Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
cbg.geroj - vládca vesmíru
Kanye
Citace
Geroj napsal:

Citace
kanye napsal:

No doplň tú výšku :D vizitka gut, nadpisy sa mi páčia najviac Palec nahoru


Ja niesom vysoký moc :D


Tak sa pochvál :D
Geroj
Citace
Ejsi2 napsal:

toho psychopata si zabil Nemůžu Nemůžu


Ja som sa na tom gife udrbával asi hodinu :D
Reggie_
moved, gl.
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Geroj
Díky, snaď to vydrží.
Szelby
vítej v naších řadách , hodně štěstí a pevných nervů Hi
Szelbovsky Cool
Kurkuma
Čus,

nadpisy luxusní, grafika luxusní viz. můj podpisek. Originalita. Vlastní názor.

Ať se Ti v AT daří, pevný nervy a třeba si za pár desetiletí popíšeme v //.
Upravil/a Kurkuma dne 09.01.2017 22:00
Rich
Jeden z rozumnejších hráčov na SP. Môžem na teba spomínať v dobrom. Vizitka pekná slušne sa správaš a gratulujem ti k prijatí do AT Smile
S grácií Kytka pro tebe
Geroj
Citace
Kurkuma napsal:

Čus,

nadpisy luxusní, grafika luxusní viz. můj podpisek. Originalita. Vlastní názor.

Ať se Ti v AT daří, pevný nervy a třeba si za pár desetiletí popíšeme v //.


Každý vystupuje s nejakým "štýlom" a tento je môj, niekto si na to bude musieť velmi rýchlo zvyknúť no, dík za koment.
Ladik_
Ahoj Gerojko

Vizitka luxusní tenhle styl se mi líbí :D, Jseš v pohodě člověk, když jsem nastoupil do OA tak právě ty si mi nejvíce pomohl a skoro všechno si mě naučil, za co ti dlužím veliké dík. Oba dva jsme se dostali na pozici Administrátora :D tak doufám že si bude vyhovovat a dlouho nám to vydrží

Gl do života a pevné nervy na SP jazyk
Ondrah98
Všichni to tady komentujou, protože nevím proč, navíc akorát řeči k ničemu, tak ti tu dám něco na rovinu. Ať je nějaká sranda a připadám si důležitě...

Přesto, že spolu vycházíme řekl bych nadstandardně a rozhodně nemám žádný osobní problém s tvou osobou, tak mě tvůj nick s hodností administrátor (moderátor) mírně zarazil. Osobně bych si netroufl ti tyhle práva dát, měl bych předsudky, jak by to dopadlo. Zkrátka i když jsem pán, tak bych si netroufl. Nicméně věřím, že když v tebe byla vložena důvěra, tak si to nepoděláš a zhostíš se toho s plnou parádou, tak jak to má vypadat.

Blbosti, jako štěstí ve hře apod. ti přát nebudu, protože tady ho nepotřebuješ, zde svůj "osud" ovlivňuješ jen ty, tak je to na tobě ne na mých přáních!

Jo kámo a ještě nezapoměň, že za pána se můžeš považovat, až proti tobě uspořádají méně inteligentní jedinci protest! :D :D

Doufám, že to nevyznělo příliš negativně, má to být naopak, ale musím si držet styl. :D Považuju tě za jednoho z nejinteligentnějších lidí zde, tak to použij pro dobro věci, třeba pro šikanu blbečků... (o tom bych mohl vyprávět... :D)
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Geroj
Citace
Ondrah98 napsal:

Všichni to tady komentujou, protože nevím proč, navíc akorát řeči k ničemu, tak ti tu dám něco na rovinu. Ať je nějaká sranda a připadám si důležitě...

Přesto, že spolu vycházíme řekl bych nadstandardně a rozhodně nemám žádný osobní problém s tvou osobou, tak mě tvůj nick s hodností administrátor (moderátor) mírně zarazil. Osobně bych si netroufl ti tyhle práva dát, měl bych předsudky, jak by to dopadlo. Zkrátka i když jsem pán, tak bych si netroufl. Nicméně věřím, že když v tebe byla vložena důvěra, tak si to nepoděláš a zhostíš se toho s plnou parádou, tak jak to má vypadat.

