Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Royal Family Security
Hendy
Ahoj Kačka, vizitka veľmi pekná, aj firma je celkom dobrá, len bohužiaľ ty o mňa nemáš záujem vo firme, takže sa ani do firmy nebudem pchať. Smile A Rom@N tiež mi Kačka prišla v pohode ale neskôr sa mi to začalo nejak nepozdávať.
Ondrah98
Jenom tak k tomu, co tu někteří vyčítáte, třeba Roman... Byť proti téhle firmě mám asi 300 různých výtek, tak nic z toho, co si tu napsal mě absolutně nepohoršuje. I kdyby tohle všechno byla pravda, tak nic z toho neporušuje pravidla a tudíž v tom není jediný problém. Naopak aspoň někdo nebrečí a chápe, co hraje za hru, tedy GTA.

Jinak mě osobně vadí kromě zneužívání Y, (kterej prostě nejvíc zneužíváte vy a nic s tím faktem neuděláte, takže na mě nechoďte s tím, že nejste jediní,) strašná stádovitost a hloupost... Možná tomu říkáte kolektiv, ale já tomu říkám nezdravej fanatismus. Možná si Romane kritizoval spíš tohle, že prostě jednají jako stádo bez rozmyslu někdy, ale popsal si to na konkrétních příkladech. Vizitka se mi vizuálně nelíbí.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
biatec
hodnost legenda-ked je niekto vo firme aspon mesiac :D
no v dnesnej dobe asi fakt byt v jednej firme mesiac je nieco neskutocne :D

na SP to maju vzdy dievcata/zeny tazke,kedze tu je 95percent zvacsa pubertalnych chlapcov.nekonecne narazky,klebety a ako je vidiet aj tu v komentoch "nieco som si o Kacke zistil na TS" a to je zarucene pravda :D

fakt je za holky ked uz mali firmy,to boli dlhodobo top firmy na SP,v tom maju tu vyhodu,ze sa im lahsie ziskavaju ludia do firmy,ale ako som pisal musia byt viac cielavedome a obrnene voci nechcenej pozornosti.
len co si pamatam
Lini-slapka/rybari-to je uz doba,ani neviem ci sa tak presne volala ale mala top firmy z kazdeho jobu co robila
Wery-dealeri
Vikush-popelar
Anika s Radisom-kamionaci
Kacka-sbs

fimu poznam,len tak ako vacsinu firiem s velkymi konvojmi,sem tam pridem pozdravit svetlicou,postrasit raketami a nizkym preletom :D alebo pomoct proti zaskodnikom,i ked konkretne tu,kedze maju na job rychle auta s radlicami ani nieje moc potreba.

PS:videl som tu narazku v komentoch ze Kacka plati za nicenie konkurencie tym co maju hydru(tak to malo byt asi mne),no jedinny cielene zniceni konvoj co som znicil,bol prave tejto firmy,ked si zomna robili terc v AP,ked som strazil kamionacky Last. :D
(nj ktomu este par terackych bomb vo vozidle v zaciatkoch)


e:aha ten koment s nicenim a zistovanim veci na TS uz bol zmazany
Upravil/a biatec dne 26.02.2019 10:41
Kacka
Hendy
Jen protože jsem tě vyhodila, protože si se nechoval dobře + ten spam. Někoho vyhodím, hned jsem ta zlá :D Normalka, na sp.

Ypres
No, mám tu lidi co tu jsou i přes 100 Dnů ve firmě, lidi chodí tam, aby se ty firmy neprodávali a jsou stálý co to ze dne na den neprodají.A Roman to smazal ten komentář a omluvil se, že jenom něco slyšel, ale že to není pravda. První by se měl ověřit fakta, než tu něco psat, o čem nikdo nic neví :D Ypres, to si moc dobře pamatuji, taky ty lidi dostali za uši :D Vždycky když si u lastu, si řekneme že Ypres se přiletěl na nás podívat :D Jinak diky za koment. Smile
Hendy
Ahoj,

vizitka veľmi dobre spracovaná, sú v nej základné informácie ktoré som chcel vedieť, nadpisy sú tiež perfektné.

