Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
• Darfexova vizitka
Darfex
img.tpx.cz/uploads/darfnadpis11.png
Vítám Vás u mé vizitky, snad se bude líbit
Za úžasné nadpisy může MiKyi


img.tpx.cz/uploads/darfnadpis22.png

Server nick- [D]arfex
Odehráno hodin- Něco kolem 500h
V bance mám- ehm 10m +- :D
Nasbíráno mariánky- nehulím, nepotřebuju
Můj domeček je - Propadl, ale snažím se ho dostat zpět
Nemovitosti- Nevlastním (zatím)
Jsem v gangu- Nejsem v žádným, takzě kdyby někdo chtěl Darfíčka do gangu tak napište, je hodný, kamarádský a ani najest mu nemusíte dávat.Jooo
Nejoblíbenější příkazy- Tak určitě /hide, /lv,/info a /radio
Nejoblíbenější event- i když ho moc neumím tak to budou derby
Oblíbené akce od adminů ? Akce spíš pořádám než na ně chodím, ale určitě nějaký racy a akce smrti.
Oblíbený káry- Tak určitě Sultán a Bullet
Oblíbený joby- Terák, SBS, pizzar a novinář


Oblíbení admini ?

Skylake
err0rk0
Gameluner- nejlepší tanečník na /hloc 71 :D
Loly
Salazar
Weru
Will.

Jakou známku bys dal AT- furt je v čem se zlepšovat, a proto 2
img.tpx.cz/uploads/darfnadpis33.png

Nick na webu- Darfex
Vloženo komentů- koukni
Vloženo příspěvků na fóru- mrkni se brouku :D
Nejlepší screen- pohřeb Sworiuse :D
img.tpx.cz/uploads/swooor.png


img.tpx.cz/uploads/darfnadpis44.png

Jméno- Adam ♂
Příjmení- H****
Věk- 18
Kraj- Moravskoslezský
Kolik mám zhruba kamarádů- Těch opravdových moc není
Stav- Čerstvě noo někdo si získal mé srdíčko SrdceSrdce pro tebe
Zaměstnání- Študent
Kde bydlím- pod mostem, ale neee :D v domečku.
Sexuální orientace- jazyk
img.tpx.cz/uploads/darfnadpis55.png

Typologie osobnosti- Nejspíš sangvinik míchaný s cholerikem.
Pohled na svět- Realista
Otevřenost- Podle toho s kým sem.
Povaha- Nooo takže.. když přijde na alkohol, tak tu hubu nezavřu :D jinak jsem věrný, s novými lidmi jsem stydlivý a myslím si že jsem pozitivní i klidný, někdy až moc. Na hlavu
img.tpx.cz/uploads/darfnadpis66.png

Výška- netušííím, ale nějak 180cm.
Hmotnost- 75+-
Postava- taková normální :D nemám ani buchtičky ani pneumatiky.
Oči- tmavě modré,, ale chtěl bych hnědé.
Vlasy- Delší a hnědé.
Brýle- Nenosím, ale měl bych. :D
Vousy- Nemáám.
Zaměstnání- Študent.
Fotka- Nemám žádnou fotku, ale přísahám že jsem fakt sexy.Nemůžu
img.tpx.cz/uploads/darfnadpis77.png

Kouření- Bohužel ano. (
Alkohol- Občas si dám nějakou tu skleničku.
Sex- anoo Srdce
Závislosti- Každé ráno si udělám kávičku a pak ranní cigárko před školou s kamarády.:D
img.tpx.cz/uploads/darfnadpis88.png

Zájmy- Vodnicee♥ Sp, škola kamarádi a občas i kolo.
Sport- Asi před 2 lety jsem dělal fotbal, jinak od té doby jsem aktivně nedělal nic..Facepalm
Literatura- Nečtu, ale kdybych si měl vybrat tak by to byl asi nějaký horor, sci-fi nebo detektivka.
Hudba- Poslouchám všechno. jazyk
Zvíře- Mám doma 3 psy, Šegy, Dasty a Sallyy.
img.tpx.cz/uploads/darfnadpis99.png

