Přidal Hendy dne 01.05.2020 12:04
#6
Serus Komper,
vizitka pekná, farby si vybral dobré, dozvedel som sa o Tebe viac informácií, ako som vedel.
Ty si hráč, ktorý mi príde v pohode a dá sa s Tebou baviť. Ako by som to nazval.. proste máš v pi*i, keď do Teba niekto rýpe alebo Ťa niekto nemusí a za toto Ťa obdivujem, aký dokážeš byť kľudný.

Veľa šťastia v RL & na SP.
