Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vizitka eS_íííčko [EDIT 08.12. 2021]
eS_
img.tpx.cz/uploads/eS_Server_Info.png



Váš nick na serveru:eS_

Odehrané hodiny na serveru: +- 3100, před pbanem to bylo okolo 4000h.

Váš bankovní obnos: Neustále se mění

Nasbíráno marihuany: +- 6500g.

Vlastním dům číslo: 1101.

Vlastním firmu: Yakuza LV

Momentálně jsem šéfem/členem gangu: Royal gang

Můj oblíbený administrátor: carbon, PinK, Sotasek, mAGiic, Bruntal, Rulicek, Pitras, Danger, Jiry a nejlepší admin všech adminů kapitán Salazar!!

Můj nejoblíbenější příkaz serveru: /q, /firmainvite, /inzerat, /sf.

Můj nejoblíbenější event serveru: Nemám

Má nejoblíbenější akce od administrátorů: Bazén smrti, dům smrti, OX event, Autovraky by mAGiic.

Mé oblíbené vozidlo: Cheetah, Admiral, Sultan, Oceanic, Buffalo

Má oblíbená práce na serveru: Terorista, právník, yakuza, busák.

Ohodnoťte známkou práci administračního týmu (jako ve škole): 2


img.tpx.cz/uploads/eS_Web_Info.png



Váš nick na webu: eS_

Vloženo komentářů: 1

Vloženo příspěvků ve fóru: 410

Dle Vašeho názoru nejlepší screen ze hry:
img.tpx.cz/uploads/konec%20UpLOAD.png
img.tpx.cz/uploads/konec%20UpLOAD%20(2).png
img.tpx.cz/uploads/konec%20UpLOAD%20(1).png
img.tpx.cz/uploads/Ahoj%20Tum%C3%ADku.pngimg.tpx.cz/uploads/Bug-Auto.png
img.tpx.cz/uploads/Ki%C4%8F%C3%A1k.png
img.tpx.cz/uploads/Krowkyho%20prdel.png
img.tpx.cz/uploads/Mc%20Kid.png
img.tpx.cz/uploads/Psycholog.png
img.tpx.cz/uploads/sp%20-%20AT%20jk%20nasrato.png
img.tpx.cz/uploads/Thuk%20Lyfe.png
img.tpx.cz/uploads/%C3%BAroda.png
img.tpx.cz/uploads/vizosfotoes%20(1).png
img.tpx.cz/uploads/vizosfotoes%20(2).png
img.tpx.cz/uploads/vizosfotoes%20(3).png
img.tpx.cz/uploads/vizosfotoes%20(4).png
img.tpx.cz/uploads/vizosfotoes%20(5).png
img.tpx.cz/uploads/espodpissss%20(2).png
img.tpx.cz/uploads/espodpissss%20(1).png
img.tpx.cz/uploads/werynavzdyvsrdci.png
img.tpx.cz/uploads/zhrtht%20(1).png
img.tpx.cz/uploads/zhrtht%20(2).png
img.tpx.cz/uploads/pitrasHate.png
img.tpx.cz/uploads/chcanicko.png

Dle Vašeho názoru nejlépe zpracované video ze hry GTA San Andreas: -

Doporučte téma z fóra které by mohlo ostatní zajímat: http://superparba.eu/forum/viewthread.php?thread_id=94001



img.tpx.cz/uploads/eS_Osobni_Stranka.png





Jméno: Venca

Příjmení: K*****

Datum narození: 1.5. 2001

Věk: 20

Kraj: Ústecký kraj.

Kolik mám zhruba kámarádů/kamarádek: Pár ale jsou pravý, žádný falešný ****.

Stav: Volnej jako pták

Zaměstnání: Operátor v chemickém průmyslu, na severu Orlen Unipetrol

Vzdělání: Středoškolské zakončené maturitní zkouškou.

Jazyky: Čeština, angličtina.

Děti: Nesnáším.

Kde bydlím: V baráku.

S kým bydlím: S maminkou a tatínkem

Sexuální orientace: Heterosexuál, Salazarosexuál jazyk

Poznámka: nečum




img.tpx.cz/uploads/eS_Info_o_Povaze.png





Typologie osobnosti: Cholerik.

Pohled na svět: Optimista.

Otevřenost: Extrovert.

