Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Royal Family Security
GenusCZ
Vizitka je pěkná, jen bych možná zvolil nějáké lehčí barvy. Graficky je pěkná, i když by se to určitě dalo vylepšit. Vizitku hodnotím na 9/10.

Jsem rád že jsem zase ve firmě, a doufám že mi to teď vydrží déle, než předtím. Smile Super kolektiv, a hlavně spravedlivá a hodná majitelka!

Hodně štěstí celé firmě a pracantům.
Kacka
HaaBee
Jsem ráda, že si v mojí firmě, nejde o to být aktivní ale ukazat že tu fakt v té firmě chce být :D A taky ti děkuji, že pořadaš convoye, protože nejsem na to sama, hlavně ať se ti u mě stále líbí. Smile

Majky
Tak poprvé barvy byli horší, ale i tak díky.. Nevyhazuju lidi co makají, ale co nejsou aktivní, nebo prostě neumí splnit jeden úkol :D Taky jsem ráda, že si u mě.Smile

Genus
Díky za pochvalu, jednou si u mě byl si moc nehral, tak doufám že teď vydržíš déle a díky za pomoc.Smile
Kuba42
Ahoj Kačko

tak, jak už jsem sliboval tak před měsícem, tak už jsem si našel čas ti okomentoval vizitku tvé firmy.
Vizitka se mi líbí jak už vzhledově tak i obsahově. Všechno co bych se chtěl dozvědět o firmě tak ve vizitce najdu. Firma jako vždy s tvým velením je pěkně našlápnutá dopředu. Vidím, že se snažíš, aby ti firma vydržela dlouho a staráš se o ní dobře. Jediné co mě vadí je to, že se do firmy nemohu připojit. Kvůli mé nizké aktivitě. Začala škola a tím pádem i starosti. No nic, takže ti můžu už jen dopřát hodně štěstí firmě a i samozřejmě tobě. Smile
Ať se daří !


img.tpx.cz/uploads/lanicka02.gif

~ live fast
die young
be wild
and have fun
~

♛♛♛
Delirium
[bcolor=#ffffff]
Firma jako taková
[/bcolor]


Mám tu čest být členem ve firmě a nemůžu si stěžovat. U kačky to šlape jako hodinky a aktivita je parádní. Každý den jezdíme hromadné konvoje a kolektiv je taky super. V Royal Family Security jsem poznal spoustu skvělých lidí. Na neaktivitu je Kačka velmi přísná a nikoho, kdo nehraje podle firemních pravidel, nenechá ve firmě moc dlouho. Myslím si, že tahle firma má skvělého vůdce.


[bcolor=#ffffff]
Firemní vizitka
[/bcolor]


Co se mi líbí


Hodně se mi líbí ten první hlavní nadpis. Jde vidět, že si s ním dal někdo docela práci. Po obsahové stránce je ve vizitce asi vše, co by tam být mělo. Jako základní vizitka se mi tenhle výtvor "jakštakš" líbí. Není to nic extra, ale myslím, že to stačí. Rozhodně tu už byly mnohem, ale mnohem horší firemní vizitky. Tahle je oproti tomu skvost.



Co se mi nelíbí


Jako první, čeho jsem si na vizitce všiml, jsou ty nečitelné podnadpisy. Světle modrá v pozadí s bílou vážně nedělá dobrotu. Takže za mě je tohle velice špatná volba. Další věc je celkový vzhled textu vizitky. Tmavě modrá v pozadí s černou také není velmi čitelná. Takže abych to shrnul, po grafické stránce je vizitka velmi nečitelná. Po obsahové stránce mi tam chybí - tvůrci tak oblíbené - trasy misí. Hodilo by se nahrát na youtube nějaké videa s misemi, nebo alespoň vyznačit trasu na mapě a hodit sem screen. Podruhé bych si asi tu vizitku nepřečetl.