Moje motto- Hakuna Matata !
Moje Web stránka- Nemám a ani si neplánuji v blízké době založit.
Životní cíl- Zabezpečit budoucí rodinu a odstěhovat se do baráčku na vesnici kousek od města.
Co nesnáším- Lidi co si hrajou na chu*e a když někdo mlaská při jídle. Ratatata
Co miluji- Když večer přijdu domů a mužu si lehnou do postele.
Oblíbená muzika- Podle toho jaká je nálada.
Oblíbené jídlo- Smažený kuřecí řízeček s bramborovým salátem a plátkem citrónu.
Oblíbené pití- Káves, NesTea.
Oblíbený film- Harry Potter ♥. Kdo má doma pejska tak by se měl podívat na Psí poslání a úžasný film o rasismu- Nenávist, kterou jsi probudil.Shaft.
Oblíbená kniha- Nečtu rofl.
Oblíbené oblečení- Bíle boty, modré džíny a černé triko s krátkým rukávem ♥.
img.tpx.cz/uploads/darfnadpis111.png

Láska Kuba42 Srdce Skylake
Kacka
FildoSlavek
Will.
Koudix
...Sw0rius...
_[N]iga[H]iga_
MiKyi
Arko
Dubbi
Moravska_Slaninka
NET
nurFer
DonaldTrump
TheDenis
MaiLo
Cappuccino
Akania]
Koloběžka KoloB-
Bývalý admin Fantasy-
Red. ♥ ♥
Kdybych na někoho zapomněl, tak piště do SZ !
img.tpx.cz/uploads/darfnadpis100.png

Upravil/a Darfex dne 07.10.2020 17:22
Cappuccino
Čau,

zde přichází slibovaný edit, ke kterému jsi mě vůbec, ale vůbec neuháněl. :D

Vizitka se mi ale velice graficky líbí. Je to trochu překvapivé, protože "bodové" vizitky většinou nehodnotím moc kladně, ale tady musím udělat výjimku. Vizitka se parádně čte a už na první pohled z ní mám krásný dojem. Pro nadpisy od Mikyiho mám sám ohromnou slabost, takže ty jsou taktéž paráda. Smile

img.tpx.cz/uploads/recenzevizdarfg.png


Co se týče informační stránky tak zde jsem se taky dočetl spoustu nového. My dva se známe z několika firem (teď působíš u mě a taky doufám, že tam dlouho vydržíš), ale nikdy jsme si nějak zvlášť nepsali. Myslím si že po informační stránce obsahuje vše co by řádná vizitka obsahovat měla.

img.tpx.cz/uploads/recenzevizdarfi.png


V poslední řadě ti děkuji za označení dole a ať se ti daří!
Upravil/a Cappuccino dne 24.03.2019 22:01
Czech_
Musim říct ze snad jedna z top vizitek co jsem zatím videl. Nadpisy uplne skvele ,az mi z nich tuk teče. Slazení barev tez super . Obsahove sem se docetl vse co jsem potreboval. Jen by ses někde mohl vice rozepsat. Na serveru te tez registruji jako pohodoveho hrace. Za me super vizitka Správně
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Darfex
Czech_

Citace
Musim říct ze snad jedna z top vizitek co jsem zatím videl. Nadpisy uplne skvele ,az mi z nich tuk teče. Slazení barev tez super . Obsahove sem se docetl vse co jsem potreboval. Jen by ses někde mohl vice rozepsat. Na serveru te tez registruji jako pohodoveho hrace. Za me super vizitka Správně

Díky moc, myslím si že tady jsou i hezčí vizitky :D Nojo neřeším sra*ky jazyk Ať se daří na SP i RL *Hraju*
Upravil/a Darfex dne 01.04.2019 17:05
Darfex
Cappuccinko

Citace
Čau,

zde přichází slibovaný edit, ke kterému jsi mě vůbec, ale vůbec neuháněl. :D

Vizitka se mi ale velice graficky líbí. Je to trochu překvapivé, protože "bodové" vizitky většinou nehodnotím moc kladně, ale tady musím udělat výjimku. Vizitka se parádně čte a už na první pohled z ní mám krásný dojem. Pro nadpisy od Mikyiho mám sám ohromnou slabost, takže ty jsou taktéž paráda. Smile

Co se týče informační stránky tak zde jsem se taky dočetl spoustu nového. My dva se známe z několika firem (teď působíš u mě a taky doufám, že tam dlouho vydržíš), ale nikdy jsme si nějak zvlášť nepsali. Myslím si že po informační stránce obsahuje vše co by řádná vizitka obsahovat měla.

