Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rich - vizitka - COMEBACK 2021 pUB
EM1N3M
Prajem ti aby si ešte vydržal dlho v AT, a tebe chcem len poďakovať že keď som najviac potreboval pomocť tak si mi pomohol a neokradol si ma takže pre mňa si v pohode typek a dá sa stebou pokecať . Veľa šťastia kamoš či už v reále alebo na sp .Hi
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
Diana
Eminemkooo, nazdar, ďakujem ti za krásne slová, mám ťa rád brácho, vždy pomôžem, ak bude treba a ak to budeš ty.. ;)
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Kompix
Ahoj,vizitka hezká a stručná, hodně jsem se toho dozvěděl,sice na SP nemůžu být ale podle mě jsi v pohodě, přeju ti aby ses stal Administrátorem pokud ještě nejsi, Přeju ti hodně štěstí na SP i v RL.

<3 Petacz <3
Diana
Ďakujem za pekne slová, nech sa aj tebe darí. ;)
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Diana
Koniec v AT 24.10.2019 ( narodeniny )

Vyjadrenie:
Ahojte, tak prišlo aj na mňa.. Bohužiaľ, nie podľa predstáv. Určite sa pýtate prečo alebo sa tešíte, že odchádzam. V prvom rade som to tak k vám nemyslel a nie, toto nie sú prázdne reči. Z časti ma k tomu dohnali aj osobné problémy, ktoré v živote zažívam a možno sa zo mňa vysmejete, ale naozaj to v živote nemám lahké a verte mi, že si aj ja poplačem, stalo sa to, čo som nechcel, jednoducho nejako tie osobné problémy presiahli do hry a vybíjal som si to na vás. Bol som prísny čo sa týka trestania, mohlo za to aj to, že som bol jednoducho z komunity znechutený a nie som zrejme celkovo povaha do AT. Len ma chápte, že ani ja to nemám v živote ľahké, budem rád, ak ma teda pochopíte, že som to tak jednoducho nemyslel, ani sa na mňa za nič nehnevajte.
Ďakujem za akúkoľvek podporu od hráčov aj administrátorov.

Upravil/a Diana dne 24.10.2019 16:57
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Koldy
Předpokládám, že jsi se probudil o půlnoci za světla sv. júdy a ten ti řekl ať odejdeš.
Jsem za to samozřejmě rád, ikdyž s tebou vždy byla sranda. Ať se daří ty můj cukroušku. <3
Ondrah98
Proč se neobrátíš na Júdu, aby Tvoje problémy vyřešil? Dloubu se v nose

Citace
Ďakujem za akúkoľvek podporu od hráčov aj administrátorov.
Tohle, si myslím, dost ukazuje. Bereš hráče a administrátora jako rozdíl a to bude možná důvod, proč byls pořád jenom moderátor... Mě osobně jsi asi nikdy nijak "neublížil", takže nemám žádnej důvod ti přát něco špatnýho, ale svou pověst "směšného stínu Júdy" sis vybudoval akorát sám, takže se nemůžeš zlobit, když si z tebe někdo dělal legraci, což jsi očividně moc neunášel.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
zorys
Citace
Rich napsal:

Koniec v AT 24.10.2019 ( narodeniny )

ale naozaj to v živote nemám ťažké a verte mi, že si aj ja poplačem, stalo sa to, čo som nechcel, jednoducho nejako tie osobné problémy presiahli do hry a vybíjal som si to na vás. Bol som prísny čo sa týka trestania, mohlo za to aj to, že som bol jednoducho z komunity znechutený a nie som zrejme celkovo povaha do AT.


Tohle jsem věděl a říkal jsem to, že s tebou to v AT nemá cenu, protože si začneš vybíjet komplexy ze SP, z reálu jsem absolutně nevěděl, že reálně něco máš. Jen jsem tě bral jako takovýho trochu jinýho člověka než s těma, co se bavím a co mi přijde jako jakýsi standart. K tvojí osobě jako celkově jsem nic neměl, ale neustále ses musel povyšovat nad ostatníma a cpát všem ostatním, že teď jsou hovna oni a ne ty (komplexy).

Kdybych ti řekl, jak mě tvůj odchod z AT mrzí, tak bych ti lhal, takže to ti ani psát nebudu. Já jsem rád, že jsem měl v tomhle pravdu.

Možná si vždy měl zůstat jako hráč, možná by sis udržel alespoň trochu tý oblíbenosti na SP.

Hodně štěstí v reálu, serus.

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
reinz
Citace
to v živote nemám ťažké

Citace
to nemám v živote ľahké

trošku mindfu*k ale ok (:

To, že jsi odešel z AT mám tak nějak na párku, protože jsem tě jako admina, nebo co za vyebany hodnosti tam všechno máte, nikdy nebral. Takže asi tak. Jinak k tobě a tvýmu vyjádření, že jsi trestal tvrdě atp. kvůli nějakým osobním problémům..? Vždycky jsi byl kok*t a po vstupu do AT jsi ten svůj kok*tismus posunul na ještě vyšší level, protože ti to zvedlo ego a snažil ses získat respekt trestama za pioviny, čímž jsi i tu kapku, kterou jsi u někoho možná měl, ztratil. Alespoň tak to vidím já x)

Vím, že za to můžu dostat ban na webu za urážku, nebo něco takovýho, ale no one gaf Smile

Každopádně i přes to všechno, gl irl a zkus svý chování trochu změnit, možná pak nějakej respekt/oblíbenost získáš.
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
Gameluner
Ahoj.
Tvůj odchod mě nikterak nemrzí, je mi to tak nějak fuk. Ale víš co možná bylo příčinou tvého neúspěchu? Tvoje arogance. Nedokázal sis připustit že mají ostatní pravdu, že se nechováš na moda nejlíp. A další věc, víš co je důležité? Uvědomit si, že nějaký mod, admin není o nic víc než hráč, ba právě naopak. Hráči jsou mnohem důležitější. Když nebudou hráči, AT se může jít leda tak klouzat. Možná až budeš starší tak se budeš chovat jinak a pochopíš, že nemá cenu před kritikou zavírat oči, naopak je třeba ji přijímat, i když vím že je to často těžké.
Tvé osobní problémy mi samozřejmě jsou velmi líto a přeju ti všechno nejlepší a ať se ti to vše co nejdřív vyřeší. Přesto doufám že můj komentář si konečně vezmeš k srdci a zkusíš se chovat jinak.
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Hendy
Presne tak ako napísal Gameluner. Niekedy si si tú tvoju aroganciu mohol odpustiť, ale ja nehovorím, že ja vôbec nie som arogatný pretože tiež niekedy viem byť arogantný a dosť. Každopádne nech sa ti darí v živote. ;)
MutanT_
Ahoj vizitka sa mi páči. škoda že už si z AT odišiel a dúfam že zo SP neodídeš. škoda totiž na SP takých dobrých ľudí ako si ty. Lebo je ich tam málo.
Diana
Ahoj,
ďakujem veľmi pekne, z AT som odísť ako tak musel. Chovám sa dobre k tým, čo sa chovajú aj ku mne dobre, nepotrebujem na nich útočiť, keď mi nič ten človek nespravil ( Grafické výtvory topic )
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
MutanT_
To sme podobný Rich. Len keď ma niekto vyprovokuje/urazí/zosmiešni tak celkom viem byť nepríjemný. Nenavidím ondraha lebo ma zosmiešnuje a dokáže vyprovokovať.aaaaá
Ondrah98
Citace
MutantSK napsal:

To sme podobný Rich. Len keď ma niekto vyprovokuje/urazí/zosmiešni tak celkom viem byť nepríjemný. Nenavidím ondraha lebo ma zosmiešnuje a dokáže vyprovokovať.aaaaá


Další, co má pocit, že problém je následek a ne příčina. Ty ses zesměšnil sám svou "grafikou", za to já nemůžu. Nenávidět tedy můžeš pouze sebe Mutante. Abych byl v tématu, tak i Rich myslím pochopil, že problém je (hlavně) i v jeho chování a ne v hráčích, kterým vadí. Respektive to, že někomu vadil byl pouze následek jeho chování, které bylo příčinou té nenávisti.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Bakerko
Konecne si odisiel z AT, vôbec si tam nepatril a bol si celkovo egoistický typ človeka. Ja som rad ze uz niesi v AT lebo si bol zlý člen AT podľa mna. Ale Vela Stastia v Realu
Diana
Zlý, lebo som nevyhovel tvojim podmienkam a nerobil som, čo si mi kázal? :D No ale tak díky, aj tebe veľa šťastia. :D :D :D
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Barty
Čusík,
Vizitku máš Richi pěkně udělanou. Není přeplácaná a nepřehledná. Na serveru jsme se potkali několik let zpět a od té doby si občas napíšeme. Jsi fajn člověk se kterým se dá v pohodě prohodit pár slov při kterých se dozvíme vždycky něco nového :D Zažil jsem tě na postu Helpera, moderátora. Je škoda že jsi z Admin Teamu odešel, ale člověk někdy musí dát přednost jiným věcem. Tak ať se ti daří hlavně v životě a na SuperPařbě také Smile
MutanT_
Ondrah98 mne to nevadilo. Lenže čliveka vieš tak nas*ať. Ešte že máš permu. Bodaj by ťa vlk zožral.
Diana
Citace
Barty napsal:

Čusík,
Vizitku máš Richi pěkně udělanou. Není přeplácaná a nepřehledná. Na serveru jsme se potkali několik let zpět a od té doby si občas napíšeme. Jsi fajn člověk se kterým se dá v pohodě prohodit pár slov při kterých se dozvíme vždycky něco nového :D Zažil jsem tě na postu Helpera, moderátora. Je škoda že jsi z Admin Teamu odešel, ale člověk někdy musí dát přednost jiným věcem. Tak ať se ti daří hlavně v životě a na SuperPařbě také Smile

ďakujem Barty, veľmi si ma potešil, snáď dáme niekedy to stretko Pusa
mutant kluud :D

//Update *PIZZAMNAM*
Upravil/a Diana dne 28.05.2020 18:34
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online