By Beast
Kacka
Každýmu se líbí něco jiného, ale i tak ti děkuju za názor.Smile
Jump_
Super firma, super vizitka, super majitelka. Ve firmě jsem byl už asi 2x a nuda tam rozhodně není, takže Good job Správně king
OcoNneR
Perfektní firma, super komunita a super šéfová Smile
vondrejek
Musím poděkovat firmě Royal Family Security za profesionální přístup ke klientům. Díky nim se na misích cítím bezpečně Palec nahoru
Nxs
Ahoj, koukám, že firmu máš už dost dlouho a snad ti ještě dlouho vydrží! x) Vizitka se ti povedla, nadpisy jsou úžasné. Ať se daří a zase někdy napiš! :D
Kacka
Jump
Děkuji moc, tak hlavně komunita je to nejdůležítější, hlavně ať se tobě daří policajtama, aby to vydrželo nejmíň půl roků, ještě jednou díky Smile

Oconner
Děkuji moc, doufám že u mě co nejdéle vydržíš! Smile

ThePonti
Tak naše firma je bezpečak, ještě aby ne :D

Nxs
No, celkem půl roků +-, kdybych jí 2x neprodala :D Tak na vizitce jsem si dala zaležet, ale ne každému se může líbít. Tak Nadpisy dělal Fifa, takže si nemůžu stěžovat, mě se to líbí.Tak můžeš někdy napsat ty :D Ať se ti také daří. A děkuji za pěkný komentář
thomas123
Jsem zde ve firmě teprve chvíli, ale moc se mi tu líbí. Je tu hodně přátelský a nápomocný kolektiv. ;)
sokeres
Pěkná vizitka, jako ty :* :D
PatoMRZK
Vizitka skvělá, firma skvělá, majitelka nejlepší. Moc dobře víš, co děláš a jde ti to opravdu dobře. Členové jsou spokojeni a není na co si stěžovat. Pokračuj v tom.Pusa
Jeffy
Vizitka je pekna a graficky dobre zpracovana Smile je tu vse co tu ma byt a asi nic bych tak moc extra nemenil co se tyce popisku, ve firme jsem byl a docela i dobry kolektiv az na nejake ty (nervy) -_- :D Vedeni to ma tez dobre co se snazi, ale nekteri jedinci si zas machaji no, ale jinak za me vydelecna firma, byla to asi moje prvni firma po 2 letech zpet hrani a docela mi vydelala Díky
Cappuccino
Zdravím, Kačko a kolegové z RFS,

tohle je můj druhý komentář k vizitce téhle firmy. Firmy, se kterou se pojí neskutečný příběh a skoro až magická aura.

Citace
Cappuccino napsal:

Ahoj Kačko a vůbec celá RFS,

co se firmy týče, tak všichni moc dobře víme jak je super. Stačí si jen uvědomit že je to nejaktivnější firma na serveru, takže je to asi všem jasné. :D Grafické i informatické zpracování vizitky se mi líbí, ale jednu věc musím vytknout. Nadpisy. Když už se dává do pozadí obrázek, tak prosím aby nevadil textu co je předním, opravdu se to špatně čte a vypadá to docela zle :D Jinak je ale vizitka hezká a ty nadpisy také přežiju. :D

Ať se s firmou daří, ale to je myslím více než jasné.

S pozdravem
Regis.


Možná to celé píšu špatně, protože tahle firma má s firmou společné asi jen to, že si v ní vyděláte sakra dobré dolary. Tohle není firma, tohle je rodina! Rodina lidí, kteří jsou téhle firmě věrní, ať už kratší, nebo delší dobu. Najde se spousta lidí, kteří na tuto firmu útočí, protože nám se daří a daří se tak moc, že je RFS stabilně už dost dlouho nejlepší firma na serveru. Tohle není věc názoru, tohle je fakt. Snažím se tím říct to, že tahle firma je perfektní snad ve všech ohledech, které si dokážete představit. Já sám jsem SBS neměl v lásce, ale díky RFS to je jedno z mých nejoblíbenějších povolání. Tímto bych chtěl vzdát jedno obrovské díky Kačce, za to, že drží firmu tam kde je, i když to je mnohdy těžké.

