Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Mobil
Kacka
Zdravím, chtěla bych pomoct jaký mobil koupit android protože jsem měla Samsung J 5, ale blbo volaní.. Teď mám Xiami Redmi Note 4 Global, ani jednou mi nespadl na zem a taky mi odchází vždycky po roce, tak se ptám tu, který mobil mi doporučíte, děkují Smile
reinz
cenovka?
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
asthenic
Redmi Note 4 Qualcomm mám tiež, a nemôžem si ho vynachváliť, takže je to od kusu. Je milión možností. Môžeš pokračovať s Xiaomi (Redmi Note 5, Mi 8, Mi Max), neurobíš chybu. Môžeš skúsiť Xperiu XZ2, 5Z.. Dobrá značka je tiež Nubia, no na CZ/SK trhu je zatiaľ neznáma a podpora je tým pádom nízka.
Kacka
Cenovka tak 5-10 K, tak aby to vydrželo Smile no mě odchází Xiami redmi 4 Note obrazovka a seká se mi právě
d0g_
Skúsiť môžeš aj niečo od honoru napr. Honor 9
HARS
Huawei P20 lite seženeš kolem 7k. Já ho mam a maximální spokojenost.
Kacka
Hars a jak dlouho ho máš? Protože mě nikdy nespadne mobil na zem, ale vždycky mi vydrží rok a za rok mi odejde Honor to je něco jako huawei nebo podobné, že?
HARS
Huawei a Honor je v podstatě jedna značka... Mam ho přes půl roku a už letěl několikrát, ale jediný co, tak mi praskly skleněný záda, ale to protože jsem blb a nekoupil jsem si kryt...
Kacka
Jen jsem se dívala na recenze u Honora a ten má takový blbý ještě nějaké značky? Smile Jinak díky moc všem! Mám z čeho vybírat :D
reinz
pokud ti nevadi mensi displej a ios, sel bych v ty cenovce do iphone se, jinak android do nejakyho xiaomi jak psal noob, jen redmi note 5 ma snad 6" displej, takze do jedny ruky to neni pohodlnej mobil, kdyz si nezapnes rezim ovladani jednou rukou
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
Arbys
zivotnost telefonu moc nezalezi na tom, jestli ti spadne na zem, tim se ti spis jednorazove rozbije - zalezi to na tom, kolik v nem mas zbytecnych aplikaci, kolik ti jich bezi naraz, jak casto a jak dlouho ho nabijis, proste jak se o nej staras - jinak ja mam ted redmi 5 plus, ktery jsem kupoval pred asi 4 mesici za 5k a jsem spokojen, staci mi - ale jinak ostatni doporucne telefony jsou taky OK
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Kacka
Já se o tento taky stárám dobře, ale prostě mě zlobí ale děkuji moc, mrknu na něj Smilemůžete lock, děkuji všem.
Janci
Zakladateľovi diskusie bolo odpovedané.

Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 20