Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Gameluner - Vizitka
Gameluner
img.tpx.cz/uploads/My%20Story%20GAMELUNER2.png

Na SP jsem začal hrát s kamarádem okolo svých dvanáctých narozenin v roce 2010. Samozřejmě v tom věku už jsem o GTA SA nějakou dobu předtím věděl, ale že je nějaký multiplayer jsem netušil. K tomu mě přivedl až kamarád, se kterým jsem tuhle hru asi rok dva hrál. Zkoušeli jsme víc serverů, v té době jich bylo požehnaně a dalo se dost vybírat, i když to reálně bylo furt totéž, ale jeden z prvních serverů byla právě SP. Pravidla jsme nějak neřešili, stejně tak jsme neřešili nějaké adminy, prostě jsme byli dvanáctiletí kluci a znáte to, hráli jsme tu jen pro zábavu, takže jsme se ani nijak nezviditelňovali. SP je jediný server z těch všech, které jsme zkusili, který mi v paměti uvízl dodnes a vždy jsem se k němu vracel, i když jsem dokázal už několikrát s GTA SA "nadobro" skončit. Asi v roce 2015 jsem si změnil z nějakého random nicku nick na Gameluner, který mám dodneška. Protože se mi nechtělo řešit přejmenování, přišel jsem o veškerý svůj dosavadní postup. S tímhle nickem se mi povedlo skončit na SP dvakrát, podruhé jsem na SP asi rok nehrál, ale přesto jsem zůstal v kontaktu s jedním moc dobrým kamarádem - Skylakem. Jednu dobu byl v naší konverzaci tehdy ještě na Skypu asi měsíc ticha, na SP jsem pomalu zapomínal a nijak ji nesledoval, protože mě zcela upřímně nezajímala, ale 28.8. 2019 mi Skylake napsal, jestli už jsem byl zkusit ten "nový" event Shooter, o kterém jsme se bavili asi čtvrt roku zpátky, že ho zkusit musím. Ze srandy jsem se ho zeptal, jestli už je teda hlavní, protože jsem slíbil, že když bude hlavní, že na SP začnu znovu hrát... A on byl. Takže jsem jako čestný člověk dostál svému slovu a začal tady zase otravovat, takže kdo si chce stěžovat, jděte za ním. Kappa

img.tpx.cz/uploads/Server%20Info%20GAMELUNER2.png


Nick: Gameluner

Odehráno hodin: Něco kolem 4000

Peníze: Nic

Marihuana: Nic

Dům: 115

Gang: Srdce

Oblíbení administrátoři: Nosferatu, Skylake, Domes, wlcacek, Wery

Oblíbený příkaz: /ulozit

Oblíbený event: Závod Rally, DMko Airport se Sawn-Off

Oblíbená akce: Závody které dojedu

Oblíbené vozidlo: Dumper

Oblíbené práce: Prostitutka, Taxikář, Řidič kamionu

Nejlepší screen:

Rozklikni spoiler
img.tpx.cz/uploads/gejmslapkabodyyyyyyyyyyyyy.png


img.tpx.cz/uploads/About%20Me%20GAMELUNER2.png


Jméno: Ondřej

Věk: 22 let

Výška: 190 cm

Hmotnost: 90 kg

Postava: Vypracovaná

Barva očí: Modrošedá

Brýle: Na řízení ano

Vousy: Vždy oholené

Kontakt: Mám v profilu

Kraj: Olomoucký

Kolik mám zhruba kámarádů: Na SP? Asi dva, u kterých se nebojím říct že jsou kamarádi

Vzdělání: MaturYta

Jazyky: Čeština, maďarština, angličtina, slovenština, španělština, čínština, italština a další už jen trošku

Děti: Jednou budou

Kde bydlím: V domě

Sexuální orientace: Heterosexuál

Kouření: Nikdy

Alkohol: Příležitostně

Sex: Sometimes men, sometimes women, sometimes camel...