Vo firme som síce 2 dni ale firmu som si obľúbil pretože je to firma v ktorej sa dá veľmi dobre zarobiť, tak isto je vo firme skvelý kolektiv, s ktorým sa dá pobaviť, firma je dobre organizovaná. Lokalita sa mi tiež veľmi páči. No nemám čo už dodať, proste jedna z najlepších firiem SP! Smile
LuXuS
Ahoj,
co říct, je to super firma která je plná aktivních lidí :D
Vizitka je skvěle zpracovaná :D
ALIEN
No ahoj,
Super vizitka , Super firma , super majiteľka , dobrý kolektív no čo povedať vždy som si vravel že odídem po 10 dňoch no a už som vo firme 121 dni čo dodať .
rfs
#RFS navždy
Pumba
Ahoj, vizitka se mě celkem líbí a líbí se mi i tvá firma, která je dle mého jedna z nejlepších firem kde jsem zatím byl. Je tam spousta zábavy a $$.
Kacka
LuXuS

Díky moc za pochvalu, doufám že tu dlouho vydržíš. Smile Ať mám koho štvat radlicí :D

ALIEN
Díky taky za pochvalu, jak píšu všude kolektiv je základ firmy Smile A těch dnů určitě bude ještě dost.

Pumpo
Jsem ráda, že se ti ve firmě líbí, taky nikam jinam nemůžeš víš co :D Takže ti nic jiného nezbývá :D
Octavia
Vizitka je pecka, a to nemluvě o firmě. Firma šlape jak hodinky a to samozřejmě díky vedení. Jsem rád, že mohu být její součástí.
img.tpx.cz/uploads/octavkapodpismik.gif
Lamis
Vizitka moc hezká. Neni to jenom firma, v názvu firmy je slovo family a také ta firma je jako rodina. YES
Woxri
Ahoj pěkná vizitka. Ve firmě mě to bavilo možná tam ještě přijdu.
Kacka
Xell

Díky moc za pochvalu, i když už ve firmě nejsi, doufám, že tě tam někdy zas uvidím! Smile

Lamis
Souhlasím s tebou, mám jí rok, takže to tak bereme Smile A jsem ráda, že si její součástí Smile A díky že se vizitka líbí. Smile

Woxri
Díky moc, za koment. Jasně máš dveře otevřené, až ti budou zas chybět SBS :D
Yamatino108
Som rád, že môžem byť členom vo firme, ktorá sa dlhodobo drží a má super kolektív. Majiteľka s ktorou sa dá v pohode vychádzať a ktorá vie robiť kompromisy. Pre mňa určite jedna z tích legendárnych firiem, ktoré sú na úrovni. Vážim si Kači, čo všetko robíš pre firmu a kam si ju až vedela dotiahnuť Smile. Len tak dalej Jooo.
fugas_
Super vizitka a hlavně super firma se super kolektivem Smile #RFS#ONEFAMILY
Anonym
Skvelá firma, skvelí členovia (až na pár jedincov), skvelé konvoje, skvelé prémie a samozrejme skvelá majiteľka.

Spoiler
Keď sa na to teraz tak pozerám, tak to slovo skvelý/á mi normálne prestalo dávať zmysel :D
Kacka
Yamatino, ty sice ted nehraješ, ale doufám že až budeš že se u mě objevíš. Jsem ráda, že jsme se tam poznali si hrozný pohodař! Smile

fugas, kolektiv je základ firmy. Smile A díky za komentář.

Doktore, tak ne s každým se dá vycházet. :D Děkuji moc! Smile
Czech_
No moc popravdě nevim co tu napsat...

Posledni dobou se toho hodne změnilo, at uz v convojich nebo obecně ve firme. Troufam si rict ze sem jeden z tech clenu co ve firme dela fakt hodne veci a opravdu je nekdy těžké dělat vse podle představ všech. Tedy ne kazdemu se zavdecite vším. Proto obdivuji drautha za to co dela a ze ho to porad bavi mit pod sebou takove stádo convoj masteru a tedy i lidi v convoji. Ja kdyz jsem to delal s nim, jsem opravdu takove nervy neměl, a proto sem tuto "funkci" opustil. Tedy si troufam rict ze právě on je jeden z těch lidi co firmu drzi tam kde je. Jinak jsem rad ze jsme kolektiv trošku pozvedli na starší lidi, a dokonce i na stále. Těžké říct jestli firma jde lepším či horším směrem.To se pozna časem. Hlavně ty hate komentáře lidi, kteří u nas nikdy nebyli, jsou většinou fakt k smichu. Ono se rekne "lehka tovarna na penize" ale za sprostredkovanim tohoto je i nejaka prace. Pracovat s tolika lidma, kdyz kazdy mele svoje je fakt obtizne, ale to uz nikdo nevidí.Nekdy sem přemýšlel ze fakt odejdu, ale nechci kolegy tam nechat samotné na firmu, proto pomaham vzdy kdyz můžu.

Co se týká vizitky, tak ta se mi dost libi hlavně je v mé oblivene barvě. Jinak děkuji za zmínění. Napadlo me co by jsme tam mohli jeste přidat tak snad s Káčou bude řeč a nějak to jeste vylepsime a vice to přiblížíme tomu jak to tedka v rfs vypadá.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Mordis
Zdravíčko,
ve firmě nejsem členem, ale dovolím si to zde okomentovat neb Kačky firmu vídám každý den co jsem na serveru Smile
Spoustu hráčů které znám a často si s nimi píšu, jsou ve tvé firmě Kačí, a nemohou si jí vynachválit, samozřejmě mají skvělé výdělky, ale kvůli tomu tam nejsou... Jsou tam hlavně kvůli vedení Smile A to je věc, která už se v dnešní době prakticky vůbec nevidí. Odvedla si kus skvělé práce a donesla si tak do podvědomí hráčů svou firmu se super kolektivem.
Hráči tě mají rádi nejen proto jaký jsi člověk, ale také proto, jak dokážeš lidem na SP pomáhat a v klidu si s nimi pokecat. Takže velký palec nahoru, jen tak dál a přeji aby byla firma nadále tak úspěšná jako je dnes. Stále si mě volejte jako mechanika :D a zatím tedy, Čiau Kytka pro tebe Hi
Kacka
Czech_

Já si vážím tvého názoru, je pravda že teď to vypadá jinak. Ale lidi se mění ve firmě věrných členů tu je fakt málo.. Já si vážím každého, kdo tam je. A jelikož Drauth odvádí nádhernou práci, tys odváděl taky, bez vás by to nebylo tak skvělé jak to je.. A proto chci, to dát jak to bylo dřív, je pravda že prostě ty lidí se mění, jdou pak radši za výdělkama. Ale jsem ráda, že třeba ty si věrný člen potom Dubbi, Drauth a další. Vážím si toho. Ty negativní komentáře vždy budou, však to víš :D Protože je nevezmeme a hned je to špatná firma :D A nápady klidně beru, není problém! Smile

Mordis

Tak jsme celkem aktivní firma, i když teď to není ono :D Já jsem ráda, že se jim tam libí a můžu trvdit, že ne každý tu je na výdělky ale na kolektiv. Tak vedení dělá dost, ale nebýt czecha, drautha tak to není tak skvělé. Neboj, volat tě budeme, RP není nikdy dost :D A hlavně firmu prodávat nebudu, takže RFS tu bude strašit ještě hodně dlouho, jinak díky za pěkný komentář! Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14