Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
• Darfexova vizitka
Darfex
Kubon

Citace
Adame, vizitka je nejhezčí co jsem kdy viděl. Barvy do sebe pasují a nadpisy bomba jako povahou si hodný a milí chlapec. Známe se už dlouho a zážitků máme hodně. Jako třeba bueno xdd díky že jsem tě mohl poznat ❤️


Zdáár Jakoubku, díky moc za tvůj názor :D eeej buenoo ;) bys chtěl takového macka co? :3
Ať se daří na SP i IRL !

Pumba

Citace
Ta vizitka je fakt povedená;)


Čau čau, díky že si to myslíš Smile ať se ti daří na SP a hlavně IRL B)
Jopo_
Nádherná vizitka a super hráč Palec nahoru nezabudnem na spoločné DJovanie u teba v hoteli Pivo veľa šťastia v osobnom živote ale aj v tom virtuálnom B) Kamarádi
Fantasy
Zdar, tebe si pamatuju jak sem měl Rusáky a byl si u mě, dalo se stebou v pohodě pokecat a přišel si mi jako takovej pohodář a dost výdělečnej člen Díky A sem rád že mě máš v oblíbených adminech i když už to dávno aktivně nehraju, nezapomenu na tebe kámo. Vizitka celkem ujde jazyk
Dafman66
Ahoj Darfe *Andílek*
Moc hezká vizitka
Stručná a barevná.
Si vtipný, rozumný a taky hezky :3
Přeju hodně úspěchu Mimo
Moravsky_kluk
Darfe. Je to úžasné. Není co dodat. Tvá vizitka je skvěle udělaná. Dozvěděl sem se z tama o tobě dost věcí a ty barvy sou tam skvělé udělané do toho textu, pěkně se to čte. Přeju ti hodně štěstí jak v RL tak i na SP. :D
Upravil/a Moravsky_kluk dne 23.03.2020 00:25
OcoNneR
Ahoj Darfiku, my se známe už dlouho díky RFS a jsi super orgqnizátor firemních akcí, občas založíš něco co je na zlomení klávesnice ale co už :D
Co se týče vizitky tak není přeplácaná jako moje a to se mi líbí Smile
Kuba42
Adameeee lásko moje ❤️ Takže, vizitku máš nádhernou, to se taky dalo čekat když si ji dělal ty, takovej sexouš zejo. Barvy, nadpisy a hlavně obsah, prostě všechno máš dokonalý. Hlavně, že se dá vizitka číst a v tvojim případě se dá číst moc dobře. Tak alepsoň takhle něco málo k vizitce :D

A pak k tobě. Na to se osobně nejvíce těším :D Jsi neskutečně fajn člověk. Milej, dokážeš pomoct, je s tebou prdel, ehm a jsi až moc sexy :D Takže to, že jsi hetero změníme aby jsme se měli oba dobře, takže tě sbalim.. Ale to se mi už vede, zejo? :D Jsem moc rád, že jsem tě poznal, protože jinak bych o toho hodně přišel. Jinak gratulka k OA, ale já ti už přál. Tak doufám, že se tam někdy uvidíme a vytvoříme nějakou tu akci a rovnou mě zaučíš.
Jednoduše, mám tě rád kocko a jsem rád, že jsem někoho takovýho poznal ❤️ A moc merci za označení ve friendech ❤️



img.tpx.cz/uploads/lanicka02.gif

~ live fast
die young
be wild
and have fun
~

♛♛♛
Will
Ahoooooj Adamku, sľubovaný koment here. Vizitka krásna jak napsala moje queen. Dik za označenie v obľúbených členoch a vo friend liste puso. <3