Závislosti: Auta

img.tpx.cz/uploads/Character%20Info%20GAMELUNER2.png


Typologie osobnosti: Flegmatik, ale když už mě něco nasere, tak neskutečně silný cholerik

Pohled na svět: Pesimista

Otevřenost: Introvert, u kamarádů extrovert

img.tpx.cz/uploads/My%20Style%20GAMELUNER2.png


Zájmy: Četba, J-Horrory

Sport: Běhání, bruslení, workout

Literatura: Veškerá složitá literatura

Hudba: Metal


Zvíře: Pejsek

Moje motto: Bez komunikace není vztah. Bez respektu není láska. Bez důvěry není důvod pokračovat.

Životní cíl: Založit si milovanou rodinu

Co nesnáším: Když někdo nedokáže říct pravdu "do očí" a musí lhát... Ono to totiž pak i víc nasere, až se lež provalí... Smile

Co miluji: Opak toho co nesnáším Dostal jsem nápad

Oblíbené jídlo: Všechno pálivé (nad 1mil. SHU)

Oblíbené pití: Voda

Oblíbené knihy: Spalovač mrtvol, Marná lásky snaha, Mí černovlasí bratři, R.U.R.

Oblíbená barva: Černá

Poslední editace vizitky proběhla v září 2020.
RuliiKkO
Buenos días mistře,
Game, jsem si jist že jsme si alespoň jednou prohodili pár slov před tím než jsem skončil a ty měl jiný nick, kdo ví.. třeba jsem ti to i natřel v sawnech. Kráva :D
Pořádně jsem tě teprv poznal, až po mém návratu na server a hlavně, když jsme tě nabrali do CCG s Amotem.. přijdeš mi dost v pohodě člověk, rozumný, klidný a dá se s tebou dobře pokecat.
Jsi dost svůj, nikomu jen tak nevěříš a hlavně když jde o půjčku peněz ale to je dobře :D
Chci ti poděkovat za to, že jsi mi více než jednou pomohl a za to, že mám tak skvělého kolegu v týmu/správce, za pomoc v ccg a za nějakej ten ranní pokec.

Vizitka je pěkná, trochu jiná, mhm ano ano, moc pěkné. Opatruj se mistře,

Rulii.
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
destiny-
Čauko :D

Musím ti najprv poďakovať za pomoc s webem ( ty vieš akým ). Bol som milo prekvapený, že si mal takú ochotu mi s tým pomôcť pomerne "zadarmo". Sem tam máš svoje chvíľky kde sa správaš povyšenecky a troška naegovane, ale i tak ta považujem za človeka, ktorý rád pomôže ostatným keď má tu možnosť. Dík že som ťa mohol spoznať a veľa štastia na SP, ale hlavne v osobnom živote.

Shack aka Chain_ jazyk
Gameluner
Citácia
RuliiKkO napsal:

Buenos días mistře,
Game, jsem si jist že jsme si alespoň jednou prohodili pár slov před tím než jsem skončil a ty měl jiný nick, kdo ví.. třeba jsem ti to i natřel v sawnech. Kráva :D
Pořádně jsem tě teprv poznal, až po mém návratu na server a hlavně, když jsme tě nabrali do CCG s Amotem.. přijdeš mi dost v pohodě člověk, rozumný, klidný a dá se s tebou dobře pokecat.
Jsi dost svůj, nikomu jen tak nevěříš a hlavně když jde o půjčku peněz ale to je dobře :D
Chci ti poděkovat za to, že jsi mi více než jednou pomohl a za to, že mám tak skvělého kolegu v týmu/správce, za pomoc v ccg a za nějakej ten ranní pokec.

Vizitka je pěkná, trochu jiná, mhm ano ano, moc pěkné. Opatruj se mistře,

Rulii.


Hola señor,
¡Gracias por tu comentario! Dál už radši česky. :D Jsem rád že jsme se potkali na SP, taky tě beru jako skvělého kolegu. Pivo Ale v sawnech mi to nenatřeš nikdy. :D :D
¡Mucha suerte!