Blbosti, jako štěstí ve hře apod. ti přát nebudu, protože tady ho nepotřebuješ, zde svůj "osud" ovlivňuješ jen ty, tak je to na tobě ne na mých přáních!

Jo kámo a ještě nezapoměň, že za pána se můžeš považovat, až proti tobě uspořádají méně inteligentní jedinci protest! :D :D

Doufám, že to nevyznělo příliš negativně, má to být naopak, ale musím si držet styl. :D Považuju tě za jednoho z nejinteligentnějších lidí zde, tak to použij pro dobro věci, třeba pro šikanu blbečků... (o tom bych mohl vyprávět... :D)




Zdravíčko

To ohladne postu je len z dôvodu že nič iné čo by ostalo s právami a robilo by to akcie neostalo, tak som to musel risknúť, samozrejme možno nájdem potešenie a úchylku v šikanovaní (s čím na 99% počítam), inak je fakt že niekto ako ja na tomto poste tu dlho nebol, to je fakt a snaď sa vraciame do minulosti kde niesu gangy odsudzované ako teraz, všetci vieme ako to teraz funguje..

Citace
Jo kámo a ještě nezapoměň, že za pána se můžeš považovat, až proti tobě uspořádají méně inteligentní jedinci protest! :D :D


Každopádne to príde.. to príde neboj :DD

to čo si napísal beriem na vedomie a určite to neberiem negatívne, a možno sa túto noc aj vyspím, dik za koment :D
BMBN
Cc, sice vizitky moc nekomentuju ale zde bych mohl, jsem celkem rad ze si nabral novy post ne kvuli to u ze bych se ti nejak vtiral jak kkt ale kvuli to u ze uz mas na sp odehrano taky "par hodin" a proto predpokladam ze mas asi i nejaky ty zkusenosti. Kdyz ted reggiemu byla odebrana hodnost sg tak ty by si se na ni hodil, myslim ze by to gang systemu alespon teochu pomohlo a nesel by tak rychle do pice. No na zaver bych chtel asi napsat ze az na tebe bude usporadanej protest moc rad se pripojim :D
Wcsny.
Tearsko
Tvoje práva zapáchajú ako sfundovaný plesnivý koberec kamoš, ale inak vitaj medzi nami v AT , dúfam že ti pôjdem príkladom. Kappa Som ti už dlho nedával komentár (2 a pol roka) a vidím že potrebuješ zvýšiť reputáciu vizitky tým že ti sem postnem toto.
ďakovať môžeš ale nemusíš.
aure
hehe gratulujem autickar Heh touleny su bozstvo
Tina
Hey boss, Geroj ty si jeden obyčajný klamár, nechápem prečo si dovoluješ do vizitky nenapísať to, že máš chlpaté dlane a že sa doma vaši nemôžu ani s kludom najesť, že tam nebude žiadne semeno. Strieka ti to ako vo Fontáne pre Zuzanu. Fotka je milá, ale keby si tam priložil Krowkyho autoportrét zo skicára tak to by bolo ono. ďalej ti už nemám čo vytknúť kamoško.
Nech ťa cestou životom sprevádza náš jediný a všemohúci pán. Amen
Geroj
Citace
Tears: Tvoje práva zapáchajú ako sfundovaný plesnivý koberec kamoš, ale inak vitaj medzi nami v AT , dúfam že ti pôjdem príkladom. Kappa Som ti už dlho nedával komentár (2 a pol roka) a vidím že potrebuješ zvýšiť reputáciu vizitky tým že ti sem postnem toto.
ďakovať môžeš ale nemusíš.


No jasné no, to tie prístupky, ty si ho honíš? ešt ešte chvílu.. mi dajte nech sa.. však prestaň! prestaň! s tým!, nemusi to sadnuť každému..