Moje povaha: bavící, ctižádostivá, naslouchavá, nervózní, obětavá, pečlivá, podporující, poslušná, přátelská, přesvědčivá, sebevědomá, spolehlivá, ulítlá, upřímná, věrná, veselá.



img.tpx.cz/uploads/eS_Jakou_Mam_Postavu.png




Výška: 185cm

Hmotnost: 63kg

Postava: Hubená

Barva očí: Hnědá

Barva vlasů: Hnědá

Brýle: Nepotřebuji.

Na těle mám: 6 tetování, plánuji víc

Vousy: Vousy oholené

Fotografie (ukažte se nám):
img.tpx.cz/uploads/119547319_2753120191637076_4067194658735489636_n.jpg



img.tpx.cz/uploads/eS_Zavislosti.png




Kouření: nE.

Alkohol: vyjmečně.

Sex: jedině se Salazarem heheheee

Závislosti: Auta, dobré jídlo, kamarádi, muzika, hry, projížďky autem.
SP JE ŽIVOT PeckaaaaSP je život





img.tpx.cz/uploads/eS_Zajmy.png



Zájmy: auto, kamarádi, SP, ps4, paranormální věci

Sport: Dělám hovno, jsem líná kun*** :D

Literatura: -

Hudba: Hardcore, hip-hop, rap

Zvíře: Kočka, pes, chameleon, křeček




img.tpx.cz/uploads/eS_Jaky_Mam_Styl.png





Moje motto: Víra je tou jedinou nesmrtelnou věcí na světě. Nedopusť, aby tě cokoliv nadmíru trápilo. Neboť tvůj život je krátký a čas si vybere svou daň.

Moje webová stránka: -

Životní cíl: Rodina, dům, auta, které se mi líbí

Co nesnáším: falešný lidi.

Co miluji: moje lidi, moje auta, Salazara.

Oblíbená muzika: Troublegang, Chasing christy, Memento Mori, Skywalker.

Oblíbené jídlo: Pizza, kebab, řízek, fastfoody

Oblíbené pití: Pepsi, Coca cola Vanilková, džusy

Oblíbený film: Zelená Míle, vykoupení z věznice Shawshank, Klub sráčů, Zahulíme uvidíme, Jay a mlčenlivý bob vrací úder, Noc v Roxburry.

Oblíbená kniha: František kotleta- Hustej nářez, bratrstvo krve, perunova krev, příliš dlouhá swingers party.

Oblíbené oblečení: To, co se mi líbí, žádný trendy pičoviny.

Oblíbená barva: Fialová, červená, černá.
V rámci možností, se pokusím vyjmenovat hráče, kteří mám rád a něco pro mě znamenají(pokud na někoho zapomenu, napište a rád vás dopíšu):
..Sepiak.. (Král bastardů, kolega jak má být)
Lusii (lucinka a její probléémky)
Sotasek (motorkář soťásek + růžovka)
Salazar (Láska!!)
Sni[P]er (Sniperkoo, boxer a tak)
Matoo (2012 hráč, frajer, bůh a tak)
Sapik ( dankmeme Lord + autor nadpisů)
ReekeeR (aleš je bůh)
[M]ajky (zabijak z gta5)
Phabez (Phabezkaa, popelář, kamarad z 2014)
Vikush (Nejepší popelářka na sp <3 )
FildoSlavek (filípek a tak :D )
GingerGirl (člen filípkovo rodiny)
Zabos (žabka růžovka)
Bruntalqo (Karma pro bruntala, profesionální hl. admin)
Nosfe (jeden z nejlepších adminů, kteří se na sp byli)
HrBeeeC (Hřebeček)
RuliiCeKo_OCze (rulííík, španěl, mta)
Prasatko_007 (Chameleionik, popelář poté bůh)
Eddyts (majitel kasína, vždy mi pomohl!)
[Patre$_ (patreskoo, láska růžovka z 2014)
MyReS (Magda krupska, nos a transexual)
Reggie_ (Redžíííí)
PinK(dobrej člověk, skvelej admin)
RsT. (PBanovaný kamaraad)
Saph1r. (Bůh z WSTL)
Carbon (princezna)
AntiS.(Shakal, bmw lover)
MaTy(Moje banka na peníze, žurnalista!)
LuKi_(Gangster)
smetyx.(tunelář)
Loupak( spolutunelář)
Kacka(kámoška do dešťě, ochotně pomůž)
xBack(yakuzák, skoro jako moje rodina, držíme spolu rodinnou firmu Yakuza LVSrdce)
Wery + Subaristka(Yakuzáci srdcem i duší)
Simino(Bejvalej diktátor yakuzy lv)
Naty17 + PowerCZ(součást naší rodinné firmy yakuza lv)