Citácia
Shack napsal:

Čauko :D

Musím ti najprv poďakovať za pomoc s webem ( ty vieš akým ). Bol som milo prekvapený, že si mal takú ochotu mi s tým pomôcť pomerne "zadarmo". Sem tam máš svoje chvíľky kde sa správaš povyšenecky a troška naegovane, ale i tak ta považujem za človeka, ktorý rád pomôže ostatným keď má tu možnosť. Dík že som ťa mohol spoznať a veľa štastia na SP, ale hlavne v osobnom živote.

Shack aka Chain_ jazyk


Ahoj,
Děkuju za komentář, za pomoc s webem děkovat nemusíš. :D Na SP se opravdu nejde chovat tak jako v realitě, i nějaké to ego tam musí být, vždyť je to jen "přes klávesnici". :D :D Taky hodně štěstíčka!
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Portgas_D_Ace
Ahoj,

Nemám proti tobě nic, hráč jsi za mě dobrý, stejně tak i admin. Začátky na SP máme podobné. Já se maximálně s bratrancem zvýraznil, když nás někdo zabíjel, a tak jsme nadávali no, klasické malé děti. Tebe si pořádně pamatuji od doby, kdy jsi ráno odpovídal hráčům, když se na něco ptali a já si tě spletl s adminem a dal dotaz. No pak jsme se začali trochu víc bavit, zdravili se a občas jsme prohodili pár slov. Pak jsem se s tebou začal učit sawny. Ty ranní dm před školou si pamatuji do teď. Tvůj konec jsem pochopil a nečekal jsem, že se vrátíš, tak to většinou bývá. No vrátil ses, po chvíli si skočil na moderátora a teď jsi admin. Díky, že jsi mě naučil ty základy sawnů, učím se to pořád a doufám, že se mi to vyplatí. Doufám, že aspoň tebe někdy v sawnách porazím a že někdy odjezdíme pořádné grka. Toť vše, ať se daří v reálném životě i na SP (moc se tam nebavíme, tak ti aspoň tu popřeju).
Sayonara
Domes
Citácia
Domes
Další ze skvělých lidí, kteří patří mezi lidmi na SP na moje přední příčky. Založili jsme si i spolu se Skylakem gang Divočáci, abys nás mohl naučit GRka, chodíme na TS a tam se furt něčemu smějeme, tebe si taky neskutečně moc vážím. Ono každá mince má dvě strany, někdy se chováš nepříjemně a tváříš se zle, ale vlastně jsi úplně v pohodě. Jen si umíš držet lidi od těla, to je taky někdy potřeba.


No aspoň, že jsem na druhém místě protože jinak by jsem se s tebou musel zas hádat. Učit vás GR je opravdu zkouška mojí trpělivosti hlavně když jedeš bloky a děláš pořád stejný kraviny :D. No k tomu TS nás donutil Skylake takže mu laskavě poděkuješ, že se můžeš smát na tom TS! Já nejsem nikdy zlej zas si nevymýšlej jo ty ČUNĚ Smile. Jinak k vizitka se ti povedla až na pár chybiček, ale ty si najdeš sám. Chtěl jsi po mě nejdelší slohovku jakou jsem kdy na SP napsal tak tady ji máš. Čau ČUNĚ

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
Gameluner
Citácia
WolFik napsal:

Ahoj,

Nemám proti tobě nic, hráč jsi za mě dobrý, stejně tak i admin. Začátky na SP máme podobné. Já se maximálně s bratrancem zvýraznil, když nás někdo zabíjel, a tak jsme nadávali no, klasické malé děti. Tebe si pořádně pamatuji od doby, kdy jsi ráno odpovídal hráčům, když se na něco ptali a já si tě spletl s adminem a dal dotaz. No pak jsme se začali trochu víc bavit, zdravili se a občas jsme prohodili pár slov. Pak jsem se s tebou začal učit sawny. Ty ranní dm před školou si pamatuji do teď. Tvůj konec jsem pochopil a nečekal jsem, že se vrátíš, tak to většinou bývá. No vrátil ses, po chvíli si skočil na moderátora a teď jsi admin. Díky, že jsi mě naučil ty základy sawnů, učím se to pořád a doufám, že se mi to vyplatí. Doufám, že aspoň tebe někdy v sawnách porazím a že někdy odjezdíme pořádné grka. Toť vše, ať se daří v reálném životě i na SP (moc se tam nebavíme, tak ti aspoň tu popřeju).
Sayonara