V poslední řadě ti děkuji za označení dole a ať se ti daří!


Děkuji ti za koment :D a vůbec jsem tě neuháněl, :D Ve firmě se mi líbí a neplánuji odcházet ;) To že jsme si nikdy nepsali nějak více musíme napravit Ale jdi, Ty! A vážím si toho že se ti líbí moje "bodová" vizitka ♥
Ať se daří na SP i RL.
Upravil/a Darfex dne 27.10.2019 00:28
xSw0rius
Takže Darfíííku dík za ten pohřeb i když jsem zvíře probuzené ze smrti jazyk
Jinak si dobrý kamarád jen spolu moc nepokecáme :D
K grafice řeknu asi jednu věc.. je dobře zpracovaná ale nejsem moc dobrý na tohle téma no :D
Ale díky a GL ve hře ve vztahu :D a v reálu :D
Tvůj Swoříík který vstal z hrobu jazyk
Darfex
Swor

Citace
Takže Darfíííku dík za ten pohřeb i když jsem zvíře probuzené ze smrti jazyk
Jinak si dobrý kamarád jen spolu moc nepokecáme :D
K grafice řeknu asi jednu věc.. je dobře zpracovaná ale nejsem moc dobrý na tohle téma no :D
Ale díky a GL ve hře ve vztahu :D a v reálu :D
Tvůj Swoříík který vstal z hrobu jazyk


I tobě díky za koment, ti dám že se nepoznáme..:D tolik času strávený s tebou na messu i v /pm Dám ti pusu lepší fotku než kočku jsem nenašel :D ale tak ty si takový náš kocourek jazyk
Ať se daří na SP i v reálu. Jooo
Upravil/a Darfex dne 27.10.2019 00:27
FildoSlavek
Ty bláho Darfe, fakt skvělá vizitka :D Doufám, že už brzo single nebudeš, nezasloužíš si to :D Tak hodně štěstí na SP i v životě Smile Snad se poznáme :D
PS: Díky za to, že jsem v nezapomenutelných hráčích <3
MaiLo
Ahoj Darfe,

my sa poznáme už približne nejaký rok, keď sme sa spoznali práve v Trucking Company LV ktorú som mal vtedy s Jozkom, a ty si nám tam pomáhal. :D Si fajn človek, nekonfliktný a celkovo pohoďák. :D Vizitka sa mi tiež páči a všetko podstatné v nej je, takže super. Palec nahoru A taktiež ďakujem za označenie tam dole v ľudoch, na ktorých nezabudneš. Veľa šťastia aj na SP, ale hlavne v RL. ;)
Darfex
FildoSlavek

Citace
Ty bláho Darfe, fakt skvělá vizitka :D Doufám, že už brzo single nebudeš, nezasloužíš si to :D Tak hodně štěstí na SP i v životě Smile Snad se poznáme :D
PS: Díky za to, že jsem v nezapomenutelných hráčích <3

Nazdáár Slavek díky za koment, na tebe se nedá zapomenout takže si tam to místo zasloužíš. Jinak by jsis taky mohl udělat vizitku ať se o tobě něco dozvím jazyk
Ať se daří v reálu i na SP !


MaiLo

Citace
Ahoj Darfe,

my sa poznáme už približne nejaký rok, keď sme sa spoznali práve v Trucking Company LV ktorú som mal vtedy s Jozkom, a ty si nám tam pomáhal. :D Si fajn človek, nekonfliktný a celkovo pohoďák. :D Vizitka sa mi tiež páči a všetko podstatné v nej je, takže super. Palec nahoru A taktiež ďakujem za označenie tam dole v ľudoch, na ktorých nezabudneš. Veľa šťastia aj na SP, ale hlavne v RL. ;)


Čuuus, tobě taky díky za koment;). Byla to přece nejlepší firma kamioňáků ♥ :D Pohodový, protože se hnedka nezapojuji do hádek a neřeším kraviny :D Jinak ty si taky v pohodě hráč (budoucí admin, snad..) a mám tě rád.
Ať se daří na postu moderátora, i v reálném životě Smile

