Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Gallaxy - Vizitka.
sTecko
Luxusní vizitka, troufnu si říct, že jedna z nejlepších co jsem zatím viděl! Smile Skvělý admin a právník :D Jen tak dál!
Nosferatu
Gallaxy, Luxusní vizitka, která se dá číst a není zbytečně přeplácaná. Hráč si v pohodě a hlavně rozumný člověk s kterým se dá v pohodě prohodit pár pmk.
Jako Admin - podle mě super jedeš si to své na warpu :D Ale hlavně nejsi admin co musí mít každé /mute, /jail atd. Nehrabeš ty statistiky a hlavně na nic si nehraješ, jak někteří nejmenování administrátoři v poslední době. Tak doufám, že v AT vydržíš dlouho a hlavně budeš to furt ty a nezměníš se, jak někteří. Palec nahoru Kytka pro tebe Držím palce a ať se ti daří. Smile
Gallaxy
Díky. Smile
Baseball
Čau galaxyku,
Ty jsi takový nenápadný dobrý člověk kterých je malo. Dobře se stěnou píše hlavně nehrajes na admin statistiky, jedeš si svoje a to je dobře.
Přejí hodně stesti

Vizitku mas delux
Floatin
Ahoj Gallaxy Smile Môj jeden z najoblúbenejších administrátorov,skvelý hráč,je s ním sranda :D Právnik na /lv top Pivo Vizitka je pekná farebná,pekná práca. (y) Vela šťastia v živote nech sa darí Smile
Gallaxy
Díky Smile

Upravené informácie vo vizitke.
metju22
Pekná vizitka, super admin. Nech sa ti darí, jak na SuperParbe, tak v osobnom živote Smile
Chotycansky
Ahoj Gallaxy , další topka z ATčka , kterou považuji i za topku mezi právníkama na warpu :D kdykoliv je třeba právník tak si zajdu na /LV a tam ty :D Humorný v pohodě tejpek co nedává o sobě moc vědět a to se mi líbí ;) Ať se daří kámo Smile
Gallaxy
Díky
Trochu aktualizacia.
Mayo
Pekná vizitka. Zas ďalší Marek a zo žilinského kraja. GL v realnom živote aj na SP.B)
Gallaxy
Díky..

Trochu som to aktualizoval.
Zawy
Vizitka se mi opravdu dost líbí. Nemám s Tebou absolutně žádný problém, skvělý hráč i administrátor.
Gallaxy
dk.

Trochu som aktualizoval niektoré informácie.
Mordis
S lítosti v srdci vizitku bohužel musím přesunout mezi hráče. Díky za všechno co jsi pro SP udělal Gallaxy, obrovský kus práce Smile
Barty
Gallaxy, vizitku jsem ti ještě neokomentoval tak to teďka napravím Smile
Když jsem na SuperPařbě v létě 2014 začínal tak už jsi byl administrátor pár měsíců a pro mě jsi byl velmi oblíbený. Dělal jsi svojí práci, vždy jsi pomohl a hlavně jsi klidný člověk.
Vizitka je skvělá, pěkně barevna a obsahuje spousta informací.
Jsem rád že jsem tě poznal tak okrajově a tak ti přeju aby se ti v životě dařilo Smile
Gallaxy
Trochu update informácíí
Upravil/a Gallaxy dne 13.07.2019 13:57
Diana
Výborný kolega, super hráč, kľudný, snáď vydržíš v AT dlho. Vizitka je pekná. Smile
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Gameluner
Mrzí mě to, ale vizitku přesouvám zpět mezi hráčské. Přeji ti hodně štěstí v reálném životě a někdy za námi na SP skoč!
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
2 Hlasů
100%
Ano, ale hokej moc nesleduji
0 Hlasů
0%
Ano, těším se na gaučové trenéry
0 Hlasů
0%
Ne
0 Hlasů
0%
Ne, dopadne to jako každý rok
0 Hlasů
0%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15