Vůbec si nevybavuju že jsme někdy šli proti sobě DM, ale je to možný, já tehdejší SP komplet vypustil z hlavy a nepamatuju si to, ale taky good luck a děkuju za komentář!

Citácia
Domes napsal:

Citácia
Domes
Další ze skvělých lidí, kteří patří mezi lidmi na SP na moje přední příčky. Založili jsme si i spolu se Skylakem gang Divočáci, abys nás mohl naučit GRka, chodíme na TS a tam se furt něčemu smějeme, tebe si taky neskutečně moc vážím. Ono každá mince má dvě strany, někdy se chováš nepříjemně a tváříš se zle, ale vlastně jsi úplně v pohodě. Jen si umíš držet lidi od těla, to je taky někdy potřeba.


No aspoň, že jsem na druhém místě protože jinak by jsem se s tebou musel zas hádat. Učit vás GR je opravdu zkouška mojí trpělivosti hlavně když jedeš bloky a děláš pořád stejný kraviny :D. No k tomu TS nás donutil Skylake takže mu laskavě poděkuješ, že se můžeš smát na tom TS! Já nejsem nikdy zlej zas si nevymýšlej jo ty ČUNĚ Smile. Jinak k vizitka se ti povedla až na pár chybiček, ale ty si najdeš sám. Chtěl jsi po mě nejdelší slohovku jakou jsem kdy na SP napsal tak tady ji máš. Čau ČUNĚ


Heej, já nejsem čuně, to vy tam furt děláte různý pazvuky. :D:D:D Já vím že jsem lempl no, však mě to jednou naučíš pořádně. :D Btw jaký zas hádat, my dva jsme se snad nehádali ještě pořádně ne? Jede jede mašinka
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Hendy
Čau, vizitka pekná aj nadpisy. My dvaja nemusíme a už len preto, lebo sa v jednom kuse provokujeme, hádame... :D Aj tak Ti prajem GL na SP & RL. ;)
Gameluner
Citácia
HENDY napsal:

Čau, vizitka pekná aj nadpisy. My dvaja nemusíme a už len preto, lebo sa v jednom kuse provokujeme, hádame... :D Aj tak Ti prajem GL na SP & RL. ;)


Čau, děkuju za komentář. Já proti tobě jako takovému nic nemám jen mi vadí tvoje lži, žurnalista není první věc a určitě víš o čem mluvím. Taky gl! Smile
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Pandy
Ahoj Bindlunere :D

Nejdřív ohodnotím vzhled vizitky. Nevím proč, ale mám u Tebe roky v paměti hlavně růžovou barvu, tato mi k Tobě vůbec nesedí, nejsi to ty. :D Ale to je jen můj názor, Ty víš že když se mi něco nelíbí neberu ohled na to co si myslí druhý. Líbí se mi, že to není v bodech, kdysi jsem to taky takhle měla, ale vrátila jsem se ke starýmu systému, protože lidi jsou zdechlý číst stejně.

Jinak kdysi jsme se moc nemuseli, teda lépe řečeno já Tebe, přišel jsi mi takový dost otravný hráč, pořád jsi něco chtěl atd. Ale teď jak jsme se poznali víc, tak jsem se na to podívala z druhé stránky a něco do sebe to mělo. Kdo není zvědavý, nic neví. Nevěřila jsem tomu, ale teď s klidným svědomím musím říct, že jsi jeden z mála v AT i přes tak krátkou chvíli, který neřeší jen jednu věc, ale je všestranný. Velká pomoc v logách, s obchazeči a další blíže nespecifikované admin věci. Neskutečný dříč, ikdyž to někdo nevidí, ale já to vidím.