Chci moc poděkovat hráči Sapik(Dusheyo), že si dal práci s nadpisy a se vším mi poradil, pokud budete chtít taky, napište mu. Doporučuju 11/10
Upravil eS_ dňa 08.12.2021 23:41
carbon
1. Komentář to je pocta :D
Hned na začátek ti musím poděkovat za označení v "Můj oblíbený administrátor" toho si cením. A ještě děkuji za označení i tam dole :-)

K vizitce: Vizitka je bez grafiky což mě osobně vůbec nevadí. Líbí se mí tvé pojetí barev. Znám tě z dob kdy jsem ještě v AT nebyl a jsi fajn človek.

PS: NOS ahoj
eS_
Citácia
carbon napsal:

1. Komentář to je pocta :D
Hned na začátek ti musím poděkovat za označení v "Můj oblíbený administrátor" toho si cením. A ještě děkuji za označení i tam dole :-)

K vizitce: Vizitka je bez grafiky což mě osobně vůbec nevadí. Líbí se mí tvé pojetí barev. Znám tě z dob kdy jsem ještě v AT nebyl a jsi fajn človek.

PS: NOS ahoj

Karboš, neni vůbec za cooo, jsem rád že se bavíme :--D jinak na grafiku moc nejsem takže mi to stačí takhle obyčejně, ještě čekám na nadpisy jinak to bude snad dobrý! PS. NoS žije!! :D
Anonym
Zdravím, Pěkná vizitka líbí se mi no až tu budou ty nadpisy tak to taky budě nějak vypadat :D

Nu, vlastně díky tobě si mi ukázal co je SP a naučil si mě tu hrát od roku 2k13 myslím... Takže za to ti děkuju.

Další věc, děkuju že si mě označil ve friend listu.
Když budeš chtít s něčím pomoct, jsem tady vždy, jako bývalý spolužáci na základce. xD

Uživej RL a ingame. ahoj. Pivo king
Mordis
3. komentář protože mne Carbon a RsT. předběhli :D

Na tenhle web lezu po dlouhé době jen proto, abych ti tu okomentoval vizitoš a zase odkráčím, ve věčných lovištích je mi lépe Smile

Každopádně vizitka jako taková splňuje to, co by měla, mně neřekla nic extra nového, však se známe :D Smile
Není to přeplácané, což je velké plus, každopádně nadpisy to oživí. Smile

Pokud si pamatuji, věčný voják, alespoň něco tě tam baví, tak, jako mne bavil mechanik :D

No a k tobě jako k osobě, dobrých lidí na SP jako by vymizela. A tak je fajn že to tam obohacuješ. Každopádně hraní videoher... bavili jsme se o tom, jednou na to přijdeš Smile
Ty a Sotásek, jednoznačně nejlepší lidi které mohla SP mít.
Né jak ta faleš a hnůj co tam je.

Hodně štěstí do života, tenhle týden se tedy neuvidíme, ale ten další určitě, lagárto těš se :D
Tak zatím Smile :*
eS_
Citácia
RsT_ napsal:

Zdravím, Pěkná vizitka líbí se mi no až tu budou ty nadpisy tak to taky budě nějak vypadat :D

Nu, vlastně díky tobě si mi ukázal co je SP a naučil si mě tu hrát od roku 2k13 myslím... Takže za to ti děkuju.

