Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rich - vizitka - COMEBACK 2021 pUB
R34
Zdravim , vizitka je v pohode . Veľa som sa o tebe dozvedel , vyzeráš byť v pohode typek . Nech sa ti dari v živote , cs.
Diana
Zdravim , vizitka je v pohode . Veľa som sa o tebe dozvedel , vyzeráš byť v pohode typek . Nech sa ti dari v živote , cs.

Ďakujeem moc, to si vážim. Aj tebe nech sa darí Samino. :D

Zlúčené 22.12.2021 00:23:
Update vizitky
+pUB na serveri
+pUB na webe

Vidíme sa, snáď si už budem konečne so všetkými rozumieť ako sa patrí, uznávam, že perma bola sčasti oprávnená. :D *dancegirl*
Upravil Diana dňa 22.12.2021 00:23
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Ondrah98
Vítej zpět. Modlil ses za to, abys dostal UB? Já se za svůj UB rozhodně modlil a jsem tu, takže to funguje.

Ne vážně, jsem zvědavý, jak dlouho vydržíš a čím se tu budeš prezentovat. Ale to ví jen Bůh, který řídí naše kroky. Tak si počkáme. Hodně štěstí, budeš ho nejspíš potřebovat, ale třeba ses fakt změnil.

www.chcemsamodlit.sk/wp-content/uploads/2017/03/Sv-Juda-Tadeas-187x300.jpg

img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Diana
Vítej zpět. Modlil ses za to, abys dostal UB? Já se za svůj UB rozhodně modlil a jsem tu, takže to funguje.

Ne vážně, jsem zvědavý, jak dlouho vydržíš a čím se tu budeš prezentovat. Ale to ví jen Bůh, který řídí naše kroky. Tak si počkáme. Hodně štěstí, budeš ho nejspíš potřebovat, ale třeba ses fakt změnil.

www.chcemsamodlit.sk/wp-content/uploads/2017/03/Sv-Juda-Tadeas-187x300.jpg

Jej, jaký pekny obrázok 😂 a ďakujem no, budem sa snažiť :D
Simino
Vítej zpět starý hraci 😅 věřím ze už zlobit nebudeš a rozjedeme to poradně jako dřív
Jsem rad té jsi zpět
Vizitka
Klik
Diana
Vítej zpět starý hraci 😅 věřím ze už zlobit nebudeš a rozjedeme to poradně jako dřív 😍
Jsem rad té jsi zpět

😍 😍 ďakujem, ánoo, na serveri pôjdeme bombyy JoooMávačka
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Ondrah98
Zlúčené 22.12.2021 00:23:
Update vizitky
+pUB na serveri
+pUB na webe

Vidíme sa, snáď si už budem konečne so všetkými rozumieť ako sa patrí, uznávam, že perma bola sčasti oprávnená. :D *dancegirl*
Jak to tak pozoruju, tak to zatím moc nevychází.

Sloučené 24.01.2022 17:46:
=======================================
Čestné prohlášení: Tento příspěvek není kyberšikana, nýbrž vyjádření mého subjektivního názoru na uživatele Rich na základě jeho jednání a chování v souvislosti s herním portálem superpařba.eu, tak jak jsem měl možnost jej poznat.


Tomáši, dovolím si Tě v tomto příspěvku oslovovat Tvým křestním jménem, jelikož to neporušuje žádná pravidla, takže tak mohu činit.

Takže Tomáši, i když Tě komunita často odsuzovala za tvé jednání, tak já osobně jsem pro Tebe ve skrytu duše měl určité pochopení. Říkal jsem si, že budeš nejspíš citlivý kluk s nějakými traumaty, která prostě způsobují to, jak se chováš. Říkal jsem si, že za své psychické rozpoložení většinou nikdo nemůže, že nevím, co se Ti děje a byť jsem Tě občas popichoval, tak jsem to nemyslel nijak zle. Opravdu jsem měl upřímně pochopení pro Tvou osobnost, říkal jsem si, že za to nejspíš nemůžeš, že je to důsledek mnoha věcí a tak jsem to bral, nijak zle vůči Tobě. Ale po tom, co jsi předvedl včera, kdy jsi mě udal (a je velmi diskutabilní, zda jsem něco porušil) a místo toho, abys to prostě přiznal a řekl "OK, jsem udavač", tak jsi mi tvrdil, že to děláš pro mé dobro, v ten okamžik moje pochopení pro Tvou citlivou duši s nejspíše rozhozenou psychikou absolutně skončilo. Já se Tě o nic neprosil, neprosil jsem se o nic ani Júdy, ani Tadeáše a ani nějakým jiných nadpozemských bytostí... Nepotřebuju Vás k životu. Nechci Tvou domnělou "pomoc", zmiz mi z očí a nestarej se o mě. Bude to tak vůbec nejlepší. Doba mého pochopení pro Tebe skončila. Je mi to líto. Akce - reakce.