Každý nemá rád každého, to je jasný, ale já Tě svým způsobem ráda mám, protože jsi opravdu velká pomoc nejen co se týče práce v AT, ale i to, že když Tě něco štve tak dojdeš a vyřešíme si to mezi sebou napřímo, což dneska málokdo umí. Nesoudím lidi od názoru druhých, ale jen ze svého pohledu.

No dost slohu, normálně vizitky nekomentuju, nebaví mě psát blbosti, ale když už jsi mě tu zmínil, tak by bylo ode mě hnusný, kdybych Ti sem nedala nějaký koment.

Važ si toho, protože takový slohy já už dávno nepíšuPusa:D
Gameluner
Citácia
Wery napsala:

Ahoj Bindlunere :D

Nejdřív ohodnotím vzhled vizitky. Nevím proč, ale mám u Tebe roky v paměti hlavně růžovou barvu, tato mi k Tobě vůbec nesedí, nejsi to ty. :D Ale to je jen můj názor, Ty víš že když se mi něco nelíbí neberu ohled na to co si myslí druhý. Líbí se mi, že to není v bodech, kdysi jsem to taky takhle měla, ale vrátila jsem se ke starýmu systému, protože lidi jsou zdechlý číst stejně.

Jinak kdysi jsme se moc nemuseli, teda lépe řečeno já Tebe, přišel jsi mi takový dost otravný hráč, pořád jsi něco chtěl atd. Ale teď jak jsme se poznali víc, tak jsem se na to podívala z druhé stránky a něco do sebe to mělo. Kdo není zvědavý, nic neví. Nevěřila jsem tomu, ale teď s klidným svědomím musím říct, že jsi jeden z mála v AT i přes tak krátkou chvíli, který neřeší jen jednu věc, ale je všestranný. Velká pomoc v logách, s obchazeči a další blíže nespecifikované admin věci. Neskutečný dříč, ikdyž to někdo nevidí, ale já to vidím.

Každý nemá rád každého, to je jasný, ale já Tě svým způsobem ráda mám, protože jsi opravdu velká pomoc nejen co se týče práce v AT, ale i to, že když Tě něco štve tak dojdeš a vyřešíme si to mezi sebou napřímo, což dneska málokdo umí. Nesoudím lidi od názoru druhých, ale jen ze svého pohledu.

No dost slohu, normálně vizitky nekomentuju, nebaví mě psát blbosti, ale když už jsi mě tu zmínil, tak by bylo ode mě hnusný, kdybych Ti sem nedala nějaký koment.

Važ si toho, protože takový slohy já už dávno nepíšuPusa:D


Ahoj, no růžovou máš asi v paměti protože už nějaký ten rok jsem měl v nicku růžovou barvu, ale doopravdy růžovou moc nemusím. :D V bodech se mi to psát nechtělo, tak jsem měl minulou vizitku a ta už se mi nelíbila. Díky za komentář! *Andílek* Pohoda
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Skylake
Zdar Game,

komentář u tvé vizitky jsem už dávno měl, ty jsi ji bohužel smazal, takže musím psát znova. Vizitka je mnohem více povedenější, něž minulá - nemáš to podle osnovy, jako všichni ostatní, takže to se dost liší od ostatních.
Už ti skoro dva roky dlužím vizitku, na které jsem už začal tedy pracovat (nadpisy mám), ale nečekej, že se s tím budu tak sr.. dělat, jako ty. :D

Chci ti jen říct, že jsi jeden z mála lidí, na které už nikdy v životě nezapomenu a kterých si velmi vážím. Potkali jsme se sice jen na hře, ale to každodenní volání na TS a hraní tomu dává ten "ráz". Opět, jeden z mála, který o mně ví hodně informací, vč. příjmení, kde bydlím atd. a já věřím, že od tebe se to ani nikdy dál šířit nebude, i kdyby se mezi námi stalo cokoliv, protože jsi hodný člověk a na takového zde narazit už je jen náhoda.
Nemusíš opět děkovat, že jsem ti pomohl, pomohl bych ti znova a vždy - takže když cokoliv, piš. Já se na tebe taky obracím s věcmi, které tě určitě vůbec nezajímají, ale vždy mě vyslechneš a řekneš svůj názor, kterého si cením.

