Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vizitka = _[CaRBoN]_
Ruda
Proč ti přijde tak strašně důležité tu mít 300 komentářů k vizitce, že si to pořád tak obnovuješ? To tě baví číst jak si super hráč? Protože jinak fakt nevím.
Panzer
Taky si říkam proč pořád edituje :D
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
KcespaK
Pěkná vizitka :-)
Zrušený účet
Nebudu se opakovat po všech, že "Vizitka pěkná". :D Tak řeknu, vizitka ujde. :D Znám Tě 2 dny a jsi dobrý. Palec nahoru Jak jsi poprvé promluvil na TS, tak jsem se Tě lekla. Nemůžu
Tom14
Vizitka je pěkně zpracovaná, z pohledu vizitky si myslím, že budeš hráč v pohodě Smile
Zacek
Super vizitka, super hráč, no co dodat. Kouříme spolu na skypu el.cígo. No prostě parádní klučina, těším se na mecheche Smile
unKCooL
Vizitka,pěkná jako hráče tě moc neznám...
eR_
Kamo, ako uz vravel Ruda, preco to stale editujes? si jak nejaka holka na fb ktorej ide o likes na fotke, tak tebe ide o komentare pri tvojej vizitke? tak fajn no, aspon viem jak ta mozem brat Smile Vizitka sa mi nepaci, proste obycajna, nemal som to chut ani citat
carbon
díky ;) a nasaj..
Pospa
Vyhulená paprika! :D
Hráč v pohodě, je s tebou srandičky kopeček.
VYHUL KOňOVY! :D
Zatox
V pohodě borec Smile nahuluju se, a saje Koně :D a taky je to spolužák Bezdomovec
Szelby
Vizitka dobrá, info jsem se dozveděl... v poho týpek na pokec Smile GL
Szelbovsky Cool
JamesBonG
Pěkná vizitka Kappa
carbon
diky diky vážím si teho :D btw. aktualizoval jsem to malinko :D
Fatalqo_
Vizitka v pohodičce :D myslím si že těch lidí je víc než teď co je napsáno :D
člověk jsi v pohodě a lehce manipulativní :D Prý nepiju s džusem. bum bum a bylo mňaaaaaaaau :D
Užívej a snad xx.08.2017 se ještě uvidíme s lukim a ostatními :D Musíme to domluvit.
ZDAR
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Gameluner
Ahoj,

Ty jsi v pohodě hráč, akorát se mi nelíbí ty čísla v bance :D Nechceš mi tak 70 000 000$ dát? :D Ne, samozřejmě si dělám srandu (ty mi to dávat nebudeš, já ti to ukradnu :O :D)

Vizitka opravdu hodně jednoduchá, ale mně se hodně líbí Smile (y)

Každopádně sorry, že píšu tak pozdě, ale až dnes jsem tvou vizitku našel :D

Měj se dobře, a hodně štěstí ve všech tvých životech, jak imaginárních, jako jsou životy ve hrách jako je GTA SA, ale i do tvého reálného života. GL!
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Kacka
Sice jsem te na serveru jeste nevidela ale pekna vizitka at se dariSmile
Majky_
No trošku Ti to tu obnovím a třeba napíše i někdo jinej :D

Za mě v pohodě hráč Smile Nikdy jsem s Tebou problém neměl, párkrát jsme si pomohli. Jsi jeden z těch, u kterých nelituju, že jsem je poznal na serveru a začal se s nimi nějak bavit Smile Jen tak dál.. Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
Fantasy
Nazdar Carbonku, Koukal sem na vizitku a i na staré komentáře a všiml sem si že tu jeden mám z roku 2013 :D Celkem vtipné si číst starej komentář, fakt že jo.. Vizitku máš stručnou, nemám co vytknout, líbí se mi a díky že sem označen v lidech na které nikdy nezapomeneš, cením si toho. Já nikdy nezapomenu, jak si mi prodal moje první auto Cabbie a já z toho byl úplně bez sebe, že mám nějakou káru :D Jako člověk mi přijdeš strašně fajn, nikdy sem s tebou neměl žádný problém. Všiml sem si že máš žádost na post moderátora, tak ti držím palce a třeba budeme kolegové Smile Nakonec ti popřeju hodně štěstí v reálném životě, tak i na SP, ať tě stále baví!
Budoucnost
Nejvýc moc mega frajer. dyki ze jsy tak zuper kamoz. suzdan takovej uz naporat. prejy hodne ztesty do zyvota dykz fakt jsy moc frajer
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
38 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 21