Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Ameli1 ¬ Vizitka
Ameli1
Petrys: Díky Smile Určitě spolu ještě něco postavíme.

Jinak, vlastnoruční nadpisy předělané, aby tomu dodávali "jiný rozměr" :D
johnik
Velmi pěkná vizitka Smile
Reggie_
Přesouvám zpět mezi hráče.
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Reggie_
A teď zase zpátky mezi administrátory. :D
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
petacz
super vizitka Ameli1 Smile gratuluji.moc pěkná
Brendy
Tak Ameli, čo sa týka vzhladu vizitky nemám či to vytknúť. Je urobená v štýle mojich farieb tak proste TOP ako admin si v fajn a nemám s tebou žiadne problémy, len tak ďalej. A hlavne ma poslúchaj. :D Vela šťastia v živote.
xBack
Názdárek amelíí
Vizitka supr až na to že nevidím nadpisy (sry jsem slepejSmile). Přijdeš mi v pohodě a doufám, že tak i zůstaneš jazyk. jinak jako samozřejmost ti tu musím napsat hodně štěstí do života.
s láskou xBackJooo
NiKo_
Takže ahoj Hi
Vizitka sa mi páči aj graficky a aj obsahovo.
Si v pohode človek dá sa s tebou volať a aj rozprávať.
Dúfam že v AT sa ti bude dosť dariť a dosiahneš to ďaleko Smile
Ameli1
johnik - díky za komentář Smile

Reggie_ - dík za přesouvání :D snad to nebudeš muset brzo přesouvat, ačkoliv člověk nikdy neví

petacz - díky soujmenovče a akci ti nemám problém udělat, ale nemusel bys mě bombardovat pmkama každý den :D ale jinak fajn, jen trochu to klidnit

Brendy - Jsem rád, že se ti vizitka líbí, každopádně tenhle víkend bysme mohli sfouknout tu oslavu Smile Také přeji hodně štěstí v životě i hře.

xBack - To chce vyšší jas :D každopádně, tobě jsem už vizitku komentoval, tak se tu nebudu opakovat :D

Niko - Nápodobně, taky se s tebou dá dobře povídat Smile
Loly
Ameli ty môj spamer.... si ma dostal, hudba - skillet, môj človek <3, fajn admin. No, vizitoš peknoš ale niekedy som to proste nevedel prečítať (možno je problém u mňa :D) tak nrch sa ti splnia tvoje sny... GL bro Smile
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
d0g_
Wau :D
Vizitky moc nekomentujem takže si to mega váž :D
Btw. Dobrý Administrátor a skvelý človek...
Vela šťastia
Zacek
Ahoj Ameli, mrzí mě, že jsem ti sem ještě nic nenapsal :D
Začneme u tvých povinností, ty děláš dobře, akce jsou podle mě nejlepší ze všech. Vizitka není zas tak přehledná ty barvy mi prostě nesedí :D Ale ničeho se neboj, můj komentář nic neznamená. Nevím co dál ti tady prostě napsat, prostě se měj, hodně štěstí a cs
Hi
DangerRMV
Zdar vojáku. Pěkná vizitka, skvěle sepsaná. Jsi pohodový admin a máš závody na velmi dobré úrovni, když tě člověk požádá, ať mu dáš ve 3 ráno akci, tak stím nemáš většinou problém. Jsi ochotný a poctivý. Navíc i pokec stebou jako s osobou je příjemný, chci ti tímhle poděkovat (ty víš proč). Snad zase někdy pokecáme. Tak se měj fajn a buď dobrý, zdar.
Kacka
Ahoj Ameli :D Tak jsi v pohodě Admin Smile Nemám s tebou žádný problém, akce děláš dobré Smile Dokonce jsem tam šla i já :D I když na závody nechodím :D A vizitka pěkná Smile Nic v ní nechybí.. Ať se ti daří jak v reálu tak na SP a mnoho a mnoho akcí.Smile
Ameli1
Jé, jsem dlouho neodpovídal na komentáře :D Každopádně za všechny komentáře děkuju Smile

Loly13 - Díky za komentář. Jo, pořádná hudba je třeba pro přežití :D Jinak ty nadpisy, ještě, když jsem to dělal na starém ntb, tak ten měl světlý displej, a tam to šlo dobře vidět, ale tady na novém mám matný, a taky si musím zbytek nadpisu domýšlet :D Možná to někdy předělám / zesvětlím. Taky přeji, ať se ti splní, co si přeješ Smile

JAZVEC_ - Taktéž díky za komentář Smile, vážím si toho o to víc :D Taky seš fajn týpek Smile

ZacekDan - Dík za koment. Vizitka je pěkná, takže FU *JSEM FAKT NAŠTVANÝ* :D Ba ne, každýho názor, já jsem spokojenej barevně. Měla být do tmava, tmavá je :D Každopádně, jsem rád, že ses konečně dostal do AT Smile Brzo zase u akcí *JSEM FAKT NAŠTVANÝ*

Ove8 - Dík hokejisto Smile. Jo, jsem rád, za pochvalu závodů, na to se vždycky dobře kouká Smile Nemáš mi za co děkovat, co říkám, to myslím vážně.

Kacka1997 - Děkuju Smile Tebe vytáhnout na závod dá zabrat :D. Též ať se ti daří i v reálu, i na SuperPařbě.
Reggie_
Top akcičkár a top Discord manažeris. Palec nahoru Vždycky jsem miloval tvé akce, máš prostě skvělý nápady, tak ne, že jen tak z AT odejdeš!

No a jinak jsi můj oblíbenej, fajn se s tebou povídá a vychází. Peckaaaa
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Ameli1
Díky Reggie Smile
Jsem tě musel doplnit do významných lidí, jsem si myslel, že tam už dávno jsi :D
Discord Menežeris seš ty, z mojí iniciativy to bylo sice založeno, ale ty to tam už od začátku zkrášluješ a vylepšuješ :D
Taky díky za pochvalu akcí Smile Jsi fajn týpek, snad i tobě to v AT dlouho a dlouho vydrží Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16