Samozřejmě ti taky děkuji za označení u administrátorů, když jsem pouze jeden z mála. Já se snažím, co umím. Když vím, tak odpovím, když můžu, tak pomůžu a snažím se pro hráče dělat maximum, tak doufám, že to oceňují i oni, jako ty.

Závěrem této slohovky (kterou jsi tak ustavičně vyžadoval) bych ti chtěl říct, aby se ti v životě vedlo skvěle, už nic špatného, žádné podrazy od života a jen to pěkné! Ať se ti daří i tady na SP, ale to už mi nepřijde vůbec podstatný, tak se měj. Čau! Hi

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
Gameluner
Citácia
Skylake napsal:

Zdar Game,

komentář u tvé vizitky jsem už dávno měl, ty jsi ji bohužel smazal, takže musím psát znova. Vizitka je mnohem více povedenější, něž minulá - nemáš to podle osnovy, jako všichni ostatní, takže to se dost liší od ostatních.
Už ti skoro dva roky dlužím vizitku, na které jsem už začal tedy pracovat (nadpisy mám), ale nečekej, že se s tím budu tak sr.. dělat, jako ty. :D

Chci ti jen říct, že jsi jeden z mála lidí, na které už nikdy v životě nezapomenu a kterých si velmi vážím. Potkali jsme se sice jen na hře, ale to každodenní volání na TS a hraní tomu dává ten "ráz". Opět, jeden z mála, který o mně ví hodně informací, vč. příjmení, kde bydlím atd. a já věřím, že od tebe se to ani nikdy dál šířit nebude, i kdyby se mezi námi stalo cokoliv, protože jsi hodný člověk a na takového zde narazit už je jen náhoda.
Nemusíš opět děkovat, že jsem ti pomohl, pomohl bych ti znova a vždy - takže když cokoliv, piš. Já se na tebe taky obracím s věcmi, které tě určitě vůbec nezajímají, ale vždy mě vyslechneš a řekneš svůj názor, kterého si cením.

Samozřejmě ti taky děkuji za označení u administrátorů, když jsem pouze jeden z mála. Já se snažím, co umím. Když vím, tak odpovím, když můžu, tak pomůžu a snažím se pro hráče dělat maximum, tak doufám, že to oceňují i oni, jako ty.

Závěrem této slohovky (kterou jsi tak ustavičně vyžadoval) bych ti chtěl říct, aby se ti v životě vedlo skvěle, už nic špatného, žádné podrazy od života a jen to pěkné! Ať se ti daří i tady na SP, ale to už mi nepřijde vůbec podstatný, tak se měj. Čau! Hi