Další věc, děkuju že si mě označil ve friend listu.
Když budeš chtít s něčím pomoct, jsem tady vždy, jako bývalý spolužáci na základce. xD

Uživej RL a ingame. ahoj. Pivo king

Díky, kolego, ty taky a rádo se staloo :-D
eS_
Citácia
Mordis napsal:

3. komentář protože mne Carbon a RsT. předběhli :D

Na tenhle web lezu po dlouhé době jen proto, abych ti tu okomentoval vizitoš a zase odkráčím, ve věčných lovištích je mi lépe Smile

Každopádně vizitka jako taková splňuje to, co by měla, mně neřekla nic extra nového, však se známe :D Smile
Není to přeplácané, což je velké plus, každopádně nadpisy to oživí. Smile

Pokud si pamatuji, věčný voják, alespoň něco tě tam baví, tak, jako mne bavil mechanik :D

No a k tobě jako k osobě, dobrých lidí na SP jako by vymizela. A tak je fajn že to tam obohacuješ. Každopádně hraní videoher... bavili jsme se o tom, jednou na to přijdeš Smile
Ty a Sotásek, jednoznačně nejlepší lidi které mohla SP mít.
Né jak ta faleš a hnůj co tam je.

Hodně štěstí do života, tenhle týden se tedy neuvidíme, ale ten další určitě, lagárto těš se :D
Tak zatím Smile :*

Děkuji, Mordisku, jsem poctěn :O jsem rád za tvůj komentář a za tvůj názor, určitě se setáme, drž se a ahooj!
MyReS
Diky za označené, mega krupska Nemůžu pekna vizitka Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=15321


>>S1NCE BY 2K13<<
eS_
Citácia
MyReS napsal:

Diky za označené, mega krupska Nemůžu pekna vizitka Smile

Díky MyReSKO :D no čo ten nooos :D
Saph1R
Vizitka docela ujde, jsem rád že sis na mě vzpomněl a zmínil jsi mě. Rád jsem se podíval na starší screeny, doufám že máš ještě ten "šťastnej" cheetah z gangu a neprodal jsi ho. :D Hele do budoucna jenom GL, ať se daří. Smile
Lusii
Kur*va, a já jsem jako čtvrtá až Sad Hej, jako celá vizitka, úplná TOPOVKA! jak vzhledově, tak info, ikdyž všechno o tobě stejně už vim tak co xd jediné , co musím vytknout, je.. nemáš tu semnou žádný screeen*REKONSTRUKCE*jsem z toho celá špatnáPláču Nicméně, chvalim, že jsem mezi nejlepšími lidmi hned jako druhá, cenim mega mocPohoda
Jinak v realu jsi nejvíc v pohodě člověk, však víš, sice si díky mě tolik nepíšeme ale když jo tak je to nejvíc fajn, občas i zavolame a řešíme problemky a ty mi radis, co s mým životem, za což ti jsem vdecnaaaJooo mám tě rada VencoPivo
Aha, tak dokonce už šestá Nasraný
eS_
Citácia
Saph1R napsal:

Vizitka docela ujde, jsem rád že sis na mě vzpomněl a zmínil jsi mě. Rád jsem se podíval na starší screeny, doufám že máš ještě ten "šťastnej" cheetah z gangu a neprodal jsi ho. :D Hele do budoucna jenom GL, ať se daří. Smile
Kamarade, mám oba dva cheetahy, ty nikdy neprodám :D jinak děkuju, tobě taky.


Citácia
Lusii napsal:

Kur*va, a já jsem jako čtvrtá až Sad Hej, jako celá vizitka, úplná TOPOVKA! jak vzhledově, tak info, ikdyž všechno o tobě stejně už vim tak co xd jediné , co musím vytknout, je.. nemáš tu semnou žádný screeen*REKONSTRUKCE*jsem z toho celá špatnáPláču Nicméně, chvalim, že jsem mezi nejlepšími lidmi hned jako druhá, cenim mega mocPohoda
Jinak v realu jsi nejvíc v pohodě člověk, však víš, sice si díky mě tolik nepíšeme ale když jo tak je to nejvíc fajn, občas i zavolame a řešíme problemky a ty mi radis, co s mým životem, za což ti jsem vdecnaaaJooo mám tě rada VencoPivo
Aha, tak dokonce už šestá Nasraný
Lucinkoo, děkuju moc, taky tě mám rád a jsem rád, že se vizitka líbí!!
Will
Ahoj, Vizitka pekná stručná. :D teba poznám veľmi dobre ale ty nemôžeš vôbec keďže mám za sebou 18x newnick xD. Neprežili sme si toho spolu veľa ale zas ani nie málo. :D PS: stále mi dĺžiš 5mg. :D :D

/\
Is my value based only on your perception?
Or is your opinion of me
Not my responsibility?
/\

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=29305
eS_
Citácia
SusKa napsal:

Ahoj, Vizitka pekná stručná. :D teba poznám veľmi dobre ale ty nemôžeš vôbec keďže mám za sebou 18x newnick xD. Neprežili sme si toho spolu veľa ale zas ani nie málo. :D PS: stále mi dĺžiš 5mg. :D :D

Ohledně tech 5mg už vím kdo jsi!! :D tak kamoo, ty měníš nicky časteji, jak já ponožky :D jinak díky za koment a za názor, cenim :D
Bencik_
Dobrá vizitka, cením si toho krále a boha king i když to být nemuselo Pusa.. Na to že jsi mi prvně psal,že jsi pedofil tak dobrý :D :D . Jinak kdyby jsi potřeboval pujčit zase, tak přijd.. Socane :D Jestli do tý doby nebudu mít permu s tím jak to vedu ofc. :D
eS_
Citácia
Bencik_ napsal:

Dobrá vizitka, cením si toho krále a boha king i když to být nemuselo Pusa.. Na to že jsi mi prvně psal,že jsi pedofil tak dobrý :D :D . Jinak kdyby jsi potřeboval pujčit zase, tak přijd.. Socane :D Jestli do tý doby nebudu mít permu s tím jak to vedu ofc. :D

Dík za koment. Kral musí bejt, já jsem pedofil!! :D jinak jo určitě přijdu, pokud ti bude hrozit pban tak dej prachy sem! :D
Sotasek
Zdravím! Vizitka parádní, krásné jsem si početl, jestli to mám říct upřímně tak jsem se z vizitky nic nového o tobě nedozvěděl, protože už delší dobu jsme spolu v bližším kontaktu.
Jinak vizitka super a ještě lepší hráč!
Drž se Esicko! ❤️
Btw. Kdo té naučil to ježdění po zadním? ????????
Salazar
No nazdáárek :D, takže vizitečka krásná, povedla se a s nadpisama to bude úplně sůpr! :D Něco nového jsem se o tobě dozvěděl, ale mnoho už jsem věděl. Mnohokrát si mě zmínil, toho si cením, je vidět, že jsem tvůj velký, ale velký kamarád! <33 Jsem rád, že jsem tvůj oblíbenej admin, hráč a tvoje orientace? Salazarosexuál hmmm, to se mi líbí tedy <3 :D. Jsi v pohodě klučina, jak na serveru, tak na fb, tam máme vždy velmi dobrý pokec že jazyk :D. Třeba se uvidíme i někdy v reálu, ať se daří kamaráde! :D
eS_
Citácia
Sotasek napsal:

Zdravím! Vizitka parádní, krásné jsem si početl, jestli to mám říct upřímně tak jsem se z vizitky nic nového o tobě nedozvěděl, protože už delší dobu jsme spolu v bližším kontaktu.
Jinak vizitka super a ještě lepší hráč!
Drž se Esicko! ❤️
Btw. Kdo té naučil to ježdění po zadním? ????????

Děkuji za komentář, moc jsi mě potešil, Soťáskuuu!! jasně, že po zadním jdi mě to naučil ty!!! jsi nejlepší člověk!! díky za všechno, cením si tvé pomoci a rad!


Citácia
Salazar napsal:

No nazdáárek :D, takže vizitečka krásná, povedla se a s nadpisama to bude úplně sůpr! :D Něco nového jsem se o tobě dozvěděl, ale mnoho už jsem věděl. Mnohokrát si mě zmínil, toho si cením, je vidět, že jsem tvůj velký, ale velký kamarád! <33 Jsem rád, že jsem tvůj oblíbenej admin, hráč a tvoje orientace? Salazarosexuál hmmm, to se mi líbí tedy <3 :D. Jsi v pohodě klučina, jak na serveru, tak na fb, tam máme vždy velmi dobrý pokec že jazyk :D. Třeba se uvidíme i někdy v reálu, ať se daří kamaráde! :D

Ahoj, Kapitáne, tomu věř, že jsi top týpek!!! určitě se sejdem i v reálu a dáme rodeo za rodeo!!!!!
Dush3yo
Krásná vizitka, hlavně když si jí teď upravíš a hodíš tam ty moje nadpisy, děkuji ti převelice za označení Kytka pro tebe
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasov
5%
Nábory
6 Hlasov
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 31