Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Royal Family Security
ScoobyDoo
Hezká vizitka s příjemnými barvami. Ve firmě jsem, a je to zde super. Skvělá parta lidí a úžasný vedení.. Jen tak dál. Tu máš Jooo
Woxri
Ahoj, vizitka je přehledná ba má dobrou kombinaci barev. Ve firmě jsem už něco přes měsíc a nehodlám odejít. Super kolektiv ve firmě.
Kacka
Scooby

Děkuji moc, za pochvalu Smile Doufám, že vydržíš dlouho i jako CM. Děláš svou práci skvělé!

Woxri

Taky děkuji za pochvalu, já to říkám furt, kolektiv je základ firmy Smile Jsem ráda, že se ti u nás líbí Smile
MutanT_
Ahoj veľmi pekná vizitka človeka to neurazí ale i cez to GL s firmou. Vo firme som pár krát bol avšak si ma kickla kvoli bodom. Držím palce a jak si urobím body určite sa zastavím. king
Lukyna
Zdary :D super vizitka,dost dobrá firma a hlavně majitelka,kolektiv super až na některý vyjímky který se dokázou hádat o každy píčovince,ale to prostě k firmám patří :D bez nich by tam byla nuda.Vždycky jsem rád u tebe ve firmě samozřejmě jsem takovej přelétavej,ale ty to docela i chápeš takže tak.
_Radon_
Ve Firmě jsem už ten nějaký pátek moc sa mi líbí je to super firma s kolektivem
A co se týká vizitky je super
Toaletni_Papir
Ahoj, vizitka je opravdu krásná. Co se týče firmy, popravdě jsem nikdy v lepší firmě s lepším kolektivem nikdy nebyl. Vážím si toho, že ve firmě mohu být. Doufám že ve firmě budu ještě dlouho, protože tahle firma je opravdu výjimečná. Bez těch lidí co tvoří tenhle super kolektiv by to nebylo ono. GL
Diskreis
Takže...
Vizitka luxus. :D Moc se mi líbí. Co se týče o té firmě... je to nejlepší firma, ve které jsem zatím byl. :D Je zde fajn kolektiv a dobré $$, ale o $ mi nejde. :D Spíš mě ta firma vždy držela kvůli kolektivu. :D Čekám na ten tvůj slíbený inv. :D
walker003
Vizitka pekne spravená, opisuje celú firmu od majiteľky firmy až po Granka. Som rád že som súčasťou tohoto blázinca a majiteľka mi dala do rúk to veľké bremeno viesť tých pacientov počas misií.
Ďakujem
img.tpx.cz/uploads/Walkergif.gif
img.tpx.cz/uploads/taxitaxi.gif
Logic
Veľmi pekná vizitka sú tam všetky informácie pekne spracované a dúfam že ten bug s peniazmi sa vyrieši ;) RFS NEPADNE!
Fantomas_
Vizitka je super. Jsem rád, že můžu být v RFS i přes nynější problémy. Firem sem prostřídal hodně, ale kolektiv jak je tu dem nikde nenašel. Takže za mě bez problému firma!Smile
Kozlik28
Vizitka je super. Je nádherně spracovaná super kolektiv. Jsem rád že jsem členem téhle firmy už nějakou tu dobu.



[Ruch]
Kacka
Mutant
Dík za pochvalu na vizitce.

Lukyna
Děkuji moc za pochvalu na vizitce, jsem ráda, že se k nám vždycky vracíš, tu máš dveře vždy otevřené :D Tak je nas ve firmě dost, ne každý se může, ale kolektiv Top :D

Radon, Papír
Děkuji vám za pochvalu jsem moc ráda, že se vám ve firmě líbí a že tu zůstanete.

Diskreis
Děkuji mooc, kolektiv je základ firmy. Jasně, hned co bude místo, vezmu tě. :D

Walker
Já jsem ráda, že jsi CM a i že jsi ve firmě, hlavně pevné nervy že máš, když ten convoy vedeš a děkuji :D

Logic
Děkuji moc, za pochvalu. Ano vyřeší se to, doufám. RFS Nepadne <3

Fantomas_, Ruch
Tak jsem ráda, že už taky nechodíte sem a tam :D A jsem ráda, že jste v RFS spokojenýSmile
OcoNneR
Ahoj, ve firmě jsem zase ale celkově jsem tu už více jak 250dní, po mojem návratu z offline zony byla první invite do firmy právě RFS <3. Jediné co mě mrzí je to že tam nejsou hráči jako Moravská_slaninka, Hars., Mah a další hovádka co se mnou byli klidně celou noc na ts a nebo čekali až se doráčím vrátit z klubu *OTRAVENY* aktuální osazení firmy se mi začíná líbit a na lidi si zvykám Smile. Jen mám jednu připomínku... mužeš mi laskavě přestat dávat hodnost "alkač" a vrátit mi zástupce kterej mi náleží? Děkuji, pac a pusu <3 Boss
Simino
Vizitka krasna a hlvne obsáhlá!
Firmu jsem několikrát navštívil :D a i když jsem se premahal nakonec jsem stejně vždy zjistil ze to není job pro mě!
Teď k věci Na serveru jsem snad nevidel více fungující firmu než je tato lidi nejsou lhostejní a snaží se pomoc když to jde samozřejmě se najdou výjimky kteří ničí mise a když jim to někdo oplati je zle :D ale je to jen hra Smile a my jsme jen lidi
Verim ze firma pojede dal a bude stoupat výš a výš
Vizitka
Klik
Kacka
Oconner
Jsi tu mnohem déle než jenom 250 Dnů, což cením :D Ty do RFS patříš, ať hraješ nebo ne, pořád k nám patříš. Ano, bez Harse, Macha a další, to není ono. Ale tato je taky super, jsem ráda, že jsme skvělá parta, že se dokážeme bavit o všem, ne jenom o SP. Ty už zástupce máš, tak se snaž :D A díky za všechno Pusa

Simino
Děkuji ti za pochvalu, pamatuji si, jak si sotva vydržel týden :D Hlavně tato firma má super kolektiv, což jsem ráda, že jsem takové lidi mohla i poznat. I když u mě nejsi a chtěl bys s něčím pomoct, můžeš napsat. Smile
R34
Vizitka veľmi pekná aj firma je úžasná ! Mimo
Humenne
Farby za mňa otrasné, kolektív vo firme tiež nič moc ľudia sú tam len pre €, pár krát som vo firme bol ľudia tam mi moc nesedí, celkom zarážajúce že majiteľka platí členom aby chodili ničiť iné firme najmä kamióna kov a hlavne radlicami.. Misie sú dlhé skôr nudné ako zábavné... Sú aj lepšie firmy nech dá darí... Nazdar ❤️
Kacka
Ano, byl si tu, sam si tu byl na peníze, nebo si to říkal :D Platím lidem? :D Možná jim dávám prémie každý den, hrozný kolektiv? Říká někdo, kdo řešil neustále peníze? Já často afkuji, řekni mi někoho komu jsem zaplatila, ať se zasměji na to, co si ze sebe dostal. :D Každý job je jiný, tak co řešíš. :D Ty už máš myslím jiné plány ;) Pac a pusu.
Koldy
Firmu kterou mam ve svem srdci...Neskutecne pracovity kolektiv , nekdy si myslim ze tam mas najate boty, ale neni tomu tak. Do tohoto kolektivu se vzdycky rad vracim, skoda ze se vzdy musim prejmenovat aby jste me na tech 30 minut nez to zjistite vzali. Chci se dostat z blacklistu a udelam proto vse, prosim napiste mi. #rfs #outofBL #tymRFS
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
11 Hlasů
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online