Organizátor k hovnu no, ale ja vždy rád zastúpim, mrk mrk. Ale neee, sexy oa, dik za tie pickupy. Nejak tak sa poznáme, Ghetto no. Super človek, zas jak písala queen sexouš proste. ;) Veľa šťastia v reále a na SP. Pac a pusu
Max_Max
Ahooj
Vidím že toho máme hodně společného .
Jinak mega povedená vizitka .
Lukyna
Mega hezká vizitka velice povedená.Jako osoba si fakt super člověk a hlavně super oa.Nejlepší pokec s tebou na ts a hlavně když děláš akci to je nejlepší tě poslouchat "proč to zas ... nefunguje" a tak dále :D :D Hodně štěstí na OA a hlavně v real life
Kacka
ahoj Darfí, tohle je jedna z nejlepších vizitek, co jsem viděla. Hezké barvy, nadpisy prostě TOP. Nějaké informace jsem zjistila, ale hodně věcí věděla. jazyk Jsem ráda, že jsem tě poznala, že se dokážeme bavit i o reálu, ne jenom o SP. Děkuji ti, za všechno Smile Jen bys mohl víc chodit RFS TS a taky ti děkuji, že si mě napsal dolů. Vážím si toho, hodně štěstí na SP, ale hlavně v tom reálu! Smile
KoLoB
Čau Adame, rozhodl jsem se tě překvapit komentářem na tvé vcelku hezké vizitce.

Musím říct že ty barvy jsou opravdu super, celkově to máš pěkně sladěné a vizitka je tak po té kosmetické stránce dokonalá.
Obsahově je to takový suchý, ale nikde není psáno že by jsi se tam zas musel rozepisovat a nějaké ty informace tu taky jsou. Tak za tu vizitku ti dávám teda jedničku :D

Teď k tobě jakožto mému špatnému kamarádovi, jsi fajn kluk se kterým fakt rád trávím čas na tsku. Ani nevím co prostě psát, opravdu jsi mi sympatický a jakožto kamaráda si tě dost cením :D
Táhneme to spolu jakžtakž už od dob co měl fantasy ty rusáky, a potáhneme to ještě dál! :D

S pozdravem tvůj král KoLoB.
Darfex
Adameeee lásko moje ❤️ Takže, vizitku máš nádhernou, to se taky dalo čekat když si ji dělal ty, takovej sexouš zejo. Barvy, nadpisy a hlavně obsah, prostě všechno máš dokonalý. Hlavně, že se dá vizitka číst a v tvojim případě se dá číst moc dobře. Tak alepsoň takhle něco málo k vizitce :D

A pak k tobě. Na to se osobně nejvíce těším :D Jsi neskutečně fajn člověk. Milej, dokážeš pomoct, je s tebou prdel, ehm a jsi až moc sexy :D Takže to, že jsi hetero změníme aby jsme se měli oba dobře, takže tě sbalim.. Ale to se mi už vede, zejo? :D Jsem moc rád, že jsem tě poznal, protože jinak bych o toho hodně přišel. Jinak gratulka k OA, ale já ti už přál. Tak doufám, že se tam někdy uvidíme a vytvoříme nějakou tu akci a rovnou mě zaučíš.
Jednoduše, mám tě rád kocko a jsem rád, že jsem někoho takovýho poznal ❤️ A moc merci za označení ve friendech ❤️

Eeeeeh nooo... :D děkuji ti moc za koment.. i když jsem se rozhodl ti ho okomentovat i trošičkuuu později To jsem nechtěl.. Od té doby co se známe se toho změnilo celkem dost aaa nějaký věci co sis přál se i splnili.. :D Srdce Nechci ti tady psát jak si úžasný člověk a jak rád jsem tě poznal, protože si myslím že v našem chatu tady těch věcí máš až až Srdce pro tebe :D. Měj se krásně a za chvilku se opět vidíme Srdce
Hodně štěstí na SP a hlavně v reálu puso.Stydím seKytka pro tebe
Pink
Přesouvám zpět mezi hráče, také již není v řadách AT i když je to škoda, byl to fajn kolega. Sad
Czech_
Vítej zpět Adame z Ostravy.
Kuba je na tebe určitě pyšný, že jsi zase administrátor.

Proto přesouvám vizitku mezi adminy. Rebríkár

//
Bohužel, dobrovolně odešel... Pláču přesouvám mezi hráče
Upravil/a Czech_ dne 11.07.2022 09:10
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
6%
Nábory
4 Hlasů
6%
Žádosti o pUB
10 Hlasů
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
9 Hlasů
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
30 Hlasů
46%
PC Poradna
3 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
5 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 9