Zdar Skajlejku,
Jsem rád, že se ti vizitka líbí a doufám že i mně se bude líbit ta tvoje. Ratatata S*át se s tím teda budeš, zůstaneš vzhůru do jedné do rána a budeš psát vizitku 5 hodin v kuse přestože budeš další den za dvě hodiny vstávat jako já!!!!!!!! :D :D :D Na TS jsme začali chodit až nedávno, ale teď mě ta hra bez toho vůbec nebaví. :D Ne, víš moc dobře že bych nic osobního nikdy nikomu neřekl a nepřivolávej že by se něco mělo stát. :D Není pravda ze mě nezajímá co mi píšeš, naopak, jsem rád když napíšeš a vážím si toho. ;) Ale se slohovkou jsem si dělal srandu, a několikrát jsem ti to řekl jako. :D
Díky a taky good luck!!! ČUNĚ Prase
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Kacka
ahoj Game, tak tato vizitka je opět luxusní, originální. My se známe nějaký ten pátek tuším že díky tomu když jsme byli v mé firmě, tuším že to byli Medical SF :D Dost si pro mě udělal, dost jsme si toho napsali a já jsem ráda, že jsem tě mohla poznat. Jak tu někdo říká si svůj, ale máš svou hlavu, své názory a toho si hrozně cením v dnešní době. A taky si byl dobrá šlapka takže doufám že budeš fungovat i nadále :D A když se učíš ty GRKA tak někdy určitě musíme dát proti sobě, protože je taky neumím, tak aspoň bude sranda :D Hlavně ti chci popřát ať se ti daří na SP, ale hlavně v tom reálu! Smile Hi
Gameluner
Citácia
Kacka napsala:

ahoj Game, tak tato vizitka je opět luxusní, originální. My se známe nějaký ten pátek tuším že díky tomu když jsme byli v mé firmě, tuším že to byli Medical SF :D Dost si pro mě udělal, dost jsme si toho napsali a já jsem ráda, že jsem tě mohla poznat. Jak tu někdo říká si svůj, ale máš svou hlavu, své názory a toho si hrozně cením v dnešní době. A taky si byl dobrá šlapka takže doufám že budeš fungovat i nadále :D A když se učíš ty GRKA tak někdy určitě musíme dát proti sobě, protože je taky neumím, tak aspoň bude sranda :D Hlavně ti chci popřát ať se ti daří na SP, ale hlavně v tom reálu! Smile Hi


Ahoj Kačko, děkuju za pochvalu vizitky. Ano, opravdu se známe z doby MCSF. ;) Svůj jsem, to máš pravdu. Možná to někomu nevyhovuje, ale já jsem s tím, jak se chovám, spokojený. Šlapat určitě budu, ale teď už aktivně ne, u toho jobu jsem odpracoval 70k bodů a je řada na jiných lidech, aby zastávali místo aktivních šlapek. :D GR někdy dát můžeme. :D Taky přeju hodně štěstí do života!
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Disco
Zdar,

párkrát, hlavně ještě před AT jsme si popsali, docela jsem měl pocit, že bys to mohl dotáhnout do AT a že se tam dostaneš takovou rychlostí jsem fakt nečekal, taky ne to, jak moc začneš makat LOOL. Stačíš na serveru sám, to není na škodu, ale zároveň to taky nedělá vždycky dobrotu, může ti z toho začít ebat a budeš trestat unáhleně nebo nesmyslně, všeho s mírou. čumím

Párkrát jsme se aj nepohodli úplně, což se stává a víceméně asi proti tobě ani teď nic nemám, jen asi radu, ať to tolik nepřeháníš, jsou i důležitější věci než SP a hnaní se za "statistikama" nebo za každým odpovězeným dotazem. Ze začátku jsem byl taky takovej (hlavně být k něčemu a přínosem) a později toho začal litovat, protože ten čas co narveš do her ti už nikdy nikdo nevrátí. Ne každý toho ale lituje, tak jako já, takže si možná seru do huby. :D

Vizitka hezká, včetně nadpisů. Jsi jeden z mála co z vizitky udělal sloh místo bodů, ale jak už tu bylo zmíněno, málokdo to dočte do konce.