Hodně štěstí i nadále!

Cappuccino
CJ Master RFS

img.tpx.cz/uploads/rfspodpisweb.png
RomaN1
Pěkná firemní vizitka!! Smile
Kacka
Tomáš
Taky si u nás delší dobu, 17 dnů zhruba není málo. Kolektiv je základ firmy! Smile Jsem ráda, že se ti u nás líbí. Smile

Pato
Tak sice si odešel na pár dnů, ale díky za tento komentář, brzo se nám vrať Pusa

Jeffy
Tak ve firmě si měl hodně nervů co si tak pamatuji, ale dalo se to řešit i v klidu, ne? :D Taky si byl u nás delší dobu, když nebudeš zlobit tak tě vezmu někdy zpět. :D

Cappuccino
Ty moje kafíčko, tak penízky jsou pěkné a kolektiv také Smile Jak píšeš, je to rodina, ať si uráží ty lidi okolo, vím jak si SBS neměl v lásce, furt si odcházel, pak si napsala a vzala jsem tě a jsem hrozně ráda, žes napsal. Opět spolu ve firmě, nemusíš děkovat, to ten kolektiv. Děkuju moc, za hezký komentář a já udělám vše proto, aby se ti tu líbilo! Smile A vydrž u nás dlouho! Pusa *Dobrá práce*

Rom@N
Děkuji, dala jsem si s tím práci! Smile
Hanuary
Okay, taky jsem měl možnost být ve firmě nějakou dobu, ale po měsíci a kousek mě začal ten job nudit, tak jsem sbalil svých pět švestek a táhnul pryč. No a jak jsem na tom teď?! Cestuju z firmy do firmy, protože se nemůžu nikde chytit co se týče kvality jako právě v RFS. Aktivita členů a přístup Kačky ke členům firmy je jedinečný. Ať už ji někdo nemáte rád, protože jste něco JEN slyšeli, nebo naopak máte, to je čistě váš názor. Nikdo vám ho nebere, ale přijde mi ubohý to takhle brát...

Co se týče vizitky, ano máte pravdu volba barev není úplně skvělá, ale zase je to její vizitka a může si tam dát co chce Smile
OcoNneR
Jeto sice už druhý komentář u této vizitky ale obsáhlejší.
Takže ve firmě jsem už měsíc a půl a stále mě to v ní baví.
Komunita je v ní nejlepší co sem za 9let na SP zažil a doufám že to tak pujde dál, když kdokoliv s čímkoliv potřebuje pomoci tak mu vždy někdo bez problému pomůže a kolikrát za to nic ani nechce.
Kačka si nás dokáže udržet i když občas prostě musí někoho vyhodit protože k nám pořád někdo chce (vím to protože musím občas vyhazovat i já :D).
I když kačku občas provokuju s tím že odejdu a koupím nějakou vlastní firmu tak to stejně neudělám protože se mi v této firmě líbí a zůstanu tu dokud to pujde Smile.
Jen tak dál s vedením firmy a ať ti ještě dlouho vydrží ;)
A bude mít zase někdo kecy proti tobě nebo firmě, tak pak bude mít problém se mnou :D
Kacka
Hanuary
Sice si odešel, ale vrátíš se, u nás máš vždycky dveře otevřené. Chápu že tě jo omrzel, každého jednou omrzí, s tím máš pravdu, že jeden něco slyšel, ale neřeším to :D A děkuju ti moc, za hezký komentář, potěšil mě, mě se ta kombinace barvy líbí, ale každému se líbí něco jiného.Smile

OcoNneR
Druhý komentář, ale ne takto dlouhý :D Jsem ráda, že se ti u nás líbí zástupce, komunita je základ.. No s tím provokuješ často :D Ty a Slaninka, ale musíš vědět, že já vás nepustím :D Takže si provokovat můžete jak chcete. A děkuji za komentář! A neboj se, vydržíš dlouho, o to se postárám *Dobrá práce*
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
20 Hlasů
27%
Šupat holky.
24 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
14%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17