login
SERVER STATUS & AKTUÁLNÍ NOVINKY
logoMód: Realná Země 10
Mapa: San Andreas
Hráči: 135
bulleteHiearchie článků
Rozcestník » SuperNews » SuperNews 8/2018
SuperNews 8/2018

Vítám vás u dalšího vydání SuperNews, musím vás sklamat, tentokrát pro Vás nemám nic speciálního a také bude toto vydání lehce improvizované, jelikož toto vydání dělám já (Baseball) místo kolegů, kteří to měli původně na startosti. Také se Vám omlovuám, že nám to trvalo tak dlouho. Ale i tak se nemusíte bát, že by jste o něco přišli! To určitě ne! Takže se pohodlně usaďte a pojďme si shrnout, co za novinky nám tu přibylo.

V srpnu nebylo mnoho změn, ovšem těch pár, které byly zavedeny byly dosti radikální. Tak se do toho pusťme!

Pravděpodobně nejradikálnější změnou prošel crew systém, který se dočkal nového kabátu v podobě možnosti přemístit si firmu, nebo gang, kamkoliv po mapě. Nově již nejsou firmy a gangy vázané na město.

Další velikou změnou prošla střelba. Ano, přesně tak. Nově již nelze střílet z místa spolujezdce, pokud vozidlo nemá řidiče.

Důležitá změna přišla pro všechny milovníky nakupování kreditů přes SMS, bylo zavedeno nové čísla 90733

Pokud holdujete kupování vyššího stavu na vozidlo přes /vobchod, tak vás určitě potěší, že tato funkce nově při zakoupení i opraví karoserii vozidla.

Změnou prošel také systém ochrany služeb (mechanik, zdravotník, pizzař, prostitutka...), pokud si hráč zavolá službu a začne po ni střílet, tak jeho střelba nebude ubírat HP a hráče, který střílí, to nezatkne.

Následující novinka je pro hráče, kteří rádi hrají derby. Nově jsou pozice pro spawnutí naprosto náhodné.

Změnou prošla i dvojice zaměstnání Terorista a Voják. Voják už při misi nemůžpoužít ochranné 'Y' AFK. Voják také nově může v dialogů s misí (/mise) zobrazit Vščechny probíhající atentáty. Poslední novinkou pro tuto dvojici je informační hláška, která se zobrazí pokud terorista, nebo voják, zruší svoji misi tak se to oboum stranám napíše v chatu.

Web z pohledu hráče prošel pouze drobnými změnami, nejvýraznější byla úprava bočního panelu navigace a vytvoření malé navigace hned pod ní. Díky tomu se nyní vejde mnohem více důležitých odkazů do navigací.

Ovšem hlavní změnou je usnadnění práce pro Admin Tým a správce webu, změnou prošla například tvorba novinek, takže nám to nyní jde mnohem lépe a účiněji.

Určitě velkou radost dostalo v tomto měsíci hned několik vyvolených, kteří byli přijati, případně povýšení na určité pozice. Začneme změnami na pozici Administrátora Serveru.

Na pozici administrátor serveru byli povýšení ze Server moderátora Salazar a _[CaRBoN]_. Opačným směrem zamířil Gloodys, který na svoji vlastní žádost opouští řady admin týmu.

Po povýšení dvou Server moderátorů musela přijít posila i na tento post, vybrán byl LSK., který se tedy stal za tento rok již 8 Moderátorem Serveru.

Bohužel se srpen neobešel bez trestu pro administrátory, trestu se dostalo Domesovi, kterému byl odebrán Správce Ztrát. Místo něj se na post Správce Ztrát dostává Pink.

Nové posily obdržel také tým Organizátorů Akcí, kam se probojovali [O]nline a [D]1sc0_.

 

 

Statistiky administračního týmu za měsíc Srpen jsou následující, nejprve začneme webem.

Na webu bylo rozdáno celkem 28 trestů, v podobě 26 suspendací, 1 permanentního banu a také se našel i 1 obchazeč.

Pro Vás určitě zajímavějším číslem bude počet změněných nicků na webu. Ten se shoduje s dubnovým (4. měsíc)  a je to počet 15. Vyšší počet změn nicků byl pouze v červenci, kdy bylo změněno celkem 19 nicků.

 

Nyní se přesuňme k serveru, povíme si o všech druzích trestů, ale také akcích. Tak pusťme se do toho!

Když jste lehce porušili pravidla tak přišlo varování, celkem bylo rozdáno 1336 varování. Našim rekordmanem pro tento měsíc se stává Skylake, který udělil neuvěřitelných 171 varování. Což je více než 1/10, gratulujeme!

Dalším trestem na řadě je zatčení za sabotování warpu či akcí, nebo jiného porušení kázně. Těchto trestů bylo uděleno celkem 243 a jako u varování je našim rekordmanem opět Skylake s číslem 33!

Venku sice bylo horko, ale na serveru se hráči zamražovali o sto šest! Celkem bylo 93 zmražení, cenu mrazák měsíce vyhrává [W]arning s číslem 18 zmražení!