Hodně štěstí a kariérních postupů (mám dojem že to dotahnes ještě výš Smile) a nepřeháněj to moc, ať nevyhoříš.
GHETTO CARTEL <33 2017 - 2019 Pláču

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=22392
img.tpx.cz/uploads/received_2538155999783037.png

Gameluner
Citácia
Disco napsal:

Zdar,

párkrát, hlavně ještě před AT jsme si popsali, docela jsem měl pocit, že bys to mohl dotáhnout do AT a že se tam dostaneš takovou rychlostí jsem fakt nečekal, taky ne to, jak moc začneš makat LOOL. Stačíš na serveru sám, to není na škodu, ale zároveň to taky nedělá vždycky dobrotu, může ti z toho začít ebat a budeš trestat unáhleně nebo nesmyslně, všeho s mírou. čumím

Párkrát jsme se aj nepohodli úplně, což se stává a víceméně asi proti tobě ani teď nic nemám, jen asi radu, ať to tolik nepřeháníš, jsou i důležitější věci než SP a hnaní se za "statistikama" nebo za každým odpovězeným dotazem. Ze začátku jsem byl taky takovej (hlavně být k něčemu a přínosem) a později toho začal litovat, protože ten čas co narveš do her ti už nikdy nikdo nevrátí. Ne každý toho ale lituje, tak jako já, takže si možná seru do huby. :D

Vizitka hezká, včetně nadpisů. Jsi jeden z mála co z vizitky udělal sloh místo bodů, ale jak už tu bylo zmíněno, málokdo to dočte do konce.

Hodně štěstí a kariérních postupů (mám dojem že to dotahnes ještě výš Smile) a nepřeháněj to moc, ať nevyhoříš.


Zdarec, díky za koment. Já vím, že někdy to možná i přeháním s aktivitou, jenže admin je teď momentálně jedna z mála věcí co mě na SP ještě dost baví. :D Jinak sloh je to zčásti i úmyslně. Protože koho to zajímá, ten si to přečte, ostatní nemusí. Taky hodně štěstí. ;)
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
KittyKat
Cauko,

chcela som ti tu napisat nejaky radobo vtipny komentar, no vizitka sa niesla vo velmi vaznom tone a vhodne mi to neprislo :D

Si velmi svojsky, inteligentny a nesmierne tvrdohlavy (v dobrom, haha) chalan - celkovo si osoba, ktora v dave nezanikne.

Ta sila, co ta zenie vpred je naozaj nesmierne silna a som si ista, ze to v zivote daleko dotiahnes. Tym samozrejme nemyslim SP zivot a luzersky titul hl. admina.

Prajem ti vela stastia pri dosahovani tvojich cielov a hlavne rozum pri vybere toho "spravneho" ciela. Stastie ty totizto tak uplne nepotrebujes, ale je to zauzivana fraza tak preco ju nepouzit, ze?

PS: "Tetování, piercing a dokonce ani díru na svém těle nemám" - ja o jednej diere viem, nosis v nej ulozene pravitko.
Gameluner
Citácia
Kitty Kat napsala:

Cauko,

chcela som ti tu napisat nejaky radobo vtipny komentar, no vizitka sa niesla vo velmi vaznom tone a vhodne mi to neprislo :D

Si velmi svojsky, inteligentny a nesmierne tvrdohlavy (v dobrom, haha) chalan - celkovo si osoba, ktora v dave nezanikne.

Ta sila, co ta zenie vpred je naozaj nesmierne silna a som si ista, ze to v zivote daleko dotiahnes. Tym samozrejme nemyslim SP zivot a luzersky titul hl. admina.

Prajem ti vela stastia pri dosahovani tvojich cielov a hlavne rozum pri vybere toho "spravneho" ciela. Stastie ty totizto tak uplne nepotrebujes, ale je to zauzivana fraza tak preco ju nepouzit, ze?

PS: "Tetování, piercing a dokonce ani díru na svém těle nemám" - ja o jednej diere viem, nosis v nej ulozene pravitko.


Díky za koment a taky přeju hodně štěstí! Pravítko nenosím já, to si mě pleteš. Tu máš
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Sabka_
Cau Game,
chceli si komentár tak tu ho máš. [ opovaž sa mi predlžovať zákas na gr :D ]No čím by som začala hoci chodím na Tsko len krátko ale vždy je s tebou sranda. Aj keď sa na mňa stále vyvrieskaš keď ti dám čelo na gr:D. To je asi tak vštko. Szia
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
35 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18