Darf
Geby
Vizitka luxusná mega týpek hodne srandy! a ešte ráz ti dekuju za pomoc stym nabytkem! :D že si mi to tak krásne vysvetlil
Darfex
_Red_

Citace
Vizitka luxusná mega týpek hodne srandy! a ešte ráz ti dekuju za pomoc stym nabytkem! že si mi to tak krásne vysvetlil

Ooo díky díky :D taky si v pohodě týpek a s tím interiérem jsem ti rád pomohl jazyk
Ať se daří na SP i RL ;) snad zas někdy pokecáme.
Kacka
Ahoj kamaráde, tak vizitka je opravdu TOP. Jedna z nejlepších vizitek, jak tu někdo napsal. Taky vím o tobě už spoustu věcí, něco málo dozvěděla. Nadpisy krásné barvy to samé. A taky ti děkuji, že jsem napsala hned mezi prvníma, moc si toho vážím! Smile Ať se ti daří na sp ale hlavně v tom reálu Smile
Darfex
Kacka

Citace
Ahoj kamaráde, tak vizitka je opravdu TOP. Jedna z nejlepších vizitek, jak tu někdo napsal. Taky vím o tobě už spoustu věcí, něco málo dozvěděla. Nadpisy krásné barvy to samé. A taky ti děkuji, že jsem napsala hned mezi prvníma, moc si toho vážím! Smile Ať se ti daří na sp ale hlavně v tom reálu Smile

Ahuj kamarádko, :D díky moc za koment a taky za to že se ti líbí vizitka. Byla si první kdo se mi vybavil, tak jsem tě tam šoupl ;) Ať se daří na SP a hlavně v Reálu Jooo
Akania74
Vizitka je moc krásná, jsem rád, že jsi mě tam zmínil ❤️????
Darfex
Akania74

Citace
Vizitka je moc krásná, jsem rád, že jsi mě tam zmínil ❤️????

Díky, na tebe se nedá zapomenout :D
kolotocar
Ahoj Adam,

poznáme sa tak približne 1 deň, no že sme si začali písať :D Na serveri sa správaš v pohode, nemám s tebou žiaden problém. Čo sa týka vizitky, tak obsahovo až veľmi dobre napísaná. Vidno, že máš zmysel pre humor :D Nadpisy sú prepracované, farby textov sú pekné (moje najobľúbenejšie farby) :D Teraz si však išiel pomáhať kamarátovi s firmou, tak nech sa vám darí. ;) Písal si, že sa vrátiš ku nám do firmy niekedy, tak ťa čakáme. Pozdravuj kamoša :D


S úctou
kolotocar
Upravil/a kolotocar dne 06.05.2019 14:01
Kubon
Adame, vizitka je nejhezčí co jsem kdy viděl. Barvy do sebe pasují a nadpisy bomba jako povahou si hodný a milí chlapec. Známe se už dlouho a zážitků máme hodně. Jako třeba bueno xdd díky že jsem tě mohl poznat ❤️
Pumba
Ta vizitka je fakt povedená ;)
Darfex
Kolotocar

Citace
Ahoj Adam,

poznáme sa tak približne 1 deň, no že sme si začali písať :D Na serveri sa správaš v pohode, nemám s tebou žiaden problém. Čo sa týka vizitky, tak obsahovo až veľmi dobre napísaná. Vidno, že máš zmysel pre humor :D Nadpisy sú prepracované, farby textov sú pekné (moje najobľúbenejšie farby) :D Teraz si však išiel pomáhať kamarátovi s firmou, tak nech sa vám darí. ;) Písal si, že sa vrátiš ku nám do firmy niekedy, tak ťa čakáme. Pozdravuj kamoša :D


S úctou
kolotocar


Nazdáár brácho, díky moc za koment. na serveru s tebou nemám žádný problém a fajn se s tebou kecá :D ohledně té firmy.. ani nevím jestli jsem se k tobě opět vrátil nebo ne.. popravdě už ani nevím do jaké firmy jsem šel helpovat :|
Ať se daří na SP i IRL. <3
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
21 Hlasů
27%
Šupat holky.
25 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
13%
Mám jiné plány.
21 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 18