Pridal Komper_ dňa 01.05.2020 11:33
#5
Majky_ > Tak nebudeme sa hádať vo vizitke ale považoval som to za správne. Nie každý s tým musí súhlasiť, ale tiež proti tebe nič nemám.
Moravsky_kluk > Ďakujem, aj tebe veľa šťastia.
Kacka > Noo tak my sa poznáme ešte od vtedy ako si mala zdravotníkov. Pár krát sme sa pohádali, potom som mal pauzy, bol som v RFS, zase sme sa pohádali ale už sme okej

Takže dúfam že budeme už v pohode, a že to v RFS vydržím

Veľa šťastia aj tebe.