Už ne tak úsměvné, ale spíš smutné byl počet porušní pravidel chatu, často se jednalo o ukázkovou zásobu plného slovníku, zejména dobrá je evidentně sexuální výchova na školách, ženské pohlaví létá serverem o každou chvíli. Ovšem toto samozřejmě není idální cesta na vyjádření názorů na další hráče a tak se to trestá. Takových to trestů bylo uděleno celkem 963. Rekordmanem je opět Skylake s číslem 135. Teda nevím jak vám, ale mě připadá, že Skylake zapomněl, jak vypadá reálný svět.

Tento měsíc jste měli hodně zajímavých, ale i stereotypních dotazů. Ať už tak a nebo tak je prací administrátorů na ně odpovídat. Celkem bylo zodpovězeno 12,454 dotazů, ano nepřepsal jsem se. Nevím, jestli to není chyba, ale Skylake tady neudržel vedení a podlehl Za[G]zovi, který odpověděl celkem na 1,609 dotazů!

Pokud už vaše zlobení přesáhlo určitou mez, byli jste vyhozeni ze serveru. Takových to trestů nebylo rozdáno zrovna málo! Celkem jich bylo 206 a naší rekordmankou se stala Wery s číslem 32. Fakt nevím čím to je, ale Skylake by měl přístě zabrat!

Když už bylo něco doopravdy hodně špatně, ať už došlo k cheatingu, nadávání do jamek něčich mamek nebo podobných prasáren tak došlo k zabanování hráče. Celkem bylo 277 banů. Máme tu dva rekordmany, kteří udělili 47 banů. A schválně, že neuhádnete, kdo je jeden z nich! Ano je to tak, zase se nám sem vecpal terminátor Skylake, ale má doprovod v podobě [S]ysteme[R]a. Systemerovi gratulujeme, že se mu povedlo uviset našeho admina měsíce!

Smutnou zprávu bezesporu je, že v srpnu se SuperPařba rozloučila s 8 hráči, kteří dostali jednosměrnou letenku na banánové ostrovy. Uvidíme, třeba se jim za pár měsíců podaří najít tu správnou cestu na letiště a vrátí se zpět mezi nás. Cenu cestovní agent měsíce získává Pink, který rozdal polovinu letenek, celkem 4.

Čtete rádi noviny? Pokud ano, tak mám pro vás špatnou zprávu. Ta špatná je, že se noviny snažíme udržovat kvalitní, takže je potřeba nějaké smazat. Za srpen bylo smazáno celkem 283 článků. Velkou jedničku ze čtení a cenu čtenář měsíce získává Larex, který smazal 46 novin.

Ale už bylo dost trestů! Přesuňme se k zábavě. Administrátoři i s organizátory akcí pro Vás uspořádali celkem 477 akcí. Nejvíce akcí pro Vás udělal CpT., který jich udělal celkem 72 a tak mu právem náleží titul klaun měsíce!

 

 

Srpen byl na mega akce chudčí, ale září Vám to uričtě vynahradí! Už teď víme o 3 velkých akcích. Dva víkendy akcí a jedna dlouhodobá akce! Jedná se o SUMMER ENDING BY PLDN.MOTO - BOATS WEEKEND NASCAR CHAMPIONSHIP 2018. Pojďte si pro svoji výhru! Je určitě o co bojovat!

 

Děkuji pokud jste SuperNews přečetli celé a těším se na Vás buď já, nebo nějaký kolega u dalšího vydání SuperNews. Doufám, že jste se u čtení také zasmáli a že jsem vás úplně neunudil.

 

Autor: Baseball

Nadpisy: Zorocus

Čísla do statistik pro vás spočítali: Krowky & Wery

bulleteKomentáře
25694 #1 exyn
dne 23.09.2018 20:13
Pekne napísane,dobre sa to čítalo.Skylake šéf :D,škoda že si nebol všade na prvom mieste...Dúfam že sa aj ja čoskoro dostanem na server :D.
8284 #2 billy
dne 23.09.2018 20:15
Nedostanes
23627 #3 Warning
dne 24.09.2018 15:04
Dobrá práce
20708 #4 Wery
dne 25.09.2018 17:55
Cool
24768 #5 Mine
dne 25.09.2018 19:34
Skylake to vie :D :D :D
Dobrá práce
24041 #6 Cappuccino
dne 26.09.2018 18:30
Hodně dobré noviny Base =)
bulletePřidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Navigace
Navigace
Kontakt
help@superparba.eu
Uživatelé online
Zorocus, Host, PrasklyKondom, Fnatic, Host, besteu, Host, Host, HenDy, Host,

Zobrazit všechny

Poslední články
SuperNews 04/2019
SuperNews 03/2019
SuperNews 02/2019
SuperNews 01/2019
SuperNews 12/2018
Anketa
Jste spokojeni s MAY UPDATE?
Ano, jsem / 29%
Ano, jsem
Ne, nejsem / 30%
Ne, nejsem
Zatím jsem si neprošel všechny novinky / 30%
Zatím jsem si neprošel všechny novinky
Mohlo toho být víc / 11%
Mohlo toho být víc
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Mine
19.05.2019 10:52
:D

besteu
19.05.2019 10:31
Příští týden jenom "m"

Mine
19.05.2019 10:25
Qark pomaly trochu skracujem nick, nič speciálne

MaReK_
19.05.2019 10:04
cs

Zorocus
19.05.2019 10:03
Jsi dobrý!