebežné výsledky akcie môžete sledovať TU

Aktualizovať to budeme priebežne, tak nečakajte aktuálne výsledky po každej akcii !



Za Administračný Tím SP Panther a Warning

Za grafiku ďakujem CpT.

Upravil/a Panther dne 27.03.2018 22:07
ZaGz
No napíšem to takto. Akcia už beží nejaký ten deň. Poviem pravdu , čakal som viac. Toto je len dalšia RACE LIGA o lepšie odmeny. Vyhrávajú stále rovnaké mená. Čakal som nové akcie , nejaké special questy , niečo čo by sa muselo riešiť , nejake easter eggy. Toto ma celkom dosť sklamalo. Panther palec hore za snahu , možno sa to do budúcna zmení.
ty klaunik #)
Panther
Ahojte

Velkonočný týždeň akcií nám skončil a ja vám nesmierne ďakujem za skvelú účasť a záujem o akciu. Velká vďaka patrí samozrejme AT a OA za organizáciu. Spolu sme pre vás počas tohto týždňa usporiadali celkovo 71 akcií.

Celkovo 12 súťažiacim sa podarilo získať nad 40 vajíčok, takže sa pre nich otvára obchod a môžu si začať vyberať a počítať vajíčka : ) Všetkých výhercov poprosím, aby ma kontaktovali najlepšie na Skype (mato_06) kde preberieme vaše výhry. V krajnom prípade môžete aj /pm na serveri.

Tak ešte raz vám ďakujem. Komplet výsledky aj so všetkými akciami máte v topicu. Sem vám dávam len TOP 12 a výsledky AT/OA.


img.tpx.cz/uploads/VTAV.jpg

img.tpx.cz/uploads/VTAA.jpg
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
20 Hlasů
27%
Šupat holky.
24 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
14%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 20