Citace
Som ti už dlho nedával komentár (2 a pol roka)


Z toho som.. no a tak.

Citace
ale inak vitaj medzi nami v AT


takže držím palce, ja v nich verím, je to na ich snahe ako dopadnú

Citace
vidím že potrebuješ zvýšiť reputáciu vizitky tým že ti sem postnem toto.


nem.. nemá adresáta..

Citace
BMBN: Cc, sice vizitky moc nekomentuju ale zde bych mohl, jsem celkem rad ze si nabral novy post ne kvuli to u ze bych se ti nejak vtiral jak kkt ale kvuli to u ze uz mas na sp odehrano taky "par hodin" a proto predpokladam ze mas asi i nejaky ty zkusenosti. Kdyz ted reggiemu byla odebrana hodnost sg tak ty by si se na ni hodil, myslim ze by to gang systemu alespon teochu pomohlo a nesel by tak rychle do pice. No na zaver bych chtel asi napsat ze az na tebe bude usporadanej protest moc rad se pripojim :D
Wcsny.


Citace
mas na sp odehrano taky "par hodin" a proto predpokladam ze mas asi i nejaky ty zkusenosti


Celkom... že si to niekto všimol.

Inak dik za koment, ale SG je už salamun a ja sa mam ešte čo učiť Kappa

Citace
aure: hehe gratulujem autickar Heh touleny su bozstvo


heheheheheeee, tenkju fá


Citace
tinka: Hey boss, Geroj ty si jeden obyčajný klamár, nechápem prečo si dovoluješ do vizitky nenapísať to, že máš chlpaté dlane a že sa doma vaši nemôžu ani s kludom najesť, že tam nebude žiadne semeno. Strieka ti to ako vo Fontáne pre Zuzanu. Fotka je milá, ale keby si tam priložil Krowkyho autoportrét zo skicára tak to by bolo ono. ďalej ti už nemám čo vytknúť kamoško.
Nech ťa cestou životom sprevádza náš jediný a všemohúci pán. Amen


Mám.. sušák strášny ale ďakujem za to a dúfam že to motivuje vela ludí, každopádne ďakujem ti za tento superný komentár, rodičia to už vyriešili kastraciou takže sa už neni čeho bať, po novom som začal srať do rohov izbieb, jediný pán ktorý nas kedy bude sprevádzať je frank a dôvera v katecheta.


Mimochodom odporúčam vám toto video.
https://youtube.com/watch?v=VeA3XVKJ4...o&t=1s
Upravil/a Geroj dne 10.01.2017 22:57
Geroj
aby som sa vyhol zbytočným otázkam, tak to tu máte všetko vysvetlené

img.tpx.cz/uploads/odchodmoreds4fd54f.png
Kurkuma
Měl si svůj názor a vyjádřil si ho. Nebyl jsi ten, co se vším souhlasil a nebyl jsi ten, co si nechal sr*t na hlavu. Za to jsem tě respektoval. Upřímně bych nikdy nečekal, že zrovna ty budeš někdy v AT, ale bral si to dobře a posuzoval to podle pravidel, harmonogramu, ale i "lidsky". AT přišlo zase o někoho kvalitního. U těch akcí máš pravdu. Akce, které byly dříve nepopulární (Blbosti smrti) začaly být populární, protože jsou krátké a máš z nich rychle $. Vždy jsem oceňoval jak tvoje, tak Ameliho závody. Doufám, že alespoň on bude moc pořádat tvé akce :D. Ať se ti daří v budoucí práci.
Baseball
Přesouvám zpět mezi hráče. Hi
Suve
Z toho tvého profilového obrázku chytám epileptický záchvat. Vizitka pěkná. Díky za označení. Něco jsme spolu už nahráli rofl
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
33 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
15 Hlasů
18%
Ano, těším se na gaučové trenéry
15 Hlasů
18%
Ne
13 Hlasů
15%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
11%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13