Pěkná vizitka, ale tou "kariérou" bych se tolik nechlubil, nepůsobí to dobře.
Upravil Ondrah98 dňa 24.01.2022 17:55
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Diana
Zlúčené 22.12.2021 00:23:
Update vizitky
+pUB na serveri
+pUB na webe

Vidíme sa, snáď si už budem konečne so všetkými rozumieť ako sa patrí, uznávam, že perma bola sčasti oprávnená. :D *dancegirl*
Jak to tak pozoruju, tak to zatím moc nevychází.

Sloučené 24.01.2022 17:46:
=======================================
Čestné prohlášení: Tento příspěvek není kyberšikana, nýbrž vyjádření mého subjektivního názoru na uživatele Rich na základě jeho jednání a chování v souvislosti s herním portálem superpařba.eu, tak jak jsem měl možnost jej poznat.


Tomáši, dovolím si Tě v tomto příspěvku oslovovat Tvým křestním jménem, jelikož to neporušuje žádná pravidla, takže tak mohu činit.

Takže Tomáši, i když Tě komunita často odsuzovala za tvé jednání, tak já osobně jsem pro Tebe ve skrytu duše měl určité pochopení. Říkal jsem si, že budeš nejspíš citlivý kluk s nějakými traumaty, která prostě způsobují to, jak se chováš. Říkal jsem si, že za své psychické rozpoložení většinou nikdo nemůže, že nevím, co se Ti děje a byť jsem Tě občas popichoval, tak jsem to nemyslel nijak zle. Opravdu jsem měl upřímně pochopení pro Tvou osobnost, říkal jsem si, že za to nejspíš nemůžeš, že je to důsledek mnoha věcí a tak jsem to bral, nijak zle vůči Tobě. Ale po tom, co jsi předvedl včera, kdy jsi mě udal (a je velmi diskutabilní, zda jsem něco porušil) a místo toho, abys to prostě přiznal a řekl "OK, jsem udavač", tak jsi mi tvrdil, že to děláš pro mé dobro, v ten okamžik moje pochopení pro Tvou citlivou duši s nejspíše rozhozenou psychikou absolutně skončilo. Já se Tě o nic neprosil, neprosil jsem se o nic ani Júdy, ani Tadeáše a ani nějakým jiných nadpozemských bytostí v kostele plném zlata... Nechci Tvou domnělou "pomoc", zmiz mi z očí a nestarej se o mě. Bude to tak vůbec nejlepší. Doba mého pochopení pro Tebe skončila. Je mi to líto. Akce - reakce.

Pěkná vizitka, ale tou "kariérou" bych se tolik nechlubil, nepůsobí to dobře.


Ahoj ondrah, ďakujem za vyjadrenie k mojej vizitke, som rád, že sa ti páčila.

Ak sa mám vyjadriť k tomu čo si napísal, nenahlasoval som priamo teba v tom topicu, ale aj iných hráčov, čo útočili na adahitousa. V pozadí si však bol aj ty a preto vyriešili rovno aj teba. Mne to je tak osem, v tom topicu som neriešil hlavne konkrétne hráčov, ale to správanie k adahitousovi. A starať sa budem, dokým budeš ty ostatným ubližovať s dôvodom: veď si zaslúži, tak ja si ťa budem takto zachraňovať :D nie je to správne, aby si ponižoval niekoho verejne a limčoval ho za niečo čo sa ťa netýka a netýka sa ani hry. Pekný deň ti prajem a ešte raz ti ďakujem za vyjadrenie a názor.
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Ondrah98
Richi, doufám, že víš, že si protiřečíš, lidově si s*reš do h*by.

Na jednu stranu říkáš, že nemáme AduHitouse řešit, protože se nás to netýká. A na druhou stranu nás nahlašuješ, za to, že řešíme AduHitouse, i když se Tě to netýká... Pacient

Trošku dvojí metr ne?
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Jertn
Citácia
Súčasne cvičím a športujem, mám záujem zajsť aj na workout ihrisko a niečo sa naučiť.


to je dobre, az prejdes do gymu, tak ti s Jirym udelame treninkovy plan


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Prejdite na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
20 Hlasov
27%
Šupat holky.
24 Hlasov
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasov
14%
Mám jiné plány.
20 Hlasov
27%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17