Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
RaceLiga XII.
Baseball
img.tpx.cz/uploads/RLXII2.png

Zdravím,
RaceLiga se opět vrací na vše obrazovky!

Raceliga s pořadovým číslem XII. přinese také nový systém, který si slibuje větší záživnost než předchozí celoměsíční formát.

NOVÝ FORMÁT
- Raceliga trvá měsíc, ovšem závodí se pouze 2 týdny
-- Vždy se určí první den od kterého se to počítá.
- RaceLiga má své časy, ve kterých se může jezdit
Po - Pá 16:00 - 22:00
So - Ne 14:00 - 22:00

- Každý závod se jede na 2 hodnocená kola, první s premium výhodami druhý bez nich
- RaceLiga XII. začátek 8.10.2018

1. týden = 8.10.2018 - 15.10.2018
2. týden = 21.10.2018 - 28.10.2018


ORGANIZÁTOŘI
Baseball (garant)
Panther
[D]1sc0_
Skylake
[W]arning
Wery
Systemer
Larex.
Krowky
[O]nline





PRAVIDLA

- pokud je hráč zabanován za cheating nebo obdrží permanentní ban tak je diskvalifikován
- v žádném případě se nedá přehazovat pořadí způsobem, že se hráč s hráčem dohodne
- pokud nedodáte důkazy, že někdo jel proti pravidlům akce, nebo serveru, nemůže být potrestán
- je přísně zakázáno jezdit na místě spolujezdce!
- pokud to organizátor akce nezaregistroval je potřeba udělat důkaz a následně ho odeslat organizátorovi, případně garantovi RaceLigy
- to samé platí v případě, že organizátor udělal viditelnou chybu. Tedy udělat důkaz a poslat garantovi.
- můžete se setkat se závdy na rampách nebo bez ramp a také se všemi druhy vozidel (auta, motorky, lodě, letadla). Ovšem v žádném případě se nemůže počítat maraton a podobné běžecké, případně plavecké akce nebo seskoky.
- nemusí se jednat o klasický CP závod! Může být i orientační závod, případně jiná verze závodu.
- při rovnosti bodů rozhoduje vyšší počet vyhraných závodů (1. míst), pokud je i tento parametr shodný rozhoduje počet odjetých závodů s umístěním
- není potřebná žádná registace, stačí sledovat tento topick
- Tabulky sčítají body automaticky, pokud jste přesvědčeni, že došlo k chybě kontaktujte garanta.

[ ! ]  Za každý závod, který patří do RaceLigy dostanete při umístění v TOP 5 zápis do /mojeakce a 1. až 3. místo navíc drobnou odměnu.
[ ! ] Pokud si v průběhu RaceLigy změníte nick je Vaší povinností tuto skutečnost nahlásit garantovi akce!
- Pokud tak neučiníte automaticky se vzdáváte všech bodů získaných pod starým nickem
[ ! ] Nick si můžete změnit maximálně 1x v průběhu akce! Druhá změna = -10 % bodů, každá další změna je začátek od nuly.
- Hodnocení každého závodu:
1. místo - 5 Bodov
2. místo - 4 Body
3. místo - 3 Body
4. místo - 2 Body
5. místo- 1 Bod


ODMĚNY

1. místo
Zápis do Síně Slávy (/SinSlavy)
12,000,000$
Vozidlo dle vlastního výběru (neplatí na Vojenskou techniku)


2. místo
10,000,000$
Vozidlo dle vlastního výběru (neplatí na Vojenskou techniku)


3. místo
8,000,000$
Vozidlo dle vlastního výběru (neplatí pro Vojenskou techniku)


4. místo
6,000,000$
Vozidlo dle vlastního výběru (neplatí pro Vojenskou techniku)

5. místo
4,000,000$
Vozidlo dle vlastního výběru (neplatí pro Vojenskou techniku)

6. místo
3,000,000$

7. místo
2,000,000$

8. místo
1,000,000$


Za tým organizátorů akce
Baseball



Upravil/a Baseball dne 07.10.2018 10:43
SLaKe
Doufám, že se raceři hecnou a touhle raceligou zavřeme hubu těm co si stěžují na premium výhody na racech. Nápad dobrý a jsou konečné určené aspoň časy, kdy budou racy probíhat. Rád se budu účastnit pokud budu mít čas.
reinz
ty premium vyhody off a rozpis casu se mi libi, ale ty odmeny mi prijdou smesne nizky, kdyz si vezmes, ze to jezdis 2 tydny a treba takovy nedavny MBW mel ty odmeny 2x takovy jen za dva dny..
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
Skylake
Citace
Tlap napsal:

ty premium vyhody off a rozpis casu se mi libi, ale ty odmeny mi prijdou smesne nizky, kdyz si vezmes, ze to jezdis 2 tydny a treba takovy nedavny MBW mel ty odmeny 2x takovy jen za dva dny..

Výsledný ceny jsou nižší, protože nějakou odměnu už získáváš v průběhu. Máš to tu i napsané, že něco málo dostaneš za 1. - 3. místo.

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
SLaKe
Jako za to první místo máš takových 20mg +- když vezmeš infernus, takže to je v klidu. Hlavní je, že budou závody a doufám že dost často :D Mě už o výši výhry moc nejde :D
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
20 Hlasů
27%
Šupat holky.
24 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
14%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16