Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Summer Ending by PLDN.
SystemeR
img.tpx.cz/uploads/summerending.png


Ahojte Hráči a Hráčky!

Společně s Paladinem a AT/OA Teamem připravili víkend akcí, akce bude probíhat od Pátku 7.9 až do Neděle 9.9 2018 (23:59)
Akce bude velmi cenné odměny ať už v kreditech nebo penězích! Víkend nebude mít žadný harmonogram více informací se dočtete níže.
img.tpx.cz/uploads/0PJhxoT.png
Víkend akcí bude probíhat od 7.9.2018 od 19:00 do 9.9.2018 do 23:59

Akce které spadají do víkendu akcí poznáte již podle názvu nebo vám to bude jiným způsobem oznámeno na serveru.

Do této akce budu patřit závody,akce smrti,ruzné DeathMatche, Tuning Srazy,Parkoury a mnoho dalších. Každý hráč si najde tu svou oblíbenou akci.

[!] Pokud bude hráč zabanován za cheating nebo obdrží Permanentní ban = Diskvalifikace
Pokud soupeř jel na místě spolujezdce a organizátor to nezaregistroval a chcete něco "reklamovat" musíte mít patřičné důkazy
Bez důkazů na to nebude brán ohled
img.tpx.cz/uploads/oYBtVtE.png
Citace
Závody!
1.místo - 5bodů
2.místo - 4bodů
3.místo - 3bodů
4.místo - 2body
5.místo - 1body

Akce na jednoho vítěze
1.místo - 10bodů

Akce na tři vítěze
1.místo - 5bodů
2.místo - 4bodů
3.místo - 3bodů

Akce na více míst
1.místo - 5bodů
2.místo - 4body
3.místo - 3body
4.místo - 2body
5.místo - 1bod

img.tpx.cz/uploads/oiz1qSJ.png
Citace
1.místo - 20,000 kreditů + 5 000 000$,Vozidlo dle vlastního výběru,zápis do síně slávy
2.místo - 15,000 kreditů + 5 000 000,Vozidlo dle vlastního výběru
3.místo - 10,000 kreditů + 9 000 000$,Vozidlo dle vlastního výběru
4.místo - 5,000 kreditů + 14 000 000$, Vozidlo dle vlastního výběru
5.místo - 5,000 kreditů + 12 00 000$,Vozidlo dle vlastního výběru
6.místo - 12 000 000$
7.místo - 11 500 000$
8.místo - 11 000 000$
9.místo - 10 000 000$
10.místo - 9 000 000$

img.tpx.cz/uploads/I4FdDIt.png
Citace
1.místo
dendo
2.místo
vojensky_nakladak
3.místo
Zorocus
4.místo
predavkovany
5.místo
Nestor.
6.místo
sef.
7.místo
Leonidas
8.místo
sefuv.sef
9.místo
Smexy.
10.místo
Azmar

Výsledky můžete sledovat ZDE
(Výsledky budou průběžne aktualizovány)

* Hlavní Organizátor akce si vyhrazuje právo na úpravu Odměn a Pravidel. Pokud Nějaký hráč bude jakkoliv narušovat chod akce , nebo se snažit podvádět může být z akce vyloučen.

Za Administrační Tým SP
SystemeR


Speciální poděkování
Paladino,[F]atal[Q]o


Za Grafiku děkujeme Zorocus


Upravil/a SystemeR dne 10.09.2018 14:31
Diana
Čau, na akcie sa teším, ale budem docela vystresovaný, začína škola, neviem či sa bude každému chcieť :D Odmeny sú také suché, vždy tam hladím, že tam bude niečo zaujímavé, ale asi nič no :D

Citace
Závody!
1.místo - 5bodů
2.místo - 4bodů
3.místo - 3bodů
4.místo - 2body
5.místo - 1body

Akce na jednoho vítěze
1.místo - 10bodů

Akce na tři vítěze
1.místo - 5bodů
2.místo - 4bodů
3.místo - 3bodů

Akce na více míst
1.místo - 5bodů
2.místo - 4body
3.místo - 3body
4.místo - 2body
5.místo - 1bod

Čo také akcie ako sú najlepší tanečník ? :D Ak také budú.
Btw, keď bude oslava, tak aj to sa ráta do tohto víkendu akcií?
Inač fajn, chválim Smile
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
GaToo_BoTaS
Citace
Rich napsal:

Čau, na akcie sa teším, ale budem docela vystresovaný, začína škola, neviem či sa bude každému chcieť :D Odmeny sú také suché, vždy tam hladím, že tam bude niečo zaujímavé, ale asi nič no :D

Citace
Závody!
1.místo - 5bodů
2.místo - 4bodů
3.místo - 3bodů
4.místo - 2body
5.místo - 1body

Akce na jednoho vítěze
1.místo - 10bodů

Akce na tři vítěze
1.místo - 5bodů
2.místo - 4bodů
3.místo - 3bodů

Akce na více míst
1.místo - 5bodů
2.místo - 4body
3.místo - 3body
4.místo - 2body
5.místo - 1bod

Čo také akcie ako sú najlepší tanečník ? :D Ak také budú.
Btw, keď bude oslava, tak aj to sa ráta do tohto víkendu akcií?
Inač fajn, chválim Smile


Zdravím tě Tlap, ano i akce jako nejlepší tanečník či podobné akce budou bodovány na jednoho vítěze a ten obdrží právě těch 10 bodů. Jinak oslavy jiných hráčů se na toto nevztahuje.
Diana
Citace
pldn napsal:

Citace
Rich napsal:

Čau, na akcie sa teším, ale budem docela vystresovaný, začína škola, neviem či sa bude každému chcieť :D Odmeny sú také suché, vždy tam hladím, že tam bude niečo zaujímavé, ale asi nič no :D

Citace
Závody!
1.místo - 5bodů
2.místo - 4bodů
3.místo - 3bodů
4.místo - 2body
5.místo - 1body

Akce na jednoho vítěze
1.místo - 10bodů

Akce na tři vítěze
1.místo - 5bodů
2.místo - 4bodů
3.místo - 3bodů

Akce na více míst
1.místo - 5bodů
2.místo - 4body
3.místo - 3body
4.místo - 2body
5.místo - 1bod

Čo také akcie ako sú najlepší tanečník ? :D Ak také budú.
Btw, keď bude oslava, tak aj to sa ráta do tohto víkendu akcií?
Inač fajn, chválim Smile


Zdravím tě Tlap, ano i akce jako nejlepší tanečník či podobné akce budou bodovány na jednoho vítěze a ten obdrží právě těch 10 bodů. Jinak oslavy jiných hráčů se na toto nevztahuje.

No dovol :D Jaký Tlap, odvolaj to! :D
No len mi to trošku nesedí, bude sa to odmeňovať ako akcie pre jednoho výhercu, ale veď tam bude viacerých výhercov, viacej najlepších tanečníkov, keby bol len jeden najlepší tanečník, tak ok, ale 10 bodov za to, že tancuješ, no fúha :D Skôr taký 1b..
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
GaToo_BoTaS
Citace
Rich napsal:

Citace
pldn napsal:

Citace
Rich napsal:

Čau, na akcie sa teším, ale budem docela vystresovaný, začína škola, neviem či sa bude každému chcieť :D Odmeny sú také suché, vždy tam hladím, že tam bude niečo zaujímavé, ale asi nič no :D

Citace
Závody!
1.místo - 5bodů
2.místo - 4bodů
3.místo - 3bodů
4.místo - 2body
5.místo - 1body

Akce na jednoho vítěze
1.místo - 10bodů

Akce na tři vítěze
1.místo - 5bodů
2.místo - 4bodů
3.místo - 3bodů

Akce na více míst
1.místo - 5bodů
2.místo - 4body
3.místo - 3body
4.místo - 2body
5.místo - 1bod

Čo také akcie ako sú najlepší tanečník ? :D Ak také budú.
Btw, keď bude oslava, tak aj to sa ráta do tohto víkendu akcií?
Inač fajn, chválim Smile


Zdravím tě Tlap, ano i akce jako nejlepší tanečník či podobné akce budou bodovány na jednoho vítěze a ten obdrží právě těch 10 bodů. Jinak oslavy jiných hráčů se na toto nevztahuje.

No dovol :D Jaký Tlap, odvolaj to! :D
No len mi to trošku nesedí, bude sa to odmeňovať ako akcie pre jednoho výhercu, ale veď tam bude viacerých výhercov, viacej najlepších tanečníkov, keby bol len jeden najlepší tanečník, tak ok, ale 10 bodov za to, že tancuješ, no fúha :D Skôr taký 1b..


Omlouvám se Richie,

v tom máš sice pravdu, ale bodování tak nemusí být jak je dané u akcí na 1 výherce. Ovšem, že bude např. v takové akci nejlepší tanečník odměněno více hráčů ale počítá se to stále jako 1 vítěz pokud mi rozumíš. SystemeR si na této akci bude-li se konat může vynahradit jiné bodování. Bodování 10body za výhru je převážně bráno jako je u akcí DM Classic a Akce Smrti.
SystemeR
Co se tohoto týče, tak pochybuju že by někdo dával "Nejlepší tanečník" do víkendu akcí. Pokud se i toto stane tak se bude hodnotit 1bodem. :D
GaToo_BoTaS
Tuto volbu nechám na tobě samozřejmě i s bodováním. Jinak ten víkend je můj pracovní, takže se pokusím být odpoledne na co nejvíce akcích abych si to taky trochu užil. Smile Jinak už, se také moc těším.
4sport
konečne bude viac akcií na SP. Dúfam že nebudú len stále ,,race,, ale aj tie akcie smrti, ale inak to vyzerá celkom slušne a výhra kredity to je najlepšia voľba.Díky
GaToo_BoTaS
Citace
4sport napsal:

konečne bude viac akcií na SP. Dúfam že nebudú len stále ,,race,, ale aj tie akcie smrti, ale inak to vyzerá celkom slušne a výhra kredity to je najlepšia voľba.Díky


Také se snažím se SystemeRem udělat co nejlepší podmínky, kredity jsem daroval já ze svého zdroje. A Akce smrti máme také v plánu neboj! Smile Tam budou vítězi hodnoceni 10 bodů za výhru.
Fatalqo_
Zdravím
Chtěl bych podpořit tuto akci v podobě $ a kreditu, ten kdo v tom velí ať mi napíše, a domluvíme se na čase předání...
Podpořím tuto akci jelikož vypadá promakaně a alespoň něco nového. Hodně štěstí, !
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
GaToo_BoTaS
Citace
FTQ napsal:

Zdravím
Chtěl bych podpořit tuto akci v podobě $ a kreditu, ten kdo v tom velí ať mi napíše, a domluvíme se na čase předání...
Podpořím tuto akci jelikož vypadá promakaně a alespoň něco nového. Hodně štěstí, !


Ahoj,

Ozvi se SystemeRovi na serveru nebo mě na nick pldn určitě se na něčem dohodneme, jistě Tě také nechám zapsat jako štědrý sponzor. Těším se na naší spolupráci.
SystemeR
Dnes byla akce oficiálně ukončena.

Chtěl bych poděkovat AT/OA Teamu za pomoc s akcí.

Speciální poděkování patří Paladinovi a Fatalqovi ať už za návrh nebo sponzorský dar.

img.tpx.cz/uploads/edsafdrtfrgvbedrtg.png


img.tpx.cz/uploads/wdwad.png


PRO VYPLACENÍ VÝHER MĚ KONTAKTUJTE NA SERVERU

Upravil/a SystemeR dne 10.09.2018 15:38
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
20 Hlasů
27%
Šupat holky.